• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
خواهر مهسا ني ني ؟‌ من هي ميگم مهسا كيه خدايا :happy: مباركه خواهر جان
butterfly.gif

cheerleader.gif
cheerleader.gif
balloons.gif
bday1.gif
balloons.gif
cheerleader.gif
cheerleader.gif

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

سلام به همه دوستان!

اول از همه تولد خواهر مهسا رو تبریک میگم!

happy%20birthday3.gif
tulips.gif

بعد با تاخیر تولد برادر seymoor رو تبریک میگم!

party.gif
congratulations.gif

امیدوارم که صد سال عمر کنین --> البته با خوبی و شادی

------------------

بعد می خواستم یه نر افزار جالب به اسم fmailer بهتون معرفی کنم که به درد کسایی میخوره که دسشون در تایپ فارسی کنده ---> شما penglish تایپ می کنین فارسی تحویل می گیرین --> چند شب پیش در اخبار فناوری معرفی شد

البته من خودم ورژن رایگانشو دان کردم و خیلی خوب جواب داد ولی به طور کامل کار نمیکنه و باید CD شو بخرین که هم فروش داخلی داره و هم فروش خارجی اینم آدرسش -->

http://www.fmailer.com

-------------------------------------

راستی با تاخیر بسیار درگذشت مادربزرگ لرد عزیز رو بهشون تسلیت میگم
sad.gif

و امیدوارم غم آخرشون باشه

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
کسی تا حالا اینو دیده:
[
attachment.php

من که خیلی دوسش دارم:happy:​

یکی از زیبا ترین انیمه هایی که تا حالا چندین بار دیدمش و هر بار بیشتر از قبل لذت بردم!
dirol.gif

البته اصلا بهش نمیخوره انیمه باشه و طراحی گرافیکیش حرف نداره!
yes.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
با اينکه خيلی گرفتارم ولی دلم هم خيلی برای اينجا تنگ شده :(و حداقل برای جواب به اعتراض برادر خواشن ميخوام امروز يه کم سرتون رو ببرم.:D خوب بزارين ببينم از کجا شروع کنم؟ :cool:

به عنوان هديه تولد مهسی و همينطور بقيه کسايی که Fullmetal Alchemist دوست هستن. :happy:

سرانجام:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب به صورت رسمی اومدن بازی starcraft II اعلام شد! من که نميتونم صبر کنم. فقط اميدوارم بتونين demo هاش رو ببينين:

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

اسم اصلیش اسپیرو و فانتازیو بود.(البته فکر میکنم تو ایران به اسم ماجراهای خبرنگار پخش میشد. ) برای توضیحات بیشتر به اینجا یه نگاهی بندازین:

من عاشق این کارتون بودم!
joytears.gif
مرسی ، تازه یادم اومد ...

دمت گرم / جزء کارتونای باحالیه که تاحالا دیدم

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ببخشيد من يه بيرون کوتاه رفتم که با يه چيز خيلی جالب روبرو شدم.:D الان براتون عکس ها رو آپلود ميکنم. حدس بزنين اين بار چی ميخوام براتون بزارم؟!!! :cool: فکر کنم برای پسر ها خيلی جالب باشه!;)

sml-1165.gif

خوب تا اونها رو آپلود کنم فعلاً اين کليپ رو ببينين. من امروز گير دادم به بازی ها: کليپ promo بازی Haunting Ground:

کسايی که مشگل قلبی دارن اصلاً نگاه نکنن:f34r:. بقيه نگاه کنين به من بگين نظرتون در مورد گرافيک اين يکی چيه؟:D من همش تو نخ لباس دختره بودم! چقدر ممکنه قشنگ کار کرده باشن!!!:blink::):rolleyes:

4.jpg

haunting_ground_06.jpg

dmtop200b.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب کيا claymore رو دارن ميبينن؟ قسمت آخر رو ديدين؟ من شکه شدم!!!:blink::blink::eek:

اصلاً فکر نميکردم به اين راحتی يه شخصيت رو که چند قسمت رو صرف معرفيش کردن، بزنن بکشن!!!!:blink:
هالا فکر ميکنين چی بشه؟:eek: کشتن اين demon تازه awake شده بيوفته گردن کلر؟ :eek:
اگه ترسا نفر اول بوده و اين دختره که demon شد نفر دوم و تا نفر پنجم هم کشته شدن، کلر چه جوری ميخواد اين demon رو بکشه؟!!!!:blink::blink::blink:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

فایل های ضمیمه

• tales-of-rebirth-20040816023459429.jpg
    tales-of-rebirth-20040816023459429.jpg
    50.3 KB · نمایش ها: 4
  • tales-of-rebirth-20040816023500101.jpg
    tales-of-rebirth-20040816023500101.jpg
    69.4 KB · نمایش ها: 4
  • tales-of-rebirth-20040816023503710.jpg
    tales-of-rebirth-20040816023503710.jpg
    62.6 KB · نمایش ها: 4
  • tales-of-rebirth-20040816023508038.jpg
    tales-of-rebirth-20040816023508038.jpg
    59 KB · نمایش ها: 4
  • tales-of-rebirth-20040920002225991.jpg
    tales-of-rebirth-20040920002225991.jpg
    39.6 KB · نمایش ها: 4

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
خوب به صورت رسمی اومدن بازی starcraft II اعلام شد! من که نميتونم صبر کنم.

