برگزیده های پرشین تولز

مشاوره براي خريد سيستم تا يك ميليون تومن

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hessam 2007 :
با سلام خدمت دوستان من از این گفتگو با شما عزیزان خیلی متشکرم ولی از amd سعید خیلی ممنون هستم به نظر من فکر نکنم مه در این تالار فقط 2 نفر باشند که به کامپیوتر وارد باشند در این بین گفتگو فقط 2 نفر به من کمک کردن وازشون کمال تشکر را دارم
سلام.نه بابا من خودم خوشحال میشم اگه واقعا کمکی کرده باشم . قسمت سخت افزار اینجا هم خیلی خوب و قویه و من خودم به شخصه بچهای سخت افزار اینجا رو خیلی قبول دارم و میدونم تقریبا همشون از من واردترن .

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
سلام.نه بابا من خودم خوشحال میشم اگه واقعا کمکی کرده باشم . قسمت سخت افزار اینجا هم خیلی خوب و قویه و من خودم به شخصه بچهای سخت افزار اینجا رو خیلی قبول دارم و میدونم تقریبا همشون از من واردترن .
سلام آقا سعید واقعا می گم شما خیلی به من کمک کردید وخیلی چیزها به من یاد دادید

بعد آقا سعید یادتون هست توی چند پست قبل راجعبه powerصحیت می کردیم وشما یه لینکی رو از پاور گرین دادین واین هم پست زیر است در زیر است من نمی دونم کدومه و مدوم سوتون رو با ید نگاه کنم و580 رو ببینم شما اگه میشه ببخشیدا مدل پاور رو یهم بگین ممنون

ببینید یکی اینه GP430S4-F24 1 430W 580W یکی هم این که توشون 580 رو دارنGP580S4-F24-3F 3 580W 730W وهم این GP430S4-S24 1 430W 580W بعد رنگاشون توی لیست گرین مختلف هست نمی دونم گیج شدم

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hessam 2007 :
سلام آقا سعید واقعا می گم شما خیلی به من کمک کردید وخیلی چیزها به من یاد دادید

بعد آقا سعید یادتون هست توی چند پست قبل راجعبه powerصحیت می کردیم وشما یه لینکی رو از پاور گرین دادین واین هم پست زیر است در زیر است من نمی دونم کدومه و مدوم سوتون رو با ید نگاه کنم و580 رو ببینم شما اگه میشه ببخشیدا مدل پاور رو یهم بگین ممنون

ببینید یکی اینه GP430S4-F24 1 430W 580W یکی هم این که توشون 580 رو دارنGP580S4-F24-3F 3 580W 730W وهم این GP430S4-S24 1 430W 580W بعد رنگاشون توی لیست گرین مختلف هست نمی دونم گیج شدم
مرسی.
همونی که وات Real ش 430 واته یا اینو بگیر یا اونی که وات واقعیش 480 واته شما خواستی بگیری بگو پاور 580 وات یا 630 وات گرین ورژن 2 میخوام مشخصه

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
مرسی.
همونی که وات Real ش 430 واته یا اینو بگیر یا اونی که وات واقعیش 480 واته شما خواستی بگیری بگو پاور 580 وات یا 630 وات گرین ورژن 2 میخوام مشخصه
مرسی آقا سعید مشکلم برطرف شد بازهم اگه مشکلی داشتم خبر میدم سیسستمی که بالا تمومش کرده بودم خوب بود مشکلی نداشت باز هم مرسی از کمکاتون

بعد آقا سعید روی کارت گرافیک های جدید می زنه sliو تصویر پایین رو شون هست من بالاخره نفهمیدم sliچی هست وچیکار میکنه کارت های پیکسل بیشتر روشون نوشته یا کارت های دیگر هم همین تور شما یه کمکی بکنید بخشیدا من مادر بورد قبلی که انتخاب کردم ورفتم تو سایت ایسوز اون هم این شکل رو داشت ولی تو مادر بورد جدیده p5ld2 deluxe توی سایت همچین علامتی نداشت

NV_SLI_Ready.gif

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hessam 2007 :
مرسی آقا سعید مشکلم برطرف شد بازهم اگه مشکلی داشتم خبر میدم سیسستمی که بالا تمومش کرده بودم خوب بود مشکلی نداشت باز هم مرسی از کمکاتون

بعد آقا سعید روی کارت گرافیک های جدید می زنه sliو تصویر پایین رو شون هست من بالاخره نفهمیدم sliچی هست وچیکار میکنه کارت های پیکسل بیشتر روشون نوشته یا کارت های دیگر هم همین تور شما یه کمکی بکنید بخشیدا من مادر بورد قبلی که انتخاب کردم ورفتم تو سایت ایسوز اون هم این شکل رو داشت ولی تو مادر بورد جدیده p5ld2 deluxe توی سایت همچین علامتی نداشت

