برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,685
اقا موضوع سخته:دی یکم دیگه توضیحات رو اضافه کنید :D

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
f228799199a750d088ea962463a0c50be16720ae36b917ba292d79ba9c6744b97f7621eecee457f73274ade902adf032a5a117680.jpg

jahanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
معنوی در مقابل لفظی است و در معنی روحانی در مقابل مادی و باطنی در مقابل ظاهری هم بکار می رود. معنویت می تواند امر قدسی یا غیبی ، ارزشهای اخلاقی، دین، عرفان و ... هر نوع معنابخشی به زندگی را دربرگیرد .

معنویت از بین رفته
ظلم به مظلوم

95448303775219543309.jpg

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
من معنویت رو در رفتار این شیر میبینم؛ طبق گفته ی عکاس، اون ماده شیر ابتدا مادر آهو رو شکار میکنه، بعد از اینکه متوجه حضور این بچه آهو میشه، لاشه ی شکارشو نمیخوره و به سمت بچه آهو میره و شروع به بازی (به نوعی دلجویی و عذرخواهی و همدردی) با اون بچه آهو میکنه.
انسانیت و معنویت متاسفانه این روز ها در دنیای حیوانات خیلی بهتر و بیشتر از دنیای انسانهاست...
11111.jpg

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
تبریکات صمیمانه ی من و شرکاء را پذیرا باشید حاج محمود عجیج:)
در توضیح عکس هفته ی قبل هم که سوال فرمودین خدمت انور حضرت عارضم که این قیافه ی بنده خدایی بود پس از ارتکاب به امر منحوس اشتبــــــــــاه ! امید بود مقبول افتد ولیکن نیوفتاد و نشد که بشه:D
پساپس بابت اینکه نتونستم هفته ی قبل امتیاز بدم عذر خواهی میکنم!
و اینک رونمایی میکنیم از عکس این هفته
FarshchianArt_09_by_Farshchian.jpg

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
در توضیح عکس هفته ی قبل هم که سوال فرمودین خدمت انور حضرت عارضم که این قیافه ی بنده خدایی بود پس از ارتکاب به امر منحوس اشتبــــــــــاه ! امید بود مقبول افتد ولیکن نیوفتاد و نشد که بشه:D
یاد کتاب کلیله و دمنه افتادم :D

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
حالا که حرف از معنویت شده چرا راه دور بریم همین محمود خودمون! که چند ساله بدون هیچ چشم داشتی داره این تاپیک پر مسئولیت رو اداره میکنه شاید برای بعضی ها کاره خیلی راحتی به نظر بیاد ولی من چون خودم یه مدت این تاپیک رو اداره میکردم میدونم کاره راحتی نیست مخصوصا زمان هایی که تعداد شرکت کننده ها به 20 نفر یا بیشتر میرسه و دقت و زمان بیشتری برای گذاشتن جدول و پاسخ گویی به شرکت کننده ها صرف میشه ..خلاصه بنظرم این همکاران انجمن از معنویت بالایی برخوردارن که بدون هیچ چشم داشت مالی مسئولیت انجمن رو به عهده میگیرن این محمود ما هم درسته که گاهی شیطنت هایی ازش در گروهک المحمود سر میزنه ولی از اصل ماجرا که نمیشه گذشت:دی

حالا باید دید کی جرات میکنه به این عکس نمره پایین بده
4chsmu1.gif

ASDASDASDASD33445566.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
بچه ها امروز سه شنبه است و آخرین مهلت عکس گذاشتنه. فراموش نشه یک وقت. :)

-------------------------------------------
@ وحید:
فکر کردی می تونی با سوء استفاده از معنویت من به مقام اول دست پیدا کنی؟ خودم شخصا بهت 1 میدم تا توطئه های شومت نقش بر آب بشه! :D

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
-------------------------------------------
@ وحید:
فکر کردی می تونی با سوء استفاده از معنویت من به مقام اول دست پیدا کنی؟ خودم شخصا بهت 1 میدم تا توطئه های شومت نقش بر آب بشه! :D
منم چون رو حرف مدیریت نمیتونم حرف بزنم یک میدم. به همین برکت فقط بخاطر حرف آقا محمود :p
بچه ها = عجیجان امروز سه شنبه است و آخرین مهلت عکس گذاشتنه. فراموش نشه یک وقت. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
همیشه یکی از عکس هایی که برای من بیشترین حس معنوی رو داشته این بوده:

721014072668643431_javanenghelabi-shahid-gomnam-1.jpg

کاری به نسخه چیپ و نفرت انگیر پاچه خارانه ای که از این قضایا بعضا می بینیم (که یه عده سعی می کنند از آبروی اینها واسه خودشون اعتبار بخرند) ندارم، ولی خیلی از اینها واقعا جزو مردهای واقعی و از بهترین های مملکت مون بودند! یادشون جاویدان...
13613779999452_00146-flower.png

