• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
[Order]​_DGray-man​_-​_28​_[A428FE0F].avi
[Order]​_DGray-man​_-​_28​_[4391A333].mp4

d-gray-man.jpg

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
آره ديگه منظورش همون hisashiburi ی خودمونه ،ولی شيطون هر دفعه kanji شو می نويسه که من يه ساعت برم دنبال معنيش بگردم :wacko: ( بعد بهش ميگم sensei ميگه " اين حرفا چيه ؟!؟ " :D )
36_1_15.gif

قابل نداره :happy:
かな kana يعنی "فکر کنم" ، "به گمانم" ، "شايد" ، "يه جورايی" ، "تو اين مايه ها" بعضی وقتا هم معنيش ميشه "..." :graduated و همونطوری که kakashi~sensei گفت به "علامت سوال" هم ميگن kana

دقیقا :happy: من فکر کردم اونجا که گفته بودی Kana منظورت "؟" بود ( از روی اسمایلی) بخاطر همین اونیکی ها رو ننوشتم که زحمتشو خودت کشیدی;):lol:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
....خماري اصولا خيلي بده !! به پيشنهاد اساتيد بزرگ ديگه نگاه نكردم قسمت 65 اونجاست كه جريانات داخل مدرسه تموم ميشه و همه معماها حل ميشن و قسمت بعدش اونجاست كه برميگرده خونه و .... ! اين هم تا آخرش ميره كه بعدش يه داستان جديد شروع بشه ؟ :blush:

من رفتم قسمت 65 رو دیدم ولی نفهمیدم چی میگی؟ قسمت 65 که تازه یه بازی معمایی شروع میشه
297.gif

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
تست من شد این

shikamaru.jpg

ولی از این بیشتر خوشم میاد

shino.jpg

حالا این دو تا شخصیت چطورین؟ من فقط یکی دو قسمت دیدم در باره اطلاعاتی ندارم.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اینو بابک برای من ارسالیده. بسی باحال بید
2qwzpqs.gif

نه ميرم ميبينم;)

میگم اگه از اون خوشتون اومده ، از این 100% خوشتون میاد چون واقعا جالبه:cool: اینم از اون انیمیشن های Award Winning هست:lol:

لطفا اگه دیدید به منم بگید نظرتون چیه :happy: OK؟

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
تست من شد این

shikamaru.jpg

ولی از این بیشتر خوشم میاد

shino.jpg

حالا این دو تا شخصیت چطورین؟ من فقط یکی دو قسمت دیدم در باره اطلاعاتی ندارم.

اون Shaikamaru که آخر هوش و زکاوت هستش و اولین نفر از کلاس ناروتو ایناست که چونین شد ولی یه نمه تنبل هستش:cool:

اون Shino هم که آخر مرموز ، خونسرد است که میشه گفت اونم یکم باهوش تشریف داره :happy:

حالا فکر کنم بهتره همون خودت باشی؟:f34r: :lol:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
کسی dic خوب سراغ داره ؟ حالا اگه همشون یه جا بودن بهتر ! نبود جدا جدا , البته خودم یکی دوتا دارم ولی لغت هاش خیلی زیاد نیست .

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
خوب این هم معرفی یک انیمه جدید.
البته انیمه های زیادی همونطور که قبلا هم گفتم این فصل اومده ولی خوب چندتاییشون نسبت به بقیه ارجحترند!
این انیمه هم با توجه به مانگای خوبی که داشت(داره) انتظار زیادی ازش میره(دقیقا مثل death note).

Bokurano

30ie2qq.jpg

داستان این انیمه مربوط به گروهی 15 نفره از تعدادی دانش آموز میشه که در حال گذروندن یک کمپ تابستونی هستند.یک روز در حالی که مشغول بازی در ساحل هستند به پیشنهاد یکیشون به غاری که در اون نزدیکی هست میرن و در اونجا مردی رو میبینن که خودشو Kokopelli معرفی میکنه و عنوان میکنه که یک برنامه نویس هست و مشغول نوشتن برنامه یک بازی هست و همونجا به بچه ها پیشنهاد میکنه که بازی رو امتحان کنن و روند بازی رو هم به اینصورت توضیح میده که 15 موجود بیگانه به زمین حمله میکنن و بچه ها با بدست گرفتن کنترل یک ربات غول پیکر در بازی باید این 15 موجود رو از بین ببرن.تمامی بچه ها به جز یک نفر که از همه هم کوچکتره بازی رو امتحان میکنن.در ادامه Kokopelli عنوان میکنه که در هر زمان یکی از موجودات ظاهر میشه و خودش هم مسئولیت جنگیدن با اولین اونها رو به عهده میگیره و بعد از این گفتگو ناگهان بچه ها در ساحل بیدار میشن و همه فکر میکنن این اتفاقات فقط یک رویا بوده.اما در راه بازگشت وقتی یکی از بچه ها به پشت سرش نگاه میکنه ربات غول پیکری رو میبینه که Kokopelli کنترل اونو بدست داره و بعد از دیدن این صحنه همگی با موجودی مواجه میشن که گویا یکی از همون موجودات بیگانه است کهKokopelli در موردشون حرف زده بود و اینجاست که به این موضوع پی میبرن اونا با یک بازی طرف نیستند بلکه این واقعیت که در بطن اون قرار گرفتند...

2rztlyt.jpg
2vcxgdv.jpg

op

2dsllid.jpg

uninstal by Ishikawa Chiaki
bokurano op

ED

2u7cbc8.jpg

Little Bird BY Ishikawa Chiaki
BOKURANO ED

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اون Shaikamaru که آخر هوش و زکاوت هستش و اولین نفر از کلاس ناروتو ایناست که چونین شد ولی یه نمه تنبل هستش:cool:

اون Shino هم که آخر مرموز ، خونسرد است که میشه گفت اونم یکم باهوش تشریف داره :happy:

حالا فکر کنم بهتره همون خودت باشی؟:f34r: :lol:

خیلی ممنون :happy:

اره منم فکر کنم همون خودم باشم بهترم:lol:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
خوب این هم معرفی یک انیمه جدید.
البته انیمه های زیادی همونطور که قبلا هم گفتم این فصل اومده ولی خوب چندتاییشون نسبت به بقیه ارجحترند!
این انیمه هم با توجه به مانگای خوبی که داشت(داره) انتظار زیادی ازش میره(دقیقا مثل death note).

Bokurano

اینم لینک قسمت اول این انیمه در راستای تکمیل سخنان برادرم ( دوباره به تقلید از خواهرم) :

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Originally Posted by shinobi

naruto.jpg

Originally Posted by linghuchong

shikamaru.jpg
کسايی که تست ندادن، لطفاً بشتابن:
fan06.jpg

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اِ برادر شیان چرا کارکتر ما یکی شد. خوب به نفع من شد چون قبلا برام حرف درآورده بودن.من خودمو عوض می کنم.
kakashi.jpg

ادیت: الان دیدم من و کاکاشی کان هم یکی از آب در اومدیم..من می خواستم جدید باشم...
2.gif

بعد از اینهمه مدت که با هم شیبره نارگیل خوردیم یه با ر جواب تستت با من یکی دراومد عوضش می کنی!:( (در اعتراض به این اقدام مکن میرم بن می شم!
اصلا مگه این چشه بنده خدا هم قوی تر از کاکاشی امثالشه هم دوستداشتنی تره و هم خوشتیپتر !:happy:
jiraiya.jpg

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
بعد از اینهمه مدت که با هم شیبره نارگیل خوردیم یه با ر جواب تستت با من یکی دراومد عوضش می کنی!:( (در اعتراض به این اقدام مکن میرم بن می شم!
اصلا مگه این چشه بنده خدا هم قوی تر از کاکاشی امثالشه هم دوستداشتنی تره و هم خوشتیپتر !:happy:
jiraiya.jpg

میگم pervert بودنش یادت رفت:D ;)

اینم بخاطر تمام Jiraiya های عزیز :lol:

136fs400078.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
وای که اين بليچ عجب هيجانی داری!!!!!....
36_2_27.gif

نکات اين قسمت:

- بابای ايشيدا ...
4_6_200v.gif

- رابطه آيزن و افرادش ...
4_12_12.gif

- ايچيگو - هالو ...
36_6_4.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2