برگزیده های پرشین تولز

مشكلات و مسايل خريداران نوت بوك با گارانتي

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
من هم به شخصه زیگورات رو به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم .

اما امیدوارم انتخابتون به حدی WISE باشه که سرو کارتون هرگز به گارانتی نرسه ... چراکه بهترین

گارانتی کننده ها هم درصدی مشکل ساز هستند

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
آقا سلام این که دستگاه باید تو سایت سازننده رجیستر بشه یعنی چه ؟ من که هر چه قدر گشتم بخشی با این عنوان یا عنوان های مشابه پیدا نکردم من یه fujitsu siemens amilo pro v 3415 دارم سایتش هم رفتم سریال دستگاه رو زدم گفت که درسته و اصله ولی نتونستم رجیسترش کنم کسی زیمنس رجیستر کرده

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
من قبلاً ازzigoratت گرفتم الان هم ميخوام يکی ديگه بگيرم ولی لپتاپ 6400ش خيلی ضعيفه برا من, 1520 جديدش هم هنوز نيومده
لپتاپ های home user رو ميگم
حالا چيکار کنم :(؟

hossein_dig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
aka مي نويسد:سلام دوست عزيز !
والا عرض شود كه من يه توشيبا ستلايت دارم كه به خاطره خرابي LCD Controler مونيتورش هم خراب شده بود !
ما رفتيم پيش اين آقايون و ايشون گفت كه بايد LCD عوض شه و كنترلر سالمه !
ما هم هرچي كه آقا اين كنترلر هم خرابه به خرجش نرفت !
بعد از چندين بار رفت و آمد و پرداخت 450 تومن بازم ما همون مشكلو داشتيم !
تا اينكه با كلي چك و چونه ايشون قبول كرد !
خودم يه LCD پيدا كردم 280 - Control 40 و الان روزي بالاي 10 ساعت روشنه !
يك تجربه !
ولي جمعا آدم با سواديه !

و سپس در ادامه مي افزايد:
اصلا ميگن آفتاب شرق فشارم ميره بالا !
خدا عزابشون رو زياد كنه !
از 3 ماه بعد از خريد اين مشكل پيش اومد 5 بار رفتم گارانتي هر دفعه به يه بهونه اي عوضش نكردن ! تا گارانتي تموم شد گفتن ها !! الان اگه ميخواي درست شه 100 بابت های ولتاژ و 800 بابت ال سی دی بده !
بالاخره اون دخترایی که اونجان خرج دارن دیگه !
مفت نمیرزه ! من الان میخوام یه توشیبا دیگه (سنترینو) بخرم از ترس آفتاب شرق نمیخرم !

همنطور که میدونید خرابی دستگاه توشیبا از همه بیشتره. پس به نظر من نباید طرف این برندرفت اونم با این وضعیت گارانتی تو ایران

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام به همگی
من برای خرید لپتاپ کلی تحقیق کردم و از همین فروم خیلی استفاده کردم مخصوصا همین تاپیک تا بالاخره یکی گرفتم .
من با گارانتی امرتات گرفتم..انصافا تا اینجای کار هر سوال و مشکلی داشتم خیلی مودبانه و با حوصله جواب دادن
در ضمن..چیزی که در مورد زیگورات فهمیدم اینه که این عزیزان کانفیگ مورد نظر خودشون رو با کانفیگ اصلی لپتاپ عوض میکنن و خبری از لیبل اصلی DELL تیست و جاش هولوگرام زیگورات رو میبینید !
به زبان ساده تر ، قطعات اصلی لپتاپ رو بر میدارن و جاش اونی که میخوان میذارن . مثلاً کانفیگ مدل 1525 دل این شرکت این بود :
3MB کش 2.1
2GB Ram
250 HDD
درحالیکه Dell همچین کانفیگی برای این مدل نداره نمیدونم اینا اینو از کجاشون در اوردن !!

Last edited:

solbi

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه
من دو هفته پیش یه لپ تاپ dell vostro 1500 خریدم با مشخصات زیر:
cpu intel core2 dou 2.5 6mb cash
hard 250
ram 4 ddrII
VGA 8600 gforce 256 mb dedicated up to 1.5 mb
قیمتش 1.364.000
با یکسال گارانتی
خوب خریدم یا نه؟
البته برای من باتریش خراب بود که خود صاحب مغازه رفت گارانتی و یدونه دیگه داد که خداییش دمش گرم و اینم بگم که من اصلا نمی دونم اسم گارانتیش چیه ولی تو فاکتور نوشته یکسال گارانتی
البته چون از پایتخت خریدم خیلم راحته چون نسبت به ایران و بازار رضا کارشون درست تره

erayan.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
hard 250
ram 4 ddrII
قیمتش 1.364.000
با یکسال گارانتی
خوب خریدم یا نه؟
البته برای من باتریش خراب بود که خود صاحب مغازه رفت گارانتی و یدونه دیگه داد که خداییش دمش گرم و اینم بگم که من اصلا نمی دونم اسم گارانتیش چیه ولی تو فاکتور نوشته یکسال گارانتی
البته چون از پایتخت خریدم خیلم راحته چون نسبت به ایران و بازار رضا کارشون درست تره

