• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
چیزه ... شما برید تو قسمت Search ، اسم Die Kickers رو بدید ، تمام قسمتهاش میاد بعدا هم میتونید دانلود کنید

رفتم اين كار رو كردم ولي بازم نمياد . ميگه : you are not connected to a server

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
رفتم اين كار رو كردم ولي بازم نمياد . ميگه : you are not connected to a server

خوب باید اول کمی صبر کنی که به سرور وصل بشی وقتی وصل شد خودش مینویسه ، یه نگاه بنداز (بعدش میتونی سرچ کنی :

43oqf5k.jpg

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
وقتي تو قسمت سرچ تو name اسم رو ميدم نبايد روي استارت كليك كنم ؟؟

اگر بايد اين كار رو بكنم كه همون پيغام رو كه گفتم مي ده . اگر هم نبايد كاري بكنم و فقط نام رو تايپ كنم كه اتفاقي نمي افته

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
سرم داره گيج گيج :wacko: از كار و زندگي افتادم عجب انيمه اي بود ... خواهر فريداي عزيز بسيار ممنون :wub:

يه چند تا چيز جالب توي سريال ديدم كه حتما مينويسم . فقط چند تا سوال دارم كه اگر تا امشب جواب نگيرم رسما ميميرم !!!

اول كه سريال كلا چند قسمته ؟! چند قسمتش توي آرشيو هست ؟ تموم شده يا هنوز هم ادامه داره ؟ يادمه چند روز پيش توي تاپيك نوشته بودين قسمت 121 !! يعني هنوز هم ادامه داره ؟ تا قسمت 65 كه ديگه ماجراهاي توي مدرسه تموم ميشه بيشتر نگاه نكردم چون ميدونم اگر ناقص باشه خيلي حال گيريه !

دوم اون كاپيتانها و ارشد ها كارشون چي بود ؟!با اين همه نيروهاي عجيب و فوق العاده و اينا ! ديوار خراب ميكردند زمين ميكندند اژدها ميشدند .... هالوها كه با يه ضربه شمشير ميمردند كه ! توي 65 قسمتي كه ديدم هيچ وقت نشد يه كاپيتان بياد توي شهر هالو بكشه

سوم كه من متوجه نشدم ! اون مغازه داره كه بهش آموزش داد چرا از شهر اومده بود بيرون ؟! اصلا مگه نبايد اول از جسم آدميشون بيان بيرون بعد death god بشن ! پس چرا اون بدون اينكه بياد بيرون يه كارهايي ميكرد ؟! اون يارو هيكليه سياه پوسته كي بود باهاش بود ؟!

جريان خوده پسره چيه ؟! مگه آدمي زاد نبود ؟ چطوري تبديل شد به Death god ؟ چرا اين همه قدرت داشت ؟ چرا توي دنياي درونش يه هالو هم بود ؟ تازه ميگفت قراره يه روزي من سلطان اين دنيا بشم ! از خودش هم نيرومند تر بود :blink:

هر كي جواب ميده خيلي مرسي :happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
وقتي تو قسمت سرچ تو name اسم رو ميدم نبايد روي استارت كليك كنم ؟؟

اگر بايد اين كار رو بكنم كه همون پيغام رو كه گفتم مي ده . اگر هم نبايد كاري بكنم و فقط نام رو تايپ كنم كه اتفاقي نمي افته

ببینید ، بعد از باز کردن برنامه باید منتظر بمونید تا ( در گوشه پایین سمت راست پنجره) بنویسه که به سرور وصل شده (Connected) ، بعد از اینکه اونو نوشت برید به قسمت سرچ و اسمشو بنویسید و Start رو بزنید. به همین راحتی:cool:

اینم یه تصویر کمکی :

http://i13.tinypic.com/4c15d7a.jpg

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
ببینید ، بعد از باز کردن برنامه باید منتظر بمونید تا ( در گوشه پایین سمت راست پنجره) بنویسه که به سرور وصل شده (Connected) ، بعد از اینکه اونو نوشت برید به قسمت سرچ و اسمشو بنویسید و Start رو بزنید. به همین راحتی

مثل اينكه قرار نيست اين برنامه با من راه بياد چون سرور الان كانكت هست ولي باز هم موقع زدن استارت همون پيغام قبلي رو ميده

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
مثل اينكه قرار نيست اين برنامه با من راه بياد چون سرور الان كانكت هست ولي باز هم موقع زدن استارت همون پيغام قبلي رو ميده

یه تصویر از Error برام بفرست ببینم این چیه؟:hmm:

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
برنامه اي آخه واسه عكس گرفتن از دسكتاب ندارم

نرم افزار نمیخواد اصلا ... دکمۀ (Print Screen (Prt Scr روی کیبورد رو بزن بعد برو توی برنامۀ paint پیست (paste) کن.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
سرم داره گيج گيج :wacko: از كار و زندگي افتادم عجب انيمه اي بود ... خواهر فريداي عزيز بسيار ممنون :wub:

يه چند تا چيز جالب توي سريال ديدم كه حتما مينويسم . فقط چند تا سوال دارم كه اگر تا امشب جواب نگيرم رسما ميميرم !!!

اول كه سريال كلا چند قسمته ؟! چند قسمتش توي آرشيو هست ؟ تموم شده يا هنوز هم ادامه داره ؟ يادمه چند روز پيش توي تاپيك نوشته بودين قسمت 121 !! يعني هنوز هم ادامه داره ؟ تا قسمت 65 كه ديگه ماجراهاي توي مدرسه تموم ميشه بيشتر نگاه نكردم چون ميدونم اگر ناقص باشه خيلي حال گيريه !

دوم اون كاپيتانها و ارشد ها كارشون چي بود ؟!با اين همه نيروهاي عجيب و فوق العاده و اينا ! ديوار خراب ميكردند زمين ميكندند اژدها ميشدند .... هالوها كه با يه ضربه شمشير ميمردند كه ! توي 65 قسمتي كه ديدم هيچ وقت نشد يه كاپيتان بياد توي شهر هالو بكشه

سوم كه من متوجه نشدم ! اون مغازه داره كه بهش آموزش داد چرا از شهر اومده بود بيرون ؟! اصلا مگه نبايد اول از جسم آدميشون بيان بيرون بعد death god بشن ! پس چرا اون بدون اينكه بياد بيرون يه كارهايي ميكرد ؟! اون يارو هيكليه سياه پوسته كي بود باهاش بود ؟!

جريان خوده پسره چيه ؟! مگه آدمي زاد نبود ؟ چطوري تبديل شد به Death god ؟ چرا اين همه قدرت داشت ؟ چرا توي دنياي درونش يه هالو هم بود ؟ تازه ميگفت قراره يه روزي من سلطان اين دنيا بشم ! از خودش هم نيرومند تر بود :blink:

هر كي جواب ميده خيلي مرسي :happy:

بلیچ تا الان 121 قسمتش اومده و حالا حالا هم ادامه داره . قسمت اولش نشون میده چطوری به Death god تبدیل شد دیگه فکر کنم اینقدر سریع دیدی همه یر نویسهارو نخوندی:p

راستی کاپیتانها فرمانده هر بخش بودن خودشون که نمی یومدن هالو بکشن این کارو میدادن به Death god هایی که درجه پایین تر داشتن.:p قسمت 65 یادم نیست باید برم دوباره ببینم.

راستی اگه دوست داری بیشتر سر در بیاری برو مانگاش رو بخون تا چپتر 271 اومده:p
راستی قسمت 64 تا 109 فقط قسمتیهایی هست که اضافه شده تا انیمه از مانگا جلو نزنه چون از روی مانگا سخته میشه هر قسمش.