بله بله؟
شما گیم باز هم بودید و ما نمی دونستیم خواهر فریدا؟
دختر گیم باز؟ :blink:
اون هم استراتژی؟؟ :wacko:
پس چرا هیچ وقت توی بخش گیم پست نمی زنید؟ ;)
اونجا هم گاهی وقتی سر بزنید. من 6 ساعت پس از اعلام خبر Starcraft 2 یه تاپیک در موردش زده بودم و کلی توضیحات داده بودم که عجب شیرخان منتقلش کرد به قسمت اخبار گیم! :(
من هم مثل شما خیلی دوست دارم زودتر بازی کنمش، خصوصا که خیلی ها قسمت اولش رو بهترین و متعدل ترین گیم استراتژی موجود می دونند. البته فعلا مراحل اولیه اش است و فکر کنم تا اومدنش یک الی دو سال مونده.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی اصلا این خلاصه ای که نوشتمه طرفدار داره ؟؟ یا اصلا رسم هست از این جور چیزا بنویسم ؟ خلاصه یه نظری بدید :happy: .
سلام:)

اول از همه خيلی خوش اومدين. :happy:

دوم اينکه دستتون بابت spoil درد نکنه. :D

سوم هم اينکه زياد انتظار اظهار نظر از بچه ها بعد از نوشتن spoil ها رو نداشته باشين. :p اينجا رسم که همه چند وقت يه بار در راه خدا يه spoil بنويسن;):lol:. ولی همه شيرينيش هم به همينه:happy:. اميدوارم شاهد spoil های فراوانی از شما باشيم!:D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
با مامانم رفته بوديم که سوپر يه کم خريد کنيم که ديديم به دل غافل چه خبره اينجا.:blink: مردم ماشين های قديمی و جديدشن رو آورده بودن گزاشته بودن که همه ببينن.:D مثله اينکه هر سال اين موقع اين کار رو ميکنن. ماشين های کلکسيونی!:cool:

من دويدم خونه و دوربين رو آوردم که عکس بگيرم ولی دوربين شارژ نداشت و خيلی ازيتم کرد. اگه عکس ها کج و کوله هستن به بزرگی خودتون ببخشيد!:blush:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
شما گیم باز هم بودید و ما نمی دونستیم خواهر فریدا؟
دختر گیم باز؟ اون هم استراتژی؟؟ پس چرا هیچ وقت توی بخش گیم پست نمی زنید؟
اون وقت منظورت چی بود؟ :blink:مگه دختر غير گيم باز هم داريم؟!:D
من عاشق استراژی هستم يعنی فيوريتم تو بازی ها استراژی هست.:happy:
در مورد اينکه چرا اون وری نميام، من اگه برسم همين ور هم باشم کلامو ميندازم هوا ... :wacko::(

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
اون وقت منظورت چی بود؟ :blink:مگه دختر غير گيم باز هم داريم؟!:
توی ایران که از این خبرها نیست! :(
من حتی یه دونه دختر ندیدم که گیم بازی کنه چه برسه به استراتژی که از سخت ترین سبک های گیمه! شاید اونجا اینجوریه! این ور که دخترهای ایرانی معمولا بیشتر مشغول غیبت کردن و رقابت با همدیگه و توی سر و کله همدیگه زدن برای دوست پسر بچه پولدار هستند و خیلی به ندرت کسی پیدا میشه که توی چنین باغهایی باشه!
136fs83233.gif

من عاشق استراژی هستم يعنی فيوريتم تو بازی ها استراژی هست.:happy:
می تونی بگی Avatar من چیه؟
من عاشق این گیم هستم.
در مورد اينکه چرا اون وری نميام، من اگه برسم همين ور هم باشم کلامو ميندازم هوا
اگه وقت کردی سر بزن بد نیست، هر چند که می دونم زمینه اصلی Expertise شما انیمه است.
2zqdf8w.gif

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
خوب تا اونها رو آپلود کنم فعلاً اين کليپ رو ببينين. من امروز گير دادم به بازی ها: کليپ promo بازی Haunting Ground:

http://www.4shared.com/file/16721633...ng_Ground.html

کسايی که مشگل قلبی دارن اصلاً نگاه نکنن. بقيه نگاه کنين به من بگين نظرتون در مورد گرافيک اين يکی چيه؟ من همش تو نخ لباس دختره بودم! چقدر ممکنه قشنگ کار کرده باشن!!!