قیمت بسیار خوب است. اما صد در صد گارانتی بین المللی است. چون گارانتیهای معتبر اکثرا کارت گارانتی می دهند. بجز یکی دو مورد. مانند همپارد که آن هم لپ تاپ های HP را گارانتی می کند.

solbi

Registered User
لایک‌ها
1
بچه ها اگه یه توضیح درمورد این باتری های 6cell و 9cell بدین ممنون می شم
لپتاپ من باتریش 6cell بود اما شارژ نمی شد و صاحب مغازه هم گفت که خرابه و رفت که یدونه دیگه از گارانتیش بگیره اما گفت الان باتری های 6cell همه چینی هستن و باتری اورجینال فقط الان 9cell تو بازار هست و منم 30 هزار تومان مابه تفاوتش رو بهش دادم تا برام 9cell بگیره اما این باتری ها یه مقدار از دستگاه میزنن بیرون
در کل ممنون میشم نظراتتون رو بدونم
مرسی:)

erayan.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها اگه یه توضیح درمورد این باتری های 6cell و 9cell بدین ممنون می شم
لپتاپ من باتریش 6cell بود اما شارژ نمی شد و صاحب مغازه هم گفت که خرابه و رفت که یدونه دیگه از گارانتیش بگیره اما گفت الان باتری های 6cell همه چینی هستن و باتری اورجینال فقط الان 9cell تو بازار هست و منم 30 هزار تومان مابه تفاوتش رو بهش دادم تا برام 9cell بگیره اما این باتری ها یه مقدار از دستگاه میزنن بیرون
در کل ممنون میشم نظراتتون رو بدونم
مرسی:)

باطریهای 9 سلولی زمان بیشتری شارژ نگه میدارن و بیرون زدن اونها از دستگاه طبیعیه. البته شانس هم آوردی. چون باطریهای 9 سلولی که وارد بازار میشه داره گرون میشه. چون کارخونه ها گرونش کردن.

CyberSaber

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من درصدد خرید یکی از نوت بوک های زیر هستم
hp compaq 6910p
6930p
6510b
6510b
کدام شرکت آن ها را در ایران توزیع می کند؟
نظر دوستان در مورد این مدل ها چی هستش؟

faridfcic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
آیا کسی اطلاعاتی در رابطه با نمایندگی های محصولات logitech , tarqus در تهران دارد که به من بده ممنون میشم:specool:

سلام
تنها نماینده رسمی ،Targus در ایران شرکت رایان فرید اسث www.fcic-co.comکه همه اجناسش اوریجینال و با گارانتی ارایه میشه.

mahday8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و درود فراوان به همه اساتید و دوستان پی تی

1. تمام 9 صفحه رو خواندم و از نظرات ارزنده شما استفاده کردم. ممنون.
2. می خوام یه لپ تاپ سونی از سری z بخرم که فقط تو لیست شرکت نقش هست... با توجه به چیزهایی که اینجا دیدم خیلی نگرانم. اگه واقعا گارانتی این شرکت کشکه بهتر نیست به فکر خرید بدون گارانتی باشم؟؟؟
3. یه سوال دیگه اینکه می شه یه لپ تاپ رو بدون گارانتی خرید (یا مثلا با همین گارانتی نقش) و بعد ببریم ایران رهجو تا برامون گارانتی کنه؟؟؟

اگه راهنمایی کنید ممنون می شم. نظرتون رو در مورد گارانتی نقش بگید.

mahday8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا از پرشین تولز بعییده!

یعنی این همه استاد اینجا هستند اما یک نفر نیست جواب منو در مورد گارانتی نقش بده؟؟؟

آخه چقدر صبر کنم دوستان؟؟؟

:(

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان ازتون خواهش می کنم کمکم کنید. می دونم شما آمار دارین خواهشا کمک کنین:

یه بنده خدایی می خواد یه نوت بوک سونی مدل VAIO VGN-Z21MN/B به ما بفروشه.
یکی دو ماهی کار کرده اما کاملا سالم هست. از دبی خریده و گارانتی دبی داره.
الان این لپ تاپ تو تهران چنده؟

و با این تفاسیر که عرض کردم این دست دوم که نو به نظر می رسه الان چند می ارزه؟

متخصصان عزیز. دوستانی که تو بازار لپ تاپ هستین. تو رو خدا کمک کنین. خیلی حیاتی هست!

