• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
آها پس بگو ... برای اينه ...:lol::lol::lol:

برادر شيان ميزارمت تو ليست سياه ...:f34r: داييت تورنتو بود، داشت هم ميآمد، اونوقت صداشو در نياوردی!!!؟؟؟:blink::blink::blink::eek: به خدا من زبونم مو در آورد اينقدر گفتم اگه مسافر دارين به من خبر بدين ... :wacko::(

ميگم لرد سياه همه سريال هايی که دارين به برادر شيان ميدين رو نصفه بدين ...:D:lol:
:rolleyes:
اخی شیان چی کار کنم دستور از بالا امده گناهتم که سنگین است

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
برای مثال به کم تحرکی اینمه می توان اشاره کرد ( اینو از قول خواهر فریدا گفتم:happy: )
من هنوزم ميگم که اين تنها کارتونی بود که من سرش خوابم برد ... :wacko::f34r:

برادر کاکاشی چون من کارتون رو نصفه ول کردم و تا آخرش نديدم ميشه يه لطفی بکنی و برايه من تعريفش کنی؟:cool::blush::happy: بزرگ هم بالاش بنويس spoiler که سيمور نخونه ... :lol:;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
پ.ن. راستی این 200 امین پست من توی این تاپیکه!
39.gif
برادر ويلی منتظر پست 2000 مت هستيم ...;):happy: البته شک دارم بتونی مثل من وراج شی!:D:lol:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
امروز شانسي قسمت اولsola رو هم ديدم به نظز جالب ميومد البته از قسمت اول نميشه نظر داد بايد منتظر موند ديد قسمت هاي ديگه چطور ميشه
قسمت دومش هم همين الان در اومد.;) راستی برادر نظرت چيه؟ خون آشام ... يا يه چيزی تو اين مايه ها ...
36_1_15.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
برادر شيان ميزارمت تو ليست سياه ...:f34r: داييت تورنتو بود، داشت هم ميآمد، اونوقت صداشو در نياوردی!!!؟؟؟:blink::blink::blink::eek: به خدا من زبونم مو در آورد اينقدر گفتم اگه مسافر دارين به من خبر بدين ... :wacko::(

ميگم لرد سياه همه سريال هايی که دارين به برادر شيان ميدين رو نصفه بدين ...:D:lol:

D

پلیز فورگیو می!رفتم چیزارو واسه ساعت 5 فردا اماده کنم داداش کیوپیدم خبرم کرد که بیام کمیته انضباطی ویژه عقابهای متخلف!;)
راستش من تازه جمعه به این فکر افتادم داییم که ساکن ترونتو برا کارش به ایرانم رفت و امد می کنه می تونه دی وی دیا رو بیاره بعد از کمی این دست اون دست که نکنه هواپیماش یه وقت بیوفته و دیویدیا خدای نکرده دچار سانحه بشن بهش زنگ زدم و داییم گفت با کمال میل میارتشون!که فهمیدم دوشنبه میاد نه پنجشبه و.. خوب این بود کل ماجرا !و خوب پسرداییم بعد از اتمام مدارس دوماه دیگه میاد ایران امیدوارم اون موقع جبران مافات بکنم!
:rolleyes:
اخی شیان چی کار کنم دستور از بالا امده گناهتم که سنگین است
خوب ملکه انیمیشنها که منو مورد عفو قرار دادن!
vishenka_19.gif
!اصلا بحث عوض کنیم جناب لرد !امروز لوگ این کردم و لوگ اوت شماره صفحه هام برام نمیاد احتمالی موسم ف ی ل ت ر ی ن گ فصلی پی تی نزدیکه!;) راستی چرا بلاد همش پنجاه قسمت ساخته شده و... بلاتریس خوبه جناب لرد!;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
پست شماره 4216 : خیلی ممنون :happy:
خوب چون برادر زيرنويس کامل ترشو داشتن من براتون فقط قسمت هات 21-23 و 52 رو زدم.;) دنيل اگه بتونی با برادر زيرنويس يه هماهنگی کنی از ايشون ناقسی ها رو بگيری خوب ميشه:). ممنون:happy:
ادیت : گفتید " یه نفر " ..... یاد برادر سپهر افتادم :lol:
راستش منظور من دقيقاً اين بود که يادی از سپهر کرده باشم.;):happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی یه سوال از خواهر فریدا، شما چی تدریس میکنین ؟؟
231.gif
راستش بچه ها که ميدونن چون قبلا گفته بودم ولی يه بار ديگه .. :p

اينجا در عين اينکه درس ميخونين TA يا TR هم ميشين که يا بايد تو تحقيق کمک کنين يا تو درس دادن. حالا بسته به اينکه هر ترمی چه کرسی رو بر دارين چيزی که درس ميدين يا کاری که ميکنين متفاوته، من ترم پيش مثلاً نرم افزار های auto cad و pro - engineering رو درس ميدادم. اين ترم مکانيک سيالات، ترم ديگه اهتمالن مکانيک جامدات باشه ولی هنوز معلم نيست ... :wacko::p

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

ميگم ميتونی يه تاپيک تو بخش مشارکت بزنی و ببينی ديگه کيا ميخوان:eek:، چون از بچه های خودمون که کسه ديگه اي نميخاد.:cool:

آره یه تاپیک بزن برادر متین:cool:

راستی بچه ها نظرتون در مورد اينکه اين کار رو بکنيم چيه؟:eek:

موافقم!
چون اونایی که می خوان صبر کنن تا سریال خریده بشه بعد بیان بگیرنش مجبور می شن همون اول بیان و اینطوری خود به خود هزینه ی اولیه هم کاهش پیدا می کنه
البته باید روش بیشتر کار بشه و قانونمند تر بشه ;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستش کارتون ژاپنی به جز میازاکی چند تا دیگه هم قبلا دیدم اسم مهمترین کارتونها فکر کنم اینها بود:
Mimi wo sumaseba
Hotaru no haka
Sennen joyu
ميشه گفت که تمام کارای studio ghibli رو ديدن که همه کارای بسيار خوبی هستن :) ولی همه اينايی که گفتين فيلمن. سريال هيچی نديدين؟:blink::eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
آره یه تاپیک بزن برادر متین:cool:
موافقم!البته باید روش بیشتر کار بشه و قانونمند تر بشه ;)
برادر جواب pm ت رو فردا ميدم، اينجا پست عقب افتاده زياد داشتم.:p:blush:

خوب من بيهوش شدم. شبه همگی بخير
7_11_116.gif
، اينجا که صبح شد ...:blink:

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
سلام به بروبچ تایپک ( سالی ماهی پا برهنه ییهو میدووم میام تو:D )
این رو دیدم امروز کلی ذوق کردم :D (استیکی کردن تایپک تو پی تی کار حضرت فیله :wacko: :D ):
Hi bAbAk_king,

The following thread that you created has been made sticky

-----
Thread: معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا
Forum: هنرهای نمایشی
-----

این پیام به صورت اتوماتیک ارسال می شود. لطفا پاسخی ارسال نکنید.

با احترام
مدیریت فروم پرشین تولز

یه دونه هم نه دوتا تایپک استیکی کردم
این دومیش:
Hi bAbAk_king,

The following thread that you created has been made sticky

-----
Thread: باشگاه بدنسازیه مجازیه pT
Forum: ورزش
-----

این پیام به صورت اتوماتیک ارسال می شود. لطفا پاسخی ارسال نکنید.

با احترام
مدیریت فروم پرشین تولز

حالا اینا که استیکی میشن پولیم به من میرسه ؟ ( همش اقتصادی فکر میکنم :D )

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
1000 پسته شدن خواهر ساحل رو تبریک می گم شما هم ایشالا 10000 پسته بشین
اي وای برادر amaranth راست ميگن ساحل 1000 پسته شد ... ت...ب...ر...ی...ک.... ايشا الله 100000 ميشی با هم جشن ميگيريم، منم ميآم دور هم جمع ميشيم.
Aa08.gif
kao40.gif
bao_49.gif

تبريـــــــــــــــــــــــــــــــــک! ساحل جونم 1000 پسته شده، نه ...، 1001 پسته شده، اي ساحل، اي شهرزاد قصه گو، اي هزار و يک شب همه از تو
129fs3708761.gif

3000 پسته شدن بانو پرشیانا رو تبریک میگم ایشالا 30000 پسته شین
مرسي، ممنون
em213.gif

راستی پانتی من و ساحل به اين نتيجه رسيديم که کتاب افسانه شجاعانت رو گروگان نگه داريم تا تو سر قرار بيای وگرنه بهت نميديميش ...

فریدا آخه چرا توطئه رو نقش بر آب می کنی.خوب اگه بفهمه تا اون موقع هزارتا نقشه می کشه.زود ادیتش کن تا نیومده.

129fs3707573.gif

اي تروريست ها، اي توطئه گر ها، اي دشمنان دوست نما، اي خائنين، اي استاد کش ها (اونوقت به استاد من ميگن مکار!!)!! کتاب منو مي خواين گروگان بگيريد؟!! عاقتون مي کنم
hysteric.gif
سواستفاده از نقطه ضعف ديگران براي تحت فشار قرار دادن آنها اصلا کار نيکو و پسنديده اي نمي باشد
81.gif
راستي حال کتابم چطوره
129fs370785.gif

به به مي بينم كه ابهت ما كار خودش رو كرد هنور 24 ساعت نگذشته از وقتي من گفتم آدرسش رو به من بديد تا "حاليش كنم" ها!
دقيقا"، ميگم خواهر، ما خيلي ارادت داريم ها
worthy.gif

به نقل از bAbAk_king :
حالا اینا که استیکی میشن پولیم به من میرسه ؟
سلام، خوش باز آمديد، حالتون خوبه؟
happy.gif
بعد هم از الان بگم نصف اون پولي که بابت استيکي شدن تاپيک انيميشن ها به شما تعلق ميگيره رو بايد با من نصف کنيدها، ناسلامتي من نقش بس مهم و حياتي در اين ماجرا داشته ام
129fs370785.gif
!!! (البته با لطف و بزرگواري جناب live for what عزيز ^_^).

----

پ.ن. من عاشق ميکي ماوسم، از در و ديوار اتاقم داره عکس و عروسک ميکي ماوس ميريزه، اونوقت فريدا جون، بگو ببينم اين دوربينت که عکس هاش فدا شدند توش ميکي ماوس پيدا ميشده؟!! اي داد، اي هوار، اي بيداد، آخه اين چه وضعشه، چرا حالا که به ميکي جون من رسيد اينجوري شد، اين دوربين بي ادب، اون کارت حافظه ي بي ادب، اون کامپيوتر بي ادب مارکشون چي بوده که همچين جنايتي رو در حق من کردند؟!
4_9_15v.gif
(تقلب از اسمايل هاي خودت!)

.

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از Persiana :
دقيقا"، ميگم خواهر، ما خيلي ارادت داريم ها
worthy.gif

.

قربونت خواهر جون! ما هم ارادتمند شماييم بانو! :happy:

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
خواهر آريانا ببين چی پيدا کردم;):

مرسي خواهر فريداي بسيار عزيز كه با وجود اينكه اين روزها خيلي كار و گرفتاري داري باز هم به فكر همه ما هستي! :blush:

پاينده باشي!

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
بازم طبق معمول ما آخرین نفری هستیم که تبریک میگه :blush: ، خواهر ساحل تبریک :D ( چیکار کنم که این دانشگاه منو کشته ، همین روزا میگم این ریوک اسممو تو دفترش بنویسه :eek: البته بعد از دیدن 8 مین بار Evangelion و 5مین بار ناروتو:cool: )

من هنوزم ميگم که اين تنها کارتونی بود که من سرش خوابم برد ... :wacko::f34r:

برادر کاکاشی چون من کارتون رو نصفه ول کردم و تا آخرش نديدم ميشه يه لطفی بکنی و برايه من تعريفش کنی؟:cool::blush::happy: بزرگ هم بالاش بنويس spoiler که سيمور نخونه ... :lol:;)

خوب بنا به دستور فریدا – دونو ، توضیح کامل انیمه Evangelion :lol: (خواهر خودت خواستی:p )

Spoiler که نیست چون نمیخوام در باره فیلمش صحبت کنم:p ( اگه بگین توضیحش رو میدم ها :cool: )

eva5.jpg

اول داستان : خوب قضیه از این قراره که انسانها در قرن 20 ، موجودی در قطب جنوبی کشف میکنند که به اولین Angel (Adam) معروف هستش. بعدها که خواستند اونو زیر سلطه خودشون در بیارند ، این آدم باعث وقوع دومین برخورد (Second Impact) میشه و تقریبا نسل انسانها رو نابود میکنه ، انسانهای باقیمانده دور هم جمع میشوند و تصمیم به مبارزه با Angel ها رو میگیرند که بعد ها موفق میشند که دومین Angel یعنی Lilith رو زنده دستگیر کنند. سری رباتهای Evangelion از باقیمانده های Angel های کشته شده ساخته میشوند که در انیمه ، 2 ربات Unit 00 و Unit 01 هردو از Lilith ساخته شده اند. خوب بعد از تکمیل این سری که 15 سال طول میکشد ، سر و کله Angel ها پیدا میشود و جنگ در میگیرد و چون پدر شینجی ( کاراکتر اصلی داستان) مسئول امنیتی سازمان بنام Nerv هستش ، شینجی را برای خلبانی Eva Unit 01 فرا میخواند. جالب اینجاست که در کنار داستان خیلی جالب این انیمه کاراکتر ها در بعضی موارد نقطه مقابل هم هستند. در این راستا میتوان به تناقض بین Asuka و Rei اشاره کرد. Asuka دختری شاد ، با موهای قرمز و چشمهای آبی و Rei دختری منزوی ، با موهای آبی و چشمهای قرمز و همچنین روابطی که بین کاراکتر ها در طول انیمه شکل میگیرد ، خود یکی از جنبه های جالب انیمه است. بیشتر سوالاتی که در انیمه مطرح میشود ، در فیلم این انیمه با نام End of Evangelion پاسخ داده میشود. در آخر سری تلویزیونی (26 قسمته ) میبینیم که انسانها بر تمامی Angel ها فاعق آمده اند ولی هنوز هم یه سوال مانده ، بعد از از بین بردن تمامی Angel ها تکلیف سری Eva که خود نیمه Angel هستند چی میشود؟ :blink: ( ولی مشکل اینجاست که من نمیتونم نگاش بکنم در حالیکه خیلی دوست دارم:( . آخه من هر انیمه ای رو که میبینم ، با کاراکتر هاش زندگی میکنم و ظاهرا تو این فیلم تمام کاراکتر های اصلی میمیرند:( . حالا نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم. ببینم یا نبینم؟ دارم دیوونه میشم:wacko: :( . همین چند روز پیش آخر کینشین رو دیدم حالم حسابی گرفته شد(مرگش منم کشت:( :( :( :( یه جورایی یاس فلسفی گرفتم))

کاراکترها :

apga_001.jpg

Ikari Shinji : این پسر منزوی در واقع کاراکتر اصلی داستان ماست. بعد از مرگ مادرش ( در واقع نمرده که بعدا توضیح میدم) پدرش اونو با معلمش تنها میزاره و فکرشو فقط معطوف کارش میکنه ، بخاطر همین شینجی به شدت از پدرش متنفره. خوب بعد از حمله سومین Angel ، پدرش بعد از 3 سال اونو برای خلبانی Eva Unit 01 فرا میخونه. خوب شخصیت این کاراکتر : فردی منزوی که سعی در دور ماندن از جامعه دارد و بهترین راه را برای دور ماندن از سختی ها را فرار از آنها میبیند. گواه این سخن همیشه گوش دادن او به یک والکمن است که با این کار سعی در دور ماندن از محیط خود را دارد. روابط او با Rei و Asuka خود جای بحث دارد(این روابط رو من روم نمیشه بگم ، خودتون برید تحقیق کنید:blush: )

rei_smile.jpg

Ayanami Rei : (جیگر منه :blush: ) خوب در کل انیمه ، شخصیت مرموز تری از شخصیت او وجود ندارد. او در واقع نسخه تکمیل شده ای ازترکیب ژنهای دومین Angel ، Lilith و مادر شینجی یعنی یوی (Yui) میباشد که از این حیث او را میتوان مادر / خواهر ژنتیکی شینجی دانست:blink: . بخش دامی سیستم (Dummy System) در واقع 1000 کولون اوست که بعد از هر بار که یکی از آنها میمیرد ، یکی از کولونها را جایگزین قبلی میکنند. در کل انیمه که او را میبینید در واقع او 2 بار میمیرد :( ، درست است که او میمیرد ولی روحش همان روح قبلی است. او بسیار شخضیت سردی دارد و تنها کسانی که توانستند به دنیای او وارد شوند پدر و خود شیتجی هستند ( خوب از این بیشتر Spoiler تلقی میشود)

خوب اینم بگم که مادر شینجی در واقع نمرده بلکه در اولین Activation سری Eva Unit 01 توسط اون روحش در بدن Unit 01 گیر کرده ، برای همین است که در بیشتر مواقعی که شینجی در داخل این Unit 01 است مادر خود را میبیند. و همچنین توضیحی در مورد مایع LCL که اکسیژن را مستقیما به شش ها میرساند این است که در واقع این خون Angel دوم ، Lilith است ، اگه دقت کنید شینجی بیشتر وقت به این نکته اشاره میکند که بوی خون میدهد.

اینم یه باگ دیگه :wacko: ( در 7مین بار که کل سریال رو دیدم ، نظرمو جلب کرد) : در همین قسمت اول انیمه دکتره که مسئول Eva هستش ، با لباس شنا میاد توی آسانسوری که شینجی و میساتو توش هستند و وقتی آسانسور به مخزن میرسه ، لباسش به لباس ازمایشگاه تغییر کرده ( آیا جلوی شینجی لباسش رو عوض کرده؟:eek: :wacko: )

خودشم اینم بگم که فیلم این انیمه رو 2 ماهه که در اینترنت گزاشتند و با کارهایی چون شاهزاده مونونوکه هم ردیف شده :eek: ( اینو گفتم همه سنگر بگیرید:f34r: ، چون عکس العمل خواهر فریدا در این مورد کاملا غیر قابل پیش بینیه:lol: )

خوب نگین اینم هیچی نمیدونست ، اگه خواهر فریدا این زنجیرهای Spoiler رو از دستم باز کنه ، 5-6 صفحه میتونم راجب این انیمه مطلب بنویسم چون که واقعا روی کاراکترهاش عمیق کار شده :lol: ( من اگه یک انیمه رو دوست داشته باشم تمام اطلاعات روی نت رو راجبش میخونم:blush: )

ممنون:happy:
اين قسمت رو بايد با برادر ميثم و برادر کاکاشی مشورت کنيم:). ولی فکر کنم همين فکر خوبی باشه.;)

تایید میشه:p :happy: و در مورد فایلهای زیر نویس فارسی ، کمترین حجمی که میشود فایل رو کامپرس کرد فرمت RMVB هستش باحجم 50 مگابایت که در این صورت کیفیت هم قابل قبول است. حالا دیگه زحمت انتخاب سرور و اینجور چیزا به گردن خودتون:happy:

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
البته من این دروازه مللی رو که تو علاالدین کشف کردم رو نمی تونم توجیه کنم.یعنی اینا که با این ظرافت و دقت ستون تخت جمشید رو طراحی کردن خبر ندارن که تو ایرانه و در منطقه ی عربی واقع نشده؟ و چرا با جریان گدازه ها از بین میره؟
133fs871757.png

133fs873327.png

دلیل اصلیش این است که داستان علا الدین از مجموعه داستانهای 1001 شب در اصل عربی نبوده اند
بلکه بر می گردند به دوران خسرو اول (انوشیروان) در دوران عربی این داستانها به عربی ترجمه و به شدت
عوض می شوند ولی خیلی راحت می توان عناصر ایرانی بسیاری را در آن کشف کرد

دلیل اصلیشو من الان بهتون میگم.
181.gif

اگه شما هم صحنه پرداز کارتون بودین یه حال اساسی به ایرانیها میدادین.
27.gif

آقای رسول آزادانی صحنه پرداز خوب کمپانی والت دیزنی هستش که چندتا از آثار معروف والت دیزنی رو کار کرده.از جمله هرکول!
301.gif

استفاده از فرمهای حلزونی که مشخصه هنر یونانه حتی توی نقش درختها و موج آب هم دیده میشه و حال و هوای اسطوره ها ،هنر ،فرهنگ و اعتقادات و تاریخ یونانو منعکس میکنه.
در مورد علائدین هم مطمئن باشید که تصادفی و غیر کاشناسی نبوده

توی این دوتا عکس هم میتونید ببینید.

