برگزیده های پرشین تولز

- - مشكلات و سوالهای نرم افزاري و سخت افزاري - -

وضعیت
موضوع بسته شده است.

petersool

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من رو 2 تا فایل txt اطلاعات مهمی داشتم ولی اشتباها یه فایل دیگه روش زدم و اینیا رفتن کاریش میشه کرد؟
بازیابی بلدم ولی هنوز گیرشون نیاوردم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یعنی اطلاعات جدیدی ريال بجای اطلاعات قدیمی و باارزش توی همون فایل ریختی و بعدش هم save اش کردی ؟ ... شک دارم بشه کاری اش کرد ...

بازیابی مال وقتیه که فایل پاک شده باشه ... وقتی داده های داخل فایل پاک بشن کاری اش نمیشه کرد به نظر من ...

petersool

Registered User
لایک‌ها
0
ممنونم :happy:
بله فکر کنم کاریش نشه کرد :(
شاید جای یه image ازش باشه.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
والّا اين صرفاً حدس منه از پيغامی که کپی کردی. چون برخوردی نداشتم بيشتر از اين نميدونم. يکيشو دوباره دانلود کن ببين بازم همين پيغامو ميده ؟

slu

Registered User
لایک‌ها
1

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فایلی که attach کردم رو بگیرید. دوبار روش کلیک کنید، وقتی پسورد خواست، 123456 رو وارد کنید،
وقتی که Certificate Store رو پرسید، Place all certificates in the following store رو انتخاب کنید و Browse کنید و Trusted Root Certification Authorities رو انتخاب کنید. دیگه لازم نیست چیزی رو دست بزنید. Next بزنید تا تموم بشه. اگه Acrobat Reader بازه ببندینش و سعی کنید دوباره فایل رو باز کنید.

فایل های ضمیمه

• pdfuser.chap.sch.ir.rar
    4.2 KB · نمایش ها: 1

newboys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان سلام امل اینو بگم که نمی دونستم سوالمو کجا مطرح کنم اینه که اینجا مطرح کردم
من یک سوال داشتم
من تازه یک دیویدی رایتر سونی خریدم(2روز هست)روز اول مشکلی پیش نیومد تو رایت کردن اما امروز اومدم اطلاعات هاردم رو رو دیویدی رایت کنم با نرو7 خواستم 4445 مکابایت رایت کنم به صورت دیتا اما 2 بار رایت کردم هر 2
بار هنگ کرد error داد با سرعت 8x رایت کردم
یک بار پیغام داد با سرعت 8x نمیتونه
الان که دارم این سوال رو مطرح می کنم بازم شروع به رایت کردم اما این بار اطلاعاتم در حدود 3/5 گیگ هست که دارم رایت می کنم با سرعت 8x اما در قسمت پایین که می نویسه writeing at سرعت کمتر

از 8x است الانم(متغیر هست و تغییر می کنه). از وقتی هم data vertification satrted شروع شده مدام error میده ارورش هم این هست
reed error from sector 126496 to 126527 است و رو 8% مونده از این ارور ها مدام داره میده علتش چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الانم نوشت data vertifiation failed علتش چی هست؟ تا الان 3 تا دیودی خراب شده

کمک کنید لطفا

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دوستان سلام امل اینو بگم که نمی دونستم سوالمو کجا مطرح کنم اینه که اینجا مطرح کردم
من یک سوال داشتم
من تازه یک دیویدی رایتر سونی خریدم(2روز هست)روز اول مشکلی پیش نیومد تو رایت کردن اما امروز اومدم اطلاعات هاردم رو رو دیویدی رایت کنم با نرو7 خواستم 4445 مکابایت رایت کنم به صورت دیتا اما 2 بار رایت کردم هر 2
الان که دارم این سوال رو مطرح می کنم بازم شروع به رایت کردم اما این بار اطلاعاتم در حدود 3/5 گیگ هست که دارم رایت می کنم با سرعت 8x اما در قسمت پایین که می نویسه writeing at سرعت کمتر

از 8x است الانم(متغیر هست و تغییر می کنه). از وقتی هم data vertification satrted شروع شده مدام error میده ارورش هم این هست
reed error from sector 126496 to 126527 است و رو 8% مونده از این ارور ها مدام داره میده علتش چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الانم نوشت data vertifiation failed علتش چی هست؟ تا الان 3 تا دیودی خراب شده

کمک کنید لطفا
خوب حجم قابل رايت دی وی دی های خام متفاوته. اگه دی وی دی خوبی خريده باشی و در نرو ميزان اطلاعات از محدوده قرمز تجاوز نکنه نبايد مشکلی باشه. اگه هست بايد چند مورد مثل درايور چيپ مادربورد و کابل ارتباطی و سلامت دستگاه DVD-RW بررسی بشه.
سرعت متغير يه چيز طبيعی است که برنامه رايت کننده بر اساس قابليت های ديسک خام و دستگاه و ... در هر لحظه تعيين ميکنه.
درباره Data Verification هم که کنترل صحت اطلاعات رايت شده بر روی ديسک خام هست مشکل ميتونه از ضعف اپتيک دستگاه، خطا هنگام رايت يا ديسک خام ضعيف يا کثيف ناشی بشه.
همه اين موارد بايد به دقت بررسی بشه تا مشخص بشه ايراد از کجاست، دستگاه رايت، کامپيوتر، ديسک خام يا برنامه.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
منم مدتی یه مشکل دارم اونم اینه سرعت متغییر هستش
dvdrw : liteon 20x sata
اول گرفتم خوب بود ولی الان بعد از سه ماه - فریم هم آپ کردم ولی بهتر نشده
مشکل اینه که وقتی dvd میزارم برای رایت با سیستم قبلیم مینوشت که مثلا 8 دقیقه تموم میشه ولی سرعت رایت متغییر بودش و تغییر میکرد و تا 9و نیم دقیقه طول میکشید - حالا با سیستم جدید هم سرعت رایت متغییر نیستش و مینوسه 8x ولی همون 9.5 تموم میکنه و در قسمت بافر که همش در حال خالی و پر شدن هستش ولی قسمت buffer level همیشه پره
به نظر دوستان مشکل از چیه ؟؟؟
مدیا مصرفی هم همیشه t-gate بوده
ممنون

