• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
181.gif
داش متین همیشه عقبه.همیشه آخره.نمیدونم کی درست میشه.
به خوبی خودتون ببخشید و تبارکین(2 تبریک) منو هم به تباریکتان بیفزایید.
منم مثل کاکاشی فکرم توی درس و مشقه و دانشگاه و علم و هنر حواسمو به کلی پرت کرده.
191.gif

خواهر پانتی تبرک میگم چون مطمئنم 99% پستهاتون با مثما:blink: _مصما:blink: _مسما:blink: و پر محتوا بوده.
3000 تا پست!نشون میده چقدر سابقه درخشانی دارین.:happy:

خواهر ساحل شما هم تبریک چون مطمئنم 99%پستهاتون یه چیزی به یه کسی یاد داده و واسش فایده داشته.
علاوه بر این محبوبیت شما قابل توجهه!تبریک به شما که اینقدر واسه دوستانتون مهم هستین.

اسمایلی خوب هم ندارم که تقدیم کنم.فقط همین یکی(((:)happy: ))))​

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
راستش بچه ها که ميدونن چون قبلا گفته بودم ولی يه بار ديگه .. :p

اينجا در عين اينکه درس ميخونين TA يا TR هم ميشين که يا بايد تو تحقيق کمک کنين يا تو درس دادن. حالا بسته به اينکه هر ترمی چه کرسی رو بر دارين چيزی که درس ميدين يا کاری که ميکنين متفاوته، من ترم پيش مثلاً نرم افزار های auto cad و pro - engineering رو درس ميدادم. اين ترم مکانيک سيالات، ترم ديگه اهتمالن مکانيک جامدات باشه ولی هنوز معلم نيست ... :wacko::p
چقدر جالب! یعنی اونجا آدم به همین آسونی تدریس میکنه؟!
در حقیقت همه فن حریفید ها! نرم افزار و مکانیک و ... لابد بعدا هم فیزیک هسته ای (آخه بحثش داغه !)
mail1.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دلیل اصلیشو من الان بهتون میگم.
181.gif
اول که دستت درد نکنه خيلی جالب بود:happy::). فقط تا برادر بهروز نيومدن اخطار بدن اگه ميتونی عکس هاتو آپلود کن چون صفحه رو بهم ريخته.:p;)
اونجایی که پرنسس جزمین یه سیب میده به پسرک گرسنه و فروشنده به جرم دزدی میخواد دستشو با شمشیر قطع کنه!
291.gif

من فکر نمیکنم این یکی قابل توجیه باشه ،چون اگر چنین مجازاتی هم وجود داشته باشه اینطوری دیگه نیست که یهو دست یه نفرو قطع کنن ،بدون اینکه حکمی صادر بشه و شاهدی باشه و اون همه تعرفه و ونکته و بند و پاورقی که احکام اسلامی داره فکر نمیکنم چنین چیزی توش باشه!:f34r:
290.gif
عين حقيقت رو نشون داده، قطع کردن دست به جرم دزدی تو عربستان و کشور های عربی خيلی مرسوم هست و اصلاً کسی جرأت ديزدی کردن نداره.:f34r:

من يادمه دوبی که رفته بودم ظهر جمعه که شد و مسجد الله اکبر رو گفت همه مغازه دار ها , آدم ها ، همه کارشون رو ول کردن و وسط خيابون وايسادن نماز خوندن. خيلی برای من جالب بود که خيابون رو بند آوردن و جالب تر اينکه هيچ کس در مقازه اش رو نبست. همه به امان خدا ول کردن و رفتن. ما مشتری ها هم تو مقازه!:blink: خلاصه صبر کرديم تا نمازشون تموم شد و برگشتن و وقتی ازشون پرسيديم چطور همينجوری مقازتون رو ول کردين و رفتين، گفتن اينجا کسی دزدی نميکنه، چون اگه بگيرنش دست راستشو قطع ميکنن!:f34r:

الله اعلم ... اين چيزی بود که من شنيدم و ديدم ... :rolleyes::eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
چقدر جالب! یعنی اونجا آدم به همین آسونی تدریس میکنه؟!
خوب اصلاً يکی از choice های خوب برای من بعده اين 2 سال که درسم تموم شه اينه که استاد دانشگاه بشم:rolleyes:، البته بگزريم که من از درس دادن متنفرم ... :f34r:
لابد بعدا هم فیزیک هسته ای (آخه بحثش داغه !)
mail1.gif
يکی از واحد هايی که من پاس کردم طراحی راکتور بود :cool: ولی من از فيزيک هسته اي هيچ خوشم نميآد برام نا ملموسه! :wacko:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
فریدا رفتی خوابیدی؟؟ مگه نگفتم اون پستو ادیت کن میاد می بینه..تنبل خان همرو جواب داد به جز اون یکی بعدشم رفت
1017.gif

حالا خودت بیا جوابشو بده.من کار ندارم.
مخصوصاً گزاشتم باشه که ببينه ... :p بدونه که اين دفعه نميتونه قسر در بره! :D

حتی منم اگه نيام کتاب به نمايندگی من بدست ساحل جون ميرسه و پانتی جون بايد شخصاً و رعسن برای گرفتنش اقدام کنه ... :lol:
اي تروريست ها، اي توطئه گر ها، اي دشمنان دوست نما، اي خائنين، اي استاد کش ها (اونوقت به استاد من ميگن مکار!!)!! کتاب منو مي خواين گروگان بگيريد؟!! عاقتون مي کنم
hysteric.gif
سواستفاده از نقطه ضعف ديگران براي تحت فشار قرار دادن آنها اصلا کار نيکو و پسنديده اي نمي باشد
81.gif
راستي حال کتابم چطوره
129fs370785.gif
حال کتابت خوبه خيلی هم سلام ميرسونه ... :cool::happy::D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
پ.ن. من عاشق ميکي ماوسم، از در و ديوار اتاقم داره عکس و عروسک ميکي ماوس ميريزه، اونوقت فريدا جون، بگو ببينم اين دوربينت که عکس هاش فدا شدند توش ميکي ماوس پيدا ميشده؟!! اي داد، اي هوار، اي بيداد، آخه اين چه وضعشه، چرا حالا که به ميکي جون من رسيد اينجوري شد، اين دوربين بي ادب، اون کارت حافظه ي بي ادب، اون کامپيوتر بي ادب مارکشون چي بوده که همچين جنايتي رو در حق من کردند؟!
4_9_15v.gif
(تقلب از اسمايل هاي خودت!).
دوربين خودم که خيلی بچه خوفيه ولی اينا از اون دوربين به درد نخور ها بودن که اونجا خريديم چون شارژ باتری دوربين اصليه ته کشيد ...:( (راستی الان رفته بودم يه باطری زاپاس بخرم که ديگه اينجوری نشه، فکر ميکنين چند؟ 70 دلار بعلاوه tax ، 85 دلار!!!!:blink::eek: )

عکس پيدا ميشد؟! :eek::happy: خوب معلومه ;) وای بايد مييومدی ميدی، يه شهر درست کرده بودن همه خونه هاش toony بود توش که ميرفتی صندلی مبل رختخواب ميکی اي . تلفن ميکی ماسی همه چيز اينقدر قشنگ بود که حرف نداشت ... :) واقعاً حيف شد ... :(

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اول که
4_6_7.gif

بعدش مطمئنی که تورنتش نبود من يادمه اون موقع ها البرز داشت در موردش هرف ميزد!

4_2_105.gif

کی ؟ من؟:blink: من خودم عاشق spoil کردنم:D . هر چی دوست داری spoil کن، شايد منم آخر سر ، سر در آوردم اين کارتون چی ميخواد بگه ... :wacko:

خوب من فکر کنم 21-22 قسمتشو ديدم، ولی آخره سريال چی شد؟ :eek: اصلاً چرا شينجی يه بدبخت بايد اينا رو ميروند. من دلم ميخواست يه پتک ور دارم بکوبم تو سره باباش ...
10_9_132.gif

ولی دوزاريم الان افتاد که چرا شينجی با اوا تطابق داشت، به خاطر مامانش بوده ديگه نه؟:cool:
ديگه .. آها death and rebirth رو هم ديدی يا نه؟;)

با سلام

خواهر یه نگاه به این بنداز ( برای ما شاناره) :

در مورد Spoil باید بگم در مورد ناروتو یه بار (غیر عمدی) Spoil شد ، همه گفتند بابا بیخیال حالا مزه اش پرید و چطور بقه اش رو ببینیم و ... بخاطر همین یه نمه ترس ورم داشت:eek: :happy:

شینجی بخشی از سناریویی بود که سازمان SEELE برای اتفاق افتادن برخورد سوم ترتیب داده بود. خودشم شینجی بخاطر پدرش و بعدا بخاطر دوستاش خلبانی Eva unit 01 رو میکرد. اخه اگه یک Angel با Adam ترکیب بشه ( Adam تو دست پدر شینجی در خوابه اگه اشتباه نکنم:blink: ) باعث وقوع برخورد سوم میشد که بخاطر همین شینجی برای نجات دوستاش این کارو میکرد ( 2-3 باری هم استعفا داد ولی باز بخاطر دوستاش برگشت:happy: )

انیمه که 26 قسمته و اون 2 قسمت آخر رو خوب شده که ندیدید چون خیلی Confusing بود و تو فیلم Death And Rebirth براش یه Alternative ending گزاشتند که اونو باید دید. خودشم خواهر این فیلمی که گفتید در واقع چکیده سریال تلویزیونی با کمی تا قسمتی تغییرات میباشد.

دقیقا بخاطر مادرش بود و دلیل اینکه فقط Unit 01 میتونه از نیمه Angel خودش استفاده کنه اینه که در واقع کنترل ربات رو مادر شینجی بدست میگیره که به این میگن Gone Berserk ، حالا جالب اینجاست که Unit 00 هم قسمتی از روح Rei رو در خود داره ( البته Rei I) که در سریال ما Rei رو بانامهای Rei II و Rei III هم میبینیم:blink: که برمیگرده به کولون بودن ری.

بیچاره باباش هم که بعدا میفهمید که بخاطر در آوردن زنش از داخل Unit01 چقدر به این در و اون در زده و فهمیده تنها راهش اتفاق افتادن برخورد سوم (Third Impact) است که باعث کشته شدن همه انسانها میشه ( خیلی خودخواه بوده:hmm: ) که بعدها به دست زنش (Eva unit 01) در دستش له میشه.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
برادر اهسان تو تاپيک آن شرلی از من خاسته بودن که در مورد 2 تا سريه مختلف اين سريال يه کم توضيح بدم، ديدم بد نيست که اين پست رو اينجا هم داشته باشيم;):

طبق گفته برادر اهسان 2 سری کارتون از روی اين سريال ساخته شده سری ژاپنی و سری اينگيليسيش:D.

200px-AkageNoAnneDVD.jpg

خوب از سری يه ژاپنی شروع کنيم. اين سری در سال 1979 در 50 قسمت ساخته شد که TV خودمون هم همين سری رو نشون دادن. اين سری رو برادر شيموبی دانلود هم کردن و دارنش. اسم ژاپنی اين سری akage no anne به معنی red-haired anne هست.:happy:
Akage%20no%20Anne.jpg

اگه يادتون باشه تلوزيون خودمون آهنگ جورج مايکل I never gonna dance again رو روش گزاشته بودن ولی اصل آهنگ های ژاپنی اين سريال اينها هستن:):

اينجا هم ميتونين لينک های youtube اين کارتون رو پيدا کنين:happy::

anne.jpg

داستان اين کارتون رو هم ميشه گفت که با اصل سريال زياد تفاوتی نداره! و اما سری يه اينگيليسيه اين کارتون که توسط خوده کمپانی ساليون ساخته شده:
animatedanne.jpg

اين مجموعه شامل يه سريال 26 قسمتی و يه فيلم هست. راستش به نظر من شخصيت های ژاپنی خيلی قشنگ تر نقاشی شده بودن.

animatedimage6.jpg

در مورد فيلم اين سری بايد بگم که موضوعش به قبل از اومدن آنه به گرين گيبلز اتفاق مياوفته از موقعی که تو يتيم خونه بوده يا وقتی که با اون خانوم بدجنسه که 3 تا 2 قلو داشت تا وقتی که از اونجا فرار ميکنه و به گرين گيبلز ميآد. promo و پشت صحنه (طرز تهيه اش) رو من تونستم دانلود و آپلود کنم. البته اگه فيل تر نبود سايتش ميتونين online ببينين ولی اگه دانلود کنين تو صفحه بزرگتری ميتونين تماشا کنين;):

توی اين فيلم حالت کارتونی دادن به داستان يعنی بهش هيواناتی که حرف ميزنن و ... رو هم اضافه کردن و يه مقدار از حالت داستان واقعی خارجش کردن.:blink:

اينم چند تا ;)wallpaper:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اينقدر اين چند روز اتفاقای جور واجور افتاد من يادم رفت از بچه ها تشکر کنم.:blush::p

از همه بچه هايی که برای من کارتون و فيلم و سريال فرستاده بودن تشکر ميکنم:happy:: برادر شينوبی، برادر زيرنويس، برادر رکس، دنيل, روزبه و ototo chan, ... از مسئول روابط عمومی G7 تشکر ويژه ميکنم.:D;)

دسته همگی درد نکنه، البته همه dvd ها به علت وزن زياد نيومده ولی فکر کنم از هر کسی يه سری دستم رسيده. خلاصه که واقعاً ممنون
23_30_126.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب!
اینم بخش جدید!
مبارکه
حالا ببین چقدر فعالیت میکنید توش!!!!
باز هم مشکلی هست بفرمایید!
در مورد اون تغییرات هم مثل spol در حال پیگیری هستیم!

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
تبریک:happy: :lol: به همه بر و بچه های تاپیک

خوب برادر Live for what دستت درد نکنه:blush:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خب!
اینم بخش جدید!
مبارکه
حالا ببین چقدر فعالیت میکنید توش!!!!
باز هم مشکلی هست بفرمایید!
در مورد اون تغییرات هم مثل spol در حال پیگیری هستیم!

36_2_27.gif
36_2_27.gif
36_2_27.gif

wow

برادر علی دستتون درد نکنه، واقعاً ممنون
23_30_114.gif
:happy::happy::happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
به قول برادر اينم از بخشی که ميخواستيم:D. فقط با حساب و کتاب تاپيک جديد بزنيم که وقت هم داشته باشيم به همشون برسيم.:happy:

راستی برادر علی چند تا تاپيک ديگه هم داريم که کاملا مربوط به انيميشن هستن، اونها رو هم به ور منتقل ميکنين که ديگه تاپيک مجدد نزنيم؟:eek: تعدادشون هم زياده فکر کنم 10 تايی بشن:happy:. اگه خواستين من ميتونم بگردم لينک همشون رو بهتون بدم;). راستی جواب pm فراموش نشده در اولين فرصت که از شر اين قسمت آخر ورقه هام راحت شم.:rolleyes: با کمال شرمندگی :blush::blush::blush:

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

من فقط اومد که به بچه های انیمیشنی و خواهر بزرگ فریدا تبریک بگم :happy: ( حیف اسمایلی ندارم , خوشحالی ما رو بپزیرید )

و از مدیران هم بخاطر سرعت عملی که دارن ممنونم , در حد عالی کار کردن
:happy:

خب منم سر فرصت تاپیک مورد علاقم رو در این بخش می زنم ...

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام

من فقط اومد که به بچه های انیمیشنی و خواهر بزرگ فریدا تبریک بگم :happy: ( حیف اسمایلی ندارم , خوشحالی ما رو بپزیرید )

و از مدیران هم بخاطر سرعت عملی که دارن ممنونم , در حد عالی کار کردن
:happy:
برادر در نرو ... :D خودت يکی از پيشنهاد دهنده هاش بودی، بايد روزی حداقل 10 تا پست تو بخش بزنی ... :lol::cool::happy:

بالا