برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد فلامرز ترک زاده
دروس پایه
به نقل از v.b در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

همین اول بگم در مورد این استاد خیلی حرف ها میزنن ولی من هم فیزیک 1 و هم فیزیک 2 رو باهاش داشتم پس حرف منو گوش کنید
اخلاقش خیلی خوبه-دست چپه مثل خودم.اصلا عصبانی نمیشه یعنی همیشه لبخند روی لبش هست
درس رو از پایه ای ترین قسمت توضیح میده اگه متوجه نمیشید عادی هست چون بعضی قسمت هاش سخته ولی با حل تمرین میتونید مسلط بشید
همیشه آخر کلاس یا بعضی موارد وسطای کلاس حضور غیاب میکنه برای رفع خستگی-با تغییر کد مشکلی نداره اصلا
معمولا هفته اول نمیاد-تقریبا راس ساعت میاد و 15 قبل پایان تایم کلاس تموم میشه
البته این خوبه چون مثلا فیزیک 1 خیلی زیاده اگه تا لحظه آخر هم نگه داره خوبه
جدیدا هر چند جلسه یکبار 1 تمرین میده برید حل کنید که از رو هالیدی میتونید پیدا کنید،بعد جلسه بعد میگه هر کی نوشته تیک بزنه جلو اسمش بعد رندوم یکی رو میگه بیاد پای تخته حل کنه
برا امتحان هم فقط بشینید تمرین های هالیدی رو حل کنید 20 میشید من 20 شدم ،یعنی بیست بیست نبودم 20 داد
نمره خیلی خوب میده
بازم میگم به گفته های بچه ها تو فیسبوق گوش نکنید

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=204

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد مهدی سامانی پور
آزمایشگاه و کارگاه
به نقل از v.b در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

استاد مهدی سامانی پور درس های گارگاه عمومی و کانی شناسی و آز و اجزاء ماشین معمولا ارائه میدن من که باهاشون گارگاه عمومی داشتم از نظر اخلاقی خوبه و بداخلاق نیست.معمولا یک ربع دیر تر از ساعت میاد بعضی ترم ها هم با بچه ها همانهگ میکنه مثلا نیم ساعت زود تر بیان و نیم ساعت زود تر برن جلسه اول که میرید سر کلاس و در مورد روش استفاده از چندتا ابزار مثل انواع کولیس ها توضیح میده وآخر کلاس هم یه ابزار میده تا باهاش اندازه گیری کنید و بهش بگید از یه بازه ای تا یه بازه ای بگید قبول میکنه و تا اینجا کلاس تئوری تموم میشه بعد چند جلسه میرید جوشکاری و زیاد هم سخت نیست مثل بازی کردنه جلسه آخرم جوش کاری هم یه جوش میدید و میری البته ما چون تعطیلی بهمون زیاد خورده بود امتحان جوشمون خیلی ساده بود ولی امتحان جوش یه ذره دقت میخواد بعد 3 جلسه هم میرید نجاری باید با یه تیکه چوبی که بهتون میدن چیز هایی که میگن درس کنید مثلا پازل دو تایی ولی این مرحله خیلی سخته چون میگه باید چهار طرف چوب گونیا باشه ما 2 ساعت میسابیدیم بازم کجی داشت ولی زیاد گیر نمیده 3 جلسه آخرم سوهان کاریه همون کاری که تو نجاری کردین حالا رو آهن انجام میدین و جلسه آخر هم میرید یه ورقه رو امضا میکنید و خلاص نمره بد نمیده من 18.5 شدم با اینکه کارام داغون بود حضور غیاب هم داره پیشنهاد من اینه که قبلش خودتون رو خسته نکنید چون سر کلاس انقدر میسابید تا جونتون در بیاد به نظر من استاد خوبیه و بد نیست

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=205

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد جواد شاهپریان
رشته کامپیوتر
به نقل از moh.y2j در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

فارغ التحصیل دانشگاه شریف و یکی از محبوبترین اساتید رشته کامپیوتر! تقریبا همیشه کلاساش زودتر از هر استاد دیگه ای پر میشهبه عبارتی میشه گفت آرزوی بچه های کامپیوتر اینه که بتونن باهاش کلاس بردارن حالا هر درسی که باشه!!
ویژگی های اخلاقی:فوق العاده خوش اخلاق و شوخ،کلاساش اصلا خشک نیست و کلا امکان نداره سر کلاسش احساس خستگی بکنید.حضور غیاب براش مهمه و نمره داره.به دیر اومدن دانشجو هم کمی حساسه.ضمن اینکه احترام زیادی به دانشجوهاش میذاره و کلا خیلی آداب دان و باشخصیته.
تدریس:برای تمام درساش یعنی ساختمان داده،الگوریتم و کامپایلر جزوه تایپ شده داره و سر کلاس هم با ویدیو پروژکتور از روی همون جزوه درس میده.تدریسش عالیه و تقریبا جای ابهامی باقی نمیذاره و واقعا درسو متوجه میشین.البته بعضی بچه خرخونا زیاد قبولش ندارن مخصوصا توی درس ساختمان داده که تا حدودی هم حق دارن.چون این استاد برخلاف استاد عزت دوست کدنویسی زیاد کار نمیکنه و بیشتر شبه کد میگه که برای مخصوصا بچه های نرم افزار شاید راضی کننده نباشه.واسه همین بچه های نرم افزار برای یادگیری بیشتر شاید بهتر باشه که با استاد عزت دوست این درسو بردارن.اما به هرحال همون درسایی رو که میگه واقعا عالی میگه.ضمن اینکه مرتب تمرین میده و باید براش ایمیل کنین و تمرینا هم نمره داره.پس سعی کنید تمریناشو جدی بگیرید.
برای درس شیوه ارائه یه مقدار گیر الکی میده و ایراد بنی اسرائیلی از ارائتون میگیره.توصیه میکنم که اگه درس شیوه باهاش برداشتین حتما همون هفته های اول ارائه تون رو بدین تا اگه ارائه تون ایرادی داشت نمره کمتری از دست بدین وگرنه هرچی دیرتر ارائه بدید در صورت وجود هر ایراد نمره بیشتری از دست میدین.
در کل بشدت این استادو تایید میکنم و هر درسی که ارائه داد حتما باهاش بردارین(البته اگه گیرتون اومد:دی)
امتحان:متوسط رو به آسون.برای درساش نمونه سوال داره که آخر ترم بهتون میده.البته توی انتشارات هم هست که میتونین تهیه کنین.نمونه سوالارو اگه قشنگ بلد باشید و یه مقدار هم تمرین حل کرده باشید حتما نمره خوبی میگیرید.
نمره:خیلی خوب نمره میده.البته اینکه چقدر بهتون کمک کنه بستگی به حضور غیاب و تمرینا و یه سری موارد دیگه هست که اگه رعایت بکنین خیلی تو نمره دادن هواتونو داره.اینم بگم که بشدت ریز صحیح میکنه و حتی بعضی سوالارو تا 4رقم اعشار بارم بندی میکنه!!! وقتی هم که نمره ها بیاد حتما از نمرتون رضایت خواهید داشت.

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=206

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد سارا احمدی
دروس پایه
به نقل از anz در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

ایشون دروس ریاضی رو درس میده. یه فرد نهایت 30 ساله هست. خیلی خوش اخلاقه و سر کلاس هم خیلی میخنده. اصلا کلاساش خشک و بی روح نیست . تقریبا 10 دقیقه دیر میاد ولی تا اخرین ثانیه نگه می داره! حضور و غیاب میکنه ولی اصلا کسی رو به خاطر غیبت حذف نمیکنه! من خودم نزدیک 6 جلسه نرفتم سر کلاس ولی حذفم نکرد چون قبلش تو کلاس گفته بود حذف نمیکنم.
wink.gif
عالی و میتونم بگم فوق العاده درس میده یعنی سر کلاس طرف مطلب رو میگیره حتی اگر کند مغز باشه! یه مطلب رو اگر نفهمیدی 10 بار هم بخواهی واست توضیح میده اما خب تو همون بار اول یا نهایت دوم دیگه کامل درس رو میفهمی. جزوه میگه سر کلاس که خیلی عالیه جزوش. همون رو برای امتحان بخونی کافیه یعنی اگر مسلط باشی به جزوه میتونی حتی 20 هم بگیری. نمره خودت رو میده ولی خیلی خوب صحیح میکنه یعنی حتی اگر به یه مطلب کوچیک هم تو جواب اشاره کنی نمره میده. کلا به همه پیشنهاد میکنم هر درسی از ریاضی با این استاد دیدید بردارید چون واقعا عالیه!

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=207

setare202

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از افراد پر نفوذ تو دانشگاه و رفیق فاب روحانی

اخلاقی:
شبیه روحانیه فقط خودشو و خودتو و همه رو با سوالاش زیر سوال میبره و به صورت غیر مستقیم به همه تیکه میندازه (جز یک نفر که اوونم روحانیه و مستقیم تیکه میندازه)
ببینیش احساس میکنین سهراب سپهری جلوی ادمه.
ادم خوش خنده و خوش مشرب و اینکه در مجموع تعادل روانی نداره.

درسی:
من باهاش طراحی داشتم برخلاف اکثر استادا دنبال حفظیات نیست.
مفهومی درس میده و مطالب پایه ای رو هم دوباره میگه
توی طراحی تاکیدش رو مرتبه زمانی هاس باقی موارد رو هم فقط کلیشه اصلیشو میگه و زیر مطالب رو به صورت خلاصه
جزوه میده و جزوش کامله

حضور غیاب نمیکنه .سر کلاس دیر میاد دیر هم میره.
مطالب حاشیه ای اگه بشه تا حدودی ادامه میده گاهی هم خودش مطالب حاشیه ای میگه
کلاسش خلوته کمتر کسی باهاش برمیداره-

نمره:
هیچ قاعده ای نداره.
فقط شنیدم که میگن اگه سر کلاساش باشی 14 میشی
رنچ نمرش هم رو 10 -11 هست.

امتحان:
8 نمره تستی -12 نمره تشریحی
8 نمره تستی اگه خوش شانس باشی یکی دو موردش ته جزوش هست. باقیش کاملا نو
سوالات تستسی همه از دم مربوط به کارشناسی ارشد و با راه ههای عادی حل نمیشه.
به گزینه هم کار داره فقط

12 نمره تشریحی
شبیه سوالات حزوس اکثرش قابل حل هستن (همین اکثر) و به راحتی به جواب اخر میشه رسید
دو سه تا سوال میده که معلوم نیست از کجا در اوومده.نمونش رو هم سر کلاس حل نکرده.

نتیجه گیری:
اکثریت به خاطر نمره و امتحانش جزات ندارن باهاش بر دارن.
من هم همین پیشنهاد رو میکنم ولی اگر حفظیاتتون فوق العاده ضعیفه ولی تحلیل خوبی دارین .برای نمره معمولی (13-14) گرفتن مناسبه.

setare202

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

اخلاقی:
شبیه روحانیه فقط خودشو و خودتو و همه رو با سوالاش زیر سوال میبره و به صورت غیر مستقیم به همه تیکه میندازه (جز یک نفر که اوونم روحانیه و مستقیم تیکه میندازه)

درسی:
توی طراحی تاکیدش رو مرتبه زمانی هاس باقی موارد رو هم فقط کلیشه اصلیشو میگه و زیر مطالب رو به صورت خلاصه
جزوه میده و جزوش کامله

نمره:
هیچ قاعده ای نداره.

امتحان:
به گزینه هم کار داره فقط

12 نمره تشریحی
شبیه سوالات حزوس اکثرش قابل حل هستن (همین اکثر) و به راحتی به جواب اخر میشه رسید

نتیجه گیری:
من هم همین پیشنهاد رو میکنم ولی اگر حفظیاتتون فوق العاده ضعیفه ولی تحلیل خوبی دارین .برای نمره معمولی (13-14) گرفتن مناسبه.

setare202

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

اخلاقی:

درسی:
جزوه میده و جزوش کامله

نمره:
هیچ قاعده ای نداره.

امتحان:
به گزینه هم کار داره فقط

12 نمره تشریحی

نتیجه گیری:
man asheghe Ostad ghavamiam..manzuretun az inke taadole ravani nadare chie??ba inke nore balatar az 14 nadare vali kheili khub dars mide...
man az shakhsiatesh kheili khosham miad...
faghat bayad b nazaram bahsaei k sar kelas mikone ro avaz kone va enghad mokhalefe ezdevaj nabashe ...
man k dusesh daram

setare202

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
استاد قوامی عالین..من خیلی دوسشون دارم
خیلی شخصیتشون جالبه..ادم عجیبیه ولی تعادل روانی داره
خیلیم باحالههههه
فقط باید یه نظرم باید یه کم بحثایی که تو کلاس میکنه رو عوض کنه و دیدشو در مورد زن و و ازدواج بهتر کنه..
نه اینکه خودش مجرده احساس میکنم همه رو به ازدواج نکردن تشویق میکنه
در هر صورت من عاشقشم

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
استاد ابراهیم خداپرست - از سیستم و از دیتا بیس

اخلاقی:
باهاش از سیستم داشتم و عاشق دادن گیر های الکیه مثلا میگه برین کد بنویسین (مثلا الگوریتم RR که برای مدیریت CPU هست)اول میگه سیستم نباید پروسس تولید کنه.شما باید تولید کنید جلسه بعد میری میگه شما نباید پروسس تولید کنید.خود پروسس باید تولید کنه.کلا یه کاریو بدون ایراد نمیشه تحویل داد.
بچه هایی که باهاش از دیتا بیس داشتن میگفتن کاری نداره.هرچند که گیرم نمیتونه بده.

درسی:
درس نمیده.میگه خودتون برین همه کارا رو بکنین
حضور غیاب میکنه
جزوه که نمیخواد،گزارش کار نمیخواد.سورس هم ازاده.
فقط یه تمرین میده میگه برین جلسه بعد بیارین
تمرینشم نوشتن یکی از الگوریتم های درس سیستم عامله.زبانی که مینویسین هم مهم نیست.

