برگزیده های پرشین تولز

مشاوره براي خريد سيستم تا يك ميليون تومن

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hessam 2007 :
سلام به نظر شما دوستان من اگر به خوا هم در آینده راحت باشم اگرnf4 sli این سیستم رو تهیه کنم بهتر نیست
به نظر من نیست چون احتمال اینکه ازش استفاده کنی یک درصد هم نیست .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
كلا چيپهاي سري nforce nvidia جوابشون رو پس دادند. به نظر من خريدنش دور از عقل نيست.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از amd>intel :
كلا چيپهاي سري nforce nvidia جوابشون رو پس دادند. به نظر من خريدنش دور از عقل نيست.
سلام .
مثلا میگم شما خودت ترجیح میدی مثلا دوتا Geforce 6600 gt داشته باشی هرکدوم مثلا ۱۸۰ تومن یا اینکه ترجیح میدی یدونه Geforce 7800gt بگیری مثلا ۳۷۰ تومن .معمولا اکثرا یدونه 7800gt رو ترجیح میدن تا دوتا 6600gt چون اولا دردسرهای SLi رو نداره دوما از نظر کارایی و قدرت فکر نکنم خیلی فرقی بکنن .البته منظورم این نیست که SLi بدرد نمیخوره فکر میکنم SLi هنوز خیلی جای پیشرفت داره و بیشتر بدرد کارتهای High end میخوره مثلا دوتا 7900 رو بگیری SLi کنی .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
همه چيز بستگي به زمان داره . اين دوستمون ممكنه الان با يه كارت 7800gt تمام بازيها رو اجرا كنه .ولي 1 سال بعد ممكنه به مشگل بخوره . اينطوري مجبوره كارت خودش رو نصف قيمت خريد شايد كمتر بفروشه بره يه كارت بالاتر بخره ولي با وجود sli و درايورهاي جديد ميتونه با خريد يه كارت ديگه به پرفورمنس مورد نظر خودش برسه.

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از amd>intel :
همه چيز بستگي به زمان داره . اين دوستمون ممكنه الان با يه كارت 7800gt تمام بازيها رو اجرا كنه .ولي 1 سال بعد ممكنه به مشگل بخوره . اينطوري مجبوره كارت خودش رو نصف قيمت خريد شايد كمتر بفروشه بره يه كارت بالاتر بخره ولي با وجود sli و درايورهاي جديد ميتونه با خريد يه كارت ديگه به پرفورمنس مورد نظر خودش برسه.
سلام من چیکار کنم بالاخره منو انداختید توی شک نمیدونم sli بگیرم یا معمولی من تا هفته ی دیگه یکشنبه یا دوشنبه می خواهم برم بخرم پس زودتر بهم کمک کنید اگه می بینید sli بهتره یک سیستم sli پیدا کنم بخرم

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از amd>intel :
سلام خوبه من گفتم عجله دارم جوا بمو 2تا3 روز هست نمی دید
دوستان تصمیم من همون p5ld2 هست واگر می بینید تصمیمم اشتباه است بگین

بعد آقای amd لطف می کنید مدل مودم گیگا و آدرس مغازه هایی که توی ایرانیان هست با شماره تلفن بهم بدید
چون راهم دور هست من زنگ بزنم بپرسم این قطعات رو دارن یانه بعد توی پستهای قبلی گفته بودید که که مادر بورد را از فروشگاه ترابایت بگیرم در بازار رضا گارانتی ترابایت چی هست مگه نگفتید گارانتی آلبالو یا الماس اون فروشگاه چه گارانتی رو می دهد بعد کیس کدوم نمایندگی گرین بگیرم اصلا توی بازار رضا و ایرانیان داره خیلی ببخشید خیلی از دست من خسته شدید

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hessam 2007 :
سلام خوبه من گفتم عجله دارم جوا بمو 2تا3 روز هست نمی دید
دوستان تصمیم من همون p5ld2 هست واگر می بینید تصمیمم اشتباه است بگین

بعد آقای amd لطف می کنید مدل مودم گیگا و آدرس مغازه هایی که توی ایرانیان هست با شماره تلفن بهم بدید
چون راهم دور هست من زنگ بزنم بپرسم این قطعات رو دارن یانه بعد توی پستهای قبلی گفته بودید که که مادر بورد را از فروشگاه ترابایت بگیرم در بازار رضا گارانتی ترابایت چی هست مگه نگفتید گارانتی آلبالو یا الماس اون فروشگاه چه گارانتی رو می دهد بعد کیس کدوم نمایندگی گرین بگیرم اصلا توی بازار رضا و ایرانیان داره خیلی ببخشید خیلی از دست من خسته شدید
سلام.
البته حرفهای AMD جان درسته ولی من خودم اگه بودم پول برای مینبورد SLi نمیدادم چون میدونستم هیچ وقت ازش استفاده نمیکنم حالا دیگه بازم بستگی به نظرت خودت داره هرجوری که خودت دوست داری همون کارو بکن .
این قطعات هم همشون تو ایرانیان یا بازار رضا پیدا میشن مشکلی نداره .کیس هم فراسو بگیری بهتره .

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
سلام.
البته حرفهای AMD جان درسته ولی من خودم اگه بودم پول برای مینبورد SLi نمیدادم چون میدونستم هیچ وقت ازش استفاده نمیکنم حالا دیگه بازم بستگی به نظرت خودت داره هرجوری که خودت دوست داری همون کارو بکن .
این قطعات هم همشون تو ایرانیان یا بازار رضا پیدا میشن مشکلی نداره .کیس هم فراسو بگیری بهتره .
سلام آقا سعید من خودم هم اینو میدونستم به خاطر همین از همون پست اول حرف شمارو قبول کردم پس من ساده می گیرم بدون sli ولی اگر هم میخواستم مدل p5nd2 sli رو میگرفتم دیگه نمی تونستم 820رو بگیرم باید 805 رو میگرفتم دیروز رفتم پیش یک مهندس کامپیوتر که آشنا نبود رفتم گفتم همچین سیستمی رو می خوام جمع کنم گفتم حدود 800 تومن میشه شاید کمی بالا پایین بعد تعجب کرد گفت این سیستم رو برات 300 تومن الی 400 تومن جمع میکنم من خیلی خوشحال شدم بعد ازش که پرسیدم اخه میدو نید چیه آقای مهندس ما میرفت تویRayanSaba قمت ها رو در می آورد بعد ازش پرسیدم cpuرو چه مدل وچه قیمتی زدی گفت INTEL - P4 - FULL - LGA - 2.8 (BOX 533 - 1MB Cache) مدل وقیمت حدود99 تومن من گفتم جناب آشتباه کردی من dual core 820 میخواستم که قیمتش 210 تومن هست بعد آقا خیلی ناراحت شد بعد خلاصه گفتم سر یک فرصت مناسب میام با هاتون صحبت می کنم امدم بیرون برگشتم خونه نشستم فکر کردم گفتم تجربه من بالا تر از اون بود و من سیستمی رو که میخواستم با کامپیوتر تایپ و چاپ کرده بودم آقا از روی برگه هم نتونسته بود تشخیص بده که این سی پی یو این هست اینو تو برگه چاپ کرده بودم

Cpu INTEL - P4 - FULL - LGA - Pentium D , Dual Core 64 bit - 2.8 GHz (BOX 800 - 2MB Cache - 820)

دوستان و آقا سعید من شما ره مغازه هایی رو که amd گفته بود میخوام چون از قبل باهاشون هماهنگ کنم
بعد آقا سعید دلیل شما برای نخریدن کیس گرین چی هست چه مشکلی داره مگه من الان کامپیوتری که جلوم هست کیس وپاور گرین داره و تا حالا مشکلی هم پیش نیامده پس دلیل شما چی هست کیس گرین 2سال گارانتی داره

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
كيس گرين به نظر من مشگلي نداره اين چند مدل به نظرم بهتر اومد :

prince3-prince4-2005 plus

پاور هم acbel 400 وات بگير.

