برگزیده های پرشین تولز

مشکل نشناختن هارد اکسترنال توسط ویندوز 7

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
سلام دوستان
یک هارد لپ تاپ داشتم که با باکس اکسترنالش کردم ، چند روزه که چراغ هارد روشن هست و هارد هم کار میکنه ولی تو my computer و دیسک منیجمنت نشون داده نمیشه ؟!
هنوز رو سییتم دیگه تست نکردم !
ممکنه از تبدیل ساتا به usb باکس باشه ؟
با mini tool partition هم چک کردم اصلا نشون داده نمیشه !
رو پورتهای دیگه لپ تپاپ تست کردم .
درایورهای usb روهم پاک و مجدد نصب کردم !

TS.datarecovery

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام . این هارد ها به این مشکل میخورند من به شما توصیه میکنم که به یک مرکز تعمیر هارد ببرین.

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام دوستان یه هارد دارم که به سیستم وصل میکنم شناخته میشه تو منیجمنت هم میاد ولی بالا نمیاد رو یه سیستم دیگه هم تست کردم بالا نیومد.ولی تو منیجمنت میاد چیکارش کنم؟وارد دیسک منیجمنت که میشم رو درایوش نوشته unallocated نمیخوام فرمت کنم راهی داره؟

Last edited:

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان یه هارد دارم که به سیستم وصل میکنم شناخته میشه تو منیجمنت هم میاد ولی بالا نمیاد رو یه سیستم دیگه هم تست کردم بالا نیومد.ولی تو منیجمنت میاد چیکارش کنم؟وارد دیسک منیجمنت که میشم رو درایوش نوشته unallocated نمیخوام فرمت کنم راهی داره؟
عزیز با یه کابل سالم وجنس خوب دیگه هم امتحان کنید. اگر نشد هاردتون در حال حاض پارتیشن نداره و تنها راهش پارتیشن بندی (یا همون Managmentکردن فضای هارددیسک) هستش که بعدشم طبعا واسه استفاده باید فرمت بشه.

aliphantompain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان من یک هارد 1 ترا وسترن دارم به سیستم وصل میکنم تو my computer نشونش نمیده و توی disk managment هم به صورت نا شناخته نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید .
مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری و اینکه اگر سخت افزاری هست با تعمیر اطلاعاتش حفظ باقی میمونه یا نه ؟ و نرم افزاری تنها راه فرمت هست ؟

aliphantompain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سوالی که یادم رفت بپرسم با چه روشی فرمت کنمش ؟ که درست بشه

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام دوستان من یک هارد 1 ترا وسترن دارم به سیستم وصل میکنم تو my computer نشونش نمیده و توی disk managment هم به صورت نا شناخته نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید .
مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری و اینکه اگر سخت افزاری هست با تعمیر اطلاعاتش حفظ باقی میمونه یا نه ؟ و نرم افزاری تنها راه فرمت هست ؟
برنامه زیر رو نصب کنید ببینید تو این برنامه شناخته میشه یا نه
http://soft98.ir/software/partition/1288-MiniTool-Partition-Wizard.html

aliphantompain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
هاردتون اینترنال هست یا اکسترنال ؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

aliphantompain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما درایور های وسترن se driver رو از سایت وسترن دریافت و نصب کنید . اگر باز مشکل باقی بود . با یک کابل مخصوص وسترن دیگه چک کنید و اعلام نتیجه کنید .
درایور از سایت وسترن گرفتم نصب کردم توی Device ها از حالت ناشناخته در امد ولی تو disk managment unknow نشون میده.با کابل دوستمم امتحان کردم نتیجه فرقی نداشت

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
درایور از سایت وسترن گرفتم نصب کردم توی Device ها از حالت ناشناخته در امد ولی تو disk managment unknow نشون میده.با کابل دوستمم امتحان کردم نتیجه فرقی نداشت
تو برنامه minitools به چه شکل هست ؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
تو این برنامه هم شناخته نشده . اگر گارانتی داره بفرست گارانتی . اگر نداره به تعمیرکار هارد نشون بده .

lovefire2114

Registered User
لایک‌ها
46
اینترنال یا اکسترنال؟

lovefire2114

Registered User
لایک‌ها
46

در بعضی از مواقع باید نر م افزار جانبی خود هارد رو تو سیستم نصب کنی تا بیاد بالا

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
سلام دوستان
یک هارد لپ تاپ داشتم که با باکس اکسترنالش کردم ، چند روزه که چراغ هارد روشن هست و هارد هم کار میکنه ولی تو my computer و دیسک منیجمنت نشون داده نمیشه ؟!
هنوز رو سییتم دیگه تست نکردم !
ممکنه از تبدیل ساتا به usb باکس باشه ؟
با mini tool partition هم چک کردم اصلا نشون داده نمیشه !
رو پورتهای دیگه لپ تپاپ تست کردم .
درایورهای usb روهم پاک و مجدد نصب کردم !
داداش من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
راه حلی پیدا کردید ؟

بالا