نمره دادن:
بچه ها میگن رنج نمرش توی سیستم عامل بین انداختن تا 12-13 هست.
من و دو سه نفری که میشناسم بالای 17 شدیم.
از دیتا بیس میگن 20 میده

16 نمره کار کلاسی - 4 نمره امتحانی که 16 نمره تحت تاثیر 4 نمره قرار داره یعنی امتحان بد بدین ترم دیگه در خدمتشین

امتحان:
به شاگرد ممتاز کلاس کار نداره.4 نمره رو میده و بهش میگه امتحان نمیخواد بدی.نمرش هم 20 عه.
باقیه دانشجو ها باید امتحان بدن
از همون الگوریتم هایی که نوشتین رو تو کاغد مینویسین بعد رو کامپیتور اجرا میکنین توی 35 دقیقه.کد کامپیتوری رو ما از تمرین های خودمون براش اوردیم که وقتمون هدر نره

نتیجه گیری:
اگه اعصاب فولادی دارین و تو خونه هم حاضر به گذاشتن وقت به مدت یک روز برای نوشتن کد هستین نمره بالا میتونین بگیرین
اگر هم یکی از شرایط بالا رو ندارین برین سراغ یه استاد دیگه.

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
استاد کینژاد - درس مولتی مدیا

اخلاقی:
شوخ و در عین حال جدی
خوش مشرب و مردم دار
خوش اخلاق
خافظه فوق العاده قوی در عین حال فوق العاده ضعیف(شایدم مال کارش باشه شایدم تظاهر میکنه)
اگرهم مورد خاصی باشه که لازم باشه به یکی دو نفر بگه (درسی ،غیر درسی) به صورت خصوصی تجربشو میگه

درسی:
حضور غیاب میکنه
با پروژکتور درس میده
سورسش اسلاید ها و کتابش هست و اینها رو میده بچه ها بریزن تو فلش و بخونن
کاملا به درس مسلطه.کارشم مولتی مدیا و شبکه هست و به شدت به مطالب این زمینه ها وارده و بعضی از این تجربه هاشو در اختیار بچه ها هم میذاره.
کمی دیر میاد و کمی هم زود میره.

نمره دادن:
بچه ها ناراضی ولی من راضی
توی نمره دادن جدیه و نمره خودتو میده.
اگر هم شکسته بنویسین قید نمره سوال و بزنین
میتونین یک یا دو نمره از ارائه اضافی بگیرین.
کلا مثل استاد روحانی دوس داره شاگرداش بلد برن بیرون(ولی به سخت گیری استاد روحانی نیست خوشبختانه)

امتحان:
میان ترم داره و به صورت حذفی.
کسایی که بد امتحان بدن میتونن سر ترم میانترم رو دوباره بدن(اگه اینطوری باشه سر کلاس میگه)
از مطالبیه که سر کلاس میگه.
تشریحی از همه مباحث.کسایی که خوب نوت برمیدارن یا صداشو ضبط میکنن خونه مینویسن نمره بالا راحت میتونن بگیرن

نتیجه گیری:
از اساتید مورد علاقه من هست.کمی تلاش میخواد و اینکه مثل استاد کتیرایی کسانی که نمره میگیرن به درس واردن.

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
استاد گرکانی -تفسیر موضوعی قرآن

اخلاقی:
خوش اخلاق و خوش برخورد
منظم

درسی:
حضور غیاب میکنه
از روی کتاب درس میده.به مطالب حاشیه گاهی میره.
معمولا ایه رو کم تفسیر میکنه و بیشتر به داستان های مرتبط به ایه میپردازه که بعضی هاشون واقعا ادم و جذب میکنه و کلاس و از اوون حالت خشکی در میاره.
به موبایل حساسه و اخطار میده ، اگر رو حرف زدن حساس بشه تیکه بدی میپرونه که تا اخر کلاس ساکت شی (ولی مودبانه) و اگر هم پررو بازی در بیاری یا از نمره پایانی کم میکنه یا حذفت میکنه (توام با اخراج از کلاس)

نمره:
نمره بالا گرفتن سخته ولی نمره خوب در حد 13 تا 16 راحت میشه گرفت.

امتحان:
تستی 40 تا سوال
از مطالب کاملا ریز کتاب
نمره منفی نداره تست ها ولی اگه همرو الکی بزنین براتون بد تموم میشه
کلا به بیشتر از 30 تا سوال جواب دادن خیلی سخته.(به 20 تاش رسیدم کلی بود)

نتیجه گیری:
سر کلاس خوش میگذره ولی امتحان سختی داره
برای اولویت دوم توصیه میشه

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
استاد شیخ الرئیس - تاریخ تحلیلی صدر اسلام

اخلاقی:
کت شلواری و خوش تیپ،مودب ،دقیق،خوش اخلاق
حافظه خوبی داره و مطالبی که میگه رو کلاس به کلاس یادشه

درسی:
حضور غیاب میکنه.اگه اشتباه نکنم اخر کلاس
به حلال و حرام اعتقاد داره شدیدا برای همین از زمان کلاسش کل رو استفاده میکنه و گاهی هم خسته کننده میشه کلاسش
هر از گاهی بچه ها هم شیطونی میکنن سوالات میپرس و مطالب رو به انحراف میکشونن ولی خوشبختانه قانع کننده جواب میدن.
یه نقشه راه(به قول خودش رودمپ) میده میگه مطالب از اینهاس،سر کلاس میشینه از همون ها میگه و باید کامل نت برداشت از اوونها
اخر سرم یه کتاب میگه بخرین بخونین.

