• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من که يه بار کردم همه پستام پاک شد :blink:

اديت رو چی کار کردی؟ :eek::eek::eek::eek::eek:
این امکانش اینطوریه که میای مثلا میگی من به این تاپیکا علاقه مندم , هروقت پست جدید داده شد توشون همینجا بهم خبر بده , یا برام ایمیل بزن !
unsubcribe هم از این لیست خارجت میکنه
bee.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
این امکانش اینطوریه که میای مثلا میگی من به این تاپیکا علاقه مندم , هروقت پست جدید داده شد توشون همینجا بهم خبر بده , یا برام ایمیل بزن !
unsubcribe هم از این لیست خارجت میکنه
bee.gif
خوب آره اينو ميدونم ولی پستم هم پاک شد
4_6_2v.gif
، شايدم نشد
4_12_10.gif
. anyway جون هر کی دوست داری اديت رو درست کن. همه تاپيک های اين بخش انيميشن پستای اولشون هر روز نه, هفته اي يه بار قراره آپديت شه که ايندکس هامون به روز باشه ... :wacko:

البته باشه به برادر علی يا برادر بهروز هم ميگم.:(

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خوب آره اينو ميدونم ولی پستم هم پاک شد
4_6_2v.gif
، شايدم نشد
4_12_10.gif
. anyway جون هر کی دوست داری اديت رو درست کن. همه تاپيک های اين بخش انيميشن پستای اولشون هر روز نه, هفته اي يه بار قراره آپديت شه که ايندکس هامون به روز باشه ... :wacko:

البته باشه به برادر علی يا برادر بهروز هم ميگم.:(
پستم رو اصلا خوندی ؟
snapoutofit.gif

میگم ادیت زمانی غیرفعال میشه که از زمان دادن پست 3-4 روز گذشته باشه !
coffeebath.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
پستم رو اصلا خوندی ؟ میگم ادیت زمانی غیرفعال میشه که از زمان دادن پست 3-4 روز گذشته باشه !
چی داری ميگی پسر خوب؟؟؟ من همين پستی که هنوز نيم ساعت از روش نگزشته رو نميتونم اديت کنم!!!:f34r:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
پس هانا يوري دانگو ،سيزن 2 هم داره!!
نه منظورم فصل دوم سريال live action ش هست:happy:. از ساحل نگرفتی؟:eek: يه سری يه چينی داره يه ژاپنی. ژاپنيش تازه فصل دوش در اومده ... :D

563805884_small.jpg

راستی يادم افتاد، من فيلم کارتونی هانا يوری دانگو رو باتون فرستادم يا نه؟ :eek: نيم ساعت بيشتر نيست.

hanadan2.jpg

اين انيمه كه عكسشو گذاشتين توي space toon به زبان عربي مي داد من نميدونستم اسمش چيه...حالا جريانش چطوريه خواهر جون؟
من که خودم نديدم:( ولی وقتی البرز بگه قشنگه ديگه نبايد حرفی توش باشه:D:happy:. چقدر امروز حرف البرز رو زدم!:blink::p

SlamDunk01.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
این دیگه خیلی نامردیه ، شما که دیگه اصلا نیاز به دانلود ندارین که؟ فقط جمعه ها اینارو میده :blink: ، ببینید شنبه و یکشنبه که روزهای تعطیل هستش چیا رو نشون میده:wacko:
به درد نميخوره ... :(فرض کن ايچيگويی که اينگيليسی حرف بزنه! :wacko: راستی ميدونستين که همه اين کارتون ها تو استوديو اوشن ونکوور دوبله ميشن؟:D ناروتو، اينوياشا، بليچ، ...

روزای تعطيل هم بيشتر مال بچه کوچولو ها هست، ديجيمون، پوکه مون. زچ بل، ...
من حی یادم میره بپرسم ، اون Magic knights rayearth کدوم سیزنشو اینبار میفرستید خواهر؟:eek:
فصل اولشو زدم، اگه برسم اون يکيش رو هم ميزنم;)

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ايندفعه فكركنم من فكر كنم اولين نفرم ‌[ :

خواهرمدير شدنتونو تبريك ميگم بالاخره پي تي داراي مدير خانم هم شد :happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
از همه اين حرفا بگزريم کيا ناروتو رو ديدن؟ :D

ميگم فکر ميکنين نتيجه مبارزه کاکاشی و ايتاچی همونی بشه که دفعه پيش شد!:blink: اگه ايتاچی از اوروچيمارو هم قوی تر باشه پس بايد يه فاتحه برای همه شون بفرستيم!
4_6_200v.gif

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
انگار يك نفر ديگه هم از كاربراي اين تاپيك مدير شدن :happy:

مدير شدن جناب دنيل رو هم تبريك ميگم هواي ما رو هم داشته باشين ‌{ :

اينم تازه ديدم
مدير شدن خواهر PERSIANA رو هم به ايشون تبريك ميگم

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ممنون از همگی :happy:

منم به نوبه خودم مدير شدن خواهر پرشيانا و برادر دنيل رو تبريک ميگم:D. اميدوارم همه مون بتونيم در کنار هم به بهتر شدن هر چه بيشتر اين فروم کمک کنيم.;):happy:

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
از همه اين حرفا بگزريم کيا ناروتو رو ديدن؟ :D

ميگم فکر ميکنين نتيجه مبارزه کاکاشی و ايتاچی همونی بشه که دفعه پيش شد!:blink: اگه ايتاچی از اوروچيمارو هم قوی تر باشه پس بايد يه فاتحه برای همه شون بفرستيم!
4_6_200v.gif

ناروتو داره جالب ميشه

به نظر من امكان داره كاكاشي توي اين دو سال چيز جديدي ياد گرفته باشه تا با ايتاچي مبارزه كنه نبايد كاكاشي رو دست كم گرفت

اونطرف هم GAI فكر كنم هيچ كدوم از افرادش بجز lee نميتونن با kisame بجنگه چون شمشير اون يك قابليت از بين بردن چاكرا رو داره پس فقط lee ميتونه با اون بجنگه

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
راستش منم تعجب کردم گفتی دخترونست و به درد نميخوره!!! :blink::blink::blink: چون من هر بار که با البرز حرف ميزنم سرمو ميخوره از بس ميگه نانا اين نانا اون ... :wacko::lol:
البرز؟
1655.gif
کیه؟
89.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اول از همه به ملکه ی انیمیشن ها فریدا خان بزرگ تبریکات عرض می کنم با احترامات فراوان ! به امید روز های پر انیمه تر !
سپهر ....
36_1_13.gif
اوخ جون ميگم خوبه ما مدير شديم سپهر اومد اينجا يه سر زد:happy::D. دلمون کلی برات تنگيده بود . خوبی؟ خوشی؟ زنده اي؟
36_11_14.gif

ها ... فريدا خان؟؟!! :blink::blink::blink: اون پتک من کجاست؟:D بدينش به من لازم شده ..
36_1_42.gif

ميگم همون که دنی گفت، ديديمت که دزدکی اومدی رأی دادی و رفتی ...
36_11_10.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
در دست تعمیر هست خوب , چقدر عجولید شماها
blackeye.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
شما دوتا چرا اکانتاتون مشابه هست :blink:
Dong Fang BuBai
Dong Fang BoBai

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Honey & Clover رو تموم کردم .. فوق العاده بود ... عالی ... 9 از 10 ...

داستان درباره یه سری دوست توی دوره دانشگاهه که درباره خودشون و آینده شون تردیدهایی دارن ... جالب اینکه توی این سری جواب خیلی از سوالها داده نمیشه ، ولی نکته قشنگه سری ، گشتن این آدمها دنبال جوابهاس ...

250px-Honey-Clover.jpg

داستان عالی ، تکنیک طراحی عالی ( آبرنگی کار شده بود ) ... موسیقی عالی ... از لحاظ rating هم که وضعیت خیلی خوبی داره ...

توصیه : به هیچ وجه برای اونایی که فقط انیمه پسرونه و نینجا و زد و خورد و اینا دوست دارن مناسب نیست ... در عوض شدیدا به اونایی که دنبال انیمه هایی با تم بزرگسالانه تر میگردن توصیه میشه ...
coffee(1).gif

//
یه سوال!:
نظرتون چیه واسه سیمور اخر کارتونا رو پی ام کنیم !;)
پ ن!:این سیستم اسپویلینگ نابود باید گردد!
maniac.gif

به نقل از linghuchong :
ممنون:happy:،آره خوشحال شدم:) APS يکی از بزرگترين مجله ها/انجمن های امريکاست. فکر نميکردم قبول کنن!:p

پس بالاخره صحبت های من با رئیس اون مجله نتیجه داد ...
56.gif

بالا