برگزیده های پرشین تولز

مشكلات و مسايل خريداران نوت بوك با گارانتي

Lapbook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
آیا کسی اطلاعاتی در رابطه با نمایندگی های محصولات logitech , tarqus در تهران دارد که به من بده ممنون میشم:specool:

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
............

اینجا یه چنتا مدل هست....البته تو تاپیکه فروشندگان دیدم....

ولی نماینده اصلی تارگوس رو پیدا میکنم میگم....

Lapbook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
http://neek.ir/index5-7-f.asp

اینجا یه چنتا مدل هست....البته تو تاپیکه فروشندگان دیدم....

ولی نماینده اصلی تارگوس رو پیدا میکنم میگم....
با سلام
لینکی که شما به من معرفی نمودید دیدم ولی فقط شامل فروش کارتون و بازی و نرم افزار بود و از فروش سخت افزار خبری نبود
با تشکر

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام
آیا کسی اطلاعاتی در رابطه با نمایندگی های محصولات logitech , tarqus در تهران دارد که به من بده ممنون میشم:specool:

سلام
برایتان قبلا پی ام زدم و گفتم بگویید کدامیک از محصولات تارگوس را می خواهید.
کیف؟ DOCK؟ ...
بگویید تا قیمت بدهم.

فاضلی - تهران
تلفن: 88942935
همراه: 09121597922

ghabrestan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در مورد آفتاب شرق بد زياد شنيده بودم.
كسي با زيگورات كار كرده؟ اوضاعشون چطوره؟ اونام دودره بازن يا نه؟

من و رفقام چند تا نوت بوک خریدیم ازشون. قبلا سرویس خوبی نداشتن ولی از زمانی که مجوز وزارت بازرگانی رو گرفتن خیلی عالی شده و با افتتاح یک مرکز خدمات جدید در خ شهید بهشتی کلی کلاس کارشون رفته بالا و انصافاً ما که خدمات خوبی گرفتیم ازشون :)

ghabrestan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من و رفقام چند تا نوت بوک خریدیم ازشون. قبلا سرویس خوبی نداشتن ولی از زمانی که مجوز وزارت بازرگانی رو گرفتن خیلی عالی شده و با افتتاح یک مرکز خدمات جدید در خ شهید بهشتی کلی کلاس کارشون رفته بالا و انصافاً ما که خدمات خوبی گرفتیم ازشون

arani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من واقعاً گارانتی سبز رو دوست دارم. باید بگم بدلیل همین سرویس خوب که من از این گارانتی گرفتم باهاشون دوست صمیمی شدم . اولین بار من سال 77 از این گروه لپتاپ خریدم و از اون به بعد با سرویس خوبی که به من دادند دیگه هیج جا نرفتم . الان با بهتر شدن وضعیتشون که نشون دهنده رضایت مشتری هاشونه هم بسیار بسیار قوی تر شدن. جالبه بگم سرویس سنتر یا همون مرکز سرویس عجیبی برای نوت بوک ها دارن. جالبه بعضی وقتا نوت بوک هایی رو که به نظر من فکر می کنم باهاش نیمرو درست کردن رو هم میارن و اونجا تعمیر می کنن. تا بحال من چند بار در مدت این سالها سرویس گارانتی خوب ازشون گرفتم . مثلاً من یک کامپیوتر DELL Latitude D500 داشتم . اول هارد دیسکش خراب شد . خوب درجا بدون هیچ صحبتی تعویضش کردن . بعد درایو cd خراب شد اون رو هم تعویض کردن. البته اعتراف می کنم بلا نسبت مثل خر از دستگاه کار می کشم.

در کل یه چیز عجیب من توی این موضوع دیدم اونم خیلی برام عجیب بود که چرا این مشکل برای USB ها پیش میاد ، من معمولا حد اقل 5 دستگاه USB همیشه به کامپیوترم متصل هستش .من یک IBM Thinkpad T42 دارم که 2 سال پیش از همین ایران نوت بوک خریدم و الحق دستگاه خوبیه که تونسته زیر دست من 2 سال دوام بیاره. من معمولاً یه هارد دیسک external و یک کارت خوان ، یک ماوس و کیبرد که همه اینا به یک USB HUB version 1 متصل هست به یک پورت ( لپ تاپ من روی خودش 2 تا پورت USB داره ) و معمولاً مودم وایرلس شرکت داتک هم به پورت دیگه USB من متصل هستش. هر موقع با مشکل کمبود برق مواجه میشه پیام میده USB DEVICE قابلیت فعال شدن نداره . مثل همین حباب های سخت افزار جدید که شما همیشه میبینید. در مورد قدرت پورت USB و ماوس هم تیر خلاص رو بگم که من معمولاً بدلیل کار زیاد با کامپیوتر هر چند ماه یک ماوس از بین می برم به شکلی که سیم اون دچار قطعی میشه . بارها شده که من ماوس رو باز کردم و سیم اون رو درست کردم. گاهی وقتا برای اینکه ببینم ماوس درست کار میکنه یا نه همونطور با سیم لخت به کامپیوتر متصل کردم . تنها پیامی که دیدم اینه که USB نمیتونه فعال بشه.
خلاصه که یا کامپیوتر من عجیب و غریبه یا گفته های دوستان.
خوشحال میشم اطلاعات دیگر دوستان رو هم بدونم.