نمره:
مثل سراسری بد صحیح میکنه
میشه گفت کمی نمره خودته

امتحان:
تستی 40 تا سوال از نقشه راه ، کتابه و مطالب سر کلاس
از مطالبی که گفته و کاملا به صورت نکته ای
نمره منفی داره و اگر هم خونده باشی و مسلط نباشی قید نمره بالای 12-13 رو باید زد
اخرین تست رو که زدم دیدم کلا 10-12 تا بیشتر جواب ندادم و باقیه موارد قابل جواب دادن هم نبود(بعضی ها رو دو گزینه رو شک داشتم) و برای اینکه نیفتم رو به امداد غیبی جامع اوردم و حدود 35 تا سوال رو جواب دادم.

نتیجه گیری:
توصیه نمیشه

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد محمد حمزه ئی
رشته کامپیوتر و آی تی
به نقل از آقا رضا در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

اولین چیزی که درباره این استاد میتونم بگم اینه که ممکنه درباره اش نظرات ضد و نقیض زیاد بشنوید !
ممکنه یه عده بگن آدم عقده ای هستش و خیلی ها هم بگن نه آدم معمولی بودش !
ولی اون چیزی که مسلمه اینه که اگر بخواید به راحتی میتونید درسش رو بفهمید !
قدرت بیانش خوبه انصافا و مطلب رو خوب میفهمونه فقط مشکلی که سر ما داشت اینه که یکم آخرای درس برنامه نویسی پایه رو سمبل ( سنبل ؟ سمبل ؟ صمبل ؟
wink.gif
) کرد و این توی پیشرفته خیلی به ضررمون تموم شد !
تمرین میده باید براش ایمیل کنید و مثل این که براش مهم هم هست !
امتحانش شبیه سوالای تمریناشه یعنی اگه بتونید تمریناش رو حل کنید مشکلی از بابت چند سوال امتحان نخواهید داشت !
یه عادت خیلی بد داره و اونم اینه که توی امتحان پایانیش که اغلب 6 تا سوال هستش , ششمین سوالش چیزی در حد المپیاد جهانی برنامه نویسیه و خداییش خیلی وقت میخواد تا بتونید الگوریتمش رو در بیارید چه برسه به این که برنامه اش رو هم بنویسید !
وسط ترم کوییز هم میگیره که واژه ی پشمک خیلی برازنده اش بود ! هم از نظر سطح سوال و هم از نظر تاثیر نمره !
اخلاقی هم آدم نزدیک به نرمالیه و فعال به نظر میرسه ! ( البته همین آدم نرمال دو تا از دوستای من رو 3 ترم متوالی انداخت
wink.gif
دمش گرم
lol.gif

دیگه چیز خاصی به ذهنم نمیرسه !

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: آدم آرومیه و به نظر فعال هم میاد
حضور و غیاب: تا نیم ترم اول سال 91 که نداشت ولی میگن از 92 به بعد داشته
تمرین: تمرین میده و باید براش ایمیل کنید . مهم هم هست براش
نحوه تدریس: قابل قبوله و میتونه درس رو خوب ارائه بده
امتحان و نمره: امتحانش اولین سوالش که خیلی آسونه ! باید اشتباهات نحوی برنامه نویسی ( مثلا از اینا ==> ; آخر دستور نذارید ) رو پیدا کنید سوال 2 تا 5 3 تا سوال برنامه نویسیه که به ترتیب آسون , متوسط و کمی سخته و سوال آخرشم که گفتم , خیلی وحشیه ! میان ترم از ما نگرفت برای همین نمیدونم کلا نمیگیره یا نه ولی کوییز میگیره که اونم برای ما تاثیری نداشت !
نتیجه گیری: کلا بردارید باهاش دیگه ! همه چیزش نمره قبولی میگیره و واقعا یکم تلاش کنید میتونید نمره ی خودتون رو ازش بگیرید !

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=212

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد سودابه غریبه
رشته شیمی
به نقل از amirali در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

سودابه غریبه بیشتر ازمایشگاه شیمی عمومی ارائه میده ، عضو هئیت علمی دانشگاه ازاد فیروزکوه ه !
ظاهر عصبی داره ولی خوش اخلاقه ، خوب توضیح میده
مسلما حضور غیاب واسش مهمه چون ازمایشگاه 8 نمره هم واسه همین اختصاص داده به انجام کامل ازمایش ها
2 نمره واسه نظم و روپوش پوشیدن ، سر کلاس اگه روپوش نپوشی هیچ تذکری نمی ده چون میگه من همه ی این چیزارو روز اول گفتم اگه نپوشین نمره نمیگیرین
هم امتحان عملی میگیره هم کتبی
باید گزارش کار بنویسی رو سوالات اخر گزارش کارا خیلییییی حساسه حتما باید جواب بدین
ولی اگه گزارش کار یکی دو جلسه عقب بیوفته و نیارین گیر نمیده و نمره کم نمی کنه ، کلا استاده خوب و راحتیه !

