برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
دوستان میخوام نامحدود 512 بگیرم
دانلود بالا مهمترین استفاده منه و در مرحله بعد بازی..
بعد از یه سری تحقیقو آمار گیری انتخابم بین شاتل و پارس آنلاینه . سوال اینه که اصلا پارس آنلاین و شاتل برای این سرویس انتخاب خوبی هست؟ یا انتخاب بهتری هم در isp های دیگری نسبت به این دو هستن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
[FONT=&quot]سلام دوستان!

[/FONT]

[FONT=&quot]خونه ما خط تلفنمون فیبر نوری هستش ‍!، توی تهران کدوم شرکت خدمات اینترنت برای اینکه فیبر نوری هستیم میتونه به ما اشتراک اینترنت ‌[/FONT] ADSL [FONT=&quot]بده؟ خواهشا دوستانی که بلدن ما رو راهنمایی کنن!، ممنون[/FONT]

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
[FONT="]سلام دوستان!

[/FONT]

[FONT="]خونه ما خط تلفنمون فیبر نوری هستش ‍!، توی تهران کدوم شرکت خدمات اینترنت برای اینکه فیبر نوری هستیم میتونه به ما اشتراک اینترنت ‌[/FONT] ADSL [FONT="]بده؟ خواهشا دوستانی که بلدن ما رو راهنمایی کنن!، ممنون[/FONT]

فقط مخابرات.

kiana.zrb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ،
من دانلود آنچنانی ندارم شاید نهایتن ماهی 1گیگ ، سرعت بالا مد نظرمه ، مثلن یک یا دو ... پارس آنلاین و بیتانت تعرفه های محدود 4 گیگ با سرعت یک دارن ، ماهی 25هزار اینا ... دانلود شبانه هم مجانیه
می خواستم بدونم کیفیتشون چطوره /؟ و اینکه شنیدم خیلیاشون کلاهبرداری می کنن و ترافیک مصرفی رو بیشتر از اون چیزی که واقعن هست حساب می کنن ... راسته؟
سرعت دانلود شبانه چطوره ؟ پایین میاد ؟

آرمان آرمانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ن داداش پارس آنلاین دزد نیس من الان5ساله مشترکشم(البته بخاطر مخابرات بیشرف یه وقفه سه ماه توش افتاد)ولی کلا تو این5ساله یه بار قطعی ندیدم ازش اگه هم قطعی بوده بخاطر سیم کشی داخلی بوده....از نظر دزدیم من خودم تستش کردم یه مگم اضافه ازت کم نمیکنه.....ولی شب تا صبح آفت سرعت داره(ک تمام شرکتا این مشکلو دارن)مثلا من ک دو مگ دارم و تو روز سرعت دانم بین300تا دو مگابایته تو شب میاد بین150تا230,40

s1mon

Registered User
لایک‌ها
1
sلام . . .

من منطقه ی پیروزی هستم میخواستم ببینم بهترین انتخاب واسه adsl چی هست؟
با شاتل و پارس آنلاین تماس گرفتم هر دو در لیست انتظار هستم , فن آوا هم که کلا تعطیله زنگ هم میزنید سلام خداحافظ میگن وضعیت مخابرات چطور هست واسه سرویس های نامحدود 512 ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید ...

roozbahany

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
sلام . . .

من منطقه ی پیروزی هستم میخواستم ببینم بهترین انتخاب واسه adsl چی هست؟
با شاتل و پارس آنلاین تماس گرفتم هر دو در لیست انتظار هستم , فن آوا هم که کلا تعطیله زنگ هم میزنید سلام خداحافظ میگن وضعیت مخابرات چطور هست واسه سرویس های نامحدود 512 ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید ...
اصن فکر مخابراتو از سرت بیرون کن تازه اونم تو این منطقه ک مخابراتش جز اشغالترینای ایرانه....من خودم پنج ساله ای دی اس ال دارم ک شامل پارسو شاتلو مبین نتو مخابرات میشه......هیچکدوم قابل مقایسه با پارس نیستن حتی شاتل.....پارسال چند ماهی مخابرات داشتم 512 ک سرعت دانلودش رو 10-20 بود!!!!!! آخرش باز برگشتم پارس:))))) خداوکیلی با هیچ شرکتی قابل مقایسه نیست....جدیدا ک گذاشته رو9 مگ من سرعت4مگابایتم گرفتم....
اینم بگم ک خودمم پیروزی هستم...اگه سمت نیروهوایی باشین منطقه مخابراتیتون فرق داره فک کنم(پیش شماره77)ولی اگه پرستارو نبردو....باشی(پیش شماره33)بیچاره با این مخابرات اشغالش(اشرفی اصفهانی)

ariux

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان من در حال حاضر از شاتل سرویس دارم ، اما به دلیل اینکه با این حجم ۳ گیگ درماه ، حتی در وب گردی هم باید آهسته و پیوسته پیش رفت تصمیم به تغییر گرفتم .
حالا از دوستان تقاضا دارم بفرمایید که از کجا سرویس بگیرم که هم ، مبلغش مناسب باشه هم بشه دانلود شبانه مناسبی داشت و از همه مهمتر دغدغه چک کردن لحظه به لحظه وضعیت ترافیک مصرفی رو هم در حد شاتل نداشته باشم !
هزینه نهایی قابل پرداخت من حدود ماهی ۴۵ تومان خواهد بود .
من حتی این ماه ، ولخرجی کردم یکم ، :دی و ۵ گیگ شارژ اضافه خریداری کردم اما میدونم باز هم ۴ روز پایانی این ماه بی نت خواهم بود .
اگر کمک میکنه به انتخاب بهتر باید بگم بنده شیراز هستم .

