برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
تبریک به هر دو برنده
به نظرم وقتی کاملا شرایط یکسانه و در همه چیز مساوی هستند بهترین کار اینه که هر دو رو برنده اعلام کنید تا این برابری و عدالت تا انتها و در نتیجه هم ادامه داشته باشه
موضوع هم که توافقی با نظر مشترکشون اعلام میکنن
ضمنا تعداد بردهای پیشین اصلا نمیتونه دلیل یا بهانه مناسبی برای تعیین یک نفر بین دو برنده باشه
نهایتا اگه مجبور بشید یک نفر رو حتما انتخاب کنید پیشنهاد میکنم امتیاز نفر دوم رو ملاک قرار بدید
به این شکل که نفر دوم (مثلا در این هفته bitcomet عزیز) به کدوم یک از این عزیزان امتیاز بالاتری داده
اگه ایشون امتیاز برابر داده باشه (به هردو نفر امتیاز مشابه داده بود)، امتیاز نفر سوم رو ملاک قرار بدین و به همین ترتیب

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
محمود خان یه پستی نمیتونی اضافه کنی بنام پست سوم؟؟
که تو همون صفحه اول باشه
++++++++++++++
موضوع این هفته
"""تــــــكنــــــــولـــــــــوژي"""
+++++++
فناوری یا تکنولوژی (به فرانسوی: technologie) شگردها وبه کاربردن ابزارها، دستگاه‌ها، ماده‌ها و فرایندهایی گره گشای دشواری‌های انسان است. فناوری فعالیتی انسانی است و از همین رو، از دانش و از مهندسی دیرینه تر است.

• این اصطلاح بر مجموعهٔ «دانش» قابل دسترس برای ساختن ملزومات و مصنوعات از هر نوع، برای پرداختن به حرفه‌ها و مهارت‌های دستی (به استثنای انجا م کارهای مذهبی، جادویی، نظامی و یا آشپزی) و برای استخراج یا جمع آوری انواع مواد(به استثنای موادی که برای خوراک یا برای مراسم مذهبی یا جادویی مورد استفاده قرار می‌گیرند)دلالت دارد.
فناوری همان تسلط و تبحر انجام کار است، فناوری توانایی انجام کار در تمامی سطوح و زمینه‌ها است. یعنی طراحی، ساخت، استفاده، تعمیر و نگهداری و تحقیق و توسعه و غیره می‌باشد
نولوژی یا فناوری به معنای کاربرد منظم معلومات علمی و دیگر آگاهی‌های **** یافته برای انجام وظایف عملی است. به بیان ساده تر، تکنولوژی کاربرد عملی دانش و ابزاری برای کمک به تلاش انسان است و تأثیر بسزایی بر توسعه جوامع بشری دارد.

پ ن: چون اسپلویر نیس همین چند سطر فکر کنم کافی باشه

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
تبریک به هر دو برنده
به نظرم وقتی کاملا شرایط یکسانه و در همه چیز مساوی هستند بهترین کار اینه که هر دو رو برنده اعلام کنید تا این برابری و عدالت تا انتها و در نتیجه هم ادامه داشته باشه
موضوع هم که توافقی با نظر مشترکشون اعلام میکنن
ضمنا تعداد بردهای پیشین اصلا نمیتونه دلیل یا بهانه مناسبی برای تعیین یک نفر بین دو برنده باشه
نهایتا اگه مجبور بشید یک نفر رو حتما انتخاب کنید پیشنهاد میکنم امتیاز نفر دوم رو ملاک قرار بدید
به این شکل که نفر دوم (مثلا در این هفته bitcomet عزیز) به کدوم یک از این عزیزان امتیاز بالاتری داده
اگه ایشون امتیاز برابر داده باشه (به هردو نفر امتیاز مشابه داده بود)، امتیاز نفر سوم رو ملاک قرار بدین و به همین ترتیب
دوست عزیز، الان که در نهایت هر دو نفر رو برنده اعلام کردیم، ولی نفر اول شدن حساب کتاب داره! هم باید موضوع هفته بعد توسط یکی مشخص بشه و هم تعداد بردهای پست دوم با تعداد مسابقه ها برابر باشه که من بدونم اشتباه نکردم توی آپدیت پست دوم. البته پیشنهاد دوم تون (در مورد بررسی نمره نفرات بعدی) به نظر من قابل قبول و خوبه و میشه بین بچه ها به رای گیری گذاشتش.

