• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اگه قرار هست هاست باشه , بهتره سرور باشه , حدود 200 تومن اینا و بیشتر (دنبالش نرفتم) .
البته یه چیزی هم هستا , تعداد افرادی که بخوان اینارو دانلود کنن , زیاد نیست, شاید بزور به 20 نفر برسه !
پس من میگم فعلا تو این سایت که یه گیگ فضا میده , اینجا اپلود کنیم , بعدها حتی اگه این سایت پولی هم شد , از همینجا بخریم , دوست منم هست , میگم کنار بیاد باهامون :D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اگه قرار هست هاست باشه , بهتره سرور باشه , حدود 200 تومن اینا و بیشتر (دنبالش نرفتم) .
البته یه چیزی هم هستا , تعداد افرادی که بخوان اینارو دانلود کنن , زیاد نیست, شاید بزور به 20 نفر برسه !
پس من میگم فعلا تو این سایت که یه گیگ فضا میده , اینجا اپلود کنیم , بعدها حتی اگه این سایت پولی هم شد , از همینجا بخریم , دوست منم هست , میگم کنار بیاد باهامون :D
ممنون:happy:
اين قسمت رو بايد با برادر ميثم و برادر کاکاشی مشورت کنيم:). ولی فکر کنم همين فکر خوبی باشه.;)

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

یک براورد بکنید ببینید چقدر هاست نیاز دارید!
یه خبر بهم بدید شاید من بتونم حلش کنم براتون! ;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
برادر شيان جون
چرا بايد اينجا يه مدير ديگه داشته باشه؟:blink: مديريت اينجا که حرف نداره، مديرامون هم که کلی به فکرمون هستن و هر چی هم که ميگيم بهمون نه نميگن:). تازه اين همه پيش کسوت اينجاست:happy:: برادر زيرنويس، خواها پرشيانا، ... من چی کارم؟!:wacko:

.:)
در مورد اینکه شما متخصص ترین انیمیشن شناس هستین هیج شکی نیست!بله مدیریت اینجا عالیه!:happy: 0من دور قبل رای گیری بر گزار کردم بهروز جان محبوبترین مدیر بودن دستیارشون هم تو بخش شیرینگ لیاقت خودشو نشون داده!)ولی ما به یک مدیر عالی انیمیشن شناس هم نیاز داریم!(اختیاراتشون خوبه می تونید دفعه بعد که بن شدم ضمانتم بکنین بیان بیرون!)بعلاوه اولین مدیر زن پرشی تولز باید از ما باشه!:happy: (من دیگه برم فردا داییم از توروتو میاد باید واسه استقبال اماده بشم!;) )
زاستی این تاپیک دانلود سریالای غربی تا فردا دست شما(همه خانمها منظور بودممکنه ملکمون سرش شلوغ باشه یه وقت نرسه !) امانت!
http://forum.persiantools.com/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=1101685
کسی منحرفش نکنه!(سریالای درخواستی زیادن ولی هیچکدوم فول هاوسFULLHOUSE نمی شه فعلا حق تقدم با فول هاوسه!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب به اين کارتون هايی که برادر مهمودی معرفی کردن کسی تمايلی داره که بخريم يا نه؟:):rolleyes: متين کجاست راستی؟:eek::cool:
يکی از بچه های دانشگاهمون ديروز برگشت ايران، دير فهميدم:( وگرنه مسافر کوچولو رو ميدادم براتون بياره ... :(

راستی خبر جديد اينه که آقای عرب امروز dvd های سندباد رو پست کردن بعده چندين و چند بار تذکر دادن:p. راستی آريانا جون خيلی ممنون، من اين چند وقت سرم شلوغ بود نرسيدم جوابتو بدم. نه اين پسره عرب هست ولی اينگيليسيش هم perfect ه;)، فکر کنم اصلاً 2 رگه اي چيزی باشه يا از اينايی که نصفه عمرشون رو اينور گزروندن:cool:. حالا فعلاً گفته فرستاده و قراره شماره tracking ش رو بهم بده، اگه نداد ميگم تو باهاش حرف بزنی شايد عربی رو بهتر بفهمه ...:wacko:;):lol:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
1 مرتبه تمام شدو نفهميدم بچه ها رو نگه داشتن يا كشتن
يكي توضيح بده؟
بچه ها که زنده موندن، آخر سر نشون داد که داشتن از سر و کول کای بالا ميرفتن و با هم رفتن دم آرامگاه سايا ولی بهتره بری پست هايی که بچه ها در موردش زدن رو بخون;)، خيلی جالبن:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بچه ها بيان ازشون ميپرسيم:)، من زياد از اين چيزا سر در نميآرم:wacko::p
پرسیدن نداره :D
شما هر اپیسود رو 100 مگ حساب کن , فقط 10 تا قسمت 1گیگ میشه :D
البته 10تا قسمت خیلی کمه , یه انیم مثل death note سی و پنج تا قسمت هست که میشه 3.5 گیگ
میتونی جور کنی؟
128fs3645151.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اختیاراتشون خوبه می تونید دفعه بعد که بن شدم ضمانتم بکنین بیان بیرون!
آها پس بگو ... برای اينه ...:lol::lol::lol:
من دیگه برم فردا داییم از توروتو میاد باید واسه استقبال اماده بشم!;)
برادر شيان ميزارمت تو ليست سياه ...:f34r: داييت تورنتو بود، داشت هم ميآمد، اونوقت صداشو در نياوردی!!!؟؟؟:blink::blink::blink::eek: به خدا من زبونم مو در آورد اينقدر گفتم اگه مسافر دارين به من خبر بدين ... :wacko::(

ميگم لرد سياه همه سريال هايی که دارين به برادر شيان ميدين رو نصفه بدين ...:D:lol:
زاستی این تاپیک دانلود سریالای غربی تا فردا دست شما امانت!
http://forum.persiantools.com//newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=1101685
کسی منحرفش نکنه!(سریالای درخواستی زیادن ولی هیچکدوم فول هاوسFULLHOUSE نمی شه فعلا حق تقدم با فول هاوسه!
ميگم اگه هنوز کسی شروع نکرده من ميتونم فصل اولشو بر دارم.;) ليست دانلودی هام يه کم خلوت شده ... :D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
پرسیدن نداره :D
شما هر اپیسود رو 100 مگ حساب کن , فقط 10 تا قسمت 1گیگ میشه :D
البته 10تا قسمت خیلی کمه , یه انیم مثل death note سی و پنج تا قسمت هست که میشه 3.5 گیگ
میتونی جور کنی؟
128fs3645151.gif
خوب يه انيم هم که نيست چند تاست:p. البته الان فقط 2 تا هستن ولی منم به زودی شروع ميکنم. روی 6-7 گيگ بايد حساب کنيم برای شروع ...:wacko:

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

سلام!

اول با تاخیر :blush: 3000 پسته شدن بانو پرشیانا رو تبریک میگم ایشالا 30000 پسته شین:thumbsup: :snitch:

-------------------

بعد هم 1000 پسته شدن خواهر ساحل رو تبریک می گم شما هم ایشالا 10000 پسته بشین :guitar: :specool:

-------------------

و بعدشم استیکی شدن تاپیک انیمه ها رو:happy: و به امید استقلال تاپیک انیمه ها:cowboy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اي وای برادر amaranth راست ميگن ساحل 1000 پسته شد ... ت...ب...ر...ی...ک....
15_9_16.gif
ايشا الله 100000 ميشی با هم جشن ميگيريم، منم ميآم دور هم جمع ميشيم.:D;)