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
معنویت اینجاست
جایی که هیچ قانون و منطقی جوابگو نیست
توی اوج جنگ یه عده بودن که از همه چیز گذشتن و جونشون رو کف دستشون گذاشتن و رفتن جنگیدن
رفتن جلوی جلو
از همه به دشمن نزدیکتر بودن
اونایی که شهید شدن که رفتن و تمام ولی اینایی که جانباز شدن!!! موندن تا یک عمر....
فقط بخاطر دفاع از میهن و مملکتشون
حالا زندگی هر کدومشون به شکلی تحت تاثیر اون اتفاقاته و تا اخر عمرشونم همینطوره

اینجا آسایشگاه جانبازان اعصاب و روان است!!

dyzebuda.jpg

صرفنظر از هر عقیده و طرز فکر دینی مذهبی اعتقادی سیاسی اجتماعی و فرهنگی که دارین، فقط یه لحظه به زندگیشون فکر کنید

qedanere.jpg

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
اسپویلر این هفته:

معنوی در مقابل لفظی است و در معنی روحانی در مقابل مادی و باطنی در مقابل ظاهری هم بکار می رود. معنویت می تواند امر قدسی یا غیبی ، ارزشهای اخلاقی، دین، عرفان و ... هر نوع معنابخشی به زندگی را دربرگیرد .

معنویت از بین رفته
ظلم به مظلوم

95448303775219543309.jpg

من معنویت رو در رفتار این شیر میبینم؛ طبق گفته ی عکاس، اون ماده شیر ابتدا مادر آهو رو شکار میکنه، بعد از اینکه متوجه حضور این بچه آهو میشه، لاشه ی شکارشو نمیخوره و به سمت بچه آهو میره و شروع به بازی (به نوعی دلجویی و عذرخواهی و همدردی) با اون بچه آهو میکنه.
انسانیت و معنویت متاسفانه این روز ها در دنیای حیوانات خیلی بهتر و بیشتر از دنیای انسانهاست...
مشاهده پیوست 641697

تبریک ب برنده هفته گذشته:)

ب نظر من یه حس معنوی بی نظیر تو این تصویر هست ....

مشاهده پیوست 641873

تبریکات صمیمانه ی من و شرکاء را پذیرا باشید حاج محمود عجیج:)
FarshchianArt_09_by_Farshchian.jpg

حالا که حرف از معنویت شده چرا راه دور بریم همین محمود خودمون! که چند ساله بدون هیچ چشم داشتی داره این تاپیک پر مسئولیت رو اداره میکنه شاید برای بعضی ها کاره خیلی راحتی به نظر بیاد ولی من چون خودم یه مدت این تاپیک رو اداره میکردم میدونم کاره راحتی نیست مخصوصا زمان هایی که تعداد شرکت کننده ها به 20 نفر یا بیشتر میرسه و دقت و زمان بیشتری برای گذاشتن جدول و پاسخ گویی به شرکت کننده ها صرف میشه ..خلاصه بنظرم این همکاران انجمن از معنویت بالایی برخوردارن که بدون هیچ چشم داشت مالی مسئولیت انجمن رو به عهده میگیرن این محمود ما هم درسته که گاهی شیطنت هایی ازش در گروهک المحمود سر میزنه ولی از اصل ماجرا که نمیشه گذشت:دی

حالا باید دید کی جرات میکنه به این عکس نمره پایین بده
4chsmu1.gif

ASDASDASDASD33445566.jpg

علیرضا حقیقی در جمع کودکان محک و اهدای پیراهنش که در بازی مقابل آرژانتین پوشیده بود به این موسسه​

مشاهده پیوست 643704

با اینکه نشد عکس مورد نظر خودم رو پیدا کنم اما .....

اینم عکس من :

9love.jpg

همیشه یکی از عکس هایی که برای من بیشترین حس معنوی رو داشته این بوده:

721014072668643431_javanenghelabi-shahid-gomnam-1.jpg

کاری به نسخه چیپ و نفرت انگیر پاچه خارانه ای که از این قضایا بعضا می بینیم (که یه عده سعی می کنند از آبروی اینها واسه خودشون اعتبار بخرند) ندارم، ولی خیلی از اینها واقعا جزو مردهای واقعی و از بهترین های مملکت مون بودند! یادشون جاویدان...
13613779999452_00146-flower.png