AshkiX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
hard 250
ram 4 ddrII
قیمتش 1.364.000
با یکسال گارانتی
خوب خریدم یا نه؟

دوست عزيز، متاسفانه نميشه به فروشنده ها اطمينان کرد، چه پايتخت، چه بازار ايران و بازار رضا. من هم فکر ميکنم گارانتي بين المللي باشه. اميدوارم مشکل خاصي براي لپ تاپ شما پيش نياد. سعي کنيد بيشتر ازش مراقبت کنيد تا خدايي نکرده محتاج گارانتي نشيد، چون در اون صورت احتمالا کسي پاسخگوي شما نخواهد بود.

mina_68

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
بچه ها من میخوام لپ تاپ hp dv6 2190 بگیرم...
منتهی موندم از ایران اچ پی بگیرم یا بست بای {www.bestbuy.ir}
بست بای 70 هزارتومن ارزون تر میده گارانتیش هم همپارد هستش اما ایران اچ پی با گارانتی خود شرکت ایران اچ پی هستش...
حالا من موندم چیکار کنم،درسته که ایران اچ پی سابقه زیادی داره اما به خاطر قیمت مناسبتر دارم وسوسه میشم از بست بای بگیرم...
حالا نظر شما چیه؟
کسی تا حالا از بست بای لپتاپ گرفته؟

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
سلام
بچه ها من میخوام لپ تاپ hp dv6 2190 بگیرم...
منتهی موندم از ایران اچ پی بگیرم یا بست بای {www.bestbuy.ir}
بست بای 70 هزارتومن ارزون تر میده گارانتیش هم همپارد هستش اما ایران اچ پی با گارانتی خود شرکت ایران اچ پی هستش...
حالا من موندم چیکار کنم،درسته که ایران اچ پی سابقه زیادی داره اما به خاطر قیمت مناسبتر دارم وسوسه میشم از بست بای بگیرم...
حالا نظر شما چیه؟
کسی تا حالا از بست بای لپتاپ گرفته؟
به نظر من از جایی که 70 ارزونتر میده بگیر
گارانتی تو ایران 10 هزار تومن هم نمی ارزه

mina_68

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من از جایی که 70 ارزونتر میده بگیر
گارانتی تو ایران 10 هزار تومن هم نمی ارزه

سپاسگزارم بابت راهنمایی تون

بنابراین شما این اختلاف قیمت رو بخاطر نوع گارانتی میدونین...
من احتمال میدادم اختلاف قیمت شرکت بست بای مجتمع پایتخت مثلا بخاطر نامناسب بودن کیفیت لپ تاب هاشون باشه!!!

Last edited:

ASUSA730w

Registered User
لایک‌ها
12
من یه توصیه ای دارم به همه در مورد شرکت دزد صفت امرتات
یه کسی اونجا مسئولش هست ادعا میکنه سخت افزار خونده ولی احتمالا رشته اصلیش دکترای گردگیری قطعات کامپیوتر با گرایش کامپیوترهای قابل حمله کله تاس داره عینک داره یکمم بدجنس به نظر میاد
من یه Sr129 از این بی همه چیزا خریدم از همون اول مشکل نشون دادن صحیح باتری داشت
روشن میکردم رو 70 درصد بود با اینکه باتری کامل شارژ بود و مثلا 30 دقیقه رو 70 درصد گیر میکرد و بعدا کم کم به صورت عادی شارژش کم میشد ومثلا میومد رو 40 درصد
خاموش که میکردم بعد از 2 ساعت روشن میکردم میومد رو 9 درصد وهی چشمک میزد
مثلا 30 دقیقه رو 9 درصد گیر میکرد بعدم خاموش میشد
یه بار همون اولا بردم گفتن نرم افزاریه مشکلت!مهندسین بسیار دانای اونجا واسه من ورداشتن ریکاوری کردن:hmm:همه چیمم پاک کردن که مثلا ریکارو کنن
رفتن اونجا میگم که ریکاور کردنو خودمم بلد بودم میگن همینه که هست:hmm:
منم رفتم از اونجا تا اینکه نزدیک 6 ماه پیش دیدم مشکلش خیلی حاده دوباره پا شدم رفتم
باز به همون مسئول خیلی باهوشه اونجا نشون دادم!!مرتیکه میگه که این عادیه همه لپ تاپای همینن
بهش گفتم عزیز من لپ تاپ ندیده که نیستم ندونم همه اینجورین یا نه
آخر بحث بالا گرفت گفتم میخوام رئیستو ببینم
رفتم تو اتاق یه پیرمرده 90 ساله که مثلا رئیس اونجا بود
قضیرو گفتم گفت بذار اینجا باشه دوباره بعد از چندروز اومدم دیدم بازم ریکاوری کردن
پنج شنبه بود خارج ساعت اداری هم بود درو باز کردن یکی اونجا گفت آقا تعطیله منم داد بیداد که برو ورش دار بیار کامپیوترمو میخوام ببرم!غلط کردم آوردمش اینجا اصلا
خلاصه با کلی دعوا اومدم بیرون با خودمم گفتم اون 50 تومن بابت گارانتی هم سگگگگگ خور!گیر کنه تو گلوتون:D
این از این
در مورد کارمنداش که یه چندتا دختر بی بندوبار اونجا نشوندن واسه..........
آدم نمیدونه اومده سالن مد و فشن یا دفتر گارانتی امرتات خراب شده!!میشه حدث زد که این کارمندا جز برای جذب مشتری کاره دیگه ای ندارن(البته مشتری از نوع مرد:p:D)

rouzbehie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاعات ارائه شده مفید بود خیلی ممنون

بالا