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از amd>intel :
كيس گرين به نظر من مشگلي نداره اين چند مدل به نظرم بهتر اومد :

prince3-prince4-2005 plus

پاور هم acbel 400 وات بگير.
سلام به دوستان amd مگه من برای سیستم 580 پاور رو انتخاب نکرده بودم پس چه جوری شد400 من نمیدونم خدتون گفتید580 بگیر بعد اگر شما لطف کنید اگر شماره مغازه های بازار ایرانیان رو دارید برام بنویسید

این هم سیستم نهایی

intel dual core 820
ASUS P5ND2 SLI DELUXE LGA 775 DDR2 533 & 667 
OCZ-DDRII - Dual Channel 1GB PC533-(2x512MB)
samsung 250gb sata2
GREEN PRINCE 4
asus 7600gs
green 580w 24pin

اگر مشکلی باز هم داره بهم بگین که به مشکل نخورم راستی نمی دونم خبرخوشحال کننده بدرد شما میخوره میگم خبر جدید چیه cpu داره قیمتش افت کرده و820 شده 205 تومن توی مجله هم خوندم

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر من کیس فراسو بگیر بهتره کیسهای فراسو تقریبا همشون Screwless هستند و دو تا فن هم توشون دارن و محیط داخل کیس هم استاندارد و با کیفیت طراحی شده کلا به نظر من از نظر کیفیت و طراحی فراسو تو یه کلاس بالاتر از گرین قرار داره حتی از نظر ظاهر هم به نظر من در کل کیسهاش ظاهر بهتری نسبت به گرین داره البته یکمی سلیقهای. قیمتاشم خیلی مناسبه خدایی. فقط اگه از سری 88 یا 66 بگیری یکمی وزن کیساش زیاده ولی من خودم با فراسو 8811 کار کردم خیلی کیس خداییه تهویه عالی Screwless هست و برای اسمبل حتی به کوچکترین مشکلی بر نمیخوری اصلا تیزی پیدا نمیکنی تو کیس (یه خاطره خیلی بد از کیس گرین دارم سال پیش دست من به علت بریدگی توسط یه کیس گرین ( ارزون ببخشید اشغال) 5 تا بخیه خورد و توی cd-rom پره خون شد البته تمیزش که کردیم کار کرد ) خیلیم گندست راحت میشه کلی خرتوپرت توش چپوند دیوایسها هم که به علت Screwless بودن کیس عین باقلوا میرن تو میان بیرون و هاردو نباید با چکش بچپونی تو کیس خلاصه کیس خیلی خیلی مهمه و یسری استاندارهای داره که متاسفانه خیلیهاشو خیلی از شرکتهای سازنده کیس ایرانی رعایت نمیکنن وقتی با یه کیس خفن کار میکنی اون وقت میفهمی که کیس چقدر مهمه و چقدر میتونه خوب باشه. فراسو هم با اینکه یه تولید کننده داخلیه ولی کیفیت محصولاتش نه در حد خیلی بالا ولی نسبت به یه شرکت ایرانی میشه گفت خیلی خوبه .گرینم البته نمیخوام خیلی بد بگم ازش با اینکه خیلی دله خوشی ندارم ازش ولی تا قبل از اینکه کیسهای فراسو وارد بازار بشن همش به اینو اون گرین توصیه میکردم خدایی بعضی از کیسهاشم خوب بود مثلا یادمه یه XJAZZ داشت که تقریبا Mini Server بود ولی کیس خیلی عالی بوده چند مدل دیگه هم داشت که کیسهای خوبی بودن ولی معمولا کیسهای ارزون قیمتش چیزهای جالبی نبودن البته اون موقع همونها هم بهترینهای بازار بودن و از کیسهای ایرانی یا چینی دیگه تو بازار یه سروگردن بالاتر بودن ولی از وقتی با کیسهای فراسو اشنا شدم واقعا به این نتیجه رسیدم فراسو یه کلاس از گرین بالاتره مخصوصا تو کیسهای ارزون قیمتش 24-25 تومنی .
مینبوردم P5nd2 sli مین خیلی عالیه البته قیمتی عالی هم داره .پس اخر نتیجه گرفتی Sli بگیری البته نظرت محترمه ولی به نظر من الان پول دادن بابت Sli اصلا ارزش نداره ( شاید در اینده وضعیتش بهتر بشه البته شاید) خواستی دلایلش برات میگم .
پاور هم همون گرین 580 وات خوبه 420 وات واقعی هم هست فکر کنم .البته Acbel هم خیلی پاور خوبیه ولی قیمتش فکر کنم دو برابر گیرینه باشه .
برای کارت گرافیکم هنوز فکر نکنم 7600gs ASUS اومده باشه معلومم نیست کی بیاد احتمال داره وقتی بیادم قیمتش یکمی بالا باشه تا بعدا کمی بیاد پایین شما میتونی Msi 7600gs بگیری که اونم برنده خوبیه و چیزی از Asus کم نداره قیمتشم 135 تومنه اون Pixle view ها کارتهای خیلی خوبیه 1 سال گارانتی تعویضم داره قیمتشم که خیلی مناسبه .

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
به نظر من کیس فراسو بگیر بهتره کیسهای فراسو تقریبا همشون Screwless هستند و دو تا فن هم توشون دارن و محیط داخل کیس هم استاندارد و با کیفیت طراحی شده کلا به نظر من از نظر کیفیت و طراحی فراسو تو یه کلاس بالاتر از گرین قرار داره حتی از نظر ظاهر هم به نظر من در کل کیسهاش ظاهر بهتری نسبت به گرین داره البته یکمی سلیقهای. قیمتاشم خیلی مناسبه خدایی. فقط اگه از سری 88 یا 66 بگیری یکمی وزن کیساش زیاده ولی من خودم با فراسو 8811 کار کردم خیلی کیس خداییه تهویه عالی Screwless هست و برای اسمبل حتی به کوچکترین مشکلی بر نمیخوری اصلا تیزی پیدا نمیکنی تو کیس (یه خاطره خیلی بد از کیس گرین دارم سال پیش دست من به علت بریدگی توسط یه کیس گرین ( ارزون ببخشید اشغال) 5 تا بخیه خورد و توی cd-rom پره خون شد البته تمیزش که کردیم کار کرد ) خیلیم گندست راحت میشه کلی خرتوپرت توش چپوند دیوایسها هم که به علت Screwless بودن کیس عین باقلوا میرن تو میان بیرون و هاردو نباید با چکش بچپونی تو کیس خلاصه کیس خیلی خیلی مهمه و یسری استاندارهای داره که متاسفانه خیلیهاشو خیلی از شرکتهای سازنده کیس ایرانی رعایت نمیکنن وقتی با یه کیس خفن کار میکنی اون وقت میفهمی که کیس چقدر مهمه و چقدر میتونه خوب باشه. فراسو هم با اینکه یه تولید کننده داخلیه ولی کیفیت محصولاتش نه در حد خیلی بالا ولی نسبت به یه شرکت ایرانی میشه گفت خیلی خوبه .گرینم البته نمیخوام خیلی بد بگم ازش با اینکه خیلی دله خوشی ندارم ازش ولی تا قبل از اینکه کیسهای فراسو وارد بازار بشن همش به اینو اون گرین توصیه میکردم خدایی بعضی از کیسهاشم خوب بود مثلا یادمه یه XJAZZ داشت که تقریبا Mini Server بود ولی کیس خیلی عالی بوده چند مدل دیگه هم داشت که کیسهای خوبی بودن ولی معمولا کیسهای ارزون قیمتش چیزهای جالبی نبودن البته اون موقع همونها هم بهترینهای بازار بودن و از کیسهای ایرانی یا چینی دیگه تو بازار یه سروگردن بالاتر بودن ولی از وقتی با کیسهای فراسو اشنا شدم واقعا به این نتیجه رسیدم فراسو یه کلاس از گرین بالاتره مخصوصا تو کیسهای ارزون قیمتش 24-25 تومنی .
مینبوردم P5nd2 sli مین خیلی عالیه البته قیمتی عالی هم داره .پس اخر نتیجه گرفتی Sli بگیری البته نظرت محترمه ولی به نظر من الان پول دادن بابت Sli اصلا ارزش نداره ( شاید در اینده وضعیتش بهتر بشه البته شاید) خواستی دلایلش برات میگم .
پاور هم همون گرین 580 وات خوبه 420 وات واقعی هم هست فکر کنم .البته Acbel هم خیلی پاور خوبیه ولی قیمتش فکر کنم دو برابر گیرینه باشه .
برای کارت گرافیکم هنوز فکر نکنم 7600gs ASUS اومده باشه معلومم نیست کی بیاد احتمال داره وقتی بیادم قیمتش یکمی بالا باشه تا بعدا کمی بیاد پایین شما میتونی Msi 7600gs بگیری که اونم برنده خوبیه و چیزی از Asus کم نداره قیمتشم 135 تومنه اون Pixle view ها کارتهای خیلی خوبیه 1 سال گارانتی تعویضم داره قیمتشم که خیلی مناسبه .
سلام آقا سعید من اشتباه کردم اون رو تایپ کردم آخه میدونید چیه من چند تا سیستم برای خودم توی اکسل برنامه ریزی کردم به خاطر همین یک سیستم دیگه رو کپی کردم به خاطر همین بعد من اصلا p5ld2رو انتخاب کردم واز انتخابش هم رازی هستم من حتی چند روز پیش دنبال مشخصات کلی این مادر بورد گشتم وانو کپی هم کردم

