• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
Honey & Clover رو تموم کردم .. فوق العاده بود ... عالی ... 9 از 10 ...

داستان درباره یه سری دوست توی دوره دانشگاهه که درباره خودشون و آینده شون تردیدهایی دارن ... جالب اینکه توی این سری جواب خیلی از سوالها داده نمیشه ، ولی نکته قشنگه سری ، گشتن این آدمها دنبال جوابهاس ...

250px-Honey-Clover.jpg

داستان عالی ، تکنیک طراحی عالی ( آبرنگی کار شده بود ) ... موسیقی عالی ... از لحاظ rating هم که وضعیت خیلی خوبی داره ...

توصیه : به هیچ وجه برای اونایی که فقط انیمه پسرونه و نینجا و زد و خورد و اینا دوست دارن مناسب نیست ... در عوض شدیدا به اونایی که دنبال انیمه هایی با تم بزرگسالانه تر میگردن توصیه میشه ...
coffee(1).gif

//

maniac.gif

پس بالاخره صحبت های من با رئیس اون مجله نتیجه داد ...
56.gif
من که از قیافه کاراکتر هاش خوشم نیومد
4fvgdaq_th.gif
, مدام هم خوابم میبرد
سیژن دو هم داره , تو که خوشت اومده اونم ببین
blinkpadda2.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه

میبینم که طبق معمول ما آخرین نفریم که تبریک میگه ( این بلیچ امان مارو بریده :wacko: )

دنی ، خواهر فریدا و خواهر پرشیانای عزیز ، تبریک میگم
openflower3.gif

از همه اين حرفا بگزريم کيا ناروتو رو ديدن؟ :D

ميگم فکر ميکنين نتيجه مبارزه کاکاشی و ايتاچی همونی بشه که دفعه پيش شد!:blink: اگه ايتاچی از اوروچيمارو هم قوی تر باشه پس بايد يه فاتحه برای همه شون بفرستيم!
4_6_200v.gif

نه خواهر فاتحه لازم نیست ، چون اینبار ایتاچی شکست میخوره :lol: درسته که از اوروچیمارو هم قویتره ولی نمیتونه همیشه از Mangekyuu Sharinag که کاکاشی رو با اون شکست داد استفاده کنه. همچنین جالبه بدونین که کسی که آخرین ضربه رو خواهد زد ناروتو با تکنیک Odama Rasengan هستش. خودشم اون ایتاچی واقعی نیست:happy:

در مورد اینکه تو این 2.5 سال کاکاشی چیز جدیدی یاد گرفته ، کاملا درسته :happy: تکنیکی مشابه تکنیک ایتاچی رو یاد گرفته;) ( ما اینیم :p )

در مورد گای و جنگش با کیسامه ، هیچکدوم از افراد تیم گای نمیتونن براش کاری کنند و اون تنهایی ، با باز کردم 6 مین دروازه داخلی بدن ، کیسامه رو شکست میده :rolleyes:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من که از قیافه کاراکتر هاش خوشم نیومد
4fvgdaq_th.gif
, مدام هم خوابم میبرد
سیژن دو هم داره ها, تو که خوشت اومده اونم ببین
cloversmileyc.gif

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
من یه پیام تبریک اینجا داده بودم.....نمیدونم کجا غیبش زد!
169.gif

تبریکات صمیمانه خودم رو به سه تن از عزیز ترین های تاپیک عرضه میدارم.امیدوارم همواره موفق باشید.

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
كسي Death note رو دنبال ميكنه

لايت قاتل باعث مرگ باباش شد البته جالب بود كه باباش تا آخرين لحظه از دفتر چه استفاده نكرد

بعد از مرگ L هنوز هم خيلي هيجان داره و كمتر ميشه قسمت بعدي رو حدس زد

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
به به!

چه اتفاقای خوبی افتاده اینجا!
clapping.gif

اساتید بزرگ مدیر شدنتون رو تبریک میگم
bigdance2.gif
2jump.gif
wiggle.gif

ملکه فریدا

بانو پرشیانا

استاد دنیل عزیز

واقعا مدریت برازندتونه
victory.gif
clap.gif
sunglasses2.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
كسي Death note رو دنبال ميكنه

لايت قاتل باعث مرگ باباش شد البته جالب بود كه باباش تا آخرين لحظه از دفتر چه استفاده نكرد

بعد از مرگ L هنوز هم خيلي هيجان داره و كمتر ميشه قسمت بعدي رو حدس زد

چرا لایت قاتل
129fs3867689.gif
, محبوب ترین کاراکتر تو دث نوت هست , تازه اون باعث مرگ باباش نشد
28.gif
رو چه حسابی میگی اون !

یه چیز دیگه , اخرشو میشه حدس زد
trenchcoat.gif

اخرش دفتر رو میده به اون شینیگامی و حافظش پاک میشه , تموم شد , به همین راحتی:wacko:

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
خوب ركورد همه رو زدم

خواهر فريدا دنيل عزيز و بانو پرشيانا
flowerysmile.gif
صميمانه ترين بتريكها ...

يك انتقاد ! : چرا به ركس هيچ توجهي نشد ؟!؟!؟!؟ :wacko: كار نظارتي كه دردسر خاليه براشون قوز بالا قوز ميشه !!! حد اقل يه عنوان افتخاري به خاطر زحماتي كه ميكشن بايد بهشون ميدادند

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
خوب ركورد همه رو زدم

خواهر فريدا دنيل عزيز و بانو پرشيانا
flowerysmile.gif
صميمانه ترين بتريكها ...