موفق باشید.
رضا

hamed.gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلا م من در حال اپدیت بایوس بودم که باتری نوت بوک تمام شد حالا بالا نمی یاد و تصویرم نداره چکار کنم کمک کنید acer extensa 6600

mohamnag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای فاضلی سلام
بنده به دنبال یک لپتاپ با این مشخصات هستم:
سی پی یو Turion X2 با فرکانس حداقل 2Ghz
رم 1024 با باس 667Mhz
هارد هم حداقل 80 Sata

قصد داشتم Dell بگیرم ولی خیلی اینجا خیلی ازش بد شنیدم! شما چه مارکی رو پیشنهاد می کنید و کدوم گارانتی؟
خودتون با چه قیمتی می تونید برام تهیه ش کنید

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
آقای فاضلی سلام
بنده به دنبال یک لپتاپ با این مشخصات هستم:
سی پی یو Turion X2 با فرکانس حداقل 2Ghz
رم 1024 با باس 667Mhz
هارد هم حداقل 80 Sata

قصد داشتم Dell بگیرم ولی خیلی اینجا خیلی ازش بد شنیدم! شما چه مارکی رو پیشنهاد می کنید و کدوم گارانتی؟
خودتون با چه قیمتی می تونید برام تهیه ش کنید
--

:blink::blink:کی اینجا از dell بد گفت؟؟!!!!
حداقل با وجود بزرگی مثلRadian خان همچین چیزی محاله!!
لطفا کمی منصفانه برخورد کنید!

با سپاس

arya67

Registered User
لایک‌ها
48
سلام
من مدتهاست دارم دنبال Dell XPS M1710
یه یکی از مدل های Alienware می گردم. توی هیچکدوم ازین سایت ها هم نیست.
کسی میدونه باید از کجا اینو گیر بیارم؟
ممنون

arya67

Registered User
لایک‌ها
48
سلام
من مدتهاست دارم دنبال Dell XPS M1710
یه یکی از مدل های Alienware می گردم. توی هیچکدوم ازین سایت ها هم نیست.
کسی میدونه باید از کجا اینو گیر بیارم؟
ممنون

peyman13618

Registered User
لایک‌ها
0
با 1.300.000 چه نوت بوكي ميتونم بگيرم كه با نرم افزار هاي مكانيك مثل solidwork يا autocad موقع رندر تصاوير مشكلي نداشته باشه. معمولا اين برنامه ها سي پي يو و گرافيك مناسب مي خوان. ديگه اينكه بين توشيبا و سوني و دل كدوم پشتيبانيش بهتره تو ايران؟؟ با ايران رهجو موافق هستين يا نه؟؟

Lapbook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با 1.300.000 چه نوت بوكي ميتونم بگيرم كه با نرم افزار هاي مكانيك مثل solidwork يا autocad موقع رندر تصاوير مشكلي نداشته باشه. معمولا اين برنامه ها سي پي يو و گرافيك مناسب مي خوان. ديگه اينكه بين توشيبا و سوني و دل كدوم پشتيبانيش بهتره تو ايران؟؟ با ايران رهجو موافق هستين يا نه؟؟

با سلام
فكر كنم يك دونه dell 6400‌با رم 2ْGbو هارد 160Gb كارتونا راه بيندازه چون با اين رنج قيمت فكر نكنم چيز بهتري عايدتون بشه
:specool:

HosseinDB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من تازه وارد اين سايت شدم وقتی وصف اون دوستمون و لپ تاپش رو خوندم خيلی براش ناراحت شدم.
من خودم چند ماه پيش ميخواستم هم لپ تاپ بخرم هم دسکتاپ حساب کردم (من بندر عباس هستم) اگر بيام تهران بايد حدود 150000 تومن خرج کنم بعد هم معلوم نيست که قطعات اصل باشن يا نه گارانتی هم که اونجوری حساب کردم ديدم اگه برم دبی بخرم هزينه تا دبی ميشه 200000تومن اما قطعات ارزونتره و جبران ميکنه رفتم يه دسکتاپ قوی و يک لپ تاپ Dell Inspiron 6400 خريدم با گارانتی مطمئن هزينه در رفته 300000 تومن از ايران ارزونتر شد حالا اگه خراب هم بشه 200000 تومن خرج ميکنم ميرم دبی ولی مثل دوستمون کل پول لپ تاپو از دست نميدم تازه من با هواپيما رفتم اگه با کشتی بری هنوز ارزونتر تموم ميشه کل مصافرتم هم شد 2روز.
توصيه ميکنم به همه دوستان که خريدهای بزرگ رو جم کنن برن دبی بليت دبی ارزونه و می ارزه. مرکز خريد کامپيتر هم به اسم بحردبی هست .

htgroup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام ...

شرکت پارس ارتاک به منـــظور پشـتــيبـاني محـصولات فروخته شده تــوسط مـــجموعــه خود انجـــام وظيفه مــي کــــند و داراي مرکز سرويس دهي با کادري متخصص مي باشد . که اين مجمـــوعه با بکارگيري تـــجهـــــيزات پــــيشرفته و فن آوري نوين امکان سرويس دهي به روز مراجعين را فراهم نموده است

از خدمات اين شرکت ميتوان اشاره به موارد ذيل نمود :

(1+11 ماه گارانتی - 5 سال خدمات پس از فروش)

۱) تعويض دستگاه در ماه اول ضمانت

۲) تحويل دستگاه جايگزين درمواردي که سرويس دستگاه بيش از يک هفته به طول انجامد

۳) ارائه خدمات نرم افزاري رايگان اعم از نصب ويندوز و نصب کليه درايورها

۴) بر پايه سياست مشتري مداري شرکت پارس ارتاک ، در اکثر موارد تعويض قطعات به تعميرات ارجحيت دارد

شرایط گارانتی

در صورت بروز مشکل سخت افزاری طبق شرايط ضمانت نـــامه ( که رفع عيب آن ظرف 2 روز مـــيسر نباشد ) دستگاه درماه اول ، ازشروع تاريخ مندرج در کارت ضمانت ارتاک تعويض می گردد .پس از مـــاه اول در صـــورتی که زمان ارائه خدمات ، بيش از 5 روز کاری به طول انجامد ،مرکز خدمات ارتاک دستگاه جايگزين در اختيار مشتری قرار می دهد ضـمانت نامه ارتاک به موارد خـــرابی ناشی از :

ضربه ، شکستگی ، اتصال مودم به برق ، استفاده از ولتاژ نامناسب ، آتش سوزی ،آبديدگی ، شــــوک الکتريکی ، گرد و خاک ، حوادث طبـــيعی و دستکاری افراد غير مجاز تعلق نمیگيرد در صورت دستکاری دســــتگاه يا مخدوش شدن بر چـــــسب ضمانت نامه ارتاک و يا سريال دستگاه ، ضمانت نامه فاقد اعتبار است مشکلات نرم افزاری شامل ضمانت نامه ارتاک نمی باشد .

به دليل عدم صدور ضمانت نامه المثنی در حفظ و نگــــــهداری کارت ضمانت نامه ارتـــــــــاک دقت فرماييد

ضمانت ارتاک تابع شرايط و ضوابط شرکت سازنده می باشد.

آدرس فروشگاه شماره 3 : خیابان ولیعصر - قبل از چهارراه طالقانی - مجتمع کامپیوتری پارسیان - واححد 338

تلفن : 66952465
تلفکس : 66952466

aboutimage-f.bmp

notebookplus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من تا حالا چند دستگاه دل از زیگورات خریدم
یه دو سالی هست که باهاشون کار می کنم . چند بار هم برای گارانتی بهشون مراجعه کردم که کارمو راه انداختند.
جالبیش اینجاست که همه منو ترسونده بودند . حتی 2 دستگاه latitude D820 خریدم که گارانتیش سه ساله بوده .
و تا حالا چند بار مراجعه کردم که کارمو حل کردن. باز هم اگه سوالی داشتید بپرسید ، بیشتر در مورد دل .​

notebookplus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان
خیلی جالبه که جاهایی که فروش دل دارند همه قطعات رو گارانتی نمی کنند .
ولی زیگورات گارانتی همه قطعات رو میده .
دستگاههای با گارانتی یکسالش همه قطعات و دستگاههای سه سالش به جز باطری که یکسال گارانتی داره ، شامل کلیه قطعاتش میشه .
خیلی جالبه

www.zigorat.com

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
دوستان
خیلی جالبه که جاهایی که فروش دل دارند همه قطعات رو گارانتی نمی کنند .
ولی زیگورات گارانتی همه قطعات رو میده .
دستگاههای با گارانتی یکسالش همه قطعات و دستگاههای سه سالش به جز باطری که یکسال گارانتی داره ، شامل کلیه قطعاتش میشه .
خیلی جالبه

www.zigorat.com
تبلیغات غیرمستقیم !؟
292.gif

خب دوست عزیز ، بطور مستقیم خدماتتون تشریح کنید خیلی بهتر از اینه !

بالا