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=213

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد ایرج ناصر
رشته شیمی

استاد ایرج ناصر

عضو هئیت علمی دانشکده

دکتراشو از علوم تحقیقات گرفته ولی لیسانسو فوقشو نمی دونم !

آدم با سوادیه و خوبم میتوه سوادشو منتقل کنه .

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: قد و هیکل معمولی داره . همیشه هم یه سیبیل پر مشکی داره ( چندین ساله میشناسمش همیشه این سیبیلش این مدلی بوده) استاد عصبی ، صدای بلندی داره ولی اصلا به دانشجو ها توهین نمی کنه . فوق العاده به موبایل حساسه اصلا نباید تو دستت موبایل ببینه حتی اگه با موبایل بری بیرون دیگه اجازه نمی ده ببیای تو سر کلاس هم ببینه میندازه بیرون ، میگه اگه حرفت با موبایل همهتره برو با بحرف لارم نیست سر کلاس باشی. براش خیلی مهمه که مطلبی رو که میگه همه متوجه بشن و ذر حین درس دادن چندین بار می پرسه برای همه روشنه اگه جایشو متوجه نشدین بپرسین و وقتی هم که می پرسین کامل جواب میده.
حضور و غیاب: حضور غیاب انجام میده ولی به گفته ی خودش براش مهم نیست و حذف نمی کنه ! بعضی اوقاتم لیست اسامی همراش نیست
تمرین: اصلا سر کلاس تمرین نمیده ! بعضی اوقات تمرین میده اونم بیشتر واسه اینکه نمونه سوالای بیشتری داشته باشن دانشجو ها وگرنه اصلا نمی خواد براش جواب سوالارو بیارین.
نحوه تدریس: ترمو ( البته بیشتر ترمو 2 ) سیالات 1و 2 حرارت 1و2 سیالاتشو عالییی درس میده ، یه طوری که کاملا سر کلاس با یه مسئله متوجه میشین. خیلی جامع و با نظم درس میده. ترمو 2 زیاد خوب درس نمیده یه خورده میپیچونه خیلی اثباتی میگه . حرارت هم مثل سیالات خوب درس میده تنها ضعفش تو ترمو ه .
امتحان و نمره: نمرهههههه !!!! باید پاس شدنو با ناصر فراموش کنین ، فوق العاده استاده تیزیه و دقیقه دقیق برگه رو تصحیح میکنه مو رو از ماست میکشه بیرن !!! درصد قبولش خیلی خیلی کمهههه. به خاطر همین موضوع کلاساش خیلی خلوته نهایتش 20 نفر (به زور البته) اکثرا کسایی باهاش بر میدارن که هیچ شناختی روش ندارن !! هر کی هم بعدا میشناستش حذف میکنه حتی با 2 هم میندازه به هیچ کی رحم نداره یه مثال بگم خودتون متوجه میشین : خواهر خانمشو که چند سال پیش تو دانشگاه ما بود 3 بار سیالات انداخت !! اخر سر با یه استاد دیگه ای برداشت تا تونست پاس بشه ، به اون رحم نکر به ما که دیگه هیچ !! اکثر اوقات خودش سوالاتو طرح میکنه حتی هم اگه 3و4 استاد باشن باز میدن ناصر طرح کنه انگاری بقیه استادا هم ازش حساب میبرن و می ترسن :)))
نتیجه گیری: با تمام این تعریف ها و نمره خیلی بد دادن، عالی درس میده اگه واقعا میخوایین درس یاد بگیرینو یه چیزی بفهمین با ناصر بردارین ! ولی اگه بخواین پاس شین باید هر هفته درس بخونین مثال کلی حل کنین تا قوی شین و یه 10 ،11 ای بگیرین.

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=214

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد داریوش سلاجقه
رشته شیمی

استاد داریوش سلاجقه استادی میانسال از اساتید عضو هئیت علمی دانشگاه
دانش آموخته ی شریف برای ادامه تحصیل بعد لیسانس هم رفته امریکا
تا چند سال پیش علوم تخقیقات هم درس می داد
استاد با سواد و مسلط
فقط تو دانشگاه ما موازنه مواد و انرژی (4 واحدی)میده .
کتاب موازنه هم ترجمه کرده تو کتابخونه ی دانشگاه چند جلدش موجوده !