يك انتقاد ! : چرا به ركس هيچ توجهي نشد ؟!؟!؟!؟ :wacko: كار نظارتي كه دردسر خاليه براشون قوز بالا قوز ميشه !!! حد اقل يه عنوان افتخاري به خاطر زحماتي كه ميكشن بايد بهشون ميدادند

ركس !ادمينه!خودش فروم داره(دلم مي خواد سر به تن فرومش نباشه!):lol: در ضمنت فرومش كه به موشدوني معروفه دعوتنامه اي!گفتگوي ازادش بنابرحتي به نظر افراد مغرضي مثل من بهترين گفتگوي ازاد بين فروماي موجوده!;)

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
تبریکات صمیمانه...گرم ... عمیق ... پر از حس ... ( کلی کلمات قشنگ دیگه ....) به دو خواهر فریدا و پرشیانای عزیز و دنیل گرامی... :happy: :happy: :happy:

امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشید :happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
از تمامی شما دوستان عزيزم ممنون
23_30_126.gif

من یه پیام تبریک اینجا داده بودم.....نمیدونم کجا غیبش زد!
169.gif
برادر علی همه پست های تشکر رو ديروز بردن به اين تاپيک;):

از همه تبريک های گرم تون که بگزريم :happy: بريم سراغ امور فروم و تاپيک و بخش:D. فکر کنم بد نباشه که يه تاپيک پيشنهادات بزنيم، و هر کسی پيشنهادي داره، يا مشکلات جابجای تاپيک و تغيير اسم و اين چيز ها اونجا بگين که من و دنی ببينيم چی کار ميتونيم در موردشون انجام بديم.:happy:

البته اينو فقط برای اين بخش فعلاً در نظر ميگيريم، اگه لازم بود بعدن يا اينو ميبريم به بخش هنر های نمايشی يا lينکه يه تاپيک ديگه هم اونجا ميزنيم:eek:. حالا من تازه کارم زياد وارد نيستم:p. به هر جهت از هرگونه کمک ، نظر، ... استقبال ميشه!:D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
چرا لایت قاتل
129fs3867689.gif
, محبوب ترین کاراکتر تو دث نوت هست , تازه اون باعث مرگ باباش نشد
28.gif
رو چه حسابی میگی اون !

یه چیز دیگه , اخرشو میشه حدس زد
trenchcoat.gif

اخرش دفتر رو میده به اون شینیگامی و حافظش پاک میشه , تموم شد , به همین راحتی:wacko:

نه راستش اصلاً نميشه آخرشو حدس زد:eek:. يعنی حداقل تو فيلمش آخرش اينجوری نميشه!:blink::cool: آخره فيلمو بگم؟:D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Honey & Clover رو تموم کردم .. فوق العاده بود ... عالی ... 9 از 10 ...
داستان عالی ، تکنیک طراحی عالی ( آبرنگی کار شده بود ) ... موسیقی عالی ... از لحاظ rating هم که وضعیت خیلی خوبی داره ...
اينبار با تک تک حرفای سيمور موافقم!:blink::p راستی آهنگ متن اين کارتون که فوق العاده زيباست رو قبلاً آپلود کرده بودم که يه بار ديگه لينکشو ميزارم;):

پس بالاخره صحبت های من با رئیس اون مجله نتیجه داد ...
56.gif
ميگم اون کليپ نابقه کيه رو نگاه کردی؟
4_1_6.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
دوسته من که نصف سريال هايی که ميآد ميرسه دستتون رو براتون دانلود کرده!:cool: و البته استاد من در ضمينه انيمه ديدن و انيمه شناسی!
4_17_4.gif
:p:lol:
حالا واسه چی هی پاچه خواری میکنی
heartshape2.gif
, مگه به اینجا رو نگاه میکنه ؟؟
bubblesmiley.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اطلاعیه :

میدونم اینجا جاش نیست ولی بیشتر تون احتمالا به جاهای دیگه سر نمیزنید.

با اجازه بزرگتر ها میخوایم شروع به شیر مانگا کنیم

اگه کسی احیانا حاضره مانگا ها شو شیر کنه ، لطف کنه یه لیستی از مانگا ها یی رو که داره رو به من بفرسته.

پیشاپیش از همه عزیزانی که همکاری خواهند کرد تشکر میشه :lol:

ببينم اگه ايتاچی نيست پس کيه؟ :blink::blink::blink:

خوب این درواقع تکنیک است که مال آکاتسوکی لیدر هستش . اون میتونه با داشتن یک بدن انسان زنده ( اینجا بدنی که برای ایتاچی بکار رفته اگه یادتون بیاد مال کاپیتان یوری ( زیردست ساسوری) هستش) ، چاکرای فرد مورد نظر رو تو اون انسان متمرکز کنه ( در واقع فرد رو قربانی میکنه) و اونو برای مدت کوتاهی به اون فرد تبدیل کنه

ایتاچی که حالا دارن باهاش مبارزه میکنند در واقع این فرد هستش :

6cff889.png

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان در صورتي كه سنش بيش از هجده ساله ميدوري و بريسكو(همش دوتا ديويديه!) ببينن! بعد از پايان فصل امتحاني يكي از سه تا نامزد!(احتمال داره ويلي خونخوار باشه!) رو محاكمه مي كنيم!);)

بالا