• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
اول اینکه چه عجب یکی پیدا شد عاشق این سری بازی باشه..چون معمولا از این جور افراد تو ایران برعکس بقیه جاها بسیار کمیابند!

final fantasy vii که روی pc وجود داره!!!! دیگه امولاتور میخواد چیکار؟؟؟

اره درسته..یادم نبود!

Square soft از وقتی به Square enix ارتقا پیدا کرده داستانهاش افت پیدا کرده. مثلا کسانی که secret of mana را روی snes بازی کردن می دونن که داستانش قابل مقایسه با داستان ضعیف final fantasy x & x-2 نیست.
ff7 و ff8 و ff3 بهترین داستانها را داشتن. بد ترین داستانها هم به ترتیب ffx-2 و ffx و ff7 dirge of cerberus بودن.
من خودم بجز ff11 که okline بود همه را بازی کردم و بجز ff12 و dirge of cerberus همه را تمام کردم.

البته قبول دارم که شاید از لحاظ داستان افت پیدا کرده باشه خیلی کم اونم...اما باید بگم که موقع ساخت ff x هنوز اسکوار با انیکس متحد نشده بودن..بعد گی میکه داستان ffx ضعیفه! این بازی یکی از بهترین داستانهای این سری رو در کنار ff vii داره..
در مورد ff x-2 هم بله اسکوار اشتباه کرد چون باعث لطمه زدن به بازی زیبای ffx شد...البته داستا این بازی هم زیاد جدا نیست و تقریبا مربوط به همون FF x هست...
ff7 dirge of cerberus هم که اصلا اکشن هست نه rpg..پس زیاد هم توقع نباید ازش میرفت چون تبحر اصلی اسکوار تو ساخت بازیهای rpg هست...و این بازی صرفا فقط به خاطر روشن کردن مسایل در مورد وینسیت هست (اواتاره جناب Asura هست)
در مورد FF XII مطمینا به FF VII و FF X نمیرسه...ولی اونم بازی بسیار زیبایی هست با داستان خوب.
در مورد Enix هم باید بگم که این کمپانی در کنار Square بهترین jrpg سازان جهان هست که اتفاقا بعد از ترکیب! با اسکوار شاهد rpgهای زیبای دیگری بودین شاید دلیل اصلی که شما میگید داستان ضعیف شده این هست که پدر فاینال فانتزی یعنی سگاگوچی از اسکوار رفت و استودیوی خودش رو زیر حمایت مالی ماکروسافت هست تشکیل داد..که اولین بازی اصلی فاینال فانتزی بدون ساکاگوچی FF XII هست..

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
ببينم همونی که اول بازی دختره رو زندونی کرده بود و داشت آشپزی ميکرد؟ عجب آشی هم ... من هنوز شروع نکردم ... يعنی اين گرفتاری ها اجازه نميده!

اره همونه...در واقع این اولین باس بازی هست!راستی بعضی معماهاش هم سخته(البته نه زیاد)! پیشنهاد می کنم زودتر شروع کن! و صد البته سری بازی فاینال رو...

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
Ffxbox.jpg

ببخشید که اینجا جاش نیست ولی گفتم چندتا عکس از بازی FF X بزارم.
خو چندتا عکس از فاینال 10...که مثل فاینال 8 موضوع داستانش کما بیش عاشقانه هست!

Ffxformerlogo.jpg

اول یه چیزی رو بگم که شاید بعضی کسانی که سری FF رو برای اولین بار میبینند سوالشون این باشه که داستان FF ها تو زمان گذشته هست یا ایینده که باید بگم در واقع هیچکدوم...چون سری FF در واقع در دنیاهایی غیر از این دنیا اتفاق می یوفته و به طور کلی یه دنیای تخیلی هست..که تو بعضی FF ها باید تخیل بالایی داشته باشه تا بتونی بازی رو انجام بده و بازی و داستان رو درک کنی!

در عکس زیر دو شخصیت اصلی بازی رو می بینید. یعنی Tidus و Yuna
TidusYunaEmbrace.jpg

داستان بازی هم به نظرم زیباست...و بهتره خودتون بازی کنید چون داستان FF ها کلا اگه خودتون بازی کنید خیلی بهتر متوجه میشید تا کسی براتون بگه...(جذابیتش هم بالاتره)

Yuna3.jpg

Farplane.jpg

پ.ت : اینا رو اینجا میزارم تا شاید طرفدارن این سبک و این سری از بازیها تو ایران بیشتر بشه...
چون تو ایران متاسفانه بیشترگیمرها طرفدار تو اتیشه ی بازیهای اکشن(بکش بکش ، بزن برو جلو) هستن و تو این بازیها معمولا کمتر به مغز! فشار میاد! (البته این موضوع برای گیمرهای نوین صداقه تا گیمرهای قدیمی و حرفه ای.
و کمتر کسانی مثل Asura و nemesissoso پیدا میشن.
وینسیت نه پسرم وینسنت Vincent
اره Vincent Valentine .چون من تند مینویسم و معمولا عجله هم دارم از این دست اشتباهات ممکنه زیاد باشه..در هر صورت ببخشید دوسته خوبم.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اینا رو اینجا میزارم تا شاید طرفدارن این سبک و این سری از بازیها تو ایران بیشتر بشه...
خوب يه سوال: شما کارتون های FF رو ديدی؟ :eek:

