• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
آخه من به تو چی بگم؟!!!
126fs2276283.gif

frustratedf.gif

حالا اواتورت عوض می کنی از چنگال برادر شیان فرار کنی
126fs2276283.gif
فقط خیلی شانس اوردی نوادم مثل جدش توانایی شناخت خانم ها(مثلا فهمیدم یوئه چقدر ملعونه!)داشت !;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
هر ظاهرا در اشتباهین ، چون Sola به معنی Soul هستش و ظاهرا این دختر یه جورایی روح تشریف داره:cool: اخه داستانش ظاهرا خیلی شبیه به رمان Anima Sola به معنی روح تنها ، هست:cool:
راستش دختره خيلی واضح گفت:blink:: I'm the demon of the night!

اگه تو نور هم بياد خاکستر ميشه!:(

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
راستش دختره خيلی واضح گفت:blink:: I'm the demon of the night!

اگه تو نور هم بياد خاکستر ميشه!:(

خواهر اگه میشه اون پست منو دوباره بخون چون یه پیشنهاد داشتم.:happy:

خودشم Demon به معنی Evil Sprit هم هستش:cool:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر اگه میشه اون پست منو دوباره بخون چون یه پیشنهاد داشتم.
خودشم Demon به معنی Evil Sprit هم هستش
ممکنه ولی آخه اين دختره evil نيست :D يعنی خيلی kawaii يه:happy:، نميدونم؟:rolleyes: ولی تنهاييش رو راست ميگی!:cool: حالا بزار بره جلو ببينيم کدومشه؟!:D

راستی کدوم پيشنهادتو داری ميگی؟:eek:
آها يکی در مورد 2 بعدی و 3 بعدی داده بودی؟ ولی آخه کارتون های 3 بعدی کم داريم و هم اينکه برادر توماس يه تاپيک در اين رابطه قبلاً زده بودن:happy:.

حالا منظورت همين بود؟:eek:
خودشم خواهر مژده گانی بده - دیگه لازم نیست کل فایل تصویری با زیرنویس فارسی رو آپلود کنیم :D :cool: - بعد از این فقط لازمه که فایل زیرنویس (Srt) رو آپکنیم که اونم حجم هر قسمتش میشه حداکثر 50 کیلو بایت
دستت درد نکنه حتماً بگو;) ولی کسايی که اصل کارتون رو ندارن چی؟ فقط زيرنويس خالی رو آپلود کنيم؟:eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دقت کنید دوستان ... به این میگن پسر خوب ، ببینید کلمه spoiler چقدر درشت و پرملات (!) نوشته شده
acigar.gif
...
اين به پيشنهاد من بود فقط به خاطر تو ... :lol:
اصلا آدم SPOILER رو که می بینه می خواد بره صفحه بعد !!! ...
اصلاً اين وسواسه توئه که باعث ميشه من lينقدر دوست داشته باشم spoil کنم! :D

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ميخواستم عفوت کنم
15_3_40.gif
ولی چون يادت رفت اينوياشا
inuyasha_ears.gif
(سيمور) رو تو ليستت بزاری، جورمت 2 برابر شده!
15_3_35.gif

هر وقت خواستن بيان از يه ماه قبلش بگو، چون تا من رايت کنم و پست کنم و به دستشون برسه، خيلی طول ميکشه ... ;)

از بهروز جان خواستم اضافش کنه!در مورد اونشونم چشم :happy:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
ممکنه ولی آخه اين دختره evil نيست :D يعنی خيلی kawaii يه:happy:، نميدونم؟:rolleyes: ولی تنهاييش رو راست ميگی!:cool: حالا بزار بره جلو ببينيم کدومشه؟!:D

راستی کدوم پيشنهادتو داری ميگی؟:eek:
آها يکی در مورد 2 بعدی و 3 بعدی داده بودی؟ ولی آخه کارتون های 3 بعدی کم داريم و هم اينکه برادر توماس يه تاپيک در اين رابطه قبلاً زده بودن:happy:.