راستی پانتی من و ساحل به اين نتيجه رسيديم که کتاب افسانه شجاعانت رو گروگان نگه داريم تا تو سر قرار بيای وگرنه بهت نميديميش ... :lol::D
4_1_6.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
شما دوتا دختر چی چی دارید می گید اینقدر منو حرص میدید. یعنی دیگه اصلا دغدغه ی انگلیسی ندارید شماها؟؟
جداً، منم همين سوال رو دارم ... من هنوز تو اينگيليسيش موندم:wacko: شماها چه جوری دارين يه زبون ديگه ميخونين؟؟؟:blink:
مثال موش کثیف ایشان حتی در مورد میکی موس هم صدق نمی کنه.چون هم موشه و هم توسط کمپانی دیزنی ساخته شده.
ياده toontown ديزنی لند افتادم کلی داق دلم تازه شد!:( تنها عکسی که ازش باقی مونده همين عکس سر درش هست بقيه عکس ها رو يه دوربين ديگه بود که به محض وصل کردن به کامپيوتر تمام حافظه ش پاک شد .....
4_9_15v.gif

ولی جاتون خالی خيلی قشنگ بود ...:happy:

اينم جشن تولد يه بچه که ميکی ماوس و دوستان جشن گرفته بودن:p:

اين عکس ها هم خالی از لطف نيستن:happy::

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
یعنی هنوز دارن می کشنش؟ مانگاش هنوز در دست تولیده؟
دقيقاً :D
این سری دومشه؟؟ حتما اون دختر ماس ماسو لوسه یه BF برای خودش پیدا کرده.
آره، خدا ميدونه چه بلايی سره سريال آوردن:wacko: . ميگم حالا خوبه شبيه اون تبليغش که تو يه کليپ همراه سريال بود، يه کارتون mecha ساخته باشن!!!
4_1_72.gif
چی بشه ...
4_1_7v.gif

10.jpg

سپهر ... کجايی؟؟؟
4_9_16.gif

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
الان اين 100 تا ورقه تموم شد ولی هنوز تو ليست نمره هاشون رو وارد نکردم:(. به توصيه متين اين بار خيلی دست و دل باز ورقه هاشونو صحيح کردم:D ، کلی نمره هاشون خوف شد!:p اين آخرين assignment اين ترم شون بود. ولی هنوز گزارش آزمايشگاه ها مونده اونم بايد فردا تموم کنم :wacko:. 2 شبه وبايد همه رو تحويل بدم. ولی سرم ديگه داره گيج ميره ...
4_6_4.gif
چه استاد خوبی.
18.gif
آدمو امیدوار میکنین که استادای خوب هنوز روی کره خاکی موجد هستن.
آفرین استاد فریدا ،حالا بازتابشو میبینین.کلی محبوب میشین.
83.gif

خوب به اين کارتون هايی که برادر مهمودی معرفی کردن کسی تمايلی داره که بخريم يا نه؟:):rolleyes: متين کجاست راستی؟:eek::cool:
يکی از بچه های دانشگاهمون ديروز برگشت ايران، دير فهميدم:( وگرنه مسافر کوچولو رو ميدادم براتون بياره ... :(

راستی خبر جديد اينه که آقای عرب امروز dvd های سندباد رو پست کردن بعده چندين و چند بار تذکر دادن:p. راستی آريانا جون خيلی ممنون، من اين چند وقت سرم شلوغ بود نرسيدم جوابتو بدم. نه اين پسره عرب هست ولی اينگيليسيش هم perfect ه;)، فکر کنم اصلاً 2 رگه اي چيزی باشه يا از اينايی که نصفه عمرشون رو اينور گزروندن:cool:. حالا فعلاً گفته فرستاده و قراره شماره tracking ش رو بهم بده، اگه نداد ميگم تو باهاش حرف بزنی شايد عربی رو بهتر بفهمه ...:wacko:;):lol:

منم اینجام و در خدمت شما!
287.gif

ممنون که این آقا رو قانع کردین سری انگلیسیشو بفرسته.کم کم ناامید شده بودم.میخواستم پیشنهاد کنم خواهر آریانا کلی دعواش کنه تا حواسشو جمع کنه.
167.gif

واسه خرید سند باد تعدادمون زیاد نیست.هنوز میتونن دوستان مشارکت کنن.:happy:

خواهر فریدا
خواهر ساحل
آقای زیر نویس
آقای محمودی و دوستشون
آقای amarath
خودم

قیمت تمام شده 83$ امریکا بوده .

