• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Atoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تضمین میدم که بخش انیمشین به زودی راه میفته هیچ جا نرین! :happy:
نمیدونم چرا امروز چه مدیر چه کاربر فعال چه کابر یه پستی میخواد یه جوری حال منو بگیره!!! :(
همه دارن توطئه میکنن علیه من!
39.gif

به نظر من هم تلاشهای شما و اهمیتی که برای ارتقای اینجا انجام می دید قابل تقدیره :happy:

قطعا هیچ کدوم از دوستان قصد شون جز بهتر شدن این تاپیک نیست . و من مطمئنم که همه متوجه ازرش اقدامات شما هستند . :happy:

البته با وجود مدیر خوب و دلسوزی چون شما حتما خواست های دوستان هم محقق خواهد شد ( شاید لازم باشه ما هم یک کم کمتر عجله کنیم و بیشتر همکاری ! ;) )

امیدوارم با ادامه تلاشهای همه دوستان باز هم فضای مناسب تری برای ادامه مطالب مربوط به انیمیشن ها به وجود بیاد .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ها , این سری جدید ناروتو
22.gif

سری اولش رو که تا ep 25 دیدم , دیگه اینو نشناختم , قیافش هم عوض شده اینجا
4fvgdaq_th.gif
میگم ادامه سری قبلی هست , یا جداست داستانش
rk01_sbirciaredalsipario.gif
؟

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
در ضمن اگه میخواید یاد بگیرید بهتره از الان یاد بگیرید , چون دارید پیر میشید با گذشت زمان , دیگه یاد نمیگیرید بعدا

می گی ولی پشتکار می خواد البته باید قبول کرد که قرار گرفتن در فضای مجازی در پیشبرد یادگیری زبان نقش موثری داره .

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خوب پس هدف اینه؟! :f34r:
من هم امیدوارم بخش انیمشین به زودی ایجاد بشه
منم بازنشسته بشم
یکی از بچه های اینجا مدیر بشه شاید دیگه همه راضی بشن!

ووپس! اين چه فرمايشيه، هدف اين بود که هر جور شده شما رو بکشيم اينجا که پستي از شما به يادگار داشته باشيم و بعد هم پزشو بدهيم، اونوقت شما حرف از بازنشستگي مي زنيد
129fs3701160.gif
تازه ما راضي نمي شويم مگر اينکه باز هم شما - و همچنين بهروز عزيز - را در اينجا زيارت کنيم
129fs3703527.gif

به کجای کاری دوستتو روزی یه فصل کتک می زنم
snap.gif

snap.gif

هر کدومو دلت خواست گیسو کن آخه گیسوی گریه دار پیدا نکردم.جز این و این ولی اینش بود
128fs3645151.gif
غير از اينام بود که، تو تاپيک اسمايلي ها، همون دختر شده ها، چند تا گريان و نالان داشتم!

با اجازه Senpai های عزیز ، میخوام انیمه Koutetsu Sangokushi رو معرفی کنم :

129fs3656727.gif

اوه گاد!! آيا اين با اون San GoKushi افسانه ي 3 برادر نسبتي داره چون اينام که يه سريشون انگار همونان؟!! اون پسر بادبزن به دسته کيه راستي؟ افکر کردم لابد اژدهاي خفته کونگ مينگه ولي بعد ديدم خيلي جوونه براي زوگه ليانگ بودن.

در ضمن چه حالی میده این Quote کردن به شیوده جدید !!!
happy.gif

اديت:

واي،‌ چقدر پست جديد!! پس ديگه ببخشيد من اين يکي ها رو بدون نام کوت مي کنم
129fs3703834.gif

فیلم زبان اصلی دیدم حدود 400-500 تا تو یه سال
www_MyEmoticons_com__burp.gif
, به اندازه 20 سال اموزشگاه زبان رفتن چیز یاد گرفتم
تأييد ميشه، ديدن فيلم وگوش کردن راديو بهترين وسيله براي تقويت زبانه
129fs3703527.gif

نمیدونم چرا امروز چه مدیر چه کاربر فعال چه کابر یه پستی میخواد یه جوری حال منو بگیره!!! :(
39.gif
از همينجا آمادگي خود را براي مقابله با هر گونه توطئه اعلام ميداريم
budo.gif
<---- ولي انگار خودمان قيمه قورمه شديم!!