من از کسايی که هر 2 تا رو هم ديدن و هم بازی کردم شنيدم که اگه بازی رو نکرده باشی سر از کارتون در نميآری. اگه کارتون رو نديده باشی، سر از بازی در نميآری! اين چقدر درسته؟!:cool:

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
خوب يه سوال: شما کارتون های FF رو ديدی؟ :eek:

من از کسايی که هر 2 تا رو هم ديدن و هم بازی کردم شنيدم که اگه بازی رو نکرده باشی سر از کارتون در نميآری. اگه کارتون رو نديده باشی، سر از بازی در نميآری! اين چقدر درسته؟!:cool:

در مورد advent children که 100% صادقه. چون فیلم درست از سکانس آخر ending بازی FF7 شروع میشه. سریهای last order و unlimited را تازه از Daneel گرفتم ببینم خبر میدم :D:D

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
غلطه.
Age of Empires بازی تخیلی نیست، واقعی است و موجودی غیر از انسان توش نیست.
اوتار من خیلی فراتر از انسانه! :happy:
ولی خوب همچین خیلی هم بی ربط نگفتی. ;)
چه خبره اينجا از گيم باز های عزيز :blink::D

نميدونستم اينقدر گيم باز داريم. ببينم کدوم تون warcraft بازی ميکنين؟:rolleyes:

برادر mahi, ميگم اگه گفتی آواتر من مال کدوم بازيه؟:D

ببينم همونی که اول بازی دختره رو زندونی کرده بود و داشت آشپزی ميکرد؟ عجب آشی هم ... :wacko: من هنوز شروع نکردم ... :( يعنی اين گرفتاری ها اجازه نميده!:(:(:(

اوتار شما که هر چند روز یه بار عوض میشه و معمولا همیشه هم انیمه است. ;)
اگر هم گیم است گیم ژاپنی است و چون ژاپنی ها گیم هاشون رو فقط برای Playstation می سازند و با ساختن PC Game پولهاشون رو توی جیب بیل گیتس نمی ریزند، من بیچاره که فقط PC دارم هیچ وقت ندیدمش! :(
در ضمن نمی دونم گیمی که اوتار من توشه براتون جالب باشه یا نه، چون خیلی خیلی خشن است! (تنها گیم استراتژی که از شدت خشونت 18+ است)!! http://*****************/violent-smiley-1432.gif

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
من از کسايی که هر 2 تا رو هم ديدن و هم بازی کردم شنيدم که اگه بازی رو نکرده باشی سر از کارتون در نميآری. اگه کارتون رو نديده باشی، سر از بازی در نميآری! اين چقدر درسته؟!

در مورد advent children که 100% صادقه. چون فیلم درست از سکانس آخر ending بازی FF7 شروع میشه. سریهای last order و unlimited را تازه از Daneel گرفتم ببینم خبر میدم

در مورد اولی که همانطور که دوستتمون گفت کاملا به هم مربوطه...و در واقع ادامه FF VII اصلی هست...
Final Fantasy: The Spirits Within هم یه انیمیشن بود که سال 2001 اومد و هیچ ربطی به سری فاینال نداشت و یه داستان جداگانه داشت...

اون دوتا رو هم من ندیدم ولی فکر کنم که Last Order: Final Fantasy VII هم به FF VII ربط داشته باشه و درواقع تکمیل کننده اون باشه...(از لحاظ اینکه بهش مربوطه مطمینا ولی اینکه ادامه FF AC باشه یا به قبل اون یعنی داستان FF VII اصلی بپردازه نمیدونم)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
غلطه.
Age of Empires بازی تخیلی نیست، واقعی است و موجودی غیر از انسان توش نیست.
اوتار من خیلی فراتر از انسانه! :happy:
ولی خوب همچین خیلی هم بی ربط نگفتی. ;)

از کی تا حالا Elder ها از انسانها برتر شدند؟ :f34r: خودشم فرق نمیکنه که غول داشته باشند ( یعنی آواتاتر شما که همون Avatar Of Kain هستش);) معمولا Space Marin ها و یا Emperial ها راحت میتونند شکستشون بدند:cool: خودشم اون دستهای خونی خودتو هم تو اواتارت نشون میدادی:wacko:

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
از کی تا حالا Elder ها از انسانها برتر شدند؟ :f34r: خودشم فرق نمیکنه که غول داشته باشند ( یعنی آواتاتر شما که همون Avatar Of Kain هستش);) معمولا Space Marin ها و یا Emperial ها راحت میتونند شکستشون بدند:cool: خودشم اون دستهای خونی خودتو هم تو اواتارت نشون میدادی:wacko:

