• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
آریانا جان سلام.شما عربی هم بلدی؟ خوش به حالت.من عربیمو با تک ماده قبول شدم :wacko: الان عزا گرفتم اگه بخوام دوباره کنکور بدم عربی رو چی کار کنم.
mindblowing.gif

سلام ساحل جان. آره عربي رو بلدم و باهاش مشكلي ندارم چون خيلي به فارسي شبيهه. مشكل من فعلا فرانسه ست! :wacko: خدايا چرا گرامر فرانسه مثل انگليسي نيستش؟! :( من عاشق اسپانياييم ولي چون فرانسه واجبتره مجبورم اول فرانسه بخونم!!! :(

در مورد كنكور و اينكه با عربي چي كار كني به نظرم بري يه چند ماهي كلاس خيلي بهت كمك كنه. حداقل براي تست عربي زدن كمك خوبيه.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه

اینم نقد انیمه Evangelion که پدر منو درآورد :wacko: :

Awesomepic2.gif

خوب در مورد این انیمه باید بگم داستان این انیمه در واقع بر اساس مبارزه انسانها برای ادامه بقا و از بین بردن موجوداتی با نام Angel میباشد. شخصیت اصلی داستان که ایکاری شینجی نام دارد ( مثل بیشتر کاراکتر های انیمه ) گذشته ای دراماتیک دارد. بعد از مرگ مادرش ، پدرش او را رها کرده و حالا بعد از 3 سال اورا برای خلبانی ربات غول آسایی به نام Evangelion Unit 01 احضار کرده است. داستان و فلسفه ای که در این انیمه بکار رفته بسیار عمیق است که متوجه شدن آن کار هر کسی نیست (من خودم بار پنجم که کل انیمه رو نگاه کردم تازه فهمیدم چی به چیه:blink: :happy: ) و همچنین در کل انیمه سوالاتی مطرح میشود که جوابشان در سری تلویزیونی پاسخ داده نمیشود. سوالاتی مثل اینکه ، چرا بغیر از Eva unit 01 دیگر Eva ها از توانایی استفاده از نیمه Angel خود نمیباشند و یا اینکه در آخر آیا برخورد سوم (Third Impact ) انجام میگیرد یا نه. در کنار نقاط قوت ، نقاط ضعفی هم وجود دارد که برای مثال به کم تحرکی اینمه می توان اشاره کرد ( اینو از قول خواهر فریدا گفتم:happy: ).

خوب توضیحی هم در مورد Eva ها و Angel ها :

Eva ها : موجوداتی نیمه Angel و نیمه ربات که توانایی مبارزه با Angel ها را دارند.

2qao5j8
2ebc1o0
29qei5t
2isfj7r
2s7gbrd
2njzlgj
314x8ud

Angel ها : خدایان باستانی که بعد از برخورد دوم و اسیر شدن Lilith (دومین Angel) برای نجات ان و یا برای از بین بردن نسل انسان به شهر Tokyo 3 حمله میکنند.

2z9cea9
2uzpjcj
3yesp7c
2n7qcdg
4hwqt1j
2emmy3a
4h7tb13
2pywd54
498zuck
4dcbled
3ywctp1
3zr3kft
2yzln34
2wnpdew
452fzhv
3yhw2zt
2yjvqs6

اینم Bug انیمه که یافتم:) : در قسمت 19 ، شینجی با لباس شخصی سوار Eva unit 01 میشود ولی در قسمت 20 که دریچه برای نجاتش باز میشود لباس مخصوص خلبانی eva رو میبینیم:p

اینم از این:cool:

فعلا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ببينين چی به چشمم خورد:D. سپهر کجايی بيا که قراره به عشقت برسی:lol::

Kimi ga Nozomu Eien:
Haruka Route

2007

alteredfable_top.jpg

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0

انتقاداتی که پیرامون این سخنرانی شده بود ایناس:
اولا تام و جری محصول کمپانی مترو گلدن مایر و بعدها هانا_باربارا بوده نه والت دیزتی
دوما سازندگان این اثر یهودی نبودند و مسیحیان اسکاتنلندی-کانادایی بوده اند.
سوما ایده ی این اثر در سال های 1938 تا 1940 شکل گرفت و به بهره برداری رسید و می شه اوایل جنگ جهانی دوم و هنوز یهودی ستیزی گسترده و اردوگاههای یهودیا شکل نگرفته بود.
[/QUOTE]

چقدر زشته واسه کسی که این همه عنوان هنر پشت سر خودش راه انداخته و چنین اظهار نظر بیمار گونه ای بکنه.
از این جهت میگم بیمار گونه که همه این آدما پارانویا هستن و هر چیزی رو به این ترتیبی که میبینید تعبیر میکنن.
از این موارد زیاد میبینیم ، ولی از یک شخصیت هنری کمتر دیده میشه.
:hmm: همیشه از نقد سینماییش و نظراتش که آینه اعتقادات خشک و متعصبانه و بسته ذهنش بود بدم میومد.
من که تا حالا چیزی از این نشنیدم غیر از همین صهیون و یهود واسرائیل و موساد و ...همه چیز رو یه جوری باید بچسبونه به اینا.:hmm:​

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه !! :blink:
احتمالا پخش تام و جری از اوایل اردیبهشت ممنوع میشه:lol:
بعد دوستان میگن چرا تی وی انیمه نشون نمیده.:happy:

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0

دوستان ميشه يه توضيح كوچيك در مورد اين انيمه به من بدين ؟! سري كاملش هست يا داره كامل ميشه ؟ توي ويكيپديا نوشته بود كه شروعش January 6 بوده ! كلا چند قسمته به صورت سريال هست و اينكه مطابقتي با كتابش داره يا نه ؟ به حول و قوه الهي تمام سايتهاي انيمه بسته شدند !

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دوستان ميشه يه توضيح كوچيك در مورد اين انيمه به من بدين ؟! سري كاملش هست يا داره كامل ميشه ؟ توي ويكيپديا نوشته بود كه شروعش January 6 بوده ! كلا چند قسمته به صورت سريال هست و اينكه مطابقتي با كتابش داره يا نه ؟ به حول و قوه الهي تمام سايتهاي انيمه بسته شدند !
برادر ميگم اين لينکو اصلاً ديدی يا نه؟:blink:اينو چی؟:cool:
همونتر که داری ميبينی فعلاً همين 8 قسمتش در اومد:( و بله شبيه کتاب هست.:happy:

بچه ها چرا تاپيک خوابيده؟ :(من فعلاً دارم تو سرم ميزنم ورقه صحيح ميکنم
36_1_4.gif
، نميتونم بيام.
36_1_44.gif
سنگرو حفظ کنين تا اين ورقه های لعنتی من تموم شه.
4_9_15v.gif

willywonka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه مطلبی رو که خالی از لطف ندیدم اینجا بذارم سخنان دکتر حسن بلخاری قهی=>
109282_orig.jpg
(دکترا در هنرهای اسلامی - کارشناس ارشد ادیان و عرفان - استاد فلسفه هنر و زیبایی شناسی در دانشگاه های هنر و علامه طباطبايی - عضو شورای نقد فرهنگستان هنر - عضو شورای مشاوران مقام معظم ***** - عضو شورای عالی پژوهشگاه اندیشه و هنر - عضو شورای سياسی – اجتماعی وزارت آموزش و پرورش - محقق در دفتر مطالعات سياسی و بين المللی در پروژه سياست خارجی در اسلام )

در مورد تام و جری بود.
لینک

اولا تام و جری محصول کمپانی مترو گلدن مایر و بعدها هانا_باربارا بوده نه والت دیزتی
سوما ایده ی این اثر در سال های 1938 تا 1940 شکل گرفت و به بهره برداری رسید و می شه اوایل جنگ جهانی دوم و هنوز یهودی ستیزی گسترده و اردوگاههای یهودیا شکل نگرفته بود.

من یکی از طرفداران کارتونهای هانا باربرا هستم.
گربه سگ - فلینتستون - یوگی و دوستان و .... هیچ وقت تا حالا متوجه گرایش به سمت یهودیت در این کارتونها نشدم و نخواهم شد! واقعا جای تاسف داره بهتره قبل از اینکه سخنرانی کنه یه مطالعه در مورد این کارتونها انجام بده یا حداقل چند تا از کارتونهای تام و جری را ببینه! فکر نکنم تا حالا کارتون دیده باشه...
من قبلا هم از این اظهارات عجیب و غریب از دکتر بلخاری تو تلویزیون درباره فیلمهای دیگه هم دیده بودم.
به یک نکات عجیب و غریب اشاره میکنه که آدم شاخ در میاره که اینا رو چه جوری تونسته از فیلم بیرون بکشه! یا مثلا به اهدافی که کارگردان با ایجاد این صحنه در فیلمهای آیندش که هنوز نساخته و می خواد بسازه! اشاره می کنه.
بهتره که محیط پاک این کارتون های محبوب را با بحثهای سیاسی آلوده نکنیم.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
109282_orig.jpg
(دکترا در هنرهای اسلامی - کارشناس ارشد ادیان و عرفان - استاد فلسفه هنر و زیبایی شناسی در دانشگاه های هنر و علامه طباطبايی - عضو شورای نقد فرهنگستان هنر - عضو شورای مشاوران مقام معظم ***** - عضو شورای عالی پژوهشگاه اندیشه و هنر - عضو شورای سياسی – اجتماعی وزارت آموزش و پرورش - محقق در دفتر مطالعات سياسی و بين المللی در پروژه سياست خارجی در اسلام )