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
منم مدتی یه مشکل دارم اونم اینه سرعت متغییر هستش
dvdrw : liteon 20x sata
اول گرفتم خوب بود ولی الان بعد از سه ماه - فریم هم آپ کردم ولی بهتر نشده
مشکل اینه که وقتی dvd میزارم برای رایت با سیستم قبلیم مینوشت که مثلا 8 دقیقه تموم میشه ولی سرعت رایت متغییر بودش و تغییر میکرد و تا 9و نیم دقیقه طول میکشید - حالا با سیستم جدید هم سرعت رایت متغییر نیستش و مینوسه 8x ولی همون 9.5 تموم میکنه و در قسمت بافر که همش در حال خالی و پر شدن هستش ولی قسمت buffer level همیشه پره
به نظر دوستان مشکل از چیه ؟؟؟
مدیا مصرفی هم همیشه t-gate بوده
ممنون
مشکل خاصی نيست، برخی DVD-RW سرعت 8X رو زودتر رايت ميکنن برخی کندتر.

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من یک فایل 100 مگی رو پاک کردم که داخل یک پوشه بوده
و بعد ها یک پوشه به همون نام ساختم .
حالا وقتی می خوام پا نرم افزارهای ریکاوری برش گردونم
دو تا پوشه میاره یکی جدید و دیگری قدیمی که سیاهه...
یعنی نمیشه برش گردوند
حالا باید چی کار کنم؟

newboys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب حجم قابل رايت دی وی دی های خام متفاوته. اگه دی وی دی خوبی خريده باشی و در نرو ميزان اطلاعات از محدوده قرمز تجاوز نکنه نبايد مشکلی باشه. اگه هست بايد چند مورد مثل درايور چيپ مادربورد و کابل ارتباطی و سلامت دستگاه DVD-RW بررسی بشه.
سرعت متغير يه چيز طبيعی است که برنامه رايت کننده بر اساس قابليت های ديسک خام و دستگاه و ... در هر لحظه تعيين ميکنه.
درباره Data Verification هم که کنترل صحت اطلاعات رايت شده بر روی ديسک خام هست مشکل ميتونه از ضعف اپتيک دستگاه، خطا هنگام رايت يا ديسک خام ضعيف يا کثيف ناشی بشه.
همه اين موارد بايد به دقت بررسی بشه تا مشخص بشه ايراد از کجاست، دستگاه رايت، کامپيوتر، ديسک خام يا برنامه.

دوست عزیز از کجا سلامت رایتر رو متوجه شم من تازه خریدمش از محدوده قرمز نرو هم بیشتر نشده موقع رایت حتی کمتر هم بوده

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام من یک فایل 100 مگی رو پاک کردم که داخل یک پوشه بوده
و بعد ها یک پوشه به همون نام ساختم .
حالا وقتی می خوام پا نرم افزارهای ریکاوری برش گردونم
دو تا پوشه میاره یکی جدید و دیگری قدیمی که سیاهه...
یعنی نمیشه برش گردوند
حالا باید چی کار کنم؟
دليلی نداره که نشه، در هر حال مقصد نبايد همون درايوی باشه که اطلاعات پاک شده روش قرار داره. از برنامه GetDataBack استفاده کنين.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دوست عزیز از کجا سلامت رایتر رو متوجه شم من تازه خریدمش از محدوده قرمز نرو هم بیشتر نشده موقع رایت حتی کمتر هم بوده
ساده ترين کار اينه که با يه کامپيوتر ديگه امتحان کنی.

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
من یک سوال داشتم

کمک کنید لطفا

سلام

دوست عزیز بنظر میاد Error مربوط به سورسی هستش که شما میخواین از روش رایت کنید.(read error from sector 126496 to 126527).
شما برای رایت،داده های مختلف رو امتحان کردی؟مثلا از یه DVD کپی گرفتی؟یا از قسمتهای مختلف هارد؟​

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام

دوست عزیز بنظر میاد Error مربوط به سورسی هستش که شما میخواین از روش رایت کنید.(read error from sector 126496 to 126527).
شما برای رایت،داده های مختلف رو امتحان کردی؟مثلا از یه DVD کپی گرفتی؟یا از قسمتهای مختلف هارد؟​
خوب سورس همون DVD بوده که چند لحظه قبلش رايت کرده ديگه، به عبارت Data Verification ... دقت کنين.

bita4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
منم به یه مشکل برخوردم که ممنون می شم یکی منو راهنمایی کنه. یه فایل تصویری داشتم که خودم با دوربین گرفته بودمش. امروز تو فتوشاپ بازش کردم و تغییرش دادم. بعد به جای این که اونو save as کنم به اشتباه save کردم و بعد هم از فوتوشاپ اومدم بیرون. حالا مشکل اینه که می خوام فایل اصلی رو داشته باشم ولی نمی دونم چطور می شه این کار رو انجام داد. از system restore هم استفاده کردم ولی باز هم فایده نداشت.
خواهش می کنم کمکم کنید. متشکرم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا