• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه :lol: این سفر ما هم منو کشت تو این 3 روز فقط تونستم Tsubasa Chronicle رو تموم کنم ( یاس فلسفی گرفتم) ولی خودمونیم تو ماشین به انیمه نگاه کردن هم خیلی حال میده (البته تو PSP نگاه کردنو نمیونم چون صفحه اش یه ذره کوچیکه) و همچنین در مورد این انیمه که شخصیتهاش بسیار به شخصیتهای انیمه Magic Knight ray earth شباهت داره:f34r: عکسهاشو بعدا میزارم خودتون ببینید:cool:

کجا رفتی؟ تازه ميخواستيم برات جشن بگيريم! :D

عنوان اولين کاربر فعال هنرهای نمایشی رو بهت تبريک ميگم.
23_28_125.gif

اميدوارم هميشه موفق باشی! ;)

سلام فریدا ساما خیلی ممنون :happy: همین که به فکر مایید برام از 100 تا جشن و اینجور چیزا با ارزش تره:blush: همینجا از همه دوستان و اساتید تشکر میکنم;) و میگم من کوچیک همهتون هستم:happy:

تبریک به بابک عزیز ....
rose.gif
منم به استاد كاكاشي تبريك مي گم!
vishenka_19.gif
ما هم به نوبه خودمون به استاد عزیز تبریک می گیم
به به .... تبريك
clap.gif
flowerysmile.gif
با اينكه مدت كمي هست كه عضو هستم ولي مطمئن هستم كه واقعا لياقت اين منسب رو داشتن
منم تبریک میگم :)
کاکاشی جان کاربر فعال شدنت مبارک!
congratualtions.gif
===========================

اون وقت شما براي گذران زندگي كاري چيزي هم انجام ميدين
31.gif
بزنم به تخته چه همه وقت دارين !!!

من یه شرکت انیمیشن سازی دارم و انماتور هستم:happy: در مورد وقت هم باید بگم شبانه روز فکر کنم 3 ساعت از 24 ساعت رو نمیخوابم:blink: (هر چیزی بهایی داره برای اینکه انیمه ببینم باید از خوابم بزنم)

===========================

Off Topic
انقدر با اطلاعاتت حال کردم که توهینت رو به Avatar می بخشم!
39.gif

ممنون خوب منم بعنوان یه استراتژیک باز کارکشته (بازی استراتژیکی پیدا نمیکنید که من نشناسم) که حدودا یه 2 سالی میشه DOW بازی میکنم یه چیزایی حالیمه;) تو Winter Assult وقتی با نژاد Chaos بازی میکنی ( تو مرحله هاش) تو یکی از قسمتها خیلی خوشم اومد که Blood Thirsty امد و سر این آواتار رو قطع کرد دل من خنک شد:D

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
تو Winter Assult وقتی با نژاد Chaos بازی میکنی ( تو مرحله هاش) تو یکی از قسمتها خیلی خوشم اومد که Blood Thirsty امد و سر این آواتار رو قطع کرد دل من خنک شد:D

49.gif

من چقدر عصبانی شدم اون صحنه رو دیدم!!
(البته خوب اگه دقت کرده باشی اوتار اونجا 500000 تا Life داره و تنها راه نابود کردن اوتار یه Bloodthirster است. و برای احضار کردن Bloodthirster هم تمام Bloodpool گروه Chaos تموم میشه و از اون به بعد خیلی ضعیف میشند. :thumbsup: )
Edit:
تو رو خدا ببخشید انقدر آف تاپیک می زنم!
آخه این کاکاشی هی لج منو در میاره و مجبورم از حیثیت اوتارم دفاع کنم!! ;) :lol:

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اين چند وقته كه اينترنت قطع بود آخ دلم چقدر تنگ شده بود براي اينجا

خوب با اين كه اينترنتم قطع بود و همين الان هم هست ولي نتونستم deaath note , naruto رو نگاه نكنم با هر بدبختي هم بود دانلودشون كردم ولي ديگه claymore ,sola رو نديدم اينا چرا اينقدر زود تموم شدن؟

من از الان دارم غصه تموم شدن Death Note رو ميخورم قراره 4 هفته ديگه تموم بشه
اصلا به نظر من بايد اينو 220 قسمت ادامه بدن نه او ناروتو رو كه معمولا هيچ اتفاق مهمي توي يك قسمتش نمي افته

