• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
34opwet.gif
2wc0b3t.gif
4cnhp48.gif
2dig4uv.gif
29ut6ir.gif
4d5d1th.gif
2hxvhmu.gif
2usvpq8.gif
29ut6ir.gif
4d5d1th.gif
2evtc29.gif
2qv734l.gif
2wc0b3t.gif
4cnhp48.gif
2i95q15.gif

همين ديگه، اومدم راه اندازي بخش انيميشن رو خدمت امپراطريس بزرگ فريداي اول، و شاهزادگان و درباريان اين خطه ي پر برکت تبريک عرض نمايم و بگم هورااااااااااااااااااا
kao40.gif

دست مديران گرامي و عزيزمون هم واقعا درد نکنه بابت اين لطف و اين سرعت عملشون
225.gif

ميگم حالا من ميتونم برم يه تاپيک بزنم در رابطه با کارتون ها و انيمشن هاي قديمي و نيمه قديمي؟
129fs3703834.gif

يا اين تاپيک اصلا بشه مختص انيميشن هاي ژاپني جديد و قديم، يه تاپيک هم بشه مخصوص انيميشن هاي غربي جديد و قديم، هوم، نظرتون چيه؟
169.gif

اونوقت چيني ها و اروپاي شرقي ها تو کدوم گروه جا مي گيرند؟!
297.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
عجب تله پاتیی. منم دارم لینک تاپیک ها رو پیدا می کنم
2qb7pua.gif
يه بچه خوفی ميدونی من کار دارم . کمک ميکنی!:D;)
ميگم حالا من ميتونم برم يه تاپيک بزنم در رابطه با کارتون ها و انيمشن هاي قديمي و نيمه قديمي؟
129fs3703834.gif

يا اين تاپيک اصلا بشه مختص انيميشن هاي ژاپني جديد و قديم، يه تاپيک هم بشه مخصوص انيميشن هاي غربي جديد و قديم، هوم، نظرتون چيه؟
169.gif

اونوقت چيني ها و اروپاي شرقي ها تو کدوم گروه جا مي گيرند؟!
297.gif
راستی ميگی، اول فکر کنيم که چه جوری دسته بندی کنيم بعد تاپيک بزنيم.:eek:

ميتونيم به قول تو يکی برای قربی ها، ديزنی و ... بزنيم. يکی برای شرقی های (اورپا و آسيا) بزنيم. اينجا رو هم برای ژاپنی ها نگه داريم.:) يا اينکه ميخواين طبق قديمی و جديد بودن کارتون ها تقسيمشون کنيم؟:cool:

يکی که سيمور ميخواست بزنه در رابطه با مسائل فنی، اونم خوبه.:happy:

چه تاپيک ديگه اي رو پيشنهاد ميکنين؟:eek:

راستی ميگم برادر علی ميشه تاپيک مشارکت در دانلود انيميشن ها رو هم به اين ور منتقل کنيم؟:rolleyes:

بچه ها پيشنهاد بدين ... ;)

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
برادر در نرو ... :D خودت يکی از پيشنهاد دهنده هاش بودی، بايد روزی حداقل 10 تا پست تو بخش بزنی ... :lol::cool::happy:

وای , چشم خواهر :happy: , ولی 10 تا زیاد نیست , البته می شه کاریش کرد, اینکه بیام همش تایید کنم :lol: :lol:

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
...
ميتونيم به قول تو يکی برای قربی ها، ديزنی و ... بزنيم. يکی برای شرقی های (اورپا و آسيا) بزنيم. اينجا رو هم برای ژاپنی ها نگه داريم.:) يا اينکه ميخواين طبق قديمی و جديد بودن کارتون ها تقسيمشون کنيم؟:cool:
...

من فکر می کنم که اگر تقسیم بندی جغرافیایی باشه بهتره ...

چه تاپيک ديگه اي رو پيشنهاد ميکنين؟:eek:
من یه تاپیک در مورد والپیپرهای انیمیشن ها در نظرم هست .. به نظرتون چطوره ؟..

و در آینده هم تاپیکی در مورد طراحی و مخصوصا طراحی کاراکتر در انیمیشن رو هم در نظر دارم البته این کمی دیر تر زده می شه چون فعلا کمی سرم شلوغه و اینطور تاپیک ها هم کمی وقت گیر ... در کل این دو نظر من بود ... چطورند ؟...

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب من اونهایی که دنیل عزیز بهم گفت رو منتقل کردم!
اگر باز هم هست بگید جا به جا کنم!
البته بعضی ها رو هم نیاوردم اینجا!

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
يه انيميشن سه بعدي بود كه از شبكه تهران پخش مي شد . يه عده فضايي اومده بودند زمين و هر كدوم به شكل يك حيوان دراومده بودند . اسم اون رو هم كسي نمي دونه ؟؟

همچنين كارتون شواليه هاي عدالت كه باز هم از شبكه تهران پخش مي شد ؟؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
otome wa buko رو دارم می بینم ... ضعیف تر از اون چیزی که فکر می کردم ... تکنیک و رنگ عالی ، منطق داستان ضعیف ...
169.gif

دقت کنید دوستان ... به این میگن پسر خوب ، ببینید کلمه spoiler چقدر درشت و پرملات (!) نوشته شده
acigar.gif
... اصلا آدم SPOILER رو که می بینه می خواد بره صفحه بعد !!! ...

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
من فکر می کنم که اگر تقسیم بندی جغرافیایی باشه بهتره ...

من یه تاپیک در مورد والپیپرهای انیمیشن ها در نظرم هست .. به نظرتون چطوره ؟..

و در آینده هم تاپیکی در مورد طراحی و مخصوصا طراحی کاراکتر در انیمیشن رو هم در نظر دارم البته این کمی دیر تر زده می شه چون فعلا کمی سرم شلوغه و اینطور تاپیک ها هم کمی وقت گیر ... در کل این دو نظر من بود ... چطورند ؟...

124.gif
طراحی کاراکتر؟

خدای من این که عالی میشه.ولی بهتره کلی تر باشه.مثلا یه چیزایی در مورد ساخت انیمیشن.​

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2

داداش خواشان ، تو شروع کن منم پشتت هستم:lol: هر چی باشه درسشو خوندم:cool: و طراحیم هم زیاد بد نیست:blush: یه روز یکیشو میزارم ببینید:cool:
راستی پروژه ساب زدن بلیچ چی شد؟ کجایین شماها:blink: پدرم در اومد از بس نشستم پشت کامپیوتر :( به شماره عینکم 0.5 شماره اضافه شد:hmm: آیا کسی نیست که مرا یاری کند؟:( :wacko:
دقت کنید دوستان ... به این میگن پسر خوب ، ببینید کلمه spoiler چقدر درشت و پرملات (!) نوشته شده
acigar.gif
... اصلا آدم SPOILER رو که می بینه می خواد بره صفحه بعد !!! ...

بابا داداش سیمور بقیه اش هم میخوندی:happy: من فقط بخاطر اینکه حرف خواهر فریدا زمین نیفته اونجوری کردم:lol:

راستی ميگی، اول فکر کنيم که چه جوری دسته بندی کنيم بعد تاپيک بزنيم.:eek:

يکی که سيمور ميخواست بزنه در رابطه با مسائل فنی، اونم خوبه.:happy:

بچه ها پيشنهاد بدين ... ;)

به نظر من بین 2 بعدی و 3 بعدی تقسیم بشه بهتره :cool: چون اگه از نظر جغرافیایی تقسیم بندی کنیم ، اونوقت یه تاپیک خیلی شلوغ میشه(آسیا) و یه تاپیک خیلی خلوت - از نظر زمانی هم که نمیشه ، تا کی میتونید انیمه قدیمی معرفی کنید ( یه روز مگه تموم نمیشه؟ اونروز قدیمی ها همین مال امروز ما هستند:cool: )

خودشم خواهر مژده گانی بده - دیگه لازم نیست کل فایل تصویری با زیرنویس فارسی رو آپلود کنیم :D :cool: - بعد از این فقط لازمه که فایل زیرنویس (Srt) رو آپکنیم که اونم حجم هر قسمتش میشه حداکثر 50 کیلو بایت
با تشکر از خواهر مهسا که بخاطر اون بود رفتم دنبالش:lol: برنامه هاش هم بعدا کلا توضیح میدم:cool:

فعلا

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
تبریک به ملکه انیمیشنها و ساحل پرشیانا لرد عزیز واستقلال انیمیشنها رو تبریک می گم !
vishenka_19.gif

عفو این عقاب خاطی فراموش نشه)اعتراف می کنم هردو سه ماه یکی از بستگان از تورنتو(داییم زن داییم خاله مادرم استادمو..)اومدن اینور وبه فکر من نرسید میشه کمی مفید باشن اتین سری (دوماه دیگه!) پسرداییم میاد جبران می کنم!)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ویلی می کشمت!
14_6_16.gif

ویلی جان تو گروه شیطانی تصمیم بر این شد اگه میدوری جای مد داگ نواده خلف برادر شیان با هات بره بیرون !................:lol:

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وه:blink:
چه تغییرات شگرفی:blink: :happy:
اینو دیگه هیچ جای ایران نمیشه پیدا کرد:D

از مدیران عزیز تشکر میشه
بعدشم از بزرگترا
چون کوچیکتر از خودمم نداریم پس به خودم تبریک میگم:D :D

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
سلام!

اول از همه تبریکات منو بابت استقلال انیمه ها بپزیرید:happy: ;)

از مدیران محترم هم ممنون!

ما که کاره ای نیستیم ولی همیشه از اطلاعات خوب اساتید بزرگوار تاپیک انیمه ها :eek: ( معذرت می خوام:blush: "بخش" انیمه ها:happy: ) استفاده کردیم و خواهیم کرد.

--------------------

در راستای اطاعت امر از فرمان ملکه کبیر انیمه ها:D مبتنی بر اعلام نمودن نظرات و پیشنهادات برای پیشرفت و توسعه همه جانبه ی بخش و روستا های تابعه ( مطابق با برنامه اول توسعه و چشم انداز 200 ساله:eek: :blink: )

ابتدا ایجاد دو بخش زیر را از واجبات لازم الاجرا می دانم :

1. انیمه های قدیمی که از TV ایران پخش میشدن ( حداقل 10 سال پیش به اونور) و تعدادشون هم کم نبود و هممون کلی باهاشون خاطره داریم. و در ضمن سبک وسیاقشون هم با بیشتر انیمه های در حال پخش فرق داره.

2. انیمه های جدید و در حال پخش از TV ایران

سپس ایجاد بخش های شرقی و غربی ( البته تاپیک انیمه های ژاپنی به علت تعدد و تکثر 100% یک تاپیک جداگانه می طلبد)

و پس از آن بررسی و راه اندازی تاپیک های جداگانه در صورت لزوم برای هر انیمه.

----------------------

:exclamati پیرو پیشنهادات معروضه پیشنهاد می شود تا اطلاع ثانوی از بنا نهادن هر گونه تاپیک جدید جدا خودداری نمایید تا به یک جمع بندی نهایی ورسیم:blink:

----------------------

با توجه به پیشنهاد اخیر از برادر شیان که در ساختن تاپیک های رای گیری تجربیات زیادی دارن تقاضا میشه برای تقسیم بندی این بخش هم تاپیکی بسازند تا نظرات دوستان یک جا طبقه بندی بشه و زودتر تغییرات اعمال بشه.:)

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام به همگی و تبریک به خاطر بخش شدن انیمیشنها!
congratualtions.gif

جا داره که از مدیرای عزیز هم تشکر کنم که به تقاضای بچه ها جواب مثبت دادن و یک همچین بخشی رو در فروم ایجاد کردن.
thankyou.gif

به قول برادر اينم از بخشی که ميخواستيم. فقط با حساب و کتاب تاپيک جديد بزنيم که وقت هم داشته باشيم به همشون برسيم.
راستش منم با این حرف فریدا موافقم .در همین راستا!! یه چند تا تاپیک به نظرم رسید که اینجا اسمشونو میذارم که در صورت موافقت بچه ها نسبت به ایجادشون اقدام کنیم.تاپیکهایی مثل:

اخبار مربوط به انیمه ها

آخرین انیمه ای که دیدم

تاپیکی در رابطه با آهنگها و OST های انیمه ها

تاپیک مربوط به والپیپر انیمه ها (که خواشان جان هم پیشنهادشو دادند.)

و....

خب حالا نظرتون چیه؟
169.gif

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به اميد ديدن 2000 ميش و بيشتر

برادر ويلی منتظر پست 2000 مت هستيم ... البته شک دارم بتونی مثل من وراج شی!

خیلی ممنون ولی خودم چشمم آب نمیخوره!
he.gif

پ.ن.1000پسته شدن ساحل جان رو هم تبریک میگم!
flowerysmile.gif

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
ویلی می کشمت!
14_6_16.gif

ویلی جان تو گروه شیطانی تصمیم بر این شد اگه میدوری جای مد داگ نواده خلف برادر شیان با هات بره بیرون !................:lol:

127fs1004613.gif

آقا یکی بیاد این سطر دومو ترجمه کنه تا من حداقل بفهمم به چه جرمی حکم قتلم صادر شده!
263cylj.gif

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
يعني يكنفر هم پيدا نميشد كه به ما يه نه خشك و خالي هم بگه ؟؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
يعني يكنفر هم پيدا نميشد كه به ما يه نه خشك و خالي هم بگه ؟؟
برادر خيلی عجله دارين يه کم صبر کنين:happy:، ممکنه دير و زود داشته باشه سوخت و سوز نداره:p:
برو بچ كسي اسم اصلي كارتون ميتي كومون رو مي دونه ؟؟
Mitokomon
invincibile%20shogun%2045%20jap.jpg

يه انيميشن سه بعدي بود كه از شبكه تهران پخش مي شد . يه عده فضايي اومده بودند زمين و هر كدوم به شكل يك حيوان دراومده بودند . اسم اون رو هم كسي نمي دونه ؟؟
Beast Wars
Maximal.jpg

همچنين كارتون شواليه هاي عدالت كه باز هم از شبكه تهران پخش مي شد ؟؟؟
اين يکی رو اسمشو نميدونم. کسی يادشه؟:eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
آقا یکی بیاد این سطر دومو ترجمه کنه تا من حداقل بفهمم به چه جرمی حکم قتلم صادر شده!
263cylj.gif
اتفاقن من ميخواستم از تو بپرسم که اين جمله رو برام ترجمه کنی!:blink::lol:

برادر شيان بيا معنی کن ببينين چی گفتی:blink: وگرنه عفو بی عفو!:D;)

در مورد تاپيک ها هم صبر کنيم همه نظر بدن بعد تصميم بگيريم:happy:. کسی نظره ديگه اي نداره؟:eek:

بالا