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: مو جوگندمی ، عینکی ، یه کم کوتاه قد همیشه تمیز و آراسته خیلی استاد مهربون و با حوصله اییه بیشتر اوقات خندون
حضور و غیاب: اصلا انجام نمی ده
تمرین: هر جلسه بنا به سختی و آسونی مبحث چند تا تمرین از کتاب مشخص می کنه خودش میگه باید جلسه آینده بیارین ولی اگه یه چند جلسه هم دیر بشه زیاد گیر نمی ده ولی حتما باید تمرینارو بیارین نمره داره و به نعفتونه
نحوه تدریس: عالییی درس میده و برای هر مبحث تا می تونه و وقت بشه تمرین حل می کنه اصلا استاد از زیر کار در رو نیست خیلی با نظم و آهسته و روان توضیح میده و کاملا سر کلاس متوجه ی درس میشین.
امتحان و نمره: هر استاد دیگه ای که اون ترم با سلاجقه موازنه درس میده سوال طرح نمی کنه همیشه مسئولیت طرح سوالات با استاد سلاجقه است که شبیه سوالای جزوه و تمرینایی که از کتاب میده و چون همیشه امتحان موازنه جزوه بازه میشه با کمک تشابه جواب ها به سوالا راحت جواب داد. نمره ی خودتو میده اگه هم بیوفتی هر چی که نمره برگت باشه وارد میکنه حتی 5 ! یه کم تو نمره دادن سخت گیره
نتیجه گیری: موازنه رو حتما با ایشون بردارید و یا اگه بهتون نرسید مهمان برید سر کلاس چون حتما نمرتون بالای 16 میشه !

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=215

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد مهدی گوهررخی
رشته شیمی

مهدی گوهررخی
لیسانس و فوق لسانس : دانشگاه نفت آبادان _ دکترا : علم و صنعت ( ولی 100% مطمئن نیستم !! )
به جز دانشگاه تهران جنوب تو تهران مرکز هم درس میده
مدیر عامل شرکت دانشگران صنعت پژوه ه !
یه آموزشگاه هم تو خیابان طالقانی داره (اسم و آدرس دقیقشو نمی دونم ! )

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: قد و هیکل معمولی ، مو جوگندمی تقریبا 40 ساله فوق العاده استاد با شخصیت و باحالیه ، شاد و خوشحال هر چی از این آدم بگم کم گفتم واقعا با سواده واقعااااا ! اطلاعات فوق العاده ای داره . لهجه ی انگلیسی عالیییییی داره خیلی قشنگ صحبت میکنه.
حضور و غیاب: انجام میده
تمرین: اصلا
نحوه تدریس: هر جور نرم افزار بگین بلده و تسلط کامل کامل داره کلا تو هیچی کم نیاره این مرد به قول دوستان گوهر حتی کلاس گلدوزی هم گذاشت نباید از دستش داد محشرهههه درس دادنش یه طوری درس میده که عمرا یادت بره اصلا کلاساش خسته کننده نیست و همیشه خندونه.
امتحان و نمره: نمره یه کم رو هوا میده اگه بخواد بندازه نمره ی 8.5 میده ! نمرهاش نواسان داره آخرسر ما یر از نمره دادن این در نیوردیم ولی سخت نیست پاس شدن باهاش
نتیجه گیری: عالی عالی عالییییییی کلا هر جا اسم این استادو دیدین تو هوا بزنین .

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=216

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد احمد خوشگرد
رشته شیمی

استاد احمد خوشگرد
49 ساله (1965)
لیسانس: پلی تکنیک _ فوق لیسانس: صنعتی شریف _ دکترا: ازاد علوم تحقیقات
عضو هئیت علمی دانشگاه
عضو کمیته ی بهینه سازی انرزی (EOP)
چند سالی مدیر دفتر ارتباط با صنایع و موسسات دانشگاه آزاد تهران جنوب بوده ( الان خبر ندارم که هنوز این سمت رو دارن یا نه )
کتاب هم نوشته یکی از کتبش :
معیار مصرف انرژی در فرآیند های تولید آمونیاک ، اوره ، متانول و محصولات پلیمری

