• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
در ماموریت محوله به hei اون رو دختری به نام yin هم همراهی میکنه که نابینا و فاقد هرگونه احساسات بشری است...
راستش خوده پسره هم کمتر از دختره نيست!!!:blink: من که زياد ازش احساسی نديدم ... :cool::f34r:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
جواب همينيه که برادر dreamsboy گفتن:D. تو اين 10-12 تا کارتونی که تا اينجا در اومده، اين کارتون از همه قشنگ تر بود.:happy:
اها از اون لحاظ
globe.gif

منم خوشم اومد از این
star.gif
فقط خدا کنه اخرشو مسخره تموم نکنن
16.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
جمعا 77 قسمت:wacko:
ميگم برادر رکورد منو که 55 قسمت بود شيکوندی!:lol:
میگم خواهر اون آهنگ Ending انیمه Fullmetal Alichemist قسمت 14 رو شنیدین ، اینو من هر روز یه 5-10 باری گوش میدم ، خیلی باحاله
آره ولی من آهنگ opening اولشو خيلی دوست دارم که همشو هم حفظم:D. با آکی (اوه راستی آکی رو نميشناسی، يه دختر ژاپنی بود که با ما زندگی ميکرد:))، هر بار کلی با هم کارائوکه راه مينداختيم و ميخونديم.:p
اينم آکی وقتی پيش ما بود و براش تولد گرفته بوديم:happy::

گروه پورنوگرفيتی که آهنگ مليسا رو خونده خيلی معروفه و آهنگ خيلی خيلی بيشتر... :D

26938.jpg

این Fullmetal Alichemist رو باید یه بار بشینم نقد کنم بزارم تو تاپیک ، آخه چرا آخرش اوجوری شد آخه:(
ببينم برادر فيلمشو ديدی؟ يا فقط 51 قسمت سريال رو ديدی؟:blink:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
منم خوشم اومد از این
star.gif
فقط خدا کنه اخرشو مسخره تموم نکنن
16.gif
آره خدا کنه آخرش خوب باشه:rolleyes:. بعضی وقتا بد تموم ميکنن يا اصلاً يه جوری تموم ميکنن که آدم اصلاً هدسشو نميزنه!:wacko:

---------------

دنی ميگم حالا fantastic children رو که ديدی در موردش حرف ميزنيم:)، ولی جواب آخرش اينقدر ساده بود که من از سادگی حدس نميزدم اين باشه:blink:. فکر ميکردم فلسفی تر و عميق تر از اين باشه که بازم حدس هام نقش بر آب شدن!:(

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
ببينم برادر فيلمشو ديدی؟ يا فقط 51 قسمت سريال رو ديدی؟:blink:

نه خواهر فقط 51 قسمتشو دیدم اونم به لطف داداش دنی:D

منم خيلی قبلاً دنبالش گشتم، تورنتش وجود نداره.:( برادر کاکاشی يه چک ميکنين ببينين تو emule چيزی پيدا ميشه يا نه؟ :happy:

اگه نشه، من پايه يه خريدش هم هستم.;)

نه خواهر چیزی پیدا نشد ، منم با خریدش موافقم

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام خدمت اساتید عزیز:lol:

خوب در راستای عمل به رسم تاپیک ، میخوام انیمه Fullmetal Alichemist رو نقد کنم :blush: :

خوب اول اینکه این انیمه توسط کمپانی اسکور انیکس ساخته و توسط سیجی میزوشیما کارگردانی شده است. داستان انیمه درواقع بر اساس آرزوی بچگانه 2 برادر است که بعد از مرگ مادرشان در فکر دوباره سازی مادرشان هستند که بعد از تلاشهای بسیار در این امر شکست میخورند و هر کدام چیزی با ارزش را از دست میدهد ( این با شعار انیمه که همان قانون برابری (Equalent trade) هستش مغایره زیرا که در واقع اونا هیچ چیز بدست نیاوردند) که برای بدست آوردن دوباره آنها شروع به گشتن بدنبال سنگ افسانه ای بنام سنگ فلاسفه میکنند. داستان انیمه خیلی عمیق و دقیق نوشته شده است و همچنین روی کاراکتر های آن بسیار کار شده است.برعکس بیشتر انیمه ای دیگر روند اصلی داستان در نیمه دوم انیمه آشکار میشود که باعث شوکه شدن بیننده میشود (من شخصا این نوع انیمه ها رو دوست دارم) مثل داستان دروازه حقایق و اینکه این دروازه در واقع پلی بین 2 جهان میباشد. نکات جالب این انیمه وجود موجوداتی با نام Homunculus ها و Chimera ها میباشد که در واقع مظهر اشتباهات بشر میباشد. چرا که در واقع Homunculus ها انسانهای مصنوعی هستند که از طرف کیمیاگر ها اشتباها بوجود میآیندو همچنین وجود داستانهای فرعی ریز و درشت در کنار داستان اصلی این انیمه را واقعا جذاب میکند. مانند داستان پدر برادران الریک ، داستان شهر ایشیبال و یا داستان سنگ فلاسفه که از فدا کردن جان هزاران نفر بوجود امده و برای ادامه حیات یک نفر مصرف میشود که اوج حقیقت دراماتیک این انیمه است. این انیمه تاثیر گزاریش را مدیون کاراکتر سازی عالی خود است برای مثال دختر پروفسور تاکار که فدای تحقیق های پدر شد ، قبلا بسیار روی شخصیت این دختر و رابطه ان با برادران الریک کار شده بود و در پایان آن صحنه دراماتیک که ادوارد با جسد او روبرو شد اشک همه را در آورد و یا داستان پشت پرده Lust و Wrath و... همه و همه بخاطر کاراکتر سازی قوی این سری انیمه بود و در آخر انیمه فاصله ی بین 2 برادر در واقع بیانگر جمله "خیلی دور ، خیلی نزدیک" است زیرا که به اندازه 2 جهان فاصله دارند و به اندازه یک در از هم دورند.

و به نظر من پایان انیمه کمی سخت گیرانه بود و میشد از این بهتر تمام بشه.:happy:

خوب بعد از این نوبت Evangelion هستش که اونم نقد میکنم:)

سرتون رو بردم:lol:

فعلا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Hayate no Gotoku

Hayate%20no%20Gotoku.bmp

خوب خيلی جالبه که با وجود اينکه فقط 2 قسمت ازش در اومده، rating ANN ش اينقدر خوبه!!!:blink::happy:

Seen in part or in whole by 114 users, rank: #1383
Median rating: Very good
Arithmetic mean: 8.6522 (Excellent-.34), std. dev.: 1.0878, rank: #99
Weighted mean: 8.4345 (Very good+.43), rank: #134
Bayesian estimate: 8.00797 (Very good+.00), rank: #158

خوب اين کارتون هم تو اين جديدی ها ميتونه عنوان با نمک ترين و cute ترين کارتون اين فصل رو بگيره!
15_9_17.gif

از راوی کارتون گرفته که خيلی جالب حرف ميزنه تا سانسور لغات بد که نسفه مينويسن تا سانسور خوده کارتون که مثل عکس پايين نشون ميدن، همه بامزه ست!:happy:

اين کارتون ماجرای پسری به اسم هاياته هست که خيلی بچه خوبيه و چون مامان و باباش هر دوشون بيکارن ، اين بيچاره جور اونا رو هم ميکشه و کار ميکنه ولی اونا با پولی که هاياته در ميآره ميرن قمار ميکنن و همه پول ها رو هم ميبازن! :eek:و شب کريسمس که همه چی شون رو ميبازن و قرض شون هم خيلی بالا بوده، پسرشون هاياته رو به عنوان قرض شون به طلبکارها ميدن که از اعضای بدنش استفاده کنن:blink::f34r:. هاياته از دست اين آدم ها در ميره ولی از ترفی هم ميدونه که اونا به اين راحتی دست از سرش بر نميدارن و تا پول رو بهشون نده، اين قضيه تموم بشو نيست:(. پس تصميم ميگيره که ديگه بچه خوبی نباشه و يه نفر رو بدزده و در ازاش از خانواده ش پول بگيره که قرضش رو بده!:cool:

در اين حين و بين به دختری به اسم ناگی بر ميخوره، و چون بچه مودبی بوده ميگه که من ميخوام تو رو با خودم ببرم يا اينکه با من بيا (الان دقيق يادم نيست کدومش بود!:p ) خلاصه ناگی هم اشتباهی فکر ميکنه که هاياته عاشقش هست و از ناگی ميخواد که باهاش بره!:blink::lol: و در يه نظر هم عاشق ميشه و قبول ميکنه! :rolleyes: ...

خلاصه سرتون رو درد نيارم که اين ماجرا به اينجا ختم ميشه که هاياته butler خانوlده ناگی که از قضا خيلی هم پولدارن ميشه و fun هم شروع ميشه ... :D

اگه دوست دارين کارتون کمدی بامزه ببينين، اين کارتون رو بهتون پيشنهاد ميکنم:happy::

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ببينين چشمم به چی خورد ... :blink:;)

Emily of New Moon

Emily%20of%20New%20Moon.bmp

امروز تورنت خام قسمت يک kaze no shoujo emily در اومد:). حالا بايد ببينيم چقدر به اصل سريال که ما از کانال 2 ميديديم شباهت داره! :D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی ميگم خواهر های گروه عادت دارن گهگاه قيبشون بزنه!:p برادرا چی؟:blink: معلوم هست بقيه کجان؟:blink::blink::blink:

روزبه قرار بود بگی the third و ... رو کدوم قسمت هاش رو نداری!:cool: کجايی؟:blink:

pcboyir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انيميشن Meet The Robinsons كاري از شركت walt disne و دومين فيلم پر فروش در سينماهاي دنيا مي باشد .

1175156324_file.jpg

براي دريافت به اين لينك برويد

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
كارتون جالبي به نظر ميرسه ! سبكش مثل " باور نكردني ها " يا اينكري دي بلز هست ... ولي نيازي به يك تاپيك جديد نبود !‌ ميتونستين توي معرفي انيميشن هاي جديد معرفي كنين و لينك دانلود هم بدين :happy:

اينم آدرس : http://forum.persiantools.com/t35042.html

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام خواهر میگم اسم ژاپنی این انیمه kaze no shoujo emily معنیش میشه The way of little girl Emily حالا چی شده اومدند Emily of New Moon معنیش کردند خدا میدونه:blink:

خوب با اجازه خواهر فریدا میخوام امروز اینو معرفی کنم :

Shining Tears X Wind

A7633-5.jpg

خلاصه داستان : 2 نوجوان به جهان دیگری منتقل میشوند.
نقات قوت انیمه : واقعا مرموزه – کاراکترهای جالب
نقات ضعف : چند تا عیب کوچک که در ادامه توضیح خواهم داد

ریت این انیمه : 7.5
تا حالا هم 5 قسمت فکر کنم پخش شده باشه

جالبه که قبل ساخت انیمه ، یک مانگا و 3 سری (اگه اشتباه نکنم) بازی کامپیوتی با این نام ساخته شده . اول از همه بگم که من عاشق انیمه های مرموزم (انیمه های مثل Detective Conan) و ظاهرا تو اینیکی پر از مرموزیت هستش که منو خیلی مجذوب این انیمه میکنه. جالبه که درسته که شاید موضوع انیمه یه ذره عمومیه ولی خوبیش به اینکه منتظر نمیمونید که شخصیت اصلی بره اول چند تا تکنیکو اینجورچیزا یادبگیره بعد بیاد جنگو شروع کنه، چون کاراکترها قبل از شروع داستان یاد گرفتن که چطور باید بجنگند. در این انیمه بدست آوردن نیروها توسط شخصیت اصلی نسبت به دیگر انیمها زیاد روش کار شده. در کل ظاهرا انیمه خوبیه ولی اشکالات کوچکی هم داره که کم کم باعث بروز مشکل میشه. اول از همه کاراکتر ها بیش از حد Fanservice-based هستند ، یعنی خیلی روشون کار نشده و بیشتر طبق نظر بینندگان طراحی شدن و امیدوارم مثل بعضی از انیمه ها ، شخصیتها از اون دخترهایی نباشند که چپ و راست کمک میخوان و سه سوت به مشکل بر میخورند. بغیر از اون مبارزه ها خیلی معمولی هستند و بدون هیچ نو آوری و به نظر من شخصیت ها کمی سرد و بی روح هستند مثلا وقتی اون Catgirl جلشون سبز شد ، حداقل یه خوردی بیشتر میتونستند تعجب کنند انگار انتظارشو داشتند. ولی در کل ارزش دیدن داره.

اینم لینک تورنت قسمت اولش :

shiningtearsxwind011br7.png
shiningtearsxwind012sw5.png

فعلا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام خواهر میگم اسم ژاپنی این انیمه kaze no shoujo emily معنیش میشه The way of little girl Emily حالا چی شده اومدند Emily of New Moon معنیش کردند خدا میدونه:blink: ا
معنيش که اصلاً جور در نميآد، kaze که يعنی باد، no که بی معنيه فقط مالکيت رو ميرسونه، shouju هم که همون دختر بچه که گفتی معنی ميده!:blink: فکر نکنم خواسته باشن ترجمه کنن، چون فقط از رو اون سريال/کتاب ساختنش، همون اسم رو روش گذشتن. من که اينطور فکر ميکنم.:p
Shining Tears X Wind

دستت درد نکنه برادر:)، ببينم چطور به ژاپينی اينو ديدی و فهميدی؟ :blink:چون تا اونجا که من ميدونم هنوز با زيرنويسش در نيومده و اين تورنتی هم که دادی raw هست!:eek:
ميگم بازم به من پيشدستی کردی!:lol:​
A7633-5.jpg

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
راستش خوده پسره هم کمتر از دختره نيست!!!:blink: من که زياد ازش احساسی نديدم ... :cool::f34r:

جای تعجبی هم نیست:cool: چون بهایی که انسانها برای بدست آوردن اون قدرت و تواناییهایی که گفتم پرداخت میکنن از دست دادن احساسات انسانیشونه.خوب طبیعیه که hei هم از این قاعده مستثنا نیست.ولی yin دیگه زیادی!!!:hmm: احساساتشو از دست داده.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یعنی هر روز 1 فیلم و 1 انیمه و 1 سریال میبینید ؟؟؟!
265.gif

اگه اینه که اینم میشه جنایت !! راستی میشه بعد از چند نقطه رو هم بگید ؟!
110.gif
نه بابا ... یعنی یکی از اینا ... نه همه شون !!
Just_Cuz_19.gif
... یعنی اگه قراره باشه ببینم ، یکی از این سه حالت رو انتخاب می کنم ...
download.aspx

تو ديگه خيلی قانونمندی! اينقدر زندگی رو سخت نگير ... ;)

من هر وقت حوصله داشته باشم يا از يه چيزی خوشم بياد نگاه ميکنم اگه هم نه که نميکنم....
نه خیلی ... بیشتر از اینکه نظم و قانون باشه ، بحث " داشتن و نداشتن " هستش همونطور که گفتی
libras.gif
... یعنی من حوصله رو که همیشه دارم ... مساله ام ، " وقت " هستش که فقط اخر شب دارم .. بنابراین برنامه ریزی می خواد !!
download.aspx

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آخرین بخش spoil سری Berserk ، امشب ...

----

سوال : مانگای death note رو کدوم یکی از بچه ها دارن ، یا اگه ندارن تورنت بدین ...
questionedf.gif

بالا