در مورد تام و جری بود.
لینک
tom-jerry-02.JPG

ساحل جان حیف که اینجا تنکس نداره! خیلی با حال بود!
vishenka_19.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
این بلاد چرا فقط پنجاه تا دیو.وی :دیه :( من اوئل گفتم صد قسمتیه !ولی بعد دیدم چهار پنج همون یک دو هستند!یعنی اوجا که گفت داند اخرش بود!
258.gif

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
پرشيانا عزيز 3000 پسته شدنتون رو صميمانه تبريك ميگم!

من 3000 پسته شدن شما رو تبريك ميگم ببخشيد يكم دير شد

راستی تا یادم نرفته 3000 پستی شدن خواهر پرشیانا رو تبریک میگم! همیشه موفق باشین!
خيلي خيلي خيلي ممنونم!

girl.gif

پ.ن. راستی این 200 امین پست من توی این تاپیکه!
به اميد ديدن 2000 ميش و بيشتر
363373.gif

ميگم قضيه سندباد چي شد؟
البته من نه سر پيازم و نه ته پياز! ولي ماجراش اينه که اوني که بچه ها سفارش دادند به اون اخي العربي (!!) قرار بوده طرف با زيرنويس انگليسيشو بفرسته (چون دو مدل داشته) ولي حالا که فرستاده تمام عربي از آب در اومده و فريدا جون بهش گفته که اينجوري شده و طرف گفته درستشو به هزينه ي خودش ميفرسته ولي هنوز خبري نيست.

مشكل من فعلا فرانسه ست!quote]
فرانسه خيلي سخته، من 10 جلسه رفتم ديدم نخود بهتر از من ياد ميگيره ديگه نرفتم چون مي ديدم به جاي واژه هاي فرانسه، معادل هاي انگليسيشون هي مياد تو ذهنم!!

109282_orig.jpg

در مورد تام و جری بود.
لینک

129fs3708267.gif
129fs3708267.gif
129fs3708267.gif

والله تا اونجا که من شنيدم، تام و جري در واقع مربوط به دوران جنگ سرد و رويارويي بلوک شرق و غرب و موش و گربه بازي هاي اوناست (اگه از اول هم بدين منظور ساخته نشده بود، بعدها کم کم دچار چنين جهتگرايي شده بود) چنانچه پس از فروپاشي اتحاد جماهير شوروي سوساليستي و پايان جنگ سرد،‌ مي بينيم که در سري جديد تام و جري، ديگه اين دو تا با هم درگيري ندارند، بلکه در کنار هم هستند و به هم کمک هم مي کنند. حالا هر وقت شرايط بر وفق مراد نباشه، دوباره اينام تو سر و کله ي هم مي زنند، هر وقت که مشکلي نباشه، دست يکديگر رو مي فشارند.

يهود؟ صهيونيست؟! هاهاها، هاوا ناگيلا!!!!!!!!!!!!!!

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
البته من نه سر پيازم و نه ته پياز! ولي ماجراش اينه که اوني که بچه ها سفارش دادند به اون اخي العربي (!!) قرار بوده طرف با زيرنويس انگليسيشو بفرسته (چون دو مدل داشته) ولي حالا که فرستاده تمام عربي از آب در اومده و فريدا جون بهش گفته که اينجوري شده و طرف گفته درستشو به هزينه ي خودش ميفرسته ولي هنوز خبري نيست.

مشكل من فعلا فرانسه ست!quote]
فرانسه خيلي سخته، من 10 جلسه رفتم ديدم نخود بهتر از من ياد ميگيره ديگه نرفتم چون مي ديدم به جاي واژه هاي فرانسه، معادل هاي انگليسيشون هي مياد تو ذهنم!!

والله تا اونجا که من شنيدم، تام و جري در واقع مربوط به دوران جنگ سرد و رويارويي بلوک شرق و غرب و موش و گربه بازي هاي اوناست (اگه از اول هم بدين منظور ساخته نشده بود، بعدها کم کم دچار چنين جهتگرايي شده بود) چنانچه پس از فروپاشي اتحاد جماهير شوروي سوساليستي و پايان جنگ سرد،‌ مي بينيم که در سري جديد تام و جري، ديگه اين دو تا با هم درگيري ندارند، بلکه در کنار هم هستند و به هم کمک هم مي کنند. حالا هر وقت شرايط بر وفق مراد نباشه، دوباره اينام تو سر و کله ي هم مي زنند، هر وقت که مشکلي نباشه، دست يکديگر رو مي فشارند.

يهود؟ صهيونيست؟! هاهاها، هاوا ناگيلا!!!!!!!!!!!!!!

سلام پرشيانا جان

خدارو شكر كه بالاخره يكي پست مارو ديد! پس من فقط قسمت اول ماجرا رو مي دونستم! :hmm: يكي آدرس اين عربه رو بده به من تا ببينم مي تونم حاليش كنم نسخه درسته رو سريع بفرسته يا نه! :grrr:

نخود؟ :blink: خيلي باحال بود!:lol: من هم دقيقا با فرانسه همين مشكل رو دارم! همش جمله ها رو با استراكچر انگيسي مي سازم. يه مشكل بغرنج ديگه كه دارم اينه كه نميتونم به خودم بقبولونم از r آمريكايي دل بكنم!!! :weird: از همه بدتر من كه اصولا زبانها رو به شيوه سماعي ياد مي گيرم اصلا حال و حوصله فيلم فرانسوي ديدن و نوار فرانسه گوش كردن ندارم! :confused: ولي از اون طرف هم نمي تونم بي خيالش بشم چون احساس بي سوادي مي كنم. (بعضي از دوستهام ديگه دارن آلماني مي خونن من هنوز تو فرانسه ش هم موندم! :mad: :jealous: )

سخنان گهربار بانو پرشيانا در رابطه با موضوع مرتبط با تام و جري معلوم الحال قويا و شديدا تاييد مي گردد. :cowboy:

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
109282_orig.jpg

در مورد تام و جری بود.

سلام ساحل جان

مرسي به خاطر اين مطلب جالب.:happy: خوشم مياد كه چه تو اين تاپيك چه تو تاپيك سرزمين پرنيان هفت رنگ و تاپيكهايي از اين قبيل هميشه مطالب جالب و خوندني ميذاري! موفق باشي عزيزم! :happy:

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی آریانا جان
شما دوتا دختر چی چی دارید می گید اینقدر منو حرص میدید. یعنی دیگه اصلا دغدغه ی انگلیسی ندارید شماها؟؟ فقانسه دارید یاد می گیرید؟ چینی دارید یاد می گیرید؟؟
من چرا اینقده خنگم
cry2.gif
cry2.gif
cry2.gif
(پانتی اگه حوصله داشتی برای این گیس بذار
20.gif
)

در مورد اظهار نظر غیر کارشناسانه ی جناب دکتر..حالا بنده خدا رو ببخشید.انسان جایز الخطاست:p
مثال موش کثیف ایشان حتی در مورد میکی موس هم صدق نمی کنه.چون هم موشه و هم توسط کمپانی دیزنی ساخته شده.
mickey%20mouse.jpg
اولین تولیدات این کارتن برمی گرده به دهه ی 30 .مدتها قبل از جریانات یهودی ستیزی

البته من این دروازه مللی رو که تو علاالدین کشف کردم رو نمی تونم توجیه کنم.یعنی اینا که با این ظرافت و دقت ستون تخت جمشید رو طراحی کردن خبر ندارن که تو ایرانه و در منطقه ی عربی واقع نشده؟ و چرا با جریان گدازه ها از بین میره؟
133fs871757.png

133fs873327.png

دلیل اصلیش این است که داستان علا الدین از مجموعه داستانهای 1001 شب در اصل عربی نبوده اند
بلکه بر می گردند به دوران خسرو اول (انوشیروان) در دوران عربی این داستانها به عربی ترجمه و به شدت
عوض می شوند ولی خیلی راحت می توان عناصر ایرانی بسیاری را در آن کشف کرد

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اق چرا بلاد پناه قسمته!:( چرا بیشتر نساختن!چرا بهخشا جدا شد!چرا واسه انمیشنا بخش نزاشتن!

:wacko: ای کمک!:wacko:

بالا