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: قد بلند ، 4 شونه ، کمی مو جوگندمی موقع خوندن عینک می زارن فوق العاده استاد با شخصیت و فروتنی هستن آدم خون گرمی هستن . کلاساش حوصله سر بر نیست.
حضور و غیاب: انجام نمیده فقط 2و3 بار تو طول ترم .اکثر بچه ها رو به قیافه میشناسه
تمرین: تمرین میده مخصوصا تو درس موازنه . ولی لازم نیست هر جلسه بیارین گیر نیست . ولی وقتی امتحان میان ترم گرفت باید براش همه رو بیارین اگه نیارین باز چیزی نمی گه . ولی به نعفتونه که ببرین چون نمره داره و به چشمش یه دانشجو ه اکتیو میشین .
نحوه تدریس: بیشتر درس های موازنه مواد و انرژی و ترمودینامیک ارائه میدن. و با این دو درس شناخته شده هستن. اطلاعات خوبی دارن اگه وقت کنن حتما کار با نرم افزارو به بچه ها یاد می دن مخصوصا تو درس ترمو 2 . یه کم حولن !!! با عجله درس میدن و اون طور که باید رو مطالب مکس نمی کنن و همیشه هم خودش میگه اگه تند درس میدم به من تذکر بدین. اگه مطلبی رو متوجه نشدین حتما ازش بپرسین چون با دقت بیشتری براتون توضیح میده. و سعی کنین با کلاس پیش برین چون تند درس میده و سریع از هر مطلبی می گذرن اگه بزارین جمع شه براتون سخت میشه خوندنش.
امتحان و نمره: هر درسی که درس بده حتما میان ترم میگیره ولی خیلی جدی نیست امتحاناش. بیشتر واسه این امتحان میگیره که بچه ها درس بخونن و شب امتحانی نشن. خودش نسبت به هر دانشجو یه دیدگاهی داره و نمره ی میان ترم و بر اون اساس میده ( نمیدونم چهطور این دیدگاه رو بدست میاره D: ) کم پیش بیاد که سوالای ترم رو ایشون طرح کنن اکثرا بقیه ی همکارا طرح می کنن. به نظر من یه کم بالاتر از نمره ی خودتو میده و اونم بستگی به همون دیده داره حل تمرین و میان ترم و اکتیو بودن سر کلاس. ولی 20 نمیده 20 رو به کسی میده که واقعا 20 شده باشه تو برگه. ولی اگه چیزایی رو که گفتم رعایت کنین گرفتن نمره ی بالای 16 اصلا سخت نیست.
نتیجه گیری: از نظر اخلاقی فوق العاده باشخصیت ، مودب و مهربون و فروتن درسی خوب مخصوصا تو ترمو فقط با کلاس پیش برین و درس بخونین نمره هم خوب خیلی سخت گیر نیستن

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=219

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد کورش امیراصلانی
رشته مکانیک
به نقل از plamber در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

استاد کوروش امیر اصلانی
مدیر گروه مکانیک هستن و بر خلاف دروس تخصصی و اصلی که ارائه میدن توی این درس بصورت خیلی آروم و با حوصله و بدور از عجله درس رو پیش میبرن - روی حضور غیاب حساسیت شدیدی دارن و سعی کنید قبل از خودش سر کلاس حاضر شید در طول ترم بصورت مرتب و منظم سر کلاس حاضر باشید و زیاد سر کلاس صحبت نکنید چون اگه تاخیر داشته باشید یا سر کلاس به درس گوش نکنید بصورت نامحسوس جلوی اسمتون علامت میزاره یا چهرتون توی ذهنش میمونه -
نحوه درس دادن:
تقریبا از 16 جلسه آموزشی 10 جلسه رو بصورت تئوری از کتاب خودش درس میده و مسئله حل نمیکنه 3 الی 4 جلسه براتون مسئله حل میکنه
ارزیابی:
حضور غیاب و تمریناتی که در آخر کتاب موجود است رو باید حل و روز امتحان تحویلش بدید.
امتحان میان ترم نداره.
امتحان پایانی:
4 الی 6 نمره تشریحی از کتاب میده و دو یا سه مسئله که خودش میگه مسئله اصلی چیه و بیشترین نمره رو به اون مسئله اختصاص میده (حدود 8 یا 9 نمره)
و در آخر درسی هست که پایه ترمودینامیکی داره و راحت پاس میشه مسائلش با اینکه حجمش زیاده و (برای حل یک مسئله در امتحان تقریبا یک ساعت زمان لازم است )پس سعی کنید سرعت عمل در استفاده از ماشین حساب و تحلیل مسئله رو بالا ببرید تا نمره بالا بگیرید.

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=220

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد نرگس طاهری
دروس پایه
به نقل از plamber در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

استاد نرگس طاهری
دروس ارائه شده:معادلات دیفرانسیل و ریاضی عمومی 2
استاد فوق العاده گرم و صمیمی با بچه ها هستش درس رو به صورت بهترین و ساده ترین روش که ممکنه درس میده و جوری درس رو ارائه میده که سرکلاس مطلب رو متوجه میشی در خلال درس دادن یه سری تمرین سر کلاس میده و هرکی بیاد و حل کنه امتیاز مثبت میده وقتی که درسش هر جلسه تموم میشه یه سری تمرین میده برای هفته بعد که اگه براش حل و سر کلاس پای تخته بنویسید بازم مثبت میده ایشون استادی هستن که از روی فعالیت های کلاسی دانشجو بهش نمره میده و اگه برگه امتحانی ام خراب کرده باشید مراجعه میکنه به لیست افراد و به تناسب مثبت هایی که گرفتید بهتون کمک میکنه .
در کل استاد خیلی عالیه هستش با حضور غیاب زیاد کار نداره (دو یا سه جلسه اول حضور غیاب میکنه)
امتحان میانترم :
از هر فصل که تموم میشه یه امتحان کلاسی میگیره .
در کل اگه با ایشون درس بردارید اون درس رو بطور یقین 80٪ پاس شده بونید میمونه 20٪ که باید خودتون یکم تلاش کنید.

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=222

بالا