بابك جون راستي كاربر فعال شدنت مبارك چقدر بهت مياد

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0
اینم چندتا عکس از انیمیشن جدید کمپانی والت دیسنی با نامratatouilleکه بزودی اکران میشه.و بنا بر پیش بینیهای کارشناسان انیمیشن موفقی خواهد بود( البته به نظر من دیدن قیافه بامزه موش قهرمان داستان عامل مهمی در این موفقیت خواهد بود!:p)
این انیمیشن درباره یک موش فاضلاب اشپزه!!که تصمیم میگیره به پاریس بره!و در پاریس با یه اشپز ناموفق اشنا میشه و بهش کمک میکنه تا تبدیل به یه اشپز موفق بشه.

Remy3_ratatouille_sm.jpg

Remy_ratatouille_sm.jpg

poster_ratatouille_sm.jpg

board_book_ratatouille_sm.jpg

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0
در وصف انتخاب استاد کاکاشی به عنوان کاربر فعال
در ابتدا جای پوزش است من باب دیر مطلع شدن اینجانب و در نتیجه دیر بجای اوردن مراتب تبریکات به محضر حضرت استاد.بهتر انست فرع کوتاه کرده به اصل پردازیم.
بر حسب وظیفه و تکلیف من باب نائل امدن جناب استاد به سمت کاربر فعال ما نیز بر ان شدیم تا مراتب تبریک و تهنیت را بجا اورده و وظیفه خویش به انجام رسانیم.امید است از انجام این وظیفه سر بلند بدر ایم.باشد که مقبول پیشگاه حضرت استاد واقع گردد.
اینجانب بدینوسیله انتخاب شایسته و بایسته شما را به این مهم.لایق حضرت استاد دانسته و امید داریم زین پس استاد سایه علم و کمالات خویش بیشتر از پیش بر سر ما و این انجمن گسترانیده و باران لطف خویش بر سر ما باریده و از بحر دانش وجود خویش جرعه ای به ما نوشانیده تا نادانسته ها دانیم و از برای بهبود بیشتر این انجمن کمر همت بندیم و تلاش مضاعف بکار بریم و این انجمن به انجا رسانیم که بهترینش دانند و افرینش خوانند.

:wacko:چی گفتم :wacko:

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
استاد کاکاشی مام همین طور برای همین متن بالا رو کپی می می کنیم
در ابتدا جای پوزش است من باب دیر مطلع شدن اینجانب و در نتیجه دیر بجای اوردن مراتب تبریکات به محضر حضرت استاد.بهتر انست فرع کوتاه کرده به اصل پردازیم.
بر حسب وظیفه و تکلیف من باب نائل امدن جناب استاد به سمت کاربر فعال ما نیز بر ان شدیم تا مراتب تبریک و تهنیت را بجا اورده و وظیفه خویش به انجام رسانیم.امید است از انجام این وظیفه سر بلند بدر ایم.باشد که مقبول پیشگاه حضرت استاد واقع گردد.
اینجانب بدینوسیله انتخاب شایسته و بایسته شما را به این مهم.لایق حضرت استاد دانسته و امید داریم زین پس استاد سایه علم و کمالات خویش بیشتر از پیش بر سر ما و این انجمن گسترانیده و باران لطف خویش بر سر ما باریده و از بحر دانش وجود خویش جرعه ای به ما نوشانیده تا نادانسته ها دانیم و از برای بهبود بیشتر این انجمن کمر همت بندیم و تلاش مضاعف بکار بریم و این انجمن به انجا رسانیم که بهترینش دانند و افرینش خوانند.

برادر کاتسوری شما این متن را چی جور نوشتید :blink::D

candy55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من همين الان عضو اين گروه بزرگ شدم. لطفاً مرا هم در جمع خود بپذيريد.
اما يه سوال داشتم ُ: يه كارتون در ماهواره ترك حدود 10 سال پيش ديدم كه به تركي شكر گيز كندي ترجمه كرده بودن كه فارسي آن مي شود دختر شيرين كندي. كسي مي دونه اسم انگليسيش چي مي شه ؟ آيا شما در آرشيوتون اينو دارين . ممنون مي شم جوابم را بدين:rolleyes:

candy55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي ديدم همه به برادر كاكاشي تبريك ميگن .من كه نميدونم چه خبره ولي خواستم به ايشون تبريك بگم تا از قافله جا نمونم مباركه..مبار كه...خيلي مباركه هيييييييييييييييييييي ..................:D:D:D:D:D