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
ميبينم که، طبق خبری که هم اکنون به دست من رسيد، تو index مون از يکی از قشنگ ترين کارتون هايی که تا حالا ديدم هيچ خبری نيست !!! :blink: ... هی هی هی :D ... پس وقتشه که بساط spoil رو پهن کنيم :happy:

神様家族
かみさま かぞく

Kamisama Kazoku
( خانواده خدا )

اين کارتون 13 قسمتی درباره پسر خداست ( درست خوندين، خودشه ! پسر خدا :cool: ) که اسمش Kamiyama Samatarou می باشه ( توجه داشته باشيد که Kami~sama يعنی "خدا" )

ماجرا از اونجا شروع ميشه که Samatarou~kun از چند وقت پيش با خانواده و فرشته نگهبانش ( Tenko ) تشريف آوردن زمين و شبيه آدم ها زندگی می کنن تا اين آقا پسر گل گلاب بتونه آدم ها رو بهتر درک کنه و يه روز خدای خوبی بشه :happy:
البته از اونجايی که "خدا اينا" واسه پسرشون کلی اميد و آرزو دارن، هميشه هر چيزی رو که بخواد سه سوت براش فراهم ميکنن و کلا دارن Samatarou رو لوس بار ميارن... ولی از طرفی هم Tenko و هم خود Samatarou از اين وضع خسته شدن : Tenko که از روز تولدش با Samatarou بزرگ شده و خيلی هم دوستش داره از اينکه Samatarou داره کم کم از خود راضی و بی مسئوليت ميشه ناراحته و Samatarou هم دلش ميخواد خودش چيزايی رو که دوست داره بدست بياره و هر دفعه خانوادش براش "معجزه" ميکنن از دستشون عصبانی ميشه، البته خيلی چيزای ديگه هم اتفاق ميفته که بهتره ببينين تا اينکه اينجا بخونين...

اين از اون anime های حسابی خنده داره که هم داستان قشنگی داره و هم کاراکتر های جالب ( مثلا Tenko جزو دوست داشتنی ترين کاراکترهايه که تا حالا تو يه anime ديدم :happy: )

مهم ترين حسن اين کارتون ( به نظر من ) اينه که آدم بعد از ديدن هر قسمتش احساس خوبی داره، مخصوصا قسمت های 4 و 8 و 13 که وقتی تموم ميشن... چطوری بگم... به آدم احساس "رستگاری" دست ميده !!! :p البته قسمت زيادی از اين احساس رو مديون openning و ending قشنگ اين کارتون هستيم

در کل تماشای اين anime رو به همگی onii~sama ها و onee~sama های محترم ( بجز اونايی که زود رنج هستن و شوخی های بالای 16 سال اين anime بهشون بر ميخوره :blink: ) توصيه ميکنم

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
اين مشكلات ما هم داستاني شده واسه خودشا . اين دكمه هم كار نمي كنه
39.gif

مي گم اصلا بيخيال . من لقاي دانلود با ايمول رو به عطاش بخشيدم . دوستان رو هم بيخود تو زحمت انداختيم .

ببينم كسي ديجيمون رو داره ؟؟

من يه دوتا لينك تورنت ازش پيدا كردم ولي سيدراش پايينه

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
برادر لياپن و برادر کاکاشی

کاش اين بحث رو تو تاپيک مشارکت دانلود ميکردين تا بقيه بچه هايی که بلد نيستن با emule کار کنن هم ياد بگيرن.:happy::rolleyes: ميتونين پست هاتون رو اون ور هم بزارين:eek:. البته خلاصه اش رو، چون همش که فکر کنم 1-2 صفحه بشه ...:p:cool:

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
برادر لياپن و برادر کاکاشی

کاش اين بحث رو تو تاپيک مشارکت دانلود ميکردين تا بقيه بچه هايی که بلد نيستن با emule کار کنن هم ياد بگيرن. ميتونين پست هاتون رو اون ور هم بزارين. البته خلاصه اش رو، چون همش که فکر کنم 1-2 صفحه بشه ...

مشكلي نيست ادامش رو ميريم اونجا
92.gif

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
راستی minna~san !
هنوز کسی Melancholy of Haruhi رو download نکرده ؟
اگه کسی download ش کرده لطفا منو خبر کنه تا غلاميشو بکنم... onegaishimasu :happy:

بالا