• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
سوال : مانگای death note رو کدوم یکی از بچه ها دارن ، یا اگه ندارن تورنت بدین ...
questionedf.gif
من دارم
017.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
معنيش که اصلاً جور در نميآد، kaze که يعنی باد، no که بی معنيه فقط مالکيت رو ميرسونه، shouju هم که همون دختر بچه که گفتی معنی ميده!:blink: فکر نکنم خواسته باشن ترجمه کنن، چون فقط از رو اون سريال/کتاب ساختنش، همون اسم رو روش گذشتن. من که اينطور فکر ميکنم.:p

خواهر به این یه نگاه بنداز :

2vvp5zd.jpg

دستت درد نکنه برادر:)، ببينم چطور به ژاپينی اينو ديدی و فهميدی؟ :blink:چون تا اونجا که من ميدونم هنوز با زيرنويسش در نيومده و اين تورنتی هم که دادی raw هست!:eek:
ميگم بازم به من پيشدستی کردی!:lol:
A7633-5.jpg

خوب دیگه :cool: :happy:

pcboyir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
;كس ديگه چيزي نمي خواد بگه كه من انيميشن بعدي رو بزارم البته با نام تاپيك جديد :rolleyes:

pcboyir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
turtles15.jpg

اين كارتون رو فكر ميكنم كسي نيست كه نديده باشه از زماني كه من دبستان بودم سري TMNT رو هميشه دوست داشتم و اما يك ماهي ميگذره از ورود اين انيميشن كه فكر ميكنم طرف دار هاي زيادي هم داره :f34r:

لينك دريافت اين انيميشن

shinobi

Registered User
لایک‌ها
1
چند روز پیش اومدم اینو بگم اما نشد :cool:

من تا مدتی کم پیدا خواهم بود
بعدا رو معلوم نیست از حالا، میتونید دعا کنید که کلا ناپیدا شم تا از شرم خلاص بشید :D

درضمن پشت سرم غیبت نکنید وگرنه ... هیچی، ایرادی نداره :lol:

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
منم خيلی قبلاً دنبالش گشتم، تورنتش وجود نداره.:( برادر کاکاشی يه چک ميکنين ببينين تو emule چيزی پيدا ميشه يا نه؟ :happy:

اگه نشه، من پايه يه خريدش هم هستم.;)

ممنون خواهر :(
ولی من گیرش میارم
در ضمن منم شدیدا آمادگی خودم رو برای خرید این مجموعه اعلام می کنم

من ديگه نميگم که داريم، دانلودش نکنين:lol:. چون به هر جهت شما ميکنين:blink:، مثل final fantasy
مثل اينکه گفتم ... :p

نه خواهر بگید
دیگه هیچ انیمه ای بدون هماهنگی با شما و دوستان دانلود نمی کنم تا دوباره کاری نشه
در همون فرومی که باز کردید مشارکت در دانلود انیمه ها شرکت می کنم و با دوستان همکاری می کنم
اینطوری فعالیت سریع تر پیش می ره

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
برادر ميثم C1 قسمت جديد death note ش رو داد بيرون، اگه ميخوای;):

دست شما درد نكنه دانلود ميكنم فكر كنم خيلي بهتر از kurohana باشه راستي اينا همون anfs قديم هستند فقط اسمشون رو عوض كردن

ديشب بالاخره 227 قسمت naruto تموم شد به نظر من 130 قسمت اول خوب بودند ولي از اون به بعد تا 220 قفط چند قسمت جالب داشت حالا ببينيم بقيش چي ميشه

راستی ميگم خواهر های گروه عادت دارن گهگاه قيبشون بزنه!:p برادرا چی؟:blink: معلوم هست بقيه کجان؟:blink::blink::blink:

:blink:

همه احتمالا مثل من پيك نوروزي شونو حل نكردن مونده تا الان همه وقتشونو گرفته

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
ديشب بالاخره 227 قسمت naruto تموم شد به نظر من 130 قسمت اول خوب بودند ولي از اون به بعد تا 220 قفط چند قسمت جالب داشت حالا ببينيم بقيش چي ميشه
همه احتمالا مثل من پيك نوروزي شونو حل نكردن مونده تا الان همه وقتشونو گرفته

خوب میدونی داداش میثم واسه چیه اون قسمتهایی رو که خوشت اومده براساس مانگای ناروتو بودند و بقیه که گفتی برای وقت تلف کردن:hmm:

خوب پیک نوروزی به کنار ، شروع دوباره دانشگاه ها خودش یه معزل بحساب میاد ، من خودم فقط بیشتر شبها وقت میکنم پست بزنم:(

willywonka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اجازه بزرگان فروم و تاپیک، چند تا از کارها فلش برونو بزتو را واسه دانلود میزارم.
امیدوارم که از دیدن این انیمیشن ها لذت ببرید.

می تونید اطلاعات کامل در باره بوزتو را از سایت زیر دریافت کنید:
ویلی وانکا

زیبایی تفاوت ، محصول 2006
THE BEAUTY OF DIFFERENCE

2- آقای اوتو در 17 مرحله ، محصول 2006
MISTER OTTO IN 17

3- آزادی ، محصول2005
FREEDOM

4- مردان و زنان ، محصول 2004
FEMALE & MALE

5- نورو ، محصول 2004
NEURO

6- زندگی ، محصول 2003
LIFE

7- المپیک ، محصول 2003
OLYMPICS

8- آدم ، محصول 2002
ADAM

9- تاریخ جهان برای کسانی که عجله دارند ، محصول 2001
THE WORLD'S HISTORY FOR THOSE WHO ARE IN A HURRY

10- بله و خیر ، محصول 2001
YES & NO

11- تونی و ماریا (چهار اپیزود) TONY & MARIA ، محصول 1999
Monsters
Horror
Far West
War

12- اروپا و ایتالیا ، محصول 1999
EUROPE & ITALY

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
با اجازه بزرگان فروم و تاپیک، چند تا از کارها فلش برونو بزتو را واسه دانلود میزارم.
امیدوارم که از دیدن این انیمیشن ها لذت ببرید.

12- اروپا و ایتالیا ، محصول 1999
EUROPE & ITALY

اين يكي رو قبلا ديده بودم ولي كسي كه توي سايتش گذاشته بود از شباهت پرچم ايران با ايتاليا سو استفاده كرده بود يكم فلش رو تغيير داده بود به جاي ايتاليا نوشته بود ايران به نظر من خيلي جالبه البته كاملا با حال و احوال ايران جوره

سلام ...

پ.ن: تو این سایتی که خواهر فریدا عکسای امضاشو آپلود می کنه یه کلیپ های با مزه ای می ذارن بعضی وقت ها.این یکی رو حتما ببینید.
http://www.turbofunny.com/m/65/female_police_in_iran.html
فقط سایتش شاناره

جالب بود مرسي

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خوب پیک نوروزی به کنار ، شروع دوباره دانشگاه ها خودش یه معزل بحساب میاد ، من خودم فقط بیشتر شبها وقت میکنم پست بزنم:(
همچین میگید دانشگاه دانشگاه , انگار دارید چیکار میکنید اونجا:D
غیر از این هست که فقط میرید و میاید ؟
oregonian_fishpair.gif
خدایی دیگه
15.gif

فقط میریم چند ساعت میشینیم میایم , چند تا ضبط صوت هم به اسم استاد فقط اونجا حرف میزنن برا خودشون
surprisedf.gif

تنها زمانی که وقت من تلف میشه , همین موقع دانشگاه رفته
electricf.gif

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0

こんばんは みんな~さん,久しぶり
konbanwa minna~san, hisashiburi
:lol:

ميبينم که اين چند وقت که من ( به علت نقص فنی ) اين ورا نيومدم، حسابی topic رو آباد کردين...

ok بريم سراغ کارتون های جديد:D:

Claymore
...
اين کارتون به سپهر، دنی و روزبه توصيه ميشه;). اوه حميد رو يادم رفت. کجايی ototo chan؟:p بيا اين کارتون دقيقاً به درد شماها ميخوره!:lol:

راستش من مانيتورم سوخته بود و چند روزی هم تعميرش طول کشيد... خلاصه اينکه حسابی با پرشيانا-چان احساس همدردی کردم ( و 20 صفحه هم از topic عقب افتادم :wacko: )
خيلی هم ممنون واسه anime های قشنگی که معرفی ميکنی :happy: どうも ありがとう doumo arigato

در مورد این انیمه ( Elfen Lied) اولین چیزی که واسم جالب بود موسیقیش بود ( هم تیتراژ و هم موسیقی متن ) و واقعا به موضوعش میخورد.

ولی وقتی داشتم این انیمه رو میدیدم حس دژاووم (Deja Vu) فعال میشد:eek: :blink: خیلی از صحنه های این کارتونو قبلن دیده بودم:blink: :wacko: ( با ااینکه 100 % قبلا این انیمه رو ندیدم )
این اولین باره که وقتی یه کارتون میبینم این حس فعال میشه:blink: :cool:

منم همين تازگی ها elfen lied رو ( از اول تا آخر ) ديدم و با amaranth-سان موافقم... اين anime حس deja vu ی منو هم حسابی به "قلپ قلپ" انداخت... :hmm:
البته از طرفی ايده اين anime هم خيلی خيلی شبيه ايده بازی F.E.A.R. بود و هم کلی symbolism توش استفاده شده : توجه کنيد به رنگ صورتی مو و چشم "دختر" ها ( که برای "فرشته" ها، چه خوب و چه بد، زياد استفاده می شه ) و vector ها ( دست های نامريی ) که از پشتشون در مياد ( درست همون جايی که معمولا ازش "بال" در مياد ) و "شاخ" های رو سرشون و تمايلشون واسه کشتن ( اونم فقط کشتن آدم ها ) که جورايی شبيه يه "بيماری ارثيه" ( demon blood ) و ...
اما، اينا دليل نميشه که آدم فکر کنه "من قبلا اينو يه جا ديدم" ! مخصوصا سکانس اولش که "خيلی" آشنا بود :f34r: همينش عجيبه... きしかん kishikan

راستش من يه شب ساعت 8 اين طور ها بود، elfen lied رو شر کردم، ساعت 12 هم تمومش کردم. گفتم آخيش :p:lol:

من اصلاً نميتونم شما ها رو درک کنم که چه جوری ميتونين تو اوج هيجان يه کارتون از پاش بلند شين و بقيه اش رو فردا ببينين!!!!! :blink::blink::blink::wacko:

هه هه هه... onee-san تو هم که عين خودمی ! :lol: منم يه شب ساعت 10 شروع کردم به ديدن elfen lied وقتی تموم شد ديدم ساعت 4 بعد از ظهره !!! ولی کاش اينجوری تموم نميشد ( کاش لااقل سری دوم داشت ) آخه کلی از وقت اين anime صرف نشون دادن "خون و خون ريزی" شد و تازه آخرش هم بجای اينکه ماجرا رو به يه سرانجامی برسونه بيخودی کاراکتر های مهم داستان رو به کشتن ميده و کلی جريان ها رو ناتموم باقی ميذاره...
کارگردانی: عالی :thumbsup:
فضای داستان: خيلی خوب :lol:
اکشن: دلچسب :happy:
drama: قشنگ :wub:
ولی داستان سرايی: خيلی بد، بی ربط، پخش و پلا... :hmm: :mad: :evil2: خدا بگم چی کارشون نکنه

بگذريم، اينم از جواب تست Naruto~kun من:

neji.jpg

راستی منم در راستای اهداف topic خيال دارم يه کمی درباره anime محبوبم يعنی
ひぐらし の く 頃 に
Higurashi no Naku Koro ni

بنويسم و تا کتک نخوردم ديگه دست از تبليغ کردن واسه اين anime بردارم :happy: ... البته تو يه post ديگه

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
oregonian_fishpair.gif
خدایی دیگه
15.gif

فقط میریم چند ساعت میشینیم میایم , چند تا ضبط صوت هم به اسم استاد فقط اونجا حرف میزنن برا خودشون
surprisedf.gif

electricf.gif

سلام مهدی جان

دقیقا مشکل همینه که گفتین ، چیکار میکنیم اونجا؟ هیچ کار:blink: ، وقت تلف کنی:wacko:
اگه شما هم 4 روز هفته رو از ساعت 6 صبح تا 9 شب دانشگاه بودی ، اونوقت میگفتم:( . اونم برای چی ، استاد ریاضی بیاد و 2.5 ساعت از سیاست بگه و 0.5 ساعت از درس شیرین ریاضی. از 1000 تا حب دیازپام هم بدتره:wacko:

سلام Hamido-san
オンライン上で御無沙汰しています دیگه هیراگانا شو نمینویسم چون میدونم لازم نداری:happy:

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
oregonian_fishpair.gif
خدایی دیگه
15.gif

surprisedf.gif

electricf.gif

خوش به حال مهدی:hmm:
حتی خوش به حال بابک!
ما که با فکر تحویل کار هفته بعدمون تن و بدنمون میلرزه.!:hmm:
یعنی دانشگاهها اینقدر با هم فرق میکنن؟:blink: گاهی از خستگی کارای دانشگاهه که خواب از چشمم میپره و میام اینجا پستای بی محتوا میزنم.:hmm:

;) قابل توجه خواهر فریدا که دانشجوهاشو یه کم درک کنه و کمتر ورقه تصحیح کنه:lol: یه نمره خوب بده و کلی احساس مثبت از دانشجوهاش دریافت کنه.خیر دنیا و عاقبت!
راستی این کارتونه که در مورد حضرت محمد تازه ساخته شده رو ببینید.
اگرچه خیلی خوش ساخت نیست ولی دیدنش خالی از لطف نیست.
کاریه که خیلی جای نقد داره.واسه کسی که جزو کارگردانهای کمپانی دیزنی بوده یه کار فاجعه ست.:hmm:
همیشه یه تیمه خوبه که یه کار خوبو ارائه میده.انگار که تیمی بنام صحنه پرداز و تاریخ و باستان شناس نداشته.:hmm:

رفتم بخوابم.:hmm:
نمیدونم این روزا چرا اینجوری:hmm: شدم

:hmm:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
قابل توجه خواهر فریدا که دانشجوهاشو یه کم درک کنه و کمتر ورقه تصحیح کنه:lol: یه نمره خوب بده و کلی احساس مثبت از دانشجوهاش دریافت کنه.خیر دنیا و عاقبت!
دست رو دلم نزار، الان بايد بشينم دوباره 100 تا ورقه صحيح کنم:wacko:. شماها فقط درس ميخونين، اينا رو ميگين!:f34r: من که هم بايد درس بخونم هم درس بدم چی بگم؟؟؟
36_1_4.gif

راستی این کارتونه که در مورد حضرت محمد تازه ساخته شده رو ببینید.
اين کی اومد بيرون من خبر دار نشدم؟:eek::blink: لينک دانلود؟:D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دستت درد نکنه :happy:
اولی به احتمال 99% زيرنويس نداشته باشه ولی بازم مسئله اي نيست ، مهم اينه که سيد نداره!:( ولی دومی خوبه داره دانلود ميشه فکر کنم زير نويس هم داشته باشه:D. ممنون;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستش من مانيتورم سوخته بود و چند روزی هم تعميرش طول کشيد...
تسليت ميگم :p
خيلی هم ممنون واسه anime های قشنگی که معرفی ميکنی :happy: どうも ありがとう doumo arigato
خواهش ;)
راستی منم در راستای اهداف topic خيال دارم يه کمی درباره anime محبوبم يعنی Higurashi no Naku Koro ni بنويسم و تا کتک نخوردم ديگه دست از تبليغ کردن واسه اين anime بردارم :happy: .
:lol: lol
نه قشنگه ولی من فقط گفتم که کسايی که ناراحتی قلبی دارن نبينن:p. به هر جهت بايد اخطار های کارتون ها رو هم بديم ديگه ... ;)

منتظريم :rolleyes:

بالا