معنویت اینجاست
جایی که هیچ قانون و منطقی جوابگو نیست
توی اوج جنگ یه عده بودن که از همه چیز گذشتن و جونشون رو کف دستشون گذاشتن و رفتن جنگیدن
رفتن جلوی جلو
از همه به دشمن نزدیکتر بودن
اونایی که شهید شدن که رفتن و تمام ولی اینایی که جانباز شدن!!! موندن تا یک عمر....
فقط بخاطر دفاع از میهن و مملکتشون
حالا زندگی هر کدومشون به شکلی تحت تاثیر اون اتفاقاته و تا اخر عمرشونم همینطوره

اینجا آسایشگاه جانبازان اعصاب و روان است!!

dyzebuda.jpg

صرفنظر از هر عقیده و طرز فکر دینی مذهبی اعتقادی سیاسی اجتماعی و فرهنگی که دارین، فقط یه لحظه به زندگیشون فکر کنید

qedanere.jpg

مشغول امتیازدهی بشید به عکس ها تا آخر پنجشنبه.

در ضمن این قضیه 1 دادن به وحید رو شوخی کردم ها! کسی جدی جدی یک نده بهش! :D

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه ی دوستان. موضوع این هفته به نظر من خیلی متفاوت بود چون تعریف هر کس از معنویت با دیگران فرق داره و خیلی سخته بشه حس یه نفر رو در مورد معنویت و اینکه در زمان انتخاب اون تصویر، طرف در چه حس و حالی بوده، درک کرد. امتیاز به تصاویر دوستان فقط نشون دهنده ی حس و حالی هست که از دیدن اون ها به من دست داده (از نظر میزان و نوع معنویتی که من برای خودم تعریف کردم) هر چند که پی نوشت های حاج محمود موقع انتخاب موضوع، کمی من رو در انتخاب تصویر محدود کرده بود :)
با ابراز ارادت به تمامی دوستان، امتیاز های زیر رو میدم:
garshasp dragon ----- 8 (دیدن این تصویر همیشه تلنگری به من میزنه...)
jahanjj ----- 3 (تعریفتون از معنویت جالب بود اما از ظلم به مظلوم به نظر من تصویر مناسبی انتخاب نکردید.شاید بخاطر انیمیشنی بودنش)
saeid.kh ----- 00000
arianaz ----- 3 (جسارتاً به نظر من در این تصویر احساسات بیشتر از معنویت وجود داشت)
helia999 ----- 5 (به نظر من میشد با آوردن بیتی زیبا و معنوی از حافظ در کنار این تصویر، معنویتش رو بیشتر کنید.)
bitcomet ----- 1.5 (معذرت میخوام، کار جالبی بود اما معنویت این تصویر با تعریف من در تضاد بود، شاید اگر تصاویر دیگر دوستان بیشتر به سمت شوخی انتخاب شده بود، به کار هنرمندانه ی شما هم امتیاز بالاتری میدادم اما... باز هم معذرت میخوام.)
Ali' ----- 6 (به امید شفای همه ی بیماران)
7 ----- بـا ر ا ن (خیلی جالب بود، گاهی وقت ها با دیدن رفتار بعضی انسانها نسبت به یکدیگر، به دنیای حیوانات غبطه میخورم. سپاسگزارم)
mahi58 ----- 10 (زیارتگاهی در دانشگاه محل تحصیل من بود به نام زیارتگاه 5 شهید گمنام، بودن در اون زیارتگاه آرامش عجیبی به من منتقل میکرد، بخصوص که پیدا کردن پیکر یکی از اونها دقیقاً با روز تولد من یکسان بود)
mehrashkan ----- 10 (خارج از قوانین امتیاز دهی این تاپیک، به شخصه امتیازم به این عکس 100 هست.)

باز هم از تمامی عزیزان معذرت خواهی میکنم . هم بخاطر پر حرفی و هم بخاطر امتیازات من به بعضی دوستان.

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
garshasp dragon ----- 0
jahanjj ----- 3
saeid.kh ----- 7
arianaz ----- 5
helia999 ----- 5
bitcomet ----- 5
Ali' ----- 8
8 ----- بـا ر ا ن ******************* ای جانم خیلی بامزه بود :general406:
mahi58 ----- 10
mehrashkan ----- 10

jahanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
ممنون از همه ی دوستان به خاطر عکس های زیباشون ، اگر به کسی نمره ی کمی دادم ، ناراحت نشه ، این نظر منه ...
تعریفتون رو از معنویت و نگاهتون به معنویت رو دوست داشتم ، امیدورام دفعه ی بعد ، بتونم عکس هایی به خوبی عکس های شما دوستان عزیز پیدا کنم .
مرسی از همتون

garshasp dragon = 8
saeid.kh = 7
arianaz = 7
helia999 = 6
bitcomet = 6
Ali' = 7
بـا ر ا ن = 10
mahi58 = 10
mehrashkan = 10

بالا