دوستانی که مایلن مشارکت کنن یا پشیمون شدن زودتر خبرم کنن.

7 نفر سندباد
ده نفر مسافر کوچولو

خدا بلست کنه خواهر فریدا . عجب کاری کردین .هنوز باورم نمیشه سندباد دار میشیم.
16.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
واسه خرید سند باد تعدادمون زیاد نیست.هنوز میتونن دوستان مشارکت کنن.:happy:
ميگم ميتونی يه تاپيک تو بخش مشارکت بزنی و ببينی ديگه کيا ميخوان:eek:، چون از بچه های خودمون که کسه ديگه اي نميخاد.:cool:

راستی بچه ها نظرتون در مورد اينکه اين کار رو بکنيم چيه؟:eek:

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ماشالا:eek:
من تا 2 بودم كي اين پستها رو زدين.
مديريت خيلي خوبه.اما مدير دختر هم خيلي خوبه
womanflag.gif
270.gif
280.gif

ميشه از پسرها ورودي گرفت
281.gif
242.gif

اين جريان هاست(املاش همينه ديگه؟:blink: ) چيه؟

يعني 1 سايت جدا؟
(طبق قوانين ايران انيمه چيز بديه يعني جيره
265.gif
بنابراين نميشه از هاست ايراني استفاده كرد.)
====================
آخ. داشت فراموش ميشد
1000 پسته شدن خواهر ساحل رو تبريك ميگم
cancan.gif
cheerleader.gif

===================================
124.gif
تجهيزات هم به ليست كلمات فيلتر شده من اضافه شد
jazzybass.gif
veiledsmile2.gif
womanflag.gif

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
يکی از بچه های راستی خبر جديد اينه که آقای عرب امروز dvd های سندباد رو پست کردن بعده چندين و چند بار تذکر دادن:p. راستی آريانا جون خيلی ممنون، من اين چند وقت سرم شلوغ بود نرسيدم جوابتو بدم. نه اين پسره عرب هست ولی اينگيليسيش هم perfect ه;)، فکر کنم اصلاً 2 رگه اي چيزی باشه يا از اينايی که نصفه عمرشون رو اينور گزروندن:cool:. حالا فعلاً گفته فرستاده و قراره شماره tracking ش رو بهم بده، اگه نداد ميگم تو باهاش حرف بزنی شايد عربی رو بهتر بفهمه ...:wacko:;):lol:

به به مي بينم كه ابهت ما كار خودش رو كرد هنور 24 ساعت نگذشته از وقتي من گفتم آدرسش رو به من بديد تا "حاليش كنم" ها! :lol: خوب پس به سلامتي ديگه نگراني وجود نداره. آره اين عربها از همون بچگيشون هم معمولا معلم خصوصي زبان انگليسي دارند و هم تو مدرسه هاشون معمولا معلمهاي زبانشون يا آمريكاييند يا انگليسي. براي دق دل من خيليهاشون فرانسه هم بلدن حرف بزنن مثل ماس! :hmm:

حالا خدا كنه به وعده ش عمل كنه..البته اينم بگم كه عربها تو اين موارد معمولا بدجنس بازي در نميارن...تنبل بازي آره ..ولي معمولا موذي نيستند! باشه چشم اگه لازم شد همون عربي با لهجه مصري باهاش حرف مي زنم تا حساب دستش بياد! :D

بالا