برگزیده های پرشین تولز

مرجع نرم افزارهای مدیریت دانلود

بهترین نرم افزار مدیریت دانلود کدام است

• Total voters
    17
  • Poll closed .

rxlist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اکانت رپیدشیر دارم ..
می خواستم بدونم بهترین برنامه برای دانلود لینک های رپید شیر چی هست ... ؟ ؟

می خوام جوری باشه که مثلا 10 تا لینک بهش بدم و برنامه یکی یکی دانلود کنه ... (یعنی اولی رو که کامل دانلود کرد بره سراغ دومی ..)

من از Rapget استفاده میکردم اما چند وقتی هست که جواب نمیده ..!

سلام به دوست عزیز mtvideos
بعله
منم مثل شما اکانت رپیدشیر دارم و با اون و البته با کمک از DAP دانلود میکنم. چون با DAP سازگاری کامل داره.
برای اینکه شما بتونید لینکها رو به ترتیب دانلود کنی باید به این مسیر بری:
Tools/ Option / Connection
و در قسمت Download Queue تعداد لینکهایی رو که می خوای همزمان با هم دانلود بشن رو انتخاب میکنی مثلا میخوای لیست DAP ، دو تا دوتا لینکات رو دانلود بکنه، خب اینجا عدد 2 رو میزنی و بعد Close . بعد در قسمت منوی اصلی که روبروت هست گزینه Resume All رو یک بار بزن تا لینکهات مرتب بشن (یعنی شماره 1 تا هر چند تا که هست بخورن) بعدش اگه میخوای همون موقع دانلود کنی که دیگه هیچ کاری نمی کنی ولی اگه می خوای بذاری بعدا دانلود بکنی گزینه Pause All رو که بغلش هست رو بزن و تمام.

من خودم از این ورژن استفاده میکنم:
Download Accelerator Plus 8.7.0.5 Final

یه سری تنظیمات دیگه ای هم هست
در همین قست Connection برو به قسمت Connection Type/Speed و محدوده سرعتت رو مشخص بکن که مثلا اگه با Dial up هستی یا ....
باز هم در همین قسمت Acceleration Mode رو روی آخرین حالت یعنی Exterem Acceleration Speed بذار تا با تمام سرعت دانلود بکنه یعنی پهنای باند رو کامل به دانلود اختصاص بده.
این تنظیمات مثل قسمت Bandwidth Control هست که در پائین برات توضیح دادم.

در قسمت User Agent هم ورژنی رو که داری باهاش کار میکنی انتخاب بکن. (البته معمولا خود DAP اتوماتیک وار این کار رو میکنه ولی خب خودتم یه چک بکن.)

قسمت Bandwidth Control رو هم روی Unlimited Bandwidth بذار تا تمام پهنای باندت رو به دانلود اختصاص بده.
البته موقعی که داری با این حالت دانلود میکنی تقریبا دیگه نمیتونی با اینترنت کار دیگه ای بکنی.:exclamati

تیک قسمت Mirror Search رو هم بزن. این به خاطر اینه که اگه لینکت مشکل داشت با این Search Engine ، خوده DAP بتونه لینکهای مشابه رو پیدا بکنه و دانلود بکنه. اینش خیلی باحاله... مگه نه؟:thumbsup::thumbsup:
:lol::lol::lol:

rxlist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزيز

اول سرچ كردم ولي تاپيكي مناسب تر از اين واسه مطرح كردن سوالم پيدا نكردم . اگه جاي مناسبي نيست از مديران عزيز عذرخواهي ميكنم

اگه ممكنه لطفا كار كردن با DAP رو توضيح بفرماييد كه چطوري هست و تنظيماتي كه باعث ميشه سرعت دانلود بالاتر بره رو اشاره بفرماييد . يعني همين كه از قسمت دانلود add new download رو انتخاب كرده و url مورد نظر رو وارد كنم كافيه؟