انقدر با اطلاعاتت حال کردم که توهینت رو به Avatar می بخشم!
39.gif

اسم گروه، گروه Eldar است و اسم این کاراکتر هم Avatar of Khaine (تجسم زمینی کین، خدای جنگ گروه الدار).
حالا برسیم به اصل مطلب: که گفتی Space Marines یا Imperial Guard به راحتی می تونند Eldar رو شکست بدند هان؟!!
49.gif

من از گیم Dawn of War با دنیای Warhammer 40K آشنا شدم. از همون موقع تا حالا هم توی فروم های شرکت Relic عضو هستم. به طور کلی میشه گفت هر کدوم از گروه های W40K بارها به این که از بقیه قوی ترند و تعادل بازی رو به هم می زنند متهم شده اند، ولی از همون سپتامبر 2004 تا حالا انقدر که الدار به قوی تر و نامتعادل تر بودن متهم شده، هیچ کدوم از گروه های دیگه نشده اند!
اگر دلت می خواد و اهلش هستی چند تا Replay از بازی های خودم با الدار علیه AI بازی در نسخه 1.2 Dark Crusade برات بذارم تا ببینی الدار یعنی چی و اینجوری بشی:
229.gif

دستهای خونی من هم به خاطر اینه که یه چند میلیون سال قبل Eldaanesh رو که از خدایان دیگر الدار بود کشتم (حقش بود خیلی پررو بود) و از اون به بعد دچار نفرین اون شدم و از دستهام خون می چکه!
39.gif

خلاصه که زود باش این کار رو بکن تا کین ببخشدت:
pray.gif
، وگرنه دچار نفرینش میشی ها از ما گفتن!!

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
بابا وارهمر فقط ارک من که تا قدرت اون بازی و فقط تو ارک پیدا کردم
در حالی که اندازه ی ارک های وارکرافت دوست داشتنی نیستن ولی باز تقریبا به اندازه ی اونا قوی هستن

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
یه چیزی رو باید اعتراف کنم و اون هم این که Warcraft III با وجود این که یکی از بهترین گیم های استراتژی است، من هیچ وقت بازی نکردمش! خدا منو ببخشه! الآن دو ساله دارم دنبالش می گردم، نیست که نیست!! (فارسی و این چرت و پرت ها نمی خوام، اصلش هم گیر نمیاد!)
در ضمن من نمی دونم بچه ها تو گیم نت ها چی میگن، ولی توی فروم های Relic (سازنده گیم) از همون اولش تا حالا همه دارند غر می زنند که Orks ضعیف (Underpowered) است.

پ.ن: عجب تاپیکی شده ها! :lol:
offtopic.gif

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
لطفا بحث را در بخش بازی ها ادامه دهید.

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
مرسی ، تازه یادم اومد ...

دمت گرم / جزء کارتونای باحالیه که تاحالا دیدم

cheers1.gif

===================

راستی بچه ها نظرتون چیه بیایم توی یه تاپیک( یا تو یه پست!) اسم اصلی همه ی کارتونای قدیمی رو بنویسیم تا یه مرجعی باشه برای کسانی که دنبالشون میگردن؟اگه نظرتون مثبته مقدماتشو شروع کنیم.
rollingf.gif

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یه انیمیشن یادم میاد اگه اشتباه نکنم ، توکلاس بود اسمش :) سبک جالبی داشت ، داستانش هم داستان قشنگی بود ... اونو یادتون میاد ؟ خیلی دوست دارم دوباره ببینمش ، خیلی ازش خاطره دارم :)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
با اجازه دوستان من میخوام مدتی غیب بشم ( دارم میرم Soul Society:happy:) خوب وقتی اومدم کلی براتون پست میزنم:lol:

فعلا

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
با اجازه دوستان من میخوام مدتی غیب بشم ( دارم میرم Soul Society:happy:) خوب وقتی اومدم کلی براتون پست میزنم:lol:

فعلا

kakashi-sensei اميدوارم سفر آخرت ( soul society ) بهت خوش بگذره
dying.gif
فقط مواظب باش وسط راه يکی از اون Capturing Thrust ها قورتت نده !
راستی اون ورا ميری يادت نره واسه من يه zanpakutou ی خوش دست سوقاطی بياری
budo.gif
دستت درد نکنه...

مگه دختر غير گيم باز هم داريم؟!:D
من عاشق استراژی هستم يعنی فيوريتم تو بازی ها استراژی هست.:happy:

بابا nee-chan شما که حسابی ما رو دست کم گرفتی... اينجا تو ايران ( لااقل تو تهران ) همه پسرا game بازن، خيلی هاشون هم ( عين خودم ) حسابی حرفه ای هستن
cowb.gif
... از اون طرف دخترای اينجا، ماشالا هزار ماشالا : " ها ! ای geim که وگفتی يعنی چه ؟! "

خلاصه اين هم يکی ديگه از فضائل ملکه farida-sama به حساب مياد

بالا