• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من نميدونم تو چرا ميری تو youtube انيم نگاه ميکنی:eek::blink:. اين همه کارتون ... از بچه ها بگير خوب ... ;)
اینم میشه
2chw5mg.gif
.

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0

こんばんは
konbanwa
:lol:

اولا که از دست اندر کاران اضافه شدن قابليت spoil به forum خيلی ممنون و متشکر هستم، خسته نباشيد

ごくろうさま
gokurousama
yahoo.gif

بعدشم اگه اجازه بدين می خوام يه خورده سرش غر بزنم
sweat.gif
...

يه غر اينکه منم مثل ميثم-سان از شکل و قيافه و طرز کار spoil تو سايت AnimeSuki بيشتر خوشم مياد، چون هم "اندازه" و "کلفتی کادر" ش مثل quote هاست و هم يه دکمه باز و بستش می کنه ( که قابل فهم تر از پيغام "click to show/hide" می باشه )
ضمنا ( البته به نظر من ) اينکه click کردن قسمت spoil باعث بسته شدنش ميشه بيشتر مايه دردسره تا اينکه feature به درد بخوری باشه

يه غر ديگه اينکه چرا با اينکه موقع ساختنش از آدم يه "عنوان" ميخواد ولی نشونش نميده ؟!؟ اينکه بشه براش "عنوان" گذاشت خيلی خوبه، ولی خوب بايد نشونش داد تا بشه بهش گفت "عنوان"
mellow.gif

يکی ديگه هم هست که از همه مهم تره : خيلی بهتر بود اگه عکس های توی قسمت spoil همون موقع load شدن صفحه load ميشدن، نه بعد از اينکه قسمت spoil رو باز کرديم... بعضی از بچه ها forum رو واسه خودشون save می کنن ( و پيدا کردن و click کردن دونه دونه قسمت های spoil تو هر صفحه براشون کابوسی خواهد بود) بعضی ها هم که مثل من فقيرن و با dial-up به اينترنت وصل ميشن، ترجيح ميدن يه بار همه صفحه هايی که نخوندن رو load کنن و بعد از اينکه connection اينترنت شونو قطع کردن شروع کنن به خوندن ( که خب بهتره مجبور نباشن واسه load کردن عکس های توی هر spoil دوباره connect شن )

حالا شايدم بگين "برو بچه ! اين حرفا به تو نيومده، ما که مثل تو بی کار نيستيم بشينيم به عالم و آدم گير بديم..." و قيافتون هم اين شکلی بشه
read.gif
ولی خب هر چی باشه spoil دار شديم، همينجوريش هم کلی ممنون
biggrin.gif

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی یه سوال این انیمه Eiken چیه؟ تو این تاپیک دربارش گفتین؟

من نديدمش ولي اگه بخوايد و اسمشم همين باشه مي تونم يه چيزايي ازش براتون پيدا كنم.البته شايد خواهر فريدا بدونه

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من نديدمش ولي اگه بخوايد و اسمشم همين باشه مي تونم يه چيزايي ازش براتون پيدا كنم.البته شايد خواهر فريدا بدونه

یه چیزایی تو ویکی پدیا و چند تا سایت پیدا کردم میخواستم بدونم دیدن یا نه چطوری هستش.:D

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
جناب سهیل من Eiken رو دیدم. ژانرش کمدی و کلا +18 هست.فقط هم دو تا اپیزوده.

سه هزار پسته شدن ملکه ی انیمیشن ها رو تبریک می گم.

تولد خواهر ین ین مهربون رو هم با تاخیر تبریک می گم.

welcome back

سلام ساحل جان خیلی ممنون پس اینجوریه ژانرش ممنون.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ای وای:eek: جا موندم 3003 پسته شدن حواهر فریدا رو تبریک میگم. ایشالا 10000 رو هم تبریک میگم
ممنون:happy:
من 2-1 هفته بود هی میگفتم این کارتونه که عکس میگیره چیه؟
آخه من از کجا بدونم؟!:blink::p بايد يه کم اطلاعات بيشتری ميدادی;). خوب حالا خوب شد که همين بود:happy:.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر فریدا بابت لیست جدید دستت دردنکنه
3925.gif
ترکوندیا از تمام دفعات قبل فک کنم این دفعه بیشتر رایت زدی
rose.gif
خواهش :p

آره برای اينکه دارم سره وقت رايت ميکنم lز هر چيزه جديدی هم همزمان 2 تا رايت ميکنم ، يه کاره کپی کردن dvd رو هاردم کم شده.:D فکر کنم اين دفعه 100 تا dvd بشه ... :cool:

------------------

راستی با البرز هم حرف زدم قرار شد هانا يوری دانگوی 2 و slam dunk رو بفرسته:D. به موقع برسه اينا رو هم براتون ميفرستم.;)

sd_ending.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
میبینم که انیمه درخواستی منم تو لیستتون هست :D :happy: فقط یه سوال توی لیست انیمه ها جلوی این کارتون نوشته ---> 48+3 پس چرا این 25 نوشتین شما؟!
297.gif
آها season اولشو برات زدم:p. کارتونای چند فصلی رو نوبتی ميفرستم که اذيتتون کنم!
36_1_15.gif

از شوخی گذشته برسم اون يکيش رو هم برات ميزنم;). برادر کاکاشی هم فکر کنم مشتری اين يکی باشه!:D

ray_t001.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
يه آپديت دکتر مايکلی هم بدم:D:
Dr. Quinn Season 1: 14
Dr. Quinn Season 2: 10
Dr. Quinn Season 3: 15

drquin0.jpg

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
100 تا dvd بشه ... :cool:

صد تا ديويدي :blink: راستي اسپويلتونو هم ديدم !!! نتونستم جلوي خودمو بگيرم ايچيگو كه رسما تغئير هويت داد ! راهي هم براي برگشتش هست ؟ :p

پ.ن :‌ اشكم در اومد ! نشد اسپويل كنم به هم ميريخت....

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اون اوایل که تازه اومده بودم 40 صفحه 40 صفحه save می کردم ولی از چند ماه پیش که به طور مستمر به این تاپیک سر میزنم به مرور save میکنم که تا الان تقریبا تمام تاپیک save شده :) :D
چه خبر مسرت بخشی، همچنان به کارت ادامه بده،;):D يه کپی هم بعدن ها برای من بزن ... :rolleyes::happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
صد تا ديويدي :blink: راستي اسپويلتونو هم ديدم !!! نتونستم جلوي خودمو بگيرم ايچيگو كه رسما تغئير هويت داد ! راهي هم براي برگشتش هست ؟ :p
کاش اينم ميزاشتی تو spoil چون الان سيمور ميآد سرمونو از تن مون جدا ميکنه!
36_6_7.gif

نه کامل تغيير نکرده، هنوز هم فرصت برای برگشتن داره:). ولی وای خيلی جالبه :Dو قسمت بعد بايد از اين قسمت هم نفس بر تر باشه!
36_1_21.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
آها season اولشو برات زدم:p. کارتونای چند فصلی رو نوبتی ميفرستم که اذيتتون کنم!
36_1_15.gif

از شوخی گذشته برسم اون يکيش رو هم برات ميزنم;). برادر کاکاشی هم فکر کنم مشتری اين يکی باشه!:D

آی گفتی خواهر :happy: ولی راستش من کل اینو دیدم یک بار;) ولی حاضرم یه 5-6 باره دیگه هم ببینم ، چون خیلی ازش خوشم میومد:lol: اون صحنه جنگ نووا و هیکارو که لانتیس رو تو رباتش زندانی کرده بود و ازش استفاده میکرد رو میخوام یک باره دیگه ببینم:wacko:

راستی با البرز هم حرف زدم قرار شد هانا يوری دانگوی 2 و slam dunk رو بفرسته:D. به موقع برسه اينا رو هم براتون ميفرستم.;)

Thank Goodness :happy:

ممنونم :happy:

آره يکی از برادر ها مثله اينکه کليپ رو قبلاً گزاشته بودن :)(باز يادم نيست کی!:blink: اثرات مشقله فکری!:f34r: )

ولی برادر کاکاشی گفتن دوباره زنده ميشه:D مثله اينکه. به اين راحتی ها نميشه ناروتو رو کشت ..:lol:

وای که چقدر اسم من فراره :wacko: حالا تو این روزها فکر کنم 2-3 بار اسمم از یاد رفته :( میگم خواهر اگه اسممو تغییر بدم بزارم Ichigo یادت میمونه؟;) :lol:

جناب سهیل من Eiken رو دیدم. ژانرش کمدی و کلا +18 هست.فقط هم دو تا اپیزوده.

وای خواهر ساحل خوش اومدید:lol: حالا من مونده بودم اون سری هایی که دست شماست تکلیفش چی میشه که ... :happy:

حالا من یه سوال داشتم که خیلی ذهن منو این روزا آشفته کرده :blink: تو انیمه Fullmetal Alichemist مگه هر چقدر که از سنگ فلاسفه بیشتر استفاده میشد ، سنگ کوچکتر میشد مگه نه؟(اون الفونس هم که بدنش مصرف میشد) حالا چطور شده بود که این سکار بدون اینکه به دستش آسیبی برسه هر کاری میکرد ؟( یعنی اصولا باید دستش کوچیک میشد) جریان چی بوده ، Godmode زده بوده؟:wacko:

و همچنین موردی دیگر که گفتم جالبه که بدونین ، دارم این روزا انیمه Eureka 7 رو میبینم ، نمیدونم چرا هر انیمه Mecca که میبینم ، یه جورایی شبیه Evangelion هستش. مثلا شخصیت Eureka تو این انیمه بسیار بسیار به شخصیت Rei در evangelion شبیه هستش;) حالا شباهت های دیگه ای هم دارن که این دیگه خیلی تابلو بود:blink:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سر فرصت همه رو بخاطر این عمل تبعید می کنیم ...
167.gif
... به کجا ؟ ... به گفتگوی آزاد دیگه !!!..
90.gif
.... تا حواسشون بیشتر به تاپیک محبوب باشه ....:lol: :lol: :lol:
از اين پيشنهاد استقبال ميشه ... :D گفتگوی آزاد جای بسيار خوفی برای کسايی هست که اينجا تنبلن ... :lol:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
والله مک کراس همون دژ فضایی خودمونه که قدیما از شبکه دو پخسش میشد ...ریک هانترو مکس و لیزا هایزو اینا (اسامی دقیقا خاطرم هست ...) الان تا شماره چهارشم هست .. اما لینیکی ازش پیدا نکردم هر جا رفتم فقط برای فروش بود تا اینکه فک کنم یه جا اگه اشتباه نکردهباشم سریال مک کراس 40 یا 60 قسمتیش تو یه تورنت پیداکرده بودم که در بدر دنبال مس میگشتم که دنلود کنه با قیمت خوب کنار بیاییم ( یک سال و اند پیش ) نبود ..و یا اکه بود قیمتها فضایی بود ... این بود که اونم رفت جزو ارزوهامون ... :( macross اینه اگه اشتباه نکردهباشم ... یه وال پیپرشم میزارم ببینی ...
آها ماکروس رو ميگين، من اشتباه متوجه شدم:p:happy:. اتفاقن يکی از بچه ها داشت دانلودش ميکرد مثله اينکه 8 گيگ رو هم دان کرده بودن:D. بچه ها کسی از برادر فرنک اشتاين خبری نداره؟ گفتگو آزادی ها چی؟:p

ولی الان يادم افتاد مثله اينکه دنی از برادر فرنک اشتاين گرفتش!!! نه دنيل؟ :eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
وای که چقدر اسم من فراره :wacko: حالا تو این روزها فکر کنم 2-3 بار اسمم از یاد رفته :( میگم خواهر اگه اسممو تغییر بدم بزارم Ichigo یادت میمونه؟;) :lol:
ميگم باز خدا رو شکر کن که تو spoil م يادم مونده بود که تو گفتی!:D اگه تو، تو اين چند روزه جای من بودی مطمئناً هيچی يادت نميموند ... :wacko::f34r:
حالا من یه سوال داشتم که خیلی ذهن منو این روزا آشفته کرده :blink: تو انیمه Fullmetal Alichemist مگه هر چقدر که از سنگ فلاسفه بیشتر استفاده میشد ، سنگ کوچکتر میشد مگه نه؟(اون الفونس هم که بدنش مصرف میشد) حالا چطور شده بود که این سکار بدون اینکه به دستش آسیبی برسه هر کاری میکرد ؟( یعنی اصولا باید دستش کوچیک میشد) جریان چی بوده ، Godmode زده بوده؟:wacko:
البته من الان ديگه جزئيات کارتون يادم نيست، ولی اين پروسه طولانی اي بود فکر کنم برای اينکه دست اسکار آب بره بايد يه 100 سال ديگه کيمياگری ميکرد تا به اون مرحله برسه ... البته اين فقط يه هدسه ..;)
و همچنین موردی دیگر که گفتم جالبه که بدونین ، دارم این روزا انیمه Eureka 7 رو میبینم ، نمیدونم چرا هر انیمه Mecca که میبینم ، یه جورایی شبیه Evangelion هستش. مثلا شخصیت Eureka تو این انیمه بسیار بسیار به شخصیت Rei در evangelion شبیه هستش;) حالا شباهت های دیگه ای هم دارن که این دیگه خیلی تابلو بود:blink:
اين کارتون خيلی قشنگی هست:) من گهگاه از TV نگاه ميکنم:rolleyes: ولی چون اينگيليسيه خوشم نميآد:wacko:. راستی ميدونين TV اينجا روز های جمعه برنامه کانال کارتونش چيه؟ به اين شرحه:D:

Dragon Ball
Yu Gi Oh
Naruto
Inuyasha
Bleach
Fullmetal Alchemist
Gundam Seed
Gundam Seed Destiny
Eureka 7
...

بالا