خيلي از لطف دوستان سپاسگزارم

خب برای اینکه با DAP بیشتر آشنا بشی و تنظیمات اون رو بدونی به پست بالایی مراجعه بکن اونجا همش رو توضیح دادم

موفق باشی

timemachine2029

Registered User
لایک‌ها
130
من با DAP کار میکردم و اکثرا فایلهای RAR رو خراب میگرفت.
به نظر من همون IDM بهتره

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
برو بچ من IDM داشتم ناخوداگاه رفت روی اپدیت اتومات و توسط سایت کرک شده شناسایی شد و حالا کار نمیکنه چند بار نصب و انیستال کردم باز هم کار نمیکنه چه کنم ؟

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
برو بچ من IDM داشتم ناخوداگاه رفت روی اپدیت اتومات و توسط سایت کرک شده شناسایی شد و حالا کار نمیکنه چند بار نصب و انیستال کردم باز هم کار نمیکنه چه کنم ؟

اشکالی نداره برای من هم این اتفاق افتاده اما برنامه رو uninstall کن بعد به جای ورژن قبلی این رو دانلود و نصب کن ( ورژن 5.17 IDM هست )

لینک دانلود
http://www.megaupload.com/?d=w5oeot9o

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
با سلام به دوستان عزيز

اول سرچ كردم ولي تاپيكي مناسب تر از اين واسه مطرح كردن سوالم پيدا نكردم . اگه جاي مناسبي نيست از مديران عزيز عذرخواهي ميكنم

اگه ممكنه لطفا كار كردن با DAP رو توضيح بفرماييد كه چطوري هست و تنظيماتي كه باعث ميشه سرعت دانلود بالاتر بره رو اشاره بفرماييد . يعني همين كه از قسمت دانلود add new download رو انتخاب كرده و url مورد نظر رو وارد كنم كافيه؟

خيلي از لطف دوستان سپاسگزارم

ببین دوست عزیز ، برنامه هایی مثل IDM - Flash get - DAP سرعت رو که نمی تونن افزایش بدن !!! سرعت شما همیشه ثابت هست و بستگی داره به ISP و میزان پهنای باندی که شما از اون خریداری می کنی .اما این برنامه ها کمک می کنن تا از حد اکثر پهنای باند موجود استفاده کنی . برای مثال : وقتی شما از طریق یه شبکه ی محلی که مثلا 10 تا کامپیوتر دارن همزمان از اینترنت استفاده می کنن و سرعت پایین می آد اگه IDM نصب کنی می بینی می تونی با ماکسیمم سرعت دانلود کنی .
رزیوم کردن سرور هایی که قابلیت رزیوم به آدم نمی دن هم یه کاربرد دیگه دانلود منیجر ها هست . برای مثال IDM ِیا GigaGetبه شما اجازه می دن تا دانلودهای خود از مگا آپلود رو رزیوم کنی.

در پایان پیشنهاد می کنم از IDM یا GigaGet استفاده کنی چون DAP دیگه کارایی قبل رو نداره
لینک دانلود IDM 5.17 در پست فبلی من موجود هست

موفق باشید ;)

dariushiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Free Download manager هم نسخه 3 که تازه اومده قابلیتهای خوبی داره و می شه باهاش از یوتیوب هم دانلود کرد.

alim2007

Registered User
لایک‌ها
0
پیدا کردن پسورد ویندوز

آدرس : softp30.com

این سایت خودمه

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
internet download acceletor

چرا ؟؟
1-چون قابلیت این رو داره که فایلهایی که برای دانلود اجرا کردید رو بتونه save کنه
2-میتونه محدودین دانلود رو برای فایلها در نظر بگیره (برای وقتی که میخواید سایتی رو باز کنید و به پهنای باند بیشتری احتیاج دارید)
3-میتونه مشخص کنه که در هر لحظه چند فایل دانلود بشه
4-در صورتی که فایل نیمه دانلود شده باشه حتی در صورتی که ویندوزتون رو عوض کرده باشید کافیه روی همون فایل در همون مسیر کلیک کنید تا دانیود بشه
5-قابلیت این رو داره که تو اکثر مرور گرها بدون این که باعث هنگ شدن بشه (علی الخصوص زمانی که از اپلود سنترها فایل میگیرید) فایل رو دریافت کنه
6-و......

هنوزم ندیدم دانلودری که رو دست بهترین و محبوبترین دانلودر من باشه
به غیر از مواردی خاص مانند orbit downloader

این تجربه 3 ساله من ر رابطه با کار با دانلودرهاست

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
سلام بر اساتید
تازگی با نرم افزاری آشنا شدیم که شبیه به فلاش گت است با این توضیح که به طور خودکار پس از نصب به صورت یک adds on به browser محبوب موزیلا الصاق شده و کاملا" با آن سازگار است
نام آن free download manager است و از لینک زیر قابل دریافت
استفاده از آن به کاربران موزیلا فایر فاکس توصیه میگردد

http://www.freedownloadmanager.org/download.htm

یا حق

پ.ن : متوجه شدیم بزرگان دیگری نیز در این تایپیک استفاده از این نرم افزار را توصیه نموده اند با تشکر و پوزش از ایشان

Last edited:

aviva

Registered User
لایک‌ها
4
تو IDM چطور میشه فایلهای zip و rar رو قبل از دانلود داخلشون رو دید .​

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
Free Download manager هم نسخه 3 که تازه اومده قابلیتهای خوبی داره و می شه باهاش از یوتیوب هم دانلود کرد.
تاييد ميشه. فقط FDM. چندساله باهاش كار ميكنم بسيار راضي ام. رايگان هم هست . امكانات كامل و عالي.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
تاييد ميشه. فقط FDM. چندساله باهاش كار ميكنم بسيار راضي ام. رايگان هم هست . امكانات كامل و عالي.
این با کروم سازگاره ؟

//

این IDM جدیدا اذیت نمی کنه ؟
hmm.gif

خیلی از سایتهایی که رزیوم دارند رو رزیوم نمی کنه !

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
این با کروم سازگاره ؟

//

این IDM جدیدا اذیت نمی کنه ؟
hmm.gif

خیلی از سایتهایی که رزیوم دارند رو رزیوم نمی کنه !

من هم جدیدا چند تا لینک برا دانلود داشتم که از 4shared و مگاآپلود بود،ولی ریزام نمیکرد!
ولی باقی لین کها رو که از اونجاها داشتم درست بودن همیشه،به نظرم مشکل از اون سایتای ارایه دهندس؟نیس؟اگر فهمیدین چشه به منم بگید که خیلی بده
در ضمن اونایی که ریزام نداره همیشه لینکایه سرعت پایینی هستن و حدودا ده درصد سرعتی که داری و میتونی رو استفاده میکنن!این ثابت شده بهم
===
ادیت:نرید یه وقتی آی دی ام رو ول کنید برین فری دانلود میجر استفاده کنید!( :دی )من که همین idm رو پیشنهاد می کنم

Last edited:

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
تو IDM چطور میشه فایلهای zip و rar رو قبل از دانلود داخلشون رو دید .​

فکر نکنم!مگر این که خود سایت ارایه دهنده این امکانرو بده و یا این که اون آپلود منیجر مربوطه همچین امکانی داشته باشه
===
ادیت:idm تا جایی که من میدونم همیچین امکانی رو نداره،داملود منیجری همچین امکانی رو داره؟میشه اسم ببرید(میخوام بدونم)

Last edited:

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
4shared و مگاآپلود , قابلیت Resume ندارند مگر اینکه اکانت آنها را داشته باشید !

:eek:

:blink:دس میندازید منو:p؟
پس من که کاملا خاطرم هست که (4SHARED رو که واقعا مطمینم) من ریزام میگرفتم باهاش!!!
ینی واقعا مطمینید؟
کودوم ها هستن که ریزام دارن بدون اکانت؟میشه اسم ببرید؟(میخوام بدونم)

بالا