مطمئن باشین وقتی جینی این منو رو مینویسه دست یه ایرونی باحال پشتش هست.
247.gif

4cc28ma.jpg

اینو هم بخونین.منظور همون باقلوای خودمونه که فکر میکنم ایرونیه.اینطور نیست؟
247.gif

2e5qhp3.jpg

در مورد آثار باستانی هم باید بگم که نقوش و آثار هخامنشی کاملا ایرانی نیست بلکه الهام گرفته از تمدنها و هنر آشور و بابله حتی هنر یونان و مصر.هنر ایرانی چکیده ای هست از هنر و تمدنهایی که گفتم.و با توجه به وسعت امپراطوری نمیشه گفت که این سبک معماری مختص به مرزهای کنونی ایرانه.برای ساخت و تزئینات تخت جمشید معماران بزرگ یونان ،هنرمندان آشور و بابل و سنگ تراشای مصری به ایران آورده شدن .
دروازه بابل و سنگ تراشیهای آشوری تماما شبیه آثار تخت جمشید هستن و داستان علائدین هم دقیقا همونطور که دوستمون گفتن از قصص هزار و یک شبه و نمیشه زیاد نامربوط دونستش.آقای رسول آزادانی منظور بدی نداشتن.
ولی اگه دقت کرده باشین این کارتون یه گیر خیلی بد داشت...
اونجایی که پرنسس جزمین یه سیب میده به پسرک گرسنه و فروشنده به جرم دزدی میخواد دستشو با شمشیر قطع کنه!
291.gif

من فکر نمیکنم این یکی قابل توجیه باشه ،چون اگر چنین مجازاتی هم وجود داشته باشه اینطوری دیگه نیست که یهو دست یه نفرو قطع کنن ،بدون اینکه حکمی صادر بشه و شاهدی باشه و اون همه تعرفه و ونکته و بند و پاورقی که احکام اسلامی داره فکر نمیکنم چنین چیزی توش باشه!:f34r:
290.gif

رسول آزادانی کاراشون بینظیره.ایشون اونقدر ریز بین و با سواد هستن که کمتر ممکنه چنین اشتباهاتی داشته باشن.
265.gif

در ضمن اینها همه نشون میده که ایشون دستشون خیلی باز بوده و اونقدر قدرت داشتن که تاثیر این چنینی روی کار بذارن .سعی کردن حتی توی نماهای شهر بغداد از معماری قدیمی یزد الهام بگیرن و اثر به این زیبایی بجا بذارن.:happy:​

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خودشم اینم بگم که فیلم این انیمه رو 2 ماهه که در اینترنت گزاشتند و با کارهایی چون شاهزاده مونونوکه هم ردیف شده :eek:
اول که
4_6_7.gif

بعدش مطمئنی که تورنتش نبود من يادمه اون موقع ها البرز داشت در موردش هرف ميزد!
( اینو گفتم همه سنگر بگیرید:f34r: ، چون عکس العمل خواهر فریدا در این مورد کاملا غیر قابل پیش بینیه:lol: )
4_2_105.gif

خوب نگین اینم هیچی نمیدونست ، اگه خواهر فریدا این زنجیرهای Spoiler رو از دستم باز کنه ، 5-6 صفحه میتونم راجب این انیمه مطلب بنویسم چون که واقعا روی کاراکترهاش عمیق کار شده :lol: ( من اگه یک انیمه رو دوست داشته باشم تمام اطلاعات روی نت رو راجبش میخونم:blush: )
کی ؟ من؟:blink: من خودم عاشق spoil کردنم:D . هر چی دوست داری spoil کن، شايد منم آخر سر ، سر در آوردم اين کارتون چی ميخواد بگه ... :wacko:

خوب من فکر کنم 21-22 قسمتشو ديدم، ولی آخره سريال چی شد؟ :eek: اصلاً چرا شينجی يه بدبخت بايد اينا رو ميروند. من دلم ميخواست يه پتک ور دارم بکوبم تو سره باباش ...
10_9_132.gif

ولی دوزاريم الان افتاد که چرا شينجی با اوا تطابق داشت، به خاطر مامانش بوده ديگه نه؟:cool:
ديگه .. آها death and rebirth رو هم ديدی يا نه؟;)

بالا