نخير، اينجا با سرعت کنکورد داره ميره جلو، من با اين 747 م به هيچ گردي نخواهم رسيد!!!!!! پس شب همگي بخير تا فردا (اگر ما را آب باران نبرد البته!!).

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام به همگی

اينجا چه خبره .....؟ :blink::blink::blink:من الان يه ساعته دارم پست های اين تاپيک و تاپيک ايجاد بخش های مختلف و ... رو ميخونم. عجب انقلابی کردين ... :blink::lol:;)
خوب اول تشکر از مدير های عزيز برای sticky کردن اين تاپيک
36_3_11.gif

دوم تبريک به برادر بابک که تاپيک متعلق به ايشونه و بقيه بچه هايی که اينقدر در اينجا زحمت ميکشن
23_28_11.gif
(اسم نميبرم وگرنه تا فردا بايد بگم!:p ;) )

سوم واقعاً جای خوشحالی داره که بالاخره برادر علی يه سر به اين تاپيک زدن!:blink::D من کم کم داشتم شک ميکردم که اصلاً مدير ها اينجا ميآن يا نه؟!:happy:

(يه آمار الان ميدم: برادر بهروز 2 تا پست تو اين تاپيک دارن:(: يه بار يه اخطار در مورد عکس های بزرگ دادن و يه بار هم اول شدن اين تاپيک رو تبريک گفتن. برادر علی هم که امروز برای اولين بار:blink::( اينجا اومدن)

غرض از گفتن اينا اين بود که من به شخصه از همه زحماتی که اين 2 بزرگوار ميکشين ممنون هستم و ميدونم که چک کردن اين همه تاپيک چه کار مشگلی هست و چقدر وقت و انرژی لازم داره و واقعاً مسئوليت سختی هست :happy: (مخصوصاً با اتفاقاتی که اخيراً افتاد من اينو بيشتر درک کردم!:eek::happy:)

برادر علی شوخی بچه ها رو به دل نگيرين:blush:. ما همگی از اين همه زحمتی که ميکشين سپاسگزار هستيم و اميدواريم بيشتر شما رو در اين تاپيک ببينيم.:)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31

Laie_22m.gif

241.gif
23t06dg.gif
بابت استیکی کردن تاپیک و مرتب کردن بخش به اون عریض و طویلی هم دستت درد نکنه و خسته نباشی
thankyou.gif

39.gif

منم بازنشسته بشم

257.gif

آخر سر بخش شد یا نشد؟
ugly_lolhammer.gif

نشد ولی امید است که روزی بشود. آواتار جدیدت خیلی بهت میاد
ihin_2.gif

ها , این سری جدید ناروتو
22.gif

سری اولش رو که تا ep 25 دیدم , دیگه اینو نشناختم , قیافش هم عوض شده اینجا
4fvgdaq_th.gif
میگم ادامه سری قبلی هست , یا جداست داستانش
rk01_sbirciaredalsipario.gif
؟

گارا (آواتار روزبه) توی همون سری اولش هست. یه چند قسمت دیگه نگاه می کردی بهش می رسیدی. جدا ناروتو رو ننشستی ببینی؟ :blink: نیم عمرت بر فناست!
Laie_19.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
بابا یک بمن بگه چرا این بلاد تو قسمت پنجاه می گهTHE END:(

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
:

39.gif

قول دایا!;)

خوب پس هدف اینه؟! :f34r:
منم بازنشسته بشم
در صورتی که ملکه انیمیشنها رو برا این کار نامزد کنیم بلاخره پی تیم یه مدیر زن پیدا می کنه!
279.gif
(پیشنهاد می کنم بعد از تشکیل منطقه خودمختار انیمیشنها بقیه رو بدون انگشت نگاری را ندینم!;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
Laie_22m.gif