در ضمن منظور دقیق تون از کلمه "دلیل یا بهانه" چیه عزیز؟ مگه برای من فرقی می کنه که kyle رو برنده اعلام کنم یا باران رو؟

تا 4 نفر آدم بیکار میان می نویسن محمود به نفع این قضاوت کرد و به نفع اون قضاوت کرد که شما نباید جوگیر بشید و فکر کنید خبری هست که! جالبیش اینه که کافی بود من به هر دلیلی بخوام باران رو برنده اعلام کنم، تا همون یک مشت آدم ... بیان بنویسن چون طرف دختر بود دنبال یه بهانه ای می گشتی که برنده اعلامش کنی!
0N_aggressive%20(19_11073139008328224591.gif

محمود خان یه پستی نمیتونی اضافه کنی بنام پست سوم؟؟
که تو همون صفحه اول باشه
با مدیرهای ارشد بررسی می کنم kyle عزیز، شاید گزینه های بهتری هم باشه، ولی اگر نشد این هم فکر بدی نیست. :)

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
با مدیرهای ارشد بررسی می کنم kyle عزیز، شاید گزینه های بهتری هم باشه، ولی اگر نشد این هم فکر بدی نیست. :)
فکرم که عالیه::D
در ضمن اسمم مایکله;)خوشوقتم از اشناییتون:cool:
دوتا خواهش دیکم دارم
1. وقت کردین تو مسابقه شرکت کن;)
2. موضوع مسابقه امضاتو عوض کن دیگه:D

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوست عزیز، الان که در نهایت هر دو نفر رو برنده اعلام کردیم، ولی نفر اول شدن حساب کتاب داره! هم باید موضوع هفته بعد توسط یکی مشخص بشه و هم تعداد بردهای پست دوم با تعداد مسابقه ها برابر باشه که من بدونم اشتباه نکردم توی آپدیت پست دوم. البته پیشنهاد دوم تون (در مورد بررسی نمره نفرات بعدی) به نظر من قابل قبول و خوبه و میشه بین بچه ها به رای گیری گذاشتش.

در ضمن منظور دقیق تون از کلمه "دلیل یا بهانه" چیه عزیز؟ مگه برای من فرقی می کنه که kyle رو برنده اعلام کنم یا باران رو؟

تا 4 نفر آدم بیکار میان می نویسن محمود به نفع این قضاوت کرد و به نفع اون قضاوت کرد که شما نباید جوگیر بشید و فکر کنید خبری هست که! جالبیش اینه که کافی بود من به هر دلیلی بخوام باران رو برنده اعلام کنم، تا همون یک مشت آدم ... بیان بنویسن چون طرف دختر بود دنبال یه بهانه ای می گشتی که برنده اعلامش کنی!
0N_aggressive%20(19_11073139008328224591.gif

نه دوست عزیز گویا دچار سوتفاهم شدین منظوری نداشتم و من از چیزی جو گیر نشدم منظورم این بود که تعداد بردهای پیشین نمیتونه منطق قابل قبولی باشه میدونید چی میگم؟ یعنی به طرف بگیم هردو برابرین ولی چون تو قبلا بیشتر بردی حالا اون یکی رو برنده اعلام میکنیم!!! فکر کنم اون واژه "بهانه" یه مقدار نابجا استفاده شده شما دچار سوتفاهم شدین ببخشید.
اما در مورد پیشنهادم تا حدودی میشه گفت یه منطق قضاوتی لااقل پشتش هست.
خوشحال میشم بقیه دوستان هم در نظرسنجی نظرشون رو درباره این پیشنهاد بگن
.................................................................................................................
میکائیل جان شرمنده ها
بعد از مدتی اومده بودم که شرکت کنم ولی فعلا که با موضوع ارتباط برقرار نکردم شاید دوستان عکساشون رو بذارن منم راه بیفتم