NV_SLI_Ready.gif
سلام ببخشید اگر یکی از روستان مقایسه amd athlon64 3500وintel pentium d820وداشت به هم خبر بده

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hessam 2007 :

NV_SLI_Ready.gif
SLI یه تکنولوژی مخصوص کارتهای گرافیکی Nvidia هست البته نه همه مدلهاش که شما اگه مینبوردت SLI ساپورت کنه به جای یه کارت گرافیک دو تا کارت گرافیک SLI میزاری و از دو کارت به صورت موازی استفاده میکنی ولی معمولا مخصوصا تو ایران همه ترجیح میدن به جای خریدن دوتا کارت SLI یدونه کارت خفنتر بگیرن در کل دردسرهای خودشو داره این SLI و بدرد gamer های خفن میخوره ولی فکر کنم اینده خوبی داشته باشه .
برای مقایسه CPU ها هم به این لینک برو http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=203&chart=63&model2=246

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
SLI یه تکنولوژی مخصوص کارتهای گرافیکی Nvidia هست البته نه همه مدلهاش که شما اگه مینبوردت SLI ساپورت کنه به جای یه کارت گرافیک دو تا کارت گرافیک SLI میزاری و از دو کارت به صورت موازی استفاده میکنی ولی معمولا مخصوصا تو ایران همه ترجیح میدن به جای خریدن دوتا کارت SLI یدونه کارت خفنتر بگیرن در کل دردسرهای خودشو داره این SLI و بدرد gamer های خفن میخوره ولی فکر کنم اینده خوبی داشته باشه .
برای مقایسه CPU ها هم به این لینک برو http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=203&chart=63&model2=246
سلام مرسی بعد آقا سعید اگه روی کارتی sliنوشته باشه روی یدونه کارت منظورش این که میتونه از مینsli هم استفاده کنه وهم روی مین معمولی بعد مگه p5ld2 2agp نداره پس اون هم می تونه از sli پشتیبانی بکنه

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hessam 2007 :
سیستم پایانی برای خرید رو این پایین میزنم اگه باز هم مشکلی داشت به من خبر بدین البته فکر کنم سیستم مشکلی نداشته باشه

cpu intel dual core 820 237
mb asus p5ld2 deluxe 166
ram ocz-DDR2-dual 120
hdd samsung 250gb sata 94
case GREEN PRINCE 4 MIDI LCD NO POWER 54
graphics asus 7600gs 134
power green 580w 24pin 35

840

درموردقیمت کارت گرافیک بامارک Asus و مدل 7600gs مطمئنی :f34r: 134000 تومان

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از akooo :
درموردقیمت کارت گرافیک بامارک Asus و مدل 7600gs مطمئنی :f34r: 134000 تومان
سلام دوستان ببخشید قیمت اون کارت اشتباه هست و ما کل سیستم رو که جمع زدم وپایان اون 134 تومن باقی موند و من قیمت این کارت گرافیک رو زدم134 تومن و اصلا قیمت اصلی رو نمی دونستم من خودم اصلا دوست ندارم کارت پرافیک پیکسل بگیرم چون هرجا می روی می گن بعضی از قطعات اگه مال یک شرکت باشه خیلی خوب باهم مچ میشن واگر قرار باشه این مدل کارت گرافیک تو بازار نباشه منصبر میکن تا بیاد
بعد این سوال منو کسی جواب نداد اگه روی کارتی sliنوشته باشه روی یدونه کارت منظورش این که میتونه از مینsli هم استفاده کنه وهم روی مین معمولی بعد مگه p5ld2 2agp نداره پس اون هم می تونه از sli پشتیبانی بکنه

واز دوستانی که به اشتباه افتادن خیلی من رو ببخشند مخصوصا akoooمن رو ببخشید

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hessam 2007 :
واز دوستانی که به اشتباه افتادن خیلی من رو ببخشند مخصوصا akoooمن رو ببخشید
خواهش می کنم :happy:

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از akooo :
خواهش می کنم :happy:
سلام بچه ها و اقا سعید من اگر 10 روز صبرکنم این مدل ASUS EN7600GS توی بازار میاد یا امده می خوام صبر کنم تا این بیاد

1090_l.jpg

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوستان كارت هاي شركت PNY رو شركت آلبالو آورده .به نظر من انتخاب خوبيه . براي خريد كارتهاي ASUS , PNY
برين پاساژ ايران بالاي پله برقي . فروشگاه آلبالو كه تمامي محصولاتي كه آلبالو وارد ميكنه رو داره.

