• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
تن تن در ايران

تنها نشانی که از ايران در داستانهای تن تن به چشم می خورد اشاره به نام تهران در کتاب پرواز 714 است
.
.
.
تنها در پرواز 714 است که به نام تهران اشاره شده و آن هم جايی است که گفته می شود کمک خلبان هواپيمای لازلو کاريداس، ميلياردر خسيس داستان، در تهران پايش شکسته و کمک خلبان تازه ای جانشين او کرده اند.;)

من هر دو نسخه انگلیسی و فرانسوی را چک کردم. در هر دو نسخه سنگاپور ذکر شده است و فقط در ترجمه فارسی تهران وجود دارد.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
تازه قسمت اولشو دیدم ، ولی خیلی باحاله ، یه یارو هست توش که خیلی قویه ، تا اونجا که من فهمیدم آدم هایی هستند که به گرگ تبدیل میشن ! فعلا از این خوشم اومده ، شاید وسط مسطاش برم ، برسک رو ببینم ، ببینم چطوریاس ;)

پ . ن . : دنی متشکرم ، که اینا رو فرستادی :)

بريسك يعني عشق نفرت انتقام زندگي!فوق العادست !توش يه دخترست به اسم كاسكا!از نطر دني نازه از نظر من يه ذره چيزه!كارتونو تا اخر ديده نظر بده راجبش(كاسكا رو مي گم!)! راستي اگه خواستي در مورداخر كارتون چيزي بگي از امكان اسپويل(پنجتا از امكان اينسرت پيكچر برو به سمت چپ نوشته اسپويل!)

من با این تن تن خیلی حال میکردم ، باید برم کارتونش رو بگیرم
كاملش هست بزار سري(اينا رو كه ديدي!) بعد بگير!;)

زمانی ، یه کارتونی پخش میکرد تلویزیون ، دو تا دوست بودن با یک سنجاب ، اسم یکیشون فانتازیو بود ، اسم کارتونو کسی میدونه ؟ من اون کارتون رو هم خیلی دوست داشتم ، اونم حتما باید بگیرمش
كارتونهاي تلويزيون اينجا (تاپيك عكسهاي خاطره انگيز كودكي!)برسي مي شه!عكساي همشونم هست!
با با لنگدرازو فعلا بچه ها دارن در ضمن شازده كوچولو و سندبادم در دست خريده!;)

berserk_Miura_Caska.jpg

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من هر دو نسخه انگلیسی و فرانسوی را چک کردم. در هر دو نسخه سنگاپور ذکر شده است و فقط در ترجمه فارسی تهران وجود دارد.
يعني كشور به قشنگي ايران حتي تا اين حد تو داستاناشون نيست!واقعا اين فقانسويا (بل‍‍ژيكيا!)بي ذوقا!!

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
بچه‌ها کارتون رابرت (اونی که همه‌ش تو خیال بچگی‌ش بود) رو کسی نداره؟ ترجیحا دوبله؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Samuri Champloo تموم شد ... توی تاپیک تحلیل ، چند خطی نوشتم ... بخصوص راجع به اینکه اصلا شخصیت فرعی توی این سری معنا نداشت !!
Kimi wa petto داستان یه پسری از خونه فرار کرده ....
من نمی دونم چرا امروز اینقدر پست زدنم گرفته..
65.gif
همین حس رو ادامه بده ...
painting.gif

اگه نمیخوای واسه ام بفرستی ، بگو "نمی فرستم" ، چرا حاشیه میری ...
fahrrad_stein.gif

دنی نصفه عمرت بر فناست!:whistle:

پس سيمور از هديه بگيرش.;)
اوکی ...

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
يعني كشور به قشنگي ايران حتي تا اين حد تو داستاناشون نيست!واقعا اين فقانسويا (بل‍‍ژيكيا!)بي ذوقا!!
البته همشون نه ! رومن گاری فرانسوی بوده ، البته اصلیتش فرانسوی نبوده ها ! ;)

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گفتم بد نیست یه توضیحاتی در مورد این انیمیشنی که دان کردم بدم البته قبلا داده بودم ولی الان داستانشو دیدم گفتم کاملترش کنم
Kamikaze Kaitou Jeanne
فکر می کنم بیشتر شما انیمیشن sailer moon( اگر اشتباه نوشتم ببخشی:pد) دیده اید این یکی یه چیزی تو اون مایه هاست اما نمی دونم من از این بیشتر خوشم اومد در مورد یه دختره که فکر می کننه از طرف خدا برای مبارزه با devil هست که خودشو ژاندارک می دونه البته در انتها داستان یه کم باز میشه که فرشته کوچکی که با اون بوده از اون سوء استفاده کرده خوب یه دوست داره که پدرش بازرس هست و در تقیب همین به اصطلاح ژاندارک هستند که هیچ دفعه نمیتونند بگیرنش:lol: و یه پسر هست که در انتها نقش واقعیش معلوم میشه و......​

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
hippie8.gif

Kimi Wa Petto رو هفته ی آینده از نزدیک ترین باجه ی رایتی(دنیل) دریافت کنید.!!

سالی غلط کرده بود...سالی از دست کی ناراحت بود؟
برادر شیان چرا بهتون می زنی...شیطونه می گه جام شیره نارگیلمو بزنم بشکنما.
xlb.gif

من نبودم!
2cosd1g.gif
تقصير سيمور بود!سيمور
147fs45142.gif
اغفالم كرد!;)

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
sign0072.gif

مثل اينكه امروز تولد خواهر مهسا ست

تولدت مبارك خواهر جون
party0011.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
3970923714
تولدت مبارک خواهر مهسا:happy:

و اما ...

امروز انیمه Ergo Proxy رو تموم کردم. نسبت به انیمه های دیگه یه جورایی بهم بیشتر چسبیده چون جوی تقریبا جدی داشت:) تو انیمه یه چیزایی برام خیلی جالب بود ، مثلا اینکه فضا سازی که در این انیمه بود منو یاد Animatrix انداخت همون فضاهای تاریک و سرد و بدون امید:eek: و اینکه شروع انیمه با معرفی کاراکتر اصلی شروع نمیشه بلکه کاراکتر اصلی در 1-2 قسمت بعد معرفی میشه:cool: پیام آخر و یا به قول خودمون پیام اخلاقی انیمه هم بسیار که نه دقیقا مثل پیام Evangelion بود ( واقعیت تلخ بهتر از رویای شیرین است):happy: جالبه که تو این انیمه چطور از کلمه Proxy استفاده شده ( موجوداتی که توانایی ساخت نسل جدید رو دارند) یعنی اینکه خودشونو نماینده خدا میدونستند:eek::wacko: تنها قسمتهایی که خوشم نیومد قسمتهای بسوی موسکو بود که خیلی طولانی بود و بی محتوا:f34r: ولی در کل انیمه خوبی بود چه از نظر سبک انیمه ( هم فریم ریتش که 16fps است و هم از نظر محیط پردازی خیلی روش کار شده) و چه از نظر داستان انیمه ( که در واقع نوعی هم زیستی رو بین موجودات رو پیشبینی میکنه:blush:) و و چون من تصمیم گرفتم بعد از این به هر چیزی اعم از انیمه و مانگا نمره از 10 بدم پس به اینم نمره 7 تعلق میگیره بهتره شما هم اینکارو بکنید چون به اونایی که هنوز انیمه رو ندیدند یه راهنمایی کلی میکنه( به نظر من البته:lol:)

فعلا

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من اين انيمه رو رو ديدم.اونايي كه از تيپ كارتون هاي Magical girl خوششون مي ياد از اين انيمه لذت مي برن. شما كاملشو دان كرديد؟
بله من کاملشو دانلود کردم 1-44

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی فراموش شد
تولدتون مبارک خواهر مهسا
happybday.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
منم تبريك مي گم!:happy:

راستي دوستان عزيز كه انيمه دانلود مي كنن !در نظر بگيرن اگه به موقع اونو در اختيار شير كننده ها قرار ندن اون انيمه به مجع كم طرفدار ترين انيمه ها مي پيونده!;)

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
یه زمانی ، یه کارتونی پخش میکرد تلویزیون ، دو تا دوست بودن با یک سنجاب ، اسم یکیشون فانتازیو بود ، اسم کارتونو کسی میدونه ؟ من اون کارتون رو هم خیلی دوست داشتم ، اونم حتما باید بگیرمش ;)

سلام

اسم اصلیش اسپیرو و فانتازیو بود.(البته فکر میکنم تو ایران به اسم ماجراهای خبرنگار پخش میشد. ) برای توضیحات بیشتر به اینجا یه نگاهی بندازین:

من عاشق این کارتون بودم!
joytears.gif

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
مهسا جان تولدتون مبارک!
bdayparty2.gif

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها