• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
[Bakakozou​_-​_Conclave]Witchblade​_-​_12[H264][BF82B8D3].mkv
36_1_33.gif

AnimeREPermissionRequired2copy_t.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
به جز مهدی کيا کارتون speed grapher رو ديدن؟:eek::cool::f34r:

189713.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی دنی دنبال عکس بی ماسک کاکاشی ميگشتی، اين يکی رو يادم رفت برات بزارم:D:

203318-20060903174702.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
هنوز کسی Melancholy of Haruhi رو download نکرده ؟
من بيدارم!:p

اينو روزبه داره دان ميکنه;). روزبه تموم کردی يا نه؟:eek:
راستش منم باهات موافقم... فقط به نظر من اين anime به ديدنش می ارزيد ... kana
من 11 هفته دق کردم تا اين سريال تموم شد!:p من خوشم اومد ازش :cool:مخصوصاً که هيجانش زياد بود!:D

juuousei.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سرم داره گيج گيج :wacko: از كار و زندگي افتادم عجب انيمه اي بود ... خواهر فريداي عزيز بسيار ممنون :wub:
من که کاری نکردم:p، دست کسی که برات فرستاده درد نکنه!:happy:
يه چند تا چيز جالب توي سريال ديدم كه حتما مينويسم . فقط چند تا سوال دارم كه اگر تا امشب جواب نگيرم رسما ميميرم !!!
ميشه جواب اکثر سوالات رو بديم ولی حسابی برات spoil ميشه،:eek::( خودت ببينی و جوابات رو بگيری بهتره.:happy:;)

فکر هم نکنم بليچ حالا حالا ها قصد تموم شدن داشته باشه ... :wacko::D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی بچه ها نظرتون درباره ی آواتور جدیدم چیه؟البته موقتیه!به احتمال زیاد دوباره میرم سراغ اولیه. گفتم شاید برای تنوع بد نباشه!
129fs3769376.gif
4_1_204.gif

چرا مثل من نميشی که بقيه سر گيجه بگيرن؟!:D
اینه که تو داری سیزن اوله.فکر میکنم سیزن دومو به غیر فریدا هیچ کدوم از بچه ها نداشته باشن.البته داستان تو سیزن دوم هم تموم نشد و موند واسه سیزن سوم که انگار در حال ساخته.
خدا چی کارشونکنه که مردم رو اينجوری ميزارن سر کار!
4_2_101.gif
من کلی برای فصل دوش صبر کردم حالا بايد برای فصل 3 صبر کنم!!!!!
4_9_16.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
به نظر من هم این مورد تاپیک جالبی می شه ... ولی فقط اهنگ های بلیچ رو نذارین ... بر عکس انیمه بلیچ از آهنگ های تیتراژش اصلا خوشم نمیاد خیلی اذیت می کنه ...:lol:
lol :lol:
من چون از اين آهنگش خوشم ميآد اينو ميزارم:D:
http://www.4shared.com/file/14295521/5de3054f/Bleach_Opening_-_Yui_-_Rolling_star.html
راستی روزبه قبلاً نزاشته بودش؟
4_12_4.gif

coverA.JPG

واقعا جای خالی ایشون احساس می شه ...
تا اينجا که من اطلاع دارم هنوز گرفتاريشون حل نشده!:(
پ.ن : خواهر فریدا توی دو پست اول این تاپیک چی گذاشتین ؟ نکنه رمزه ؟ ...
22.gif
نه يه سری عکس chibi از کارتون های مختلف بود که مثل اينکه نزاشته hot link کنم!:(:p
اوه , چه خوب ... منم یه روز یکی از طراحی هام رو می زارم البته من به صورت تفننی اینکار رو می کنم و هنوز به مرز تخیل وارد نشدم ... و بیشتر وقتی که از درس خوندن خسته می شم قلم طراحی رو بلند می کنم ... اسم خودم رو طراح نمی دونم ولی ... دوستدار طراحی چرا ...
پس مثل خودمی!;) ميگم يادتون نره نقاشی يه منم تو تاپيکتون بزارين!:D:lol:
حتماً کاراتو بزار ببينيم :rolleyes::happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب اینجا در واقع تاپیک انیمه های ژاپنی بوده . بنظرم همین جا ادامه بدیم
فقط 10 صفحه اول انیمیشن های غیر ژاپنی است و چنتا که خواهر پرشیانا معرفی کردند که میشه پست ها را منتقل کرد
خوب چون بقيه نظری ندادن، و با در نظر گرفتن اينکه سکوت علامت رضاست، پس همين کار رو ميکنيم. اينجا رو به عنوان تاپيک انيمه های ژاپنی نگاه ميداريم و 2 تا تاپيک ديگه برای کارتون های ديگه ميزنيم و پست ها رو هم سره فرصت جابجا ميکنيم.:)

خواهر پرشيانا جون پس تو زحمت کارتون های قديمی TV رو به عهده بگير و ايندکس تاپيک و همه چيزش هم با خودت.:D;)

کی داوطلب زدن تاپيک کارتون های قربی هست؟:eek: هر کی تاپيک رو ميزنه حواسش باشه که ايندکس تاپيک رو هم بايد قبول کنه. پست اول و دوم هر تاپيک رو برای اين کار کنار بزارين.:cool::)
هر اهنگی که به انیمه ها مربوط باشه ، اهنگ های دیگه ای هم باشه کامل تر میشه (مخصوصلا چینی و ژاپنی) که در بقیه قسمت ها پیدا نمیشود.
و کلی هم باشه ( انیمه و انیمیشن ) پست اول تاپیک را هم خالی بزاریم برای اینکه فهرست تاپیک بشه.
ok پس زحمت زدن تاپيک و ايندکسش با خودت :D;)
ممنون . اسمش را دقیقا چی بزاریم
سيمور يه تاپيک زد ديگه همون خوبه:happy:، توی اون همه مسائل جانبی کارتون ها رو ميتونيم عنوان کنيم.;)

فکر کنم تقريباً همه چيز و مسئوليت هاش تقسيم شد.:)
هر کس آماده کمک هست بگه که کلی کار جابجايی داريم:wacko:

يادم افتاد برادر ويلی يه پيشنهاد هم برای تاپيک اخبار انيميشن ها داده بودن. برادر خودت ميتونی مسئوليت ايندکسش رو قبول کنی؟;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
آقا من هیچ کاره بیدم.خودت حتما باید باشی .توطئه ی یه نفره اصلا مزه نمیده.
باشه :lol: ;) آخه تا خودم بخوام بيام خيلی طول ميکشه:cool:ميترسم از غم فراق کتابش دچار افسردگی بشه ... :rolleyes::f34r::D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ایول بابا من 3 ساعت نبودم 3 صفحه اضافه شده :wacko: امروز 2 تا خبر خوب گرفتم ، یکی عروسی خواهرم بود:happy: یکی هم بخش شدن انیمیشن :D
مثل اينکه اين دفعه منم که دارم نفر آخر تبريک ميگم:(:eek:

تبريک برادر omedeto :happy:

شمام يادت باشه شيرينی منو کنار بزاری:D، من هم چنان در حال نوشتن تموم بدهکاری هام از همه هستم ... :whistle:

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
هر کس آماده کمک هست بگه که کلی کار جابجايی داري

خواهر جان غم نداره ! خودم يه وانت ميگيرم ميام ....پنجاه صفحه با من :blink: فقط اون وسط مسط ها بهم بدين كه آخر هفته ها وقتم پره !

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
عفو این عقاب خاطی فراموش نشه
ميخواستم عفوت کنم
15_3_40.gif
ولی چون يادت رفت اينوياشا
inuyasha_ears.gif
(سيمور) رو تو ليستت بزاری، جورمت 2 برابر شده!
15_3_35.gif

اعتراف می کنم هردو سه ماه یکی از بستگان از تورنتو(داییم زن داییم خاله مادرم استادمو..)اومدن اینور وبه فکر من نرسید میشه کمی مفید باشن اتین سری (دوماه دیگه!) پسرداییم میاد جبران می کنم!)
هر وقت خواستن بيان از يه ماه قبلش بگو، چون تا من رايت کنم و پست کنم و به دستشون برسه، خيلی طول ميکشه ... ;)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
مثل اينکه اين دفعه منم که دارم نفر آخر تبريک ميگم:(:eek:

تبريک برادر omedeto :happy:

شمام يادت باشه شيرينی منو کنار بزاری:D، من هم چنان در حال نوشتن تموم بدهکاری هام از همه هستم ... :whistle:

خیلی ممنون خواهر:happy:

شما هر وقت اومدین ایران من در خدمت هستم و شیرینی تون محفوظه:lol:

تقريباً همونه فقط مثل اينکه با خوده خون کاری نداره! :happy:

این انیمه رو از روی دو انیمه دیگه Kanon و Da Capo ساخته شده و ظاهرا خیلی شبیه به Da Capo هستش:cool:
خواهر ظاهرا در اشتباهین ، چون Sola به معنی Soul هستش و ظاهرا این دختر یه جورایی روح تشریف داره:cool: اخه داستانش ظاهرا خیلی شبیه به رمان Anima Sola به معنی روح تنها ، هست:cool:

راستی خواهر یه فکری هم در مورد تیزر های این بازی ها و فیلمهای داخل بازیها بکنید ، جدیدا بعضی هاشون واقعا جالب کار شدند و از بیشتر انمیشن ها قشنگتر شدند ( اونا خودشون هم انیمیشن هستند) و وقتی با داستان عالی ترکیب میشند که وا ویلا :D ( مثل بازی Metal Gear Solid که اونقدر قشنگ کار شده که تا 4 قسمت بازیشو ساختند و حالا دارند فیلمشو میسازند):lol: نظرتون چیه؟

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
....خماري اصولا خيلي بده !! به پيشنهاد اساتيد بزرگ ديگه نگاه نكردم قسمت 65 اونجاست كه جريانات داخل مدرسه تموم ميشه و همه معماها حل ميشن و قسمت بعدش اونجاست كه برميگرده خونه و .... ! اين هم تا آخرش ميره كه بعدش يه داستان جديد شروع بشه ؟ :blush:

بالا