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
تو رو خدا ببخشید انقدر آف تاپیک می زنم!
آخه این کاکاشی هی لج منو در میاره و مجبورم از حیثیت اوتارم دفاع کنم!! ;) :lol:

laught16.gif

من کلا با این نژاد Elder مشکل دارم ( بزارید برم پشت سنگر بعد شلیک کنید:f34r:)

بابك جون راستي كاربر فعال شدنت مبارك چقدر بهت مياد

سلام میثم جان ، خیلی ممنون بابا جات خیلی خالیه کجایی؟;)

خیلی ممنون برادر ;) ایول بابا انشا هم که 20 :happy:

استاد کاکاشی مام همین طور برای همین متن بالا رو کپی می می کنیم

خیلی ممنون راضی به زحمت نبودیم:happy:

راستي ديدم همه به برادر كاكاشي تبريك ميگن .من كه نميدونم چه خبره ولي خواستم به ايشون تبريك بگم تا از قافله جا نمونم مباركه..مبار كه...خيلي مباركه هيييييييييييييييييييي ..................:D:D:D:D:D

خیلی ممنون و به جمع ما خوش اومدید و در ضمن من اسمشو نمیدونم ولی فکر کنم همون آواتار خواهر آریانا باشه:rolleyes: و به احتمال قوی خواهر آریانا اسمشو بدونه;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اما يه سوال داشتم ُ: يه كارتون در ماهواره ترك حدود 10 سال پيش ديدم كه به تركي شكر گيز كندي ترجمه كرده بودن كه فارسي آن مي شود دختر شيرين كندي. كسي مي دونه اسم انگليسيش چي مي شه ؟ آيا شما در آرشيوتون اينو دارين . ممنون مي شم جوابم را بدين:rolleyes:
سلام سلام :D

به جمع ما خوش اومدين. اميدوارم بهتون خوش بگزره.:happy:

در مورد اسمی که پرسيدين فکر کنم منظورتون کاتون candy candy باشه. اگه منظورتون همينه نه متاسفانه نداريمش.:(

4467261a1.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام فریدا ساما خیلی ممنون همین که به فکر مایید برام از 100 تا جشن و اینجور چیزا با ارزش تره
خواهش:happy:، من که هميشه از پست هات خيلی لذت ميبرم:D:D:D. دستت درد نکنه!;)
من یه شرکت انیمیشن سازی دارم و انماتور هستم
ا... پس بگو تو چرا اينقدر واردی!:blink::blink::blink: ببينم منم بيام ايران استخدامم ميکنی؟ :D;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان عزيز اگه به انگليسي دنبال عكس meiji revolution بگرديد عكس فيلم كارتوني اعتماد و خيانت كينشن(در ايران به افساه سمورايي معروفه!) رو پيدا و مي كنيد
rkoav2cover.jpg

يه تاپيك برا برسي انقلاب ميجي زدم الان دارم ميرم دنبال متناي ترجمه انگليسي !اگه كسي با سرچ گوگل بگرده ترجمه اي چيزي بزاره ممنون مي شم مثلا ترجمه سايت وكيپيديا يا هر مطلب جالب ديگه اي راجع meiji revolution
اينم لينك تاپيكم
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1179341
منتظر ترجمه هاي دوستان هستم !

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
برادر دون فان اين يعنی چی؟:D يعنی ميخواينش ديگه ... :lol::p

دنی تو ليست وارد نکرده اهيانن کسی پت و مت رو نداره؟:eek: من بزنم از روش؟:cool:

من 42 قسمت دارم :D اگر بیشتر داری من میخوام:D:D

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
ارتباط بین سری های Gundam که تا به حال اکران شده اند.
برای همه اونایی که این سری رو تا حال دیدند پیشنهاد می دم این تصویر رو ببینند جالب هست.

فایل های ضمیمه

• a-436600.png
    a-436600.png
    80 KB · نمایش ها: 13

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ارتباط بین سری های Gundam که تا به حال اکران شده اند.
برای همه اونایی که این سری رو تا حال دیدند پیشنهاد می دم این تصویر رو ببینند جالب هست.
واقعاً! :D;)

بالا