این هم تست سرویس شبانه بنده .

3195604560.png

با سپاس از پاسخ گویی شما .

Last edited:

roozbahany

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان من در حال حاضر از شاتل سرویس دارم ، اما به دلیل اینکه با این حجم ۳ گیگ درماه ، حتی در وب گردی هم باید آهسته و پیوسته پیش رفت تصمیم به تغییر گرفتم .
حالا از دوستان تقاضا دارم بفرمایید که از کجا سرویس بگیرم که هم ، مبلغش مناسب باشه هم بشه دانلود شبانه مناسبی داشت و از همه مهمتر دغدغه چک کردن لحظه به لحظه وضعیت ترافیک مصرفی رو هم در حد شاتل نداشته باشم !
هزینه نهایی قابل پرداخت من حدود ماهی ۴۵ تومان خواهد بود .
من حتی این ماه ، ولخرجی کردم یکم ، :دی و ۵ گیگ شارژ اضافه خریداری کردم اما میدونم باز هم ۴ روز پایانی این ماه بی نت خواهم بود .
اگر کمک میکنه به انتخاب بهتر باید بگم بنده شیراز هستم .

این هم تست سرویس شبانه بنده .

3195604560.png

با سپاس از پاسخ گویی شما .
داداش256پارس بگیر....20 گیگ هم هدیه میده با سرعت3مگ بعد ازین بیستا تازه سرعت میشه256 ک اونم تقریبا رو80 و...ایناس

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
فروش ویژه اینترنت پرسرعت آسیاتکـ فقط 5 هزار تومان به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) (ویژه 29 دی ماه)
==================================
اشتراک 128 کیلوبیت 3ماهه با 3گیگ حجم. فقط 5 هزار تومان(ویژه مشترکین جدید)
اشتراک 4096 کیلوبیت 2ماهه با 3گیگ حجم. فقط 5 هزار تومان(ویژه مشترکین جدید)

ARYACLUB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
iranapple24 شما نمایندگی
[Hi WEB] هستید که اینقدر تبلغش را میکنید ؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
کسی داتک استفاده نمیکنه
اولش من 256 گرفت سرعت حدود 40 kbps بود بعدش 512 کردم این عدد به زور 55 رسید حالا هم یک مگ ولی پایدارش 70 شبها هم که رایگانه 70 و بیشتر نمیشه
حالا به نظرتون مشکل کجاس؟ تو خونه فامیلها که شاتال 128 دارن خیلی پهنای باند زیاده ولی این افتضاحه . الان هم یک ماه مونده ازش مردد هستم بعد از 1.5 سال

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
کسی داتک استفاده نمیکنه
اولش من 256 گرفت سرعت حدود 40 kbps بود بعدش 512 کردم این عدد به زور 55 رسید حالا هم یک مگ ولی پایدارش 70 شبها هم که رایگانه 70 و بیشتر نمیشه
حالا به نظرتون مشکل کجاس؟ تو خونه فامیلها که شاتال 128 دارن خیلی پهنای باند زیاده ولی این افتضاحه . الان هم یک ماه مونده ازش مردد هستم بعد از 1.5 سال

داتک وقتی سرویس های نامحدود میداد سرویس دهنده خوبی بود، کیفیت و سرعت عالی، از وقتی زد تو کار سرویس های حجمی خراب شد. الان شاتل و پارس آنلاین سرویس های سریع و خوبی دارند ولی شاتل هنوز قانون Fair Policy اش مشکل داره و معلوم نیست چطور و با چه میزان دانلود محدودت میکنه. از پارس بگیر اگه سرعت میخوای، از مخابرات بگیر اگه دانلود زیاد داری. سرویس های بی سیم بگیر (نه وایمکس) اگه بازی های آنلاین میکنی و وایمکس هم که برای دوستانی هست که نیاز با جابجایی سرویس رو دارند و یا مشکل در گرفتن سرویس های دیگه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
پارس آنلاین وضعیتش خوب شده
چون پارسال افتضاح بود
بعد بخوام خطو آزاد کنم چقدر طول میکشه؟

ngn

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان میشه یه سروسی خوب برای بازهای انلاین با پینگ پایین معرفی کنید؟

XX_SHAYAN_XX

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
من قبلا از مخابرات تهران 2 مگ نامحدود داشتم سرعت دانلود روی 230-250 بود . الان 1 مگ دارم 120-130 .
الان دنبال سرعت بالاتر از 2 مگ ام . فقط هم برای دانلود میخوام برای همین نامحدود میخوام . پینگ خیلی مهم نیست برام خوب بود چه بهتر نبود هم مهم نیست . دنبال سرعت بالا ام فقط قیمت ماهیانه 130-140 تومن بیشتر نباشه تهش 150 . بهترین شرکتی میتونم تو تهران سرویس بگیرم کجاست ؟ از خود مخابرات میشه بالاتر از 2 مگ گرفت ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

Last edited:
بالا