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از amd>intel :
دوستان كارت هاي شركت PNY رو شركت آلبالو آورده .به نظر من انتخاب خوبيه . براي خريد كارتهاي ASUS , PNY
برين پاساژ ايران بالاي پله برقي . فروشگاه آلبالو كه تمامي محصولاتي كه آلبالو وارد ميكنه رو داره.
سلام بحث ما راجعبه ایسوز تمام شد به نظر شما کارتهای گرافیک ومادر بورد گیگا چی هست از ایسوز قویتر هست یا ضعیف تر

بعد این سوال منو کسی جواب نداد اگه روی کارتی sliنوشته باشه روی یدونه کارت منظورش این که میتونه از مینsli هم استفاده کنه وهم روی مین معمولی بعد مگه p5ld2 2agp نداره پس اون هم می تونه از sli پشتیبانی بکنه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hessam 2007 :
سلام بحث ما راجعبه ایسوز تمام شد به نظر شما کارتهای گرافیک ومادر بورد گیگا چی هست از ایسوز قویتر هست یا ضعیف تر

کلا Asus خیلی بهتر از گیگا هست مگه چندتا مدل گیگا مثل همین مین جدیدش G1975X که مین خوبیه ولی در کل Asus یه چیز دیگست اصلا .
سواله دومتم جوابش بله هست و P5ld2 هم sli ساپورت نمیکنه .

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
کلا Asus خیلی بهتر از گیگا هست مگه چندتا مدل گیگا مثل همین مین جدیدش G1975X که مین خوبیه ولی در کل Asus یه چیز دیگست اصلا .
سلام آقا سعید بالا که جواب س.ال دوم را دادی فکرکنم اشتباه نوشتی اول نوشتی بله بعد نوشتی sli ساپورت نمی کنه

سواله دومتم جوابش بله هست و P5ld2 هم sli ساپورت نمیکنه

منظورشما چی هست بلاخره ساپورت می کنه یانه

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
سلام یکی جواب ما رو بده نه آقا سعید جواب من میده نه کسی دیگه

آقا سعید بالا که جواب س.ال دوم را دادی فکرکنم اشتباه نوشتی اول نوشتی بله بعد نوشتی sli ساپورت نمی کنه

سواله دومتم جوابش بله هست و P5ld2 هم sli ساپورت نمیکنه

منظورشما چی هست بلاخره ساپورت می کنه یانه

بعد من تو قسمت دیگه گفته بودم cpu intel گارانتی دارن یا نه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام خوبی .ببخشید دیر شد دیگه فصل امتحاناست منم یکمی سرم شلوغه .
گفتم که شما میتونی یه کارتی رو که SLi ساپورت میکنه روی هر مینبوردی بزاری حتما لازم نیست که مینبورد SLi ساپورت کنه. P5Ld2 هم SLi نداره .
CPU اینتل هم گارانتی نداره چون احتیاجی به گارانتی نداره مگه اینکه خوده مغازه داره گارانتی کنه که اونم اسمشو گارانتی نمیشه گذاشت ولی کلا احتمال اینکه یه CPU Box اینتل خراب در بیاد نزدیک به صفره و من تا الان ندیدم همیچین موردی رو .

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
سلام خوبی .ببخشید دیر شد دیگه فصل امتحاناست منم یکمی سرم شلوغه .
گفتم که شما میتونی یه کارتی رو که SLi ساپورت میکنه روی هر مینبوردی بزاری حتما لازم نیست که مینبورد SLi ساپورت کنه. P5Ld2 هم SLi نداره .
CPU اینتل هم گارانتی نداره چون احتیاجی به گارانتی نداره مگه اینکه خوده مغازه داره گارانتی کنه که اونم اسمشو گارانتی نمیشه گذاشت ولی کلا احتمال اینکه یه CPU Box اینتل خراب در بیاد نزدیک به صفره و من تا الان ندیدم همیچین موردی رو .
سلام ببخشید آقا سعید یعنی چی sli نداره مگه نمی گین رو هر مین میشه کارت sliوصل کرد پس اون مادر بورد بایدsli داشته باشه به نظر شما من اگه یک مین sliدار بگیرم برای آینده بهتر نیست وتکنولوژی بهتری ندارد

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
در مورد مادربردهاي اينتل با چيپ اينتل وجود داشتن دو اسلات pcie دليل بر ساپورت كردن sli نيست .تنها مادربردهاي كه چيپ nf4 sli ورژن اينتل رو دارند sli ساپورت ميكنند

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از amd>intel :
در مورد مادربردهاي اينتل با چيپ اينتل وجود داشتن دو اسلات pcie دليل بر ساپورت كردن sli نيست .تنها مادربردهاي كه چيپ nf4 sli ورژن اينتل رو دارند sli ساپورت ميكنند
سلام به نظر شما دوستان من اگر به خوا هم در آینده راحت باشم اگرnf4 sli این سیستم رو تهیه کنم بهتر نیست

بالا