سیستم درست شده

asus p5ld2 deluxe
intel dual core 820
samsung 250gb sata2
GREEN PRINCE 4
asus 7600gs
green 580w 24pin
امروز رفتم یه روزنامه عصر ارتباط خریدم توش یدونه کارت گرافیکxfxتبلیغ کرده بود وهمین مدل7600g sxfx بود که نظر منو خیلی به خودش جلب کرد مموری کلاک 900 بود graphic core 256bitبود ddr2هست وقیمتش 180 تومن هست نمی دونم اگه نظری روی این کارت دارید بگید بعد یک جای دیگه درصد رم تو بازار ایران رو می داد که kingston 32 geil27 twinmos21 ocz14 وووو6 درصد که اول کینگستون بود من خیلی تعجب کردم با اون تعریفی که شما از ocz میکردید بایید اول بود این ستون ها مربوط به خرید رم تو ایران هیت حالا نمی دونم چرا oczچهارم هست تو جدول نمیدونم با کسب 14 درصد

کارت گرافیک بالا به نظر من بد نیست

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hessam 2007 :
سلام آقا سعید من اشتباه کردم اون رو تایپ کردم آخه میدونید چیه من چند تا سیستم برای خودم توی اکسل برنامه ریزی کردم به خاطر همین یک سیستم دیگه رو کپی کردم به خاطر همین بعد من اصلا p5ld2رو انتخاب کردم واز انتخابش هم رازی هستم من حتی چند روز پیش دنبال مشخصات کلی این مادر بورد گشتم وانو کپی هم کردم

سیستم درست شده

asus p5ld2 deluxe
intel dual core 820
samsung 250gb sata2
GREEN PRINCE 4
asus 7600gs
green 580w 24pin
امروز رفتم یه روزنامه عصر ارتباط خریدم توش یدونه کارت گرافیکxfxتبلیغ کرده بود وهمین مدل7600g sxfx بود که نظر منو خیلی به خودش جلب کرد مموری کلاک 900 بود graphic core 256bitبود ddr2هست وقیمتش 180 تومن هست نمی دونم اگه نظری روی این کارت دارید بگید بعد یک جای دیگه درصد رم تو بازار ایران رو می داد که kingston 32 geil27 twinmos21 ocz14 وووو6 درصد که اول کینگستون بود من خیلی تعجب کردم با اون تعریفی که شما از ocz میکردید بایید اول بود این ستون ها مربوط به خرید رم تو ایران هیت حالا نمی دونم چرا oczچهارم هست تو جدول نمیدونم با کسب 14 درصد

کارت گرافیک بالا به نظر من بد نیست
OCZ چهارم بود اگه چهارم بوده که خیلی بالا بوده من فکر میکردم فروش OCZ باید اخرا باشه و فروشش کم باشه دلیلشم کاملا مشخصه چون یه رمه Performance هست و سرعتش نسبت به رمهای معمولی بیشتر البته سری Value هم داره اونا معمولین ولی این پک dual Ocz از سری Gold هست که 3-3-3 هست و Latency پایینی داره البته یه سری platinum هم داره که اون دیگه ته تهشه و خوراک اورکلاک کاراست و بعشی از مدلهاش 2-2-2 هست .کلا OCZ رو یه جوری میشه گفت انتخاب حرفهای تر هاست البته تو ایران و معمولا تو بازار همه کینگ value یا رمهای معمولی دیگه رو انتخاب میکنن که دو دلیل اصلی داره اولا قیمت ارزونترشه که خوب مشخصه و دلیل دوم نااگاهی حداقل 90% از فروشندگان قطعات کامپیوتر در مورد مسائل اینچنینی .
در مورد کارت گرافیک هم هرچی بوده اصلا ارزش 180 تومن پول دادن نداره چون با یه حدود 30 تومن اضافه تر میتونی یدونه 7600GT بگیری که تفاوتش با 7600GS زیاده .اونم که شما تبلیغشو دیدی این بوده احتمالا که با اینکه به صورت استوک اورکلاکش کردن نمیدونم چرا یه فن روش نذاشتن البته بدون شک نمیشه به کار کمپانی معروفی مثل XFX ایراد گرفت حتما میدونستن دارن چی کار میکنن ولی برای خودم سواله یعنی واقعا تو یه بازی خفن دماش چقدر میشه .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ACBEL يك پاور تايواني خوشنام و بدون مشگلات گرين همانند تركيدن خازنها پاور هست . اگه يه پاور خوب ميخواي كه چند سال خيالت راحت باشه ACBEL بخر. قيمتش 17 تومن بالاتر از گرين هست و 46 تومنه

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
XFX هميشه تو برد هائي كه توليد ميكنه صرفه جوئي ميكنه .به نظر من اگه كارت خوب ميخواي بايد بري سراغ MSI يا ASUS

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خیلی ازکمک شما دوستان خیلی منون هستم بعد فهمیدم چرا رمoczچهارم هست چون کیفیت وقیمتش از اون ها بیشتر هست دوستان من یک سوال داشتم بهترین کارت ایسوزی که تو بازار ایران در حال حاضر پیدا میشه وشما از کیفیتش خبر دارید چیه آخه من چون مادر بوردم رو ایسوز انتخاب کردم میخواستم کارت گرافیک هم ایسوز باشه به همین خاطر گیر دادم به ایسوز

آقای AMD تا الان برای سیستم خیلی خرج کردم و 800 تومن هم فکر کنم برای یک کیس زیاد هست ولی عیبی نداره چون میخوام چند سال راحت باشم مثل این کامپیوتری کخ جلوم هست 4و5 سال هست با بهترین کیفیت کار می کنه

یه سوال دیگه ماجرای روزنامه رو گفتم رفتم گشتم تو قسمت CPU DUAL CORE رو پیدا کردم شده بود205 تومن بعد
پایین صفحه نوشته بود گارانتی intel سازگار ارقام هست تعجب کردم مگه شما نگفتید cpuهیی که در بازار هستند گارانتی ندارند پس اگه من با گارانتی بخرم بهتر هست

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان می خواستم ببینم شما می تونید دلشوره ی من را به خاطر اینکه ماخوام این قطعات را بخرم و اگر خریدم همدیگر رو ساپورت نکردن خیلی خیلی بد میشه من چند روزه هم چیزم جور هست و آماده ولی میترسم برم بخرم بعد باهم مچ نشن به قول یکی از دوستان یک بار رفتی یدونه کارت گرافیک خریدی نتونستس مچش کنی حالا می خوای بری سیستم بخری باهم مچ کنی من نمی دونم شایید بتونید به من کمک کنید ازکمک شما دوستان خیلی منون هستم و بعد از این میشه بگین بهترین کارت ایسوزی که تو بازار ایران در حال حاضر پیدا میشه وشما از کیفیتش خبر دارید چیه آخه من چون مادر بوردم رو ایسوز انتخاب کردم میخواستم کارت گرافیک هم ایسوز باشه به همین خاطر گیر دادم به ایسوز میخواستم ببینم کجا میشه ببینی که مادربورد asus p5ld2چه کارت گرافیکی را ساپورت میکنه

