• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
یک سنتیا که اکثرا میان ولی همشو نمیشه زد.یکم بیشتر باز میکنی هنگ میکنه مرورگر آدم.یکمم حوصله بره.
این 10 سنتی های یاهو که دوستان انجام میدن چه اروری دریافت میکنن؟
یاهو یک در میون تقریبا درست کار میکنه
الان موتور جستجو ask با aol هم اضافه شده

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
کسی از انگلیس هم تسک میزنه؟
من میزدم فاییده نداشت!
یه سوال! فقط من نمیتونم تسک های یاهو رو بزنم یا همه همینطورن؟؟؟
و یکی یه لطفی میکنه روش کار با این User Agent Switcher رو توضیح بده؟

fatyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من میزدم فاییده نداشت!
یه سوال! فقط من نمیتونم تسک های یاهو رو بزنم یا همه همینطورن؟؟؟
و یکی یه لطفی میکنه روش کار با این User Agent Switcher رو توضیح بده؟
واسه منم همین طوره،
من ازuser agent overrider استفاده می کنم ، به نظرم بهتر باشه!

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
سلام به دوستان عزیز من یک مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید، من تو سایت Crowdflower حدود 6-7 ماه پیش ثبت نام کردم و 1-2 ماهی فعال نبودم و دیروز که برگشتم و وارد اکانتم شدم اکانت مشکلی نداشت و همه چی خوب بود . اما متاسفانه ایمیلی که روی این اکانت ست کرده بودم توسط مایکروسافت بسته شده و ناچار شدم ایمیل جدید بهش بدم حالا از موقعی که ایمیل رو عوض کردم قسمت Work Statistics ریست شده و تمامشون 0 شده ! و اون پایین بخشی که برای لول بود هم تیکاش رفته ولی توی بخش History job کارهام رو میاره !! حالا بازم هرچی تسک جدید انجام میدم قسمت Work Statistics آپدیت نمیشه و همچنان صفر باقی مونده.
اینم اسکرین شات، قبل از اینکه ایمیل رو عوض کنم یه صفحه باز داشتم که صفحه سمت راستی هست که بعد تغییر ایمیل شد مثل سمت چپ :
49507934621703303022.png

fatyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام به دوستان عزیز من یک مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید، من تو سایت Crowdflower حدود 6-7 ماه پیش ثبت نام کردم و 1-2 ماهی فعال نبودم و دیروز که برگشتم و وارد اکانتم شدم اکانت مشکلی نداشت و همه چی خوب بود . اما متاسفانه ایمیلی که روی این اکانت ست کرده بودم توسط مایکروسافت بسته شده و ناچار شدم ایمیل جدید بهش بدم حالا از موقعی که ایمیل رو عوض کردم قسمت Work Statistics ریست شده و تمامشون 0 شده ! و اون پایین بخشی که برای لول بود هم تیکاش رفته ولی توی بخش History job کارهام رو میاره !! حالا بازم هرچی تسک جدید انجام میدم قسمت Work Statistics آپدیت نمیشه و همچنان صفر باقی مونده.
اینم اسکرین شات، قبل از اینکه ایمیل رو عوض کنم یه صفحه باز داشتم که صفحه سمت راستی هست که بعد تغییر ایمیل شد مثل سمت چپ :
49507934621703303022.png
برای من هم گاهی این اتفاق میفته، اون هم زمانی که ساعت کامپیوتر رو تغییر میدم.
اگر ساعت کامپیوتر شما به هر علتی تغییر کرده، اون رو به حالت اول برگردونید. ملاک ساعتیه که باهاش تو نئوباکس فعالیت داشتید!

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
نه ساعت رو تغییر ندادم و ساعت به وقت ایران خودمونه :D ، بنظرت باید بزارم رو تنظیم اتوماتیک ؟
شاید بن شدم ؟
راستی یه سایت هست مثلا نئوباکس قبلا که میگفتن خیلی میشه پول درآورد اما مشکلش اینه که وی پی ان رو درجا تشخیص میده و نمیزاره حساب باز کنی ! آدرس اون رو دارید ؟

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
نه ساعت رو تغییر ندادم و ساعت به وقت ایران خودمونه :D ، بنظرت باید بزارم رو تنظیم اتوماتیک ؟
شاید بن شدم ؟
راستی یه سایت هست مثلا نئوباکس قبلا که میگفتن خیلی میشه پول درآورد اما مشکلش اینه که وی پی ان رو درجا تشخیص میده و نمیزاره حساب باز کنی ! آدرس اون رو دارید ؟
فکر کنم منظورت کلیکسنسه.
http://www.clixsense.com/

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
فکر کنم منظورت کلیکسنسه.
http://www.clixsense.com/
نمیدونم فک کنم همین سایت بود که میگن در آمد خوبی داره اما با ای پی ایران مشکل داره.

برای من هم گاهی این اتفاق میفته، اون هم زمانی که ساعت کامپیوتر رو تغییر میدم.
اگر ساعت کامپیوتر شما به هر علتی تغییر کرده، اون رو به حالت اول برگردونید. ملاک ساعتیه که باهاش تو نئوباکس فعالیت داشتید!

ساعت رو از طریق خود ویندوز آپدیت کردم ولی بازم فرقی نکرد و همانطوریه، بنظرت چیکار کنم ؟ درست میشه ؟

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
اقا کسی اگه روشی چیزی برای تسک های یاهو بلده بیزحمت بگه... اکثر تسک های موبایلی الان یاهو شدن نمیدونم چرا نمیشه زد ئ هی ارور میده!!!

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟ الان دوستانی مثل آقا یوسف یا دیگر دوستان که در آمدشون بالا چطور کار میکنن ؟ یعنی یدونه اکانت دارن یا نه ؟ اگه آره بعد خود کرود میگه چند اکانته رو بن میکنه پس چطور این دوستان کار میکنن ؟ @usef8000
بعد برای لاگین باید با ایپی واقعیمون اقدام کنیم ؟ ( Crowdflower )

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟ الان دوستانی مثل آقا یوسف یا دیگر دوستان که در آمدشون بالا چطور کار میکنن ؟ یعنی یدونه اکانت دارن یا نه ؟ اگه آره بعد خود کرود میگه چند اکانته رو بن میکنه پس چطور این دوستان کار میکنن ؟ @usef8000
بعد برