• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
با اجازه بزرگان فروم و تاپیک، چند تا از کارها فلش برونو بزتو را واسه دانلود میزارم.
امیدوارم که از دیدن این انیمیشن ها لذت ببرید.
ممنون:happy: خيلی قشنگ بودن مخصوصاً مردان و زنانش که خيلی جالب بود.:lol:;)

راستی يه سوال ازتون داشتم. گفتين که فقط کارای ميآزاکی رو تو کارتون های ژاپنی ميبينين. حالا به جز کارتون های ميآزاکی چيزه ديگه اي هم از تو کارتون های ژاپنی ديدين؟:eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
کسايی که بازی های کارتون ها علاقه دارن يه سر به اينجا بزنن:D;):

http://www.rompalace.com/

NUN2.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اصلاً يادم نيست که کارتون های zelda رو TV خودمون نشون ميداد يا من از يه جای ديگه ميديدم:eek:. anyway، اين تورنت يکی از قسمت هاش:happy: :

110204zelda_minish_art01.jpg

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
دست رو دلم نزار، الان بايد بشينم دوباره 100 تا ورقه صحيح کنم:wacko:. شماها فقط درس ميخونين، اينا رو ميگين!:f34r: من که هم بايد درس بخونم هم درس بدم چی بگم؟؟؟
36_1_4.gif

اين کی اومد بيرون من خبر دار نشدم؟:eek::blink: لينک دانلود؟:D

شما در این انیمه هیچ چهره معروفیو نخواهید دید.خیلی از چهره های برجسته تاریخ اسلام در کارتون هم حضور ندارن!(من نمیدونم پس چرا توی ایران خودمون این همه ازشون نقاشی داریم و کسی کارمون نداره:hmm: !)
همه چی ضعیفه.:hmm: اصلا کارشناسی نشده.:hmm: فقط از نظر داستانی توسط دانشگاه الازهر مصر تایید شده.

شما با کارای مشابه (زندگی پیامبران) مقایسه کنیدو ببینید چقدر ضعیفه.
صحنه پردازی کارتون علائدینو با این مقایسه کنین!:hmm: خنده داره...نه!...شرم آوره!:hmm: :hmm:

واسه کسی که که توی تیم کارگردانی کمپانی دیزنی بوده.:hmm:

البته هزار شرف داره به کارای وطنی که صدا و سیما با اون همه دک و پز میسازه و بهش افتخار میکنه. همه میدونن کارکتراشونم دزدیه.:hmm:

منم شدم ساخارف روسی که همه زندگیش اینجوری بود:hmm:

بهتره برم تا بد و بیراهم نگفتین:hmm:

http://video.google.com/videoplay?docid=-1032669194494713979&q=The+last+prophet

یه لینک دانلود هم یکی از بچه ها توی یک تاپیک جدید به نام خود کارتون گذاشته.
راستی !دو تا تاپیک کارتون باز کردن:hmm: مگه اینجا چشه که نمیان اینجا ؟:hmm: :hmm: :hmm:​

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
در ضمن منم شدیدا آمادگی خودم رو برای خرید این مجموعه اعلام می کنم
لينک خريدش رو پيدکنين به من بدين:happy:. فقط سعی کنين از سايت های معتبر باشه برادر.;)
در همون فرومی که باز کردید مشارکت در دانلود انیمه ها شرکت می کنم و با دوستان همکاری می کنم
خوب پس اگه دستتون خالی شده همون ghost in the shell موجوده ... :rolleyes::happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من که در تورنت یافتن بسی ناواردم. ولی ببین این به درد می خوره اصلا؟
آره اين 2 تا اصل تورنت های اين کارتونن يعنی مال خوده گروه مترجمش هستن، فقط قبلاً error ميداد:wacko:، آلان می امتحانم:p ببينيم در چه هاله!;)

ممنون :happy:

ميگم دنی بيا پشت سر شينوبی قيبت کنيم ... :D

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
لینکشو ادیت کردما ...

ولی واسه من ارور نمیده. امتحان هم کردم یه 30-40 تایی سید و پیر داره.

پشت سر شینوبی ....
blinkpadda2.gif

آه ... شینوبی ... چه گویم که دلم از دستت خونه
4fvgdaq_th.gif
ما که آخر نفهمیدیم سر کار بودیم یا نه
confused0072.gif

حالا فکر کنم سر و کلش پیدا بشه
2i1d1co.gif

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
ميگم دنی بيا پشت سر شينوبی قيبت کنيم ...
هرگونه غیبت پشت سر استاد شینوبی پی گرد قانونی دارد
2cztx6d.gif

:happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام خواهر

اینارو یه امتحان بکن ببین چجوریاست :

خوب اگه لینک برادر دنی احیانا کار نکرد ( که بعید میدونم ) ، این لینکم یه جایی دریافتم :

امروز هر کی هر چی سوال داره از من بپرسه ، چون 118 شدم امروز
فعلا

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
توجه توجه ! :cowboy: نوبتی هم که باشه نوبت کارتون محبوب منه :

ひぐらし の く 頃 に
Higurashi no Naku Koro ni
When Cicadas Cry

اولا، اگه براتون سوال شده که چرا na رو قرمز نوشتم جوابش اينه که "آخه تو عنوان اين کارتون هميشه na رو قرمز می نويسن" :whistle: البته فکر کنم فلسفش اين باشه :
کلمه なく ( بخونين naku ) رو دو جور می شه نوشت که فقط kanji قسمت na شون با هم فرق داره
鳴く يعنی "جيغ زدن" و سر و صدای حيوانات
泣く يعنی "گريه کردن" يا "آواز پرنده ها" ( که البته واسه جير جير کردن جيرجيرک هم استفاده ميشه )
و هر دوی اين ها هم تو اين anime معنی بدی دارن، آخه هر وقت صدای جيرجيرک ها شديد ميشه می تونين مطمئن باشين که واسه يه نفر قراره اتفاق بدی بيفته... :graduated

خب ديگه توضيح درباره title بسه، وقتشه که شروع کنيم :rambo:

اين از اون ainme هاست که نبايد از کنارش بی تفاوت گذشت، حتی اگه مشکل پسند باشين.
چرا ؟ واسه اينکه داستان و سناريو نويسيش بی نظيره، seiyuu هاش کارشونو خوب بلدن، موسيقی متنش احساس هر صحنه رو خوب متنقل ميکنه و در کل اين anime هميشه دقيقا همونيه که می خواد باشه... وقتی ميخواد با نمک باشه واقعا خنده داره

وقتی ميخواد kawaii باشه دقيقا همينطوره

وقتی قراره ترسناک باشه هم که ديگه شاهکاره

بزرگترين حسن اين anime اينه که مخ آدمو حسابی به کار ميگيره
تنها عيبش هم اينه که گاهی اوقات ( به ندرت ) کيفيت گرافيکش يکم افت ميکنه
و البته، طبق معمول anime های ژاپنی، اين کارتون به درد هر کسی نمی خوره: بهتره فقط کسايی نگاهش کنن که به قول فريدا-چان "قلبشون ضعيف نيست" :evil:

داستان تو دهکده ای به اسم Hinamizawa تو سال 1983 ميلادی اتفاق ميفته، شخصيت اصلی داستان يه آقا پسره به اسم Keiichi که تازگی ها با okaa~san و otou~san اسباب کشی کردن به اين دهکده و آقا تازه فهميده که "ای بابا ! هوای خوش بو هم وجود داشت و ما خبر نداشتيم !"... تو اين مدت هم چند تا رفيق و هم کلاسی پيدا کرده ( که طبق رسوم و سنن اصيل ژاپنی همگی دختر تشريف دارن :cool: ) و يه کلوپ "تفريحات سالم" تشکيل دادن و هر روز بعد از مدرسه با هم بازی می کنن و برنده ها بازنده ها رو "تنبيه" می کنن و بعدشم با هم بر ميگردن خونه هاشون، خلاصه اينکه در حال لذت بردن از زندگانی هستن ( منم در حال حسودی بسر می برم :happy: )

demo... دهکده Hinamizawa خيلی مرموز تر و خطرناک تر از اونيه که به نظر مياد:
اين دهکده، قديما، قبل از اينکه به اسمش رو بذارن Hinamizawa معروف بوده به Onigafuchi يعنی Abyss Of Demons چون شياطين مدام از توی باتلاق نزديک دهکده به مردم حمله ميکردن و قربانی ميگرفتن...
حالا هم که خيلی از اون زمان گدشته هر سال تو اين دهکده، درست تو شب برگذاری يه فستيوال که به افتخار يه "خدا" به اسم Oyashiro~sama برگذار ميشه... يه نفر ميميره... و يه نفر برای هميشه گم ميشه... و مردم دهکده هم فکر ميکنن که اين "نفرين Oyashiro~sama ست"

فکر کنم کم کم جريان دستتون اومده باشه که موضوع به اين سادگی هام نيست... تازه از اين به بعد جريان پيچيده تر ميشه :evil: و بزرگترين plot twist ماجرا رو هم تو قسمت 25 می بينين :heart:

خلاصه...
rating کارتون تو Anime News Network به شرح زير می باشه:

کد:
Seen in part or in whole by 1049 users, rank: #258
Median rating: Excellent
Arithmetic mean: 8.6525 (Excellent-.34), std. dev.: 1.5234, rank: #100
Weighted mean: 8.523 (Excellent-.47), rank: #109
Bayesian estimate: 8.49555 (Very good+.49), rank: #39

اينم لينکش

از openning ش هم هر چی بگم کم گفتم، مختصر و مفيده اما خيلی قشنگه... من خودم تا حالا 2 بار هر 26 قسمت اين anime رو ثانيه به ثانيه نگاه کردم و هنوزم openning ش برام جذابه

واسه download کردن op اين لينک رو کليک کنين و واسه گرفتن lyric ش هم اينجا رو، ضمنا يادتون باشه وقتی هر 26 قسمت رو ديدين يه بار ترجمه lyric شو بخونين تا بفهمين منظورش چيه

OST شو هم ميتونين از اين صفحه بگيرين

سری دوم اين anime هم قراره July 2007 يعنی وسط های تير 1386 شروع بشه :wub: اسمش هم اينه:
ひぐらし の く 頃 に 
Higurashi no Naku Koro ni Kai

راستی ! version ی که من دارم هم کيفيت پايينه ( flv ) و هم "سانسور" شده ( يعنی رو صحنه های blood & gore ش يه "سايه" سياه انداختن که يه قسمت از تصوير معلوم نباشه )... کسی کيفيت بالای اين anime رو نداره ؟

اينم واسه حسن ختام ( که ديگه دست از سرتون بردارم و هی Higurashi، Higurashi، Higurashi راه نندازم... ) بگم که فکر کنم تا حالا همگی يکی دو تا anime "ترسناک" ديده باشين و اکثرا هم دچار کابوس نشدين... پس اگه تا حالا اين کارو نکردين، يه لطفی به ضمير ناخودآگاهتون بکنين و اين يه قلم anime رو دريابين، ارزششو داره

هی هی، هه هه هه، هاااااااا ها ها ها ها ها ها :evil: ...

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
سلام Hamido-san
オンライン上で御無沙汰しています دیگه هیراگانا شو نمینویسم چون میدونم لازم نداری:happy:

بابا sensei رحم داشته باش، منظورت از جمله به اون گندگی ( و ترسناکی ) چی بود ؟ اينکه "چند وقته post ندادم" ؟!؟ :blink:
آخه من kanji رو تازه شروع کردم ( اونم kanji اول دبستانی ها ) جمله بنديم هم که صفره... واسه همين چيز زيادی حاليم نشد :blush:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اینارو یه امتحان بکن ببین چجوریاست :

اينم مشگل سيد داره ولی ممنون:happy:

اون قبليه که گفتم داره دانلود ميشه هم زيرنويسش يا ايتالياييه يا اسپانيايی ولی .. .:D ... ولی ميآرزيد!
36_1_13.gif
دستت درد نکنه...............:):happy::)

چند تا عکس فعلاً ببينين، بخندين;):

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
همچین میگید دانشگاه دانشگاه , انگار دارید چیکار میکنید اونجا:D
غیر از این هست که فقط میرید و میاید ؟
oregonian_fishpair.gif
خدایی دیگه
15.gif

فقط میریم چند ساعت میشینیم میایم , چند تا ضبط صوت هم به اسم استاد فقط اونجا حرف میزنن برا خودشون
surprisedf.gif

تنها زمانی که وقت من تلف میشه , همین موقع دانشگاه رفته
electricf.gif
Off Topic...
واقعا!
دلم خونه از دست کسایی که فقط به فکر خودشونن!
برا خودشون خواستن کار و کاسبی داشته باشن، کنکور رو اختراع کردن.
بعدش هم رفتیم دانشگاه، دیدم از قبل هم بی خود تره.
درس های الکی، (حالا ما که این وسط ها هستیم، اونهایی که به آخر رسیدن و وارد بازار کار شدن، باید بگن که چقدر از این درسهای تئوری به دردشون خورده ؟!)

حرف از این دست بسیار است...

بالا