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
عکسی که شما برای مسابقه قرار داده بودید تکرار عکس یکی از دوستان دیگه بود و من این موضوع رو نوشتم و ازتون خواهش کردم تصویرتون رو عوض کنید، ولی شما این کار رو نکردید.
برای من مساله ای نبود که شما رو توی جدول وارد کنم، ولی مشکل اینجا بود که یکی از دوستان (Ahmadd1) به شما امتیاز نداده بودند. حالا من یا باید ایشون رو به خاطر امتیازدهی ناقص از مسابقه حذف می کردم، یا شما رو که عکس تکراری گذاشته بودید، و منطقا با توجه به این که ایشون حق داشتند به عکس تکراری امتیاز ندن و فکر کنند شما در مسابقه نیستید، من حق رو به ایشون دادم و شما رو شرکت ندادم.

یه خواهشی هم کلا می کنم، که شما توی گذاشتن عکس هاتون دقت بیشتری بکنید. توی خیلی از هفته ها عکس هاتون با موضوع ارتباط زیادی نداره، و این هفته هم که تکرار عکس یکی از بچه ها بود.

سلام... آره دیگه دوست عزیز نباید عکس تکراری میذاشتی خب گلم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
امروز سه شنبه است و آخرین مهلته برای عکس گذاشتن. فراموش نشه بچه ها. :)

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
پرینترهای سه بعدی: پدیده ای که صنعت جهان را متحول کرد
چاپگرهای سه بعدی وسیله‌هایی هستند که با استفاده از آنها می‌توانید از عکس‌هایی که در کامپیوتر خود دارید نمونه سه بعدی واقعی بسازید.

1388420577.jpg

این اسلحه دستی به طور کامل از بخش های داخلی با چاپ سه بعدی تولید شده است. باید گفت این اسلحه فلزی قادر به شلیک گلوله است و قطعات این اسلحه به طور کامل از چاپ سه بعدی بهره برده است.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عکس من:

real_life_and_crysis_comparison_by_thaboss588-d5ujcdp_1050213903287175949.jpg

تصاویر سمت چپ عکس های دنیای واقعی هستند و تصاویر سمت راست ساخته شده با موتور گرافیکی بازی کامپیوتری Crysis، محصول Crytek از ابرقدرت های دنیای گیم.

این یکی از چیزاییه که میشه واقعا اسمش رو گذاشت تکنولوژی. :)

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
کیت توسعه‌ای Oculus Rift
8.jpg

+++++++++++++++++++++++
اسپلویر که نداریم ولی نازی هارو داشته باشین
SFBc.jpg

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بچه ها امتیازدهی رو شروع کنید لطفا و تا آخر روز پنجشنبه به عکس های همدیگه امتیاز بدین.

امتیازات خودم:

Ahmadd1: 8

mey3am2: 7

bitcomet: 8

poyyesh: 9

mahi58: 0

kyle: 9

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907

mey3am2: 0

bitcomet: 8

poyyesh: 7

mahi58: 9

kyle: 8

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
مگه میشه به خودمون هم نمره داد الان من خودم شرکت کردم میتونم به دوستای شرکت کننده امتیاز بدم
شما باید به خودتون امتیاز صفر بدین و به بقیه شرکت کننده ها از یک تا ده. اگه دقت کنید ما دو نفر قبلی هم همین کار رو کردیم.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820

mey3am2: 8

bitcomet: 0

poyyesh: 7

mahi58: 10 این cryengine 3 فوق العادس

kyle: 8

kyle