گارا (آواتار روزبه) توی همون سری اولش هست. یه چند قسمت دیگه نگاه می کردی بهش می رسیدی. جدا ناروتو رو ننشستی ببینی؟ :blink: نیم عمرت بر فناست!
Laie_19.gif
اخه این پسره سیبیل داره , من خوشم نمیاد از قیافش
129fs3990445.gif

ولی میگیرم از بچه ها میشینم نگاه میکنم
oregonian_carpetflysmile.gif
تا قسمت 25 دیدم , قسمت 25 اش باحال بود :D
--
جواب منو ندادیدا :
1- میمونید ؟
2- میرید تو اون یکی فروم که دارن میسازن ؟
3- خودمون یکی بسازیم ؟
--
نظر من دو و سه هستش , حالا هرکدوم که شد .

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
در صورتی که ملکه انیمیشنها رو برا این کار نامزد کنیم بلاخره پی تیم یه مدیر زن پیدا می کنه!
برادر شيان جون
چرا بايد اينجا يه مدير ديگه داشته باشه؟:blink: مديريت اينجا که حرف نداره، مديرامون هم که کلی به فکرمون هستن و هر چی هم که ميگيم بهمون نه نميگن:). تازه اين همه پيش کسوت اينجاست:happy:: برادر زيرنويس، خواها پرشيانا، ... من چی کارم؟!:wacko:
بابا یک بمن بگه چرا این بلاد تو قسمت پنجاه می گهTHE END:(
برای اينکه 50 قسمت بيشتر نساختن:( همينه، قسمت 50 آخرشه، حالا ممکنه بعدن ها ادامه اش رو بسازن چون جا برای ادامه حسابی گذlشتن:cool:. ميگم بد نيست بحث های خواهر ين ين رو در موردش بخونی. تو ايندکس رو يه نگاه بکن.;)
جواب منو ندادیدا :
1- میمونید ؟
2- میرید تو اون یکی فروم که دارن میسازن ؟
3- خودمون یکی بسازیم ؟
--
برادر قرار نبود جايی بريم:eek: اينو که همه موافق بودن که اينجا بمونيم :rolleyes:چون همگی PT رو خيلی دوست داريم:happy:. فقط قرار بود که يه سايت داشته باشيم برای آپلود فايل های ساب و اينکه يه back up هم از پست هامون داشته باشيم. وگرنه همين جا هستيم و اگه يه بخش هم داشته باشيم که نور الی نوره، و هسابی ميتونيم يه نظم و ترتيبی به اين تاپيک بديم.:rolleyes::D

رفتن به يه جای ديگه که منتفيه ولی يه سايت برای آپلود فايل هامون حتماً نياز داريم.:)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
چه امکاناتی!؟
شاید احسان رفته اون امکانات رو تو بخش PHP گذاشته!! :D
اما جدآ بگو من مطرح میکنم میگیرم برای بچه های انیمشین!
برادر علی ميتونين پارتی بازی کين قابليت spoil رو اينجا راه بندازين؟؟؟
23_31_4.gif
خيلی نيازه ... :rolleyes:;)
حداقل برای اينکه سيمور فراری نشه از تاپيک لازمه ... :lol:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اپلود فایل که همه جا هست , تا چند مگ میخواید اپ کنید ؟ بگید من هاست مجانی معرفی کنم
cloversmileyc.gif

خوب من فکر کردم شاید شماها هم میخواید , تم فروم مربوط به انیم باشه , یا برا همین قضیه تراستد ممبر یه سیستم امتیاز دهی برا کاربرا وجود داشته باشه که امتیازاتش زیر اواتارش نوشته بشه , یا همین قابلیت اسپویل اضافه بشه , .....
بهرحال از ما گفتن بود بعدا نگید نگفتی
bighug.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از live for what :
چه امکاناتی!؟
شاید احسان رفته اون امکانات رو تو بخش PHP گذاشته!!:D
اما جدآ بگو من مطرح میکنم میگیرم برای بچه های انیمشین!