حالا منظورت همين بود؟:eek:

دستت درد نکنه حتماً بگو;) ولی کسايی که اصل کارتون رو ندارن چی؟ فقط زيرنويس خالی رو آپلود کنيم؟:eek:
درمورد اینکه انیمیشن 3-بعدی کمه ، باید بگم تقریبا صحیحه ولی ما ژانر هایی مثل 2-بعدی در 3-بعدی هم داریم که میتونه در این ثسمت قرار بگیره یا انیمیشن های کوتاه ( خواهر اینو گفتم یادم افتاد ،شما The Cathedral رو دیدین؟ اگه نه ببینید چون جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه رو گرفته :
cathedral.jpg

یکی این بود ولی اونیکه مد نظرم بود اینه

راستی خواهر یه فکری هم در مورد تیزر های این بازی ها و فیلمهای داخل بازیها بکنید ، جدیدا بعضی هاشون واقعا جالب کار شدند و از بیشتر انمیشن ها قشنگتر شدند ( اونا خودشون هم انیمیشن هستند) و وقتی با داستان عالی ترکیب میشند که وا ویلا ( مثل بازی Metal Gear Solid که اونقدر قشنگ کار شده که تا 4 قسمت بازیشو ساختند و حالا دارند فیلمشو میسازند) نظرتون چیه؟

خودشم اونایی که کارتون رو ندارند میتونند از بچه ها بگیرند و یا داون کنند ولی اونایی که دارند از اول داون کنند؟ آخه انصافتون رو شکر ، اگه من خودم بودم عمرا این کارو نمیکردم چون شخصا طالب دیدن انیمه های جدید هستم:cool:

اینو با برادر میثم در میام گزاشتم اون مخالفه ، دلایلش رو به شما هم PM میزنم تا نظر شما رو هم بدونیم ، خواهر جوابش نمونه برا یه ماه دیگه؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
درمورد اینکه انیمیشن 3-بعدی کمه ، باید بگم تقریبا صحیحه ولی ما ژانر هایی مثل 2-بعدی در 3-بعدی هم داریم که میتونه در این ثسمت قرار بگیره یا انیمیشن های کوتاه
خوب اونا رو ميتونيم تو همون تاپيک برادر توماس بحث کنيم که تاپيک اضافی هم نزنيم :happy:
( خواهر اینو گفتم یادم افتاد ،شما The Cathedral رو دیدین؟ اگه نه ببینید چون جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه رو گرفته :
نه ميرم ميبينم;)

یکی این بود ولی اونیکه مد نظرم بود اینه
نميدونم ببين کجا ميشه بحثشو کرد ولی اگه يادم باشه بازم برادر توماس يه تاپيک در اين رابطه داشتن:). اگه دارن ديگه باز تاپيک نزنيم. بايد اينا رو از برادر بپرسيم.:rolleyes:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
انیم تو سبک thriller چی سراغ دارید ؟
hmm.gif

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
بابا ما يه چند ساعت نبوديم ببين چه خبر شده اينجا .

اين خواهر فريدا هم كه به ما ميگه بريد تو اون تاپيك پست بزنيد اونوقت هيچكي نبوده كه به ما اونجا يه جواب بده . اينجا كه پست مي زني كلي از بچه ها جوابت و مي دن .

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بابا ما يه چند ساعت نبوديم ببين چه خبر شده اينجا .

اين خواهر فريدا هم كه به ما ميگه بريد تو اون تاپيك پست بزنيد اونوقت هيچكي نبوده كه به ما اونجا يه جواب بده . اينجا كه پست مي زني كلي از بچه ها جوابت و مي دن .
من نگفتم اينجا پست نزنين، گفتم اون بحث بيشتر جاش تو اون تاپيک بود و برادر کاکاشی تو اون تاپيک هم هستن و تو اون تاپيک هم اون بحث به درد خيلی از بچه ها که تو کاره دانلود هستن ميخوره!:cool:

هر سوال کارتونی اي که دارين اينجا در خدمتيم :happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بیخیال Sensei چیه ، شما Senpai ما هستید:lol:
معنیش میشه : Long time No see
ببينم برادر منظورت همون sashibouri بود؟:eek: تو رو خدا رومانجی بنويسين:rolleyes:، با فونت ژاپنی که مينوسين همش برای من علامت سوال مينويسه ... :(:(:(

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
براي جلوگيري از پست تكراري خواهر جان يه لطفي بكن به اون تاپيك هم يه سري بزن
225.gif

بالا