شایدم حرف خنده دارای زده باشم اینهم برای دلشورم هست ونمی دونم چی کار کنم

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hessam 2007 :
سلام دوستان می خواستم ببینم شما می تونید دلشوره ی من را به خاطر اینکه ماخوام این قطعات را بخرم و اگر خریدم همدیگر رو ساپورت نکردن خیلی خیلی بد میشه من چند روزه هم چیزم جور هست و آماده ولی میترسم برم بخرم بعد باهم مچ نشن به قول یکی از دوستان یک بار رفتی یدونه کارت گرافیک خریدی نتونستس مچش کنی حالا می خوای بری سیستم بخری باهم مچ کنی من نمی دونم شایید بتونید به من کمک کنید ازکمک شما دوستان خیلی منون هستم و بعد از این میشه بگین بهترین کارت ایسوزی که تو بازار ایران در حال حاضر پیدا میشه وشما از کیفیتش خبر دارید چیه آخه من چون مادر بوردم رو ایسوز انتخاب کردم میخواستم کارت گرافیک هم ایسوز باشه به همین خاطر گیر دادم به ایسوز میخواستم ببینم کجا میشه ببینی که مادربورد asus p5ld2چه کارت گرافیکی را ساپورت میکنه

شایدم حرف خنده دارای زده باشم اینهم برای دلشورم هست ونمی دونم چی کار کنم
سلام حسام جان .مشکلی به وجود نمیاد نترس برو بخر . اگه میخوای از نظر کارت گرافیک خیالت راحت باشه که البته از نظر من مشکلی نداره شما از مغازهای که میگیری یه 48 ساعت زمان تست بگیر که اگه با مینبوردت مچ نشد بری پسش بدی .اگر مغازهای پیدا نکردی برو Power Pc تو پایتخت اونجا زمان تست 48 ساعته میده و حتی اگه با مینبوردت مچش نشه کارتو پس میگیره ولی امکان اینکه مشکلی پشی بیاد از نظر من نمیگم صفره ولی خیلی پایینه اگه میخواستی کارت اشغالی بگیری یا اینکه مینبورد بد بود میشد یمقداری احتمالش رو داد ولی در غیر اینصورت مشکلی به وجود نمیاد میتونی Pixle view رو بگیری که 1 سال هم گارانتی تعویض داره Msi هم که گارانتی رایان بدره که شرکت معتبریه .

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خیلی ممنون ولی چطوری میشه یک کارت گرافیک با سیستم مچ نشه و کار نکنه عین همون مشکلی که من چند ماه پیش برای من افتاد آقا سعید خیلی ممنون ببخشید تو این مدت خیلی زحمت کشیدید

پایین صفحه یک مجله نوشته بود گارانتی intel سازگار ارقام هست تعجب کردم مگه شما نگفتید cpuهیی که در بازار هستند گارانتی ندارند پس اگه من با گارانتی بخرم بهتر هست

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hessam 2007 :
سلام خیلی ممنون ولی چطوری میشه یک کارت گرافیک با سیستم مچ نشه و کار نکنه عین همون مشکلی که من چند ماه پیش برای من افتاد آقا سعید خیلی ممنون ببخشید تو این مدت خیلی زحمت کشیدید

پایین صفحه یک مجله نوشته بود گارانتی intel سازگار ارقام هست تعجب کردم مگه شما نگفتید cpuهیی که در بازار هستند گارانتی ندارند پس اگه من با گارانتی بخرم بهتر هست
سلام آقا سعید امروز رفتم بگیرم سیستم را با مشکل مواجه شدم گفتند که p5ld2 deluxe ولید نمیشه ونیست بعد یک مدل دیگه رو بیشناهاد کردن گفت p5gdc pc خیلی ناراحت شدم برگشتم تا امدم رفتم پای کامپیوتر که الان دارم می نویسم به نظر شما p5ld2 se را بگیرم خوبه اون رو داشتند 117 ال110 تومن بهم میدادن cpu dualهم200 تومن
power green 580 39 نومن و بقیه همون قیمت بود من رفتم یجا دیگه هم که پرسیدم گفت تولید نمی شه بعد به هم پیشنهاد مادربورد intelرو داد نمی دونم باز دارم گیج میشم

بالا