سلام!
خوب من این بازی رو تموم کردم...یکی از شاهکارهای دیگه کمپانی کپکام هست..بازی ای که بر پایه ترس ناگهانی یا دلهره ای که همواره تو بازی دارین و همراه شما هست بنا شده..تو این بازی زیاد شخصیت نمی بینیم و به جز چند نفر که هرکدوم تو یه قسمت از بازی دنبال شما هست و همچنین خودتون و یه سگ که دوستتتون هست و همراتون هست چیزی دیگه نیست...کل محیط این بازی تقریبا تو یه قصر اتفاق میوفته...داستان به این صورت هست که شما(همین دختره) و به همراه پدر مادرتون تو ماشین هستید و عازم سفر..که یه اتفاق میوفته و شما تصادف می کنید بعد میبینیم که دختره سر از یه قصر بزرگ درمیاره که شخصی بسیار احمق شما رو زندونی کرده و شما رو به دید یه عروسک میبینه!و مرتبا میخواد شما رو بترسونه که اولین شخصیت منفی بازی هم هست...کلا هدف شما اینه که از این قصر فرار کنید..این بازی یکم از لحاظ سختی مشکل هست چون شما به جز استفاده از سگ برای فراری دشمنان و یا قایم شدن از اونها کاره دیگه ای نمیتونید بکنید...و همین باعث سختی بازی ، هیجان بیشتر در مواجهه شدن با دشمنان (از ترس این که سریع باید فرار یا قایم بشید) و البته ترس بیشتر میشه..راستی این هم بگم که اگه یکی از دشمنان بیش از حد دنبال شما باشه ، قلب شخصیت بازی بیشتر میزنه ،کند تر راه میره ، و مرتب زمین میخوره تا اینکه اگه همینطور ادامه پیدا کنه باعث مرگ اون میشه...
در مورد CG های بازی هم قطعا بسیار خوب کار شده چون اکثر CGهای بازیهای کپکام با گرافیک بالا و جزییات زیاد هستن...که از این نمونه میتونیم شاهد ، resident evil ، onimusha و.... باشیم...خصوصا cg اول بازی onimusha 3 که علاوه بر گرافیک یکی از سینمایی ترین cgهای بازیهاست...

راستی حالا که بحث گیم شد به همتون پیشنهاد می کنم که برین یه شبیه ساز Play Station 1 و همچنین بازی Final Fantasy VII رو بگیرین و بازی کنید،عمرا دیگه طرف انیمه برین!!...یه rpg خفن ژاپنی از کمپانی خفن تر SqureSoft ....مطمینم که عاشق سری بازیهای فاینال فانتزی و همچنین نقش افرینی های شرقی میشید..سری بازی ای که علاوه بر نمایش و پیشرفت سبک RPG (Role Playing Game) یا نقش افرینی باعث محبوبیت بیش از حد این سبک در بین گیمرها شد که در هر قسمت از اون شاهد یک سری داستان و حوادث جداگونه هستیم...که به نظر من بهترین شماره از این سری فاینال 7 و فاینال 10 هست..

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تو بگو آواتار من کیه؟ که خیلی خیلی خیلی هم دوسش دارم:wub:

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
راستی حالا که بحث گیم شد به همتون پیشنهاد می کنم که برین یه شبیه ساز Play Station 1 و همچنین بازی Final Fantasy VII رو بگیرین و بازی کنید،عمرا دیگه طرف انیمه برین!!...یه rpg خفن ژاپنی از کمپانی خفن تر SqureSoft ....مطمینم که عاشق سری بازیهای فاینال فانتزی و همچنین نقش افرینی های شرقی میشید..سری بازی ای که علاوه بر نمایش و پیشرفت سبک RPG (Role Playing Game) یا نقش افرینی باعث محبوبیت بیش از حد این سبک در بین گیمرها شد که در هر قسمت از اون شاهد یک سری داستان و حوادث جداگونه هستیم...که به نظر من بهترین شماره از این سری فاینال 7 و فاینال 10 هست..

final fantasy vii که روی pc وجود داره!!!! دیگه امولاتور میخواد چیکار؟؟؟
Square soft از وقتی به Square enix ارتقا پیدا کرده داستانهاش افت پیدا کرده. مثلا کسانی که secret of mana را روی snes بازی کردن می دونن که داستانش قابل مقایسه با داستان ضعیف final fantasy x & x-2 نیست.
ff7 و ff8 و ff3 بهترین داستانها را داشتن. بد ترین داستانها هم به ترتیب ffx-2 و ffx و ff7 dirge of cerberus بودن.
من خودم بجز ff11 که online بود همه را بازی کردم و بجز ff12 و dirge of cerberus همه را تمام کردم.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
چه خبره اينجا از گيم باز های عزيز :blink::D

نميدونستم اينقدر گيم باز داريم. ببينم کدوم تون warcraft بازی ميکنين؟:rolleyes:

برادر mahi, ميگم اگه گفتی آواتر من مال کدوم بازيه؟:D
شخصی بسیار احمق شما رو زندونی کرده و شما رو به دید یه عروسک میبینه!و مرتبا میخواد شما رو بترسونه که اولین شخصیت منفی بازی هم هست...
ببينم همونی که اول بازی دختره رو زندونی کرده بود و داشت آشپزی ميکرد؟ عجب آشی هم ... :wacko: من هنوز شروع نکردم ... :( يعنی اين گرفتاری ها اجازه نميده!:(:(:(

بالا