• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
مي دونستيد همشري جوان هم يك مجله ي كميك داره كه اسم اون و داستان آريو هست كه البته داستانش اين نيست و مجله سياه و سفيد هست

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
اي واي جاي اين جواب اينجا نبود داشتم هم زمان 2 صفحه رو با هم مي خواندم اين طور شد ببخشيد

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اگه ايرانيا ساخته باشن كه محشره...نقاشياش كه خيلي خوشگلن
بیشتر پوستر های انیمیشن در ایران خوب ساخته میشن ولی خودشو دیگه نمیدونم:happy: مهمولا هم با فریم ریت 8 fps ساخته میشن که ...:f34r::wacko:

و در مورد اینکه نقاشیاش محشره ، ایرانیهایی هستند کارهاشون در چندین سایت معتبر اول شدن ، پس تعجب نکن ( افرادی مثل آقایان سهیل دانش اشراقی و یا حمید بهرامی و ... ;))

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
film.jpg

چکیده داستان
در گذشته‌هاي خيلي دور در ايران باستان شهري وجود داشت به نام گوهران كه مردم آن با وجود سنگي اسرارآميز به همين نام در سعادت و خوشبختي به سر مي‌بردند. اما غافل از اين كه ديوهاي بازمانده پس از شكست ديو سفيد از رستم، بازگشته‌اند و مي‌خواهند آن سنگ را به دست آورند در اين بين آريو ..... عين صفحه قبل !

تهيه‌كننده: مؤسسة فرهنگي هنري صبا
فيلم‌نامه: علي ثميني
پويانما: كار گروهي
تدوين‌گر: آريا طاهري
صدا: نادر عليمرداني
موسيقي: هومن نامداري

كارگردان : ‌ مجيد شاكري -متولد 1349، مشهد. او فعاليتش در عرصة پويانمايي را از سال 1368 آغاز كرد و تا كنون سريال‌هاي پويانمايي «دايي جان و جان دايي» و «هوهوخان باد مهربان» را كارگرداني كرده است

لينك منبع http://tehran-animafest.ir/5th/persian/national-competition/ario-the-little-hero/

« آريو پهلوان كوچك » ساخته‌ي مجيد شاكري از هيات داوران پنجمين جشنواره پويا نمايي تنديس طلايي و 8 عدد سكه تمام بهار آزادي دريافت كرد !

اينجوي كه بوش مياد صد در صد ايرانيه :f34r: فقط نميدونم اكران شده ؟‌ ميشه گيرش آورد ؟!

P.S : اين لينك هم جالبه ! مدت: ۱۵ دقيقه، رنگي ، پويانمايي

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
مي دونستيد همشري جوان هم يك مجله ي كميك داره كه اسم اون و داستان آريو هست كه البته داستانش اين نيست و مجله سياه و اسفيد هست

البته این ماهنامه کمیک متعلق به موسسه گل آقا است و فعلا فاصله زیادی با استاندارهای روز مرتبط با این رشته! داره ولی به هر حال تا به حال دو شمارش منتشر شده و سومین شمارش هم قراره اوایل خرداد منتشر بشه.

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیشتر پوستر های انیمیشن در ایران خوب ساخته میشن ولی خودشو دیگه نمیدونم:happy: مهمولا هم با فریم ریت 8 fps ساخته میشن که ...:f34r::wacko:

و در مورد اینکه نقاشیاش محشره ، ایرانیهایی هستند کارهاشون در چندین سایت معتبر اول شدن ، پس تعجب نکن ( افرادی مثل آقایان سهیل دانش اشراقی و یا حمید بهرامی و ... ;))

البته نمی دونم تیزری رو که گذاشتم دیدی یا نه اما به نسبت فیلم های قبلی خیلی بهتره :lol:
حرف شما هم درسته واقعا پوستر قشنگی ازش گذاشتن:D

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

یعنی این انیمه ساخت ایران بود؟؟:lol:

چرا من خبر نشدم؟
کسی میدونه کجا میشه پیداش کرد؟

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی این انیمه ساخت ایران بود؟؟:lol:

چرا من خبر نشدم؟
کسی میدونه کجا میشه پیداش کرد؟

بله ساخت ایرانه فکر می کنم فعلا باید منتظر باشید چون هنوز جایی در نیومده که شما ببیند

:whistle::whistle:

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .
من چند وقتیه که عضو شدمه :). من عاشق انیمه هستم . توی راهنمایی این فروم نوشته بودین که اگر عضو جدید باشید میتونید . 2 تا دی وی دی بگیرید.
ضمنا . من چند تا انیمه دارم .
Final Fantasy UNLIMITED 3 dvd
WHISPERS OF THE HEART of studio ghibli
COWBOY BEBOP THE MOVIE
KIKIS of studio ghibli
PRINCESS MONONOKE of studio ghibli
NAUSICAA
MY NEIGHBOR TOTARO
THE CAT RETURN
OCEAN WAVES
ONLY YESTERDAY
همه اینا روی DVD هستن . و با زیر نویس انگلیسی که با هزار مشکل تهیه کردمه :wacko:. که اگه از اینا چیزی رو ندارین می تونم در اختیارتون بزارم . خلاصه می خوام هر چه سریعتر یه جوری trust member بشم :blush:. آخه این لیسته انیمه هاتون خواب رو از من گرفته .:wacko: آخه اینترنت پر سرعت که ندارم . پس از کجا می تونم بگیرم غیر از اینجا ؟؟:(
راستی این انیمه ها رو چه جوری برای هم می فرستین . ؟
من منتظر جوابتون هستم
متشکرم​

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من princess MONONOKE و castle in the sky بهترین انیمه های میازاکی هستن . مخصوصا مونونوکه . من هر چی می بینمش خسته نمی شم . :thumbsup:​

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
من چند وقتیه که عضو شدمه :). من عاشق انیمه هستم . توی راهنمایی این فروم نوشته بودین که اگر عضو جدید باشید میتونید . 2 تا دی وی دی بگیرید.
ضمنا . من چند تا انیمه دارم .
Final Fantasy UNLIMITED 3 dvd
.......

.. خلاصه می خوام هر چه سریعتر یه جوری trust member بشم :blush:. آخه این لیسته انیمه هاتون خواب رو از من گرفته .:wacko: آخه اینترنت پر سرعت که ندارم . پس از کجا می تونم بگیرم غیر از اینجا ؟؟:(
راستی این انیمه ها رو چه جوری برای هم می فرستین . ؟
من منتظر جوابتون هستم
متشکرم​

عضويتتون رو تبريك ميگم.
اميدوارم همراه ما باقي بمونيد.:happy:

قوانین بخش انیمیشن رو اگه بخونین جوابتون رو می گیری
مراجعه كنيد به پست اول.
خودمونيم چه كيفي ميده آدم جاي ملكه توضيح بده:blush:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام .من چند وقتیه که عضو شدمه :). من عاشق انیمه هستم .
سلام خوش اومدين:)، توضيح ها رو که مهسی جون داد. در مورد کارتون هاتون هم من که همه رو دارم ولی فکر کنم 1-2 تاش ايران نباشه که ميتونين با برادر دنيل در مورد صحبت کنين.:happy:
خودمونيم چه كيفي ميده آدم جاي ملكه توضيح بده:blush:
فعلاً شماها به جای من بگين تا من برگردم:happy:. خداييش هيچ کس نپرسيد چرا فريدا ديگه اينجا پست نميزنه يا اصلاً کجاست جز 1-2 نفر!:blink::( واقعاً که خيلی دوست های خوبی هستين!:cool:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
فعلاً شماها به جای من بگين تا من برگردم:happy:. خداييش هيچ کس نپرسيد چرا فريدا ديگه اينجا پست نميزنه يا اصلاً کجاست جز 1-2 نفر!:blink::( واقعاً که خيلی دوست های خوبی هستين!:cool:

میدونین چرا خواهر:happy: چون شما تنها کسی نیستید که زیاد پست نمیزنه( امتحانات امان همه رو بریده):lol: از وقتی هم که مدیر شدین که دیگه تعداد پستهاتون 1/3 شده و بیشترشون در بخش های دیگه هستند;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

باز شما ملكه اين مردم اين برادر شيانو يادشون رفته !تو امضام گزاشتم باهام همدردي كنيد فقط خواهر پرشيانا امضامو ديد!:(
اصلا ايام امتحانا مردم همه چيزو فراموش مي كنن!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
يه سوال: کسی قبلاً اينو دانلود نکرده؟ :eek:

Nobuta Wo Produce
72952011_494f2bf1f4.jpg

ساحل ، يادمه ين ين گفت که داره يه سريال ديگه که kat tun توش هستن رو دان ميکنه. البته تو اين فقط kame هست (کاش jin بود :rolleyes: ولی خوب کامه هم خوبه!:p ). تو ميدونی که اين همونه يا اون يه سريال ديگه بوده؟ اگه نه که من اينو کامل بگيرم، قسمت اولش که وسوسه کننده بود!:D

kameorangezo1.jpg

فایل های ضمیمه

• nobuta_comictrio.jpg
    nobuta_comictrio.jpg
    145.6 KB · نمایش ها: 6

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
سلام خوش اومدين:)، توضيح ها رو که مهسی جون داد. در مورد کارتون هاتون هم من که همه رو دارم ولی فکر کنم 1-2 تاش ايران نباشه که ميتونين با برادر دنيل در مورد صحبت کنين.:happy:

:lol:بابا درسته ما دو کلمه تایپ نمیکنیم آبجی فریدا کجایی ولی همیشه در فکرتیم:D
حالا چه خبر مشکلی که برات پیش نیومده خدا نکرده ؟:happy:نکنه مثل اون سری با ماشین رفتی تو تیر برق:D

بالا