به نقل از linghuchong :
برادر علی ميتونين پارتی بازی کين قابليت spoil رو اينجا راه بندازين؟؟؟
ها ها , اسمتو فهمیدم
grinning-smiley-047.gif

تو بخش مدیریت من یه تاپیک زدم , اونو من الان میارم بالا (الان بالاست), تو هم یه چیزی توش بپرون
121fs725372.gif
تو بخش خودتم بگو , شاید فرجی شد , پارت شما از ما کلفت تره
sheikhHessam.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اپلود فایل که همه جا هست , تا چند مگ میخواید اپ کنید ؟ بگید من هاست مجانی معرفی کنم
خوب من فکر کردم شاید شماها هم میخواید , تم فروم مربوط به انیم باشه , یا برا همین قضیه تراستد ممبر یه سیستم امتیاز دهی برا کاربرا وجود داشته باشه که امتیازاتش زیر اواتارش نوشته بشه , یا همین قابلیت اسپویل اضافه بشه , .....
ماجرای امتياز دادن يا تشکر از پست ها هم خيلی خوب چيزيه چون معلوم ميشه که کاربر ها دارن چی کار ميکنن و چقدر فعالن.:)

فايل ها ممکنه اگه بخوايم کيفيت رو خوب نگه داريم يا با هر 2 زيرنويس (mkv, ogm) بعضی وقت ها از 200 مگ هم بيشتر شه ولی ميخوايم فايل ها رو کوچيک در نظر بگيريم که دانلودش هم آسون باشه زير 100 مگ.:rolleyes:

ولی به هر جهت به يه آرشيو اهتياج داريم.:happy:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
ها ها , اسمتو فهمیدم
grinning-smiley-047.gif

تو بخش مدیریت من یه تاپیک زدم , اونو من الان میارم بالا (الان بالاست), تو هم یه چیزی توش بپرون
121fs725372.gif
تو بخش خودتم بگو , شاید فرجی شد , پارت شما از ما کلفت تره
sheikhHessam.gif

تو یه نابغه ای!!

انجام دادم !
از ابراز لطف دوستان هم بسیار متشکرم!
امروز روز بسیار شلوغی هستش اما در زمان مناسب حتمآ به تمام دوستان تک تک جواب میدهم!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ماجرای امتياز دادن يا تشکر از پست ها هم خيلی خوب چيزيه چون معلوم ميشه که کاربر ها دارن چی کار ميکنن و چقدر فعالن.:)

فايل ها ممکنه اگه بخوايم کيفيت رو خوب نگه داريم يا با هر 2 زيرنويس (mkv, ogm) بعضی وقت ها از 200 مگ هم بيشتر شه ولی ميخوايم فايل ها رو کوچيک در نظر بگيريم که دانلودش هم آسون باشه زير 100 مگ.:rolleyes:

ولی به هر جهت به يه آرشيو اهتياج داريم.:happy:
خوب برا این موارد هاست خصوصی , جوابگو نیست , هزینش شدید کمر شکن هست
thumbsdown.gif

از هاست های مجانی بخوایم استفاده کنیم برا فایل های بزرگ , الان وجود داره , ولی معلوم نیست بعد یه مدت پاکش کنن چون پهنای باندشون رو شدید میبره بالا, یا خود سایت بزاره بره , البته بعضی هاش هم هستن مثل رپید شیر که عالی هست ولی اگه اکانت نداشته باشی ازش , دانلودش دردسر هست یخورده
oregonian_bash.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
واقعا درکت میکنم فریدا جان ورقه صحیح کردن بد دردیه
302.gif
الان اين 100 تا ورقه تموم شد ولی هنوز تو ليست نمره هاشون رو وارد نکردم:(. به توصيه متين اين بار خيلی دست و دل باز ورقه هاشونو صحيح کردم:D ، کلی نمره هاشون خوف شد!:p اين آخرين assignment اين ترم شون بود. ولی هنوز گزارش آزمايشگاه ها مونده اونم بايد فردا تموم کنم :wacko:. 2 شبه وبايد همه رو تحويل بدم. ولی سرم ديگه داره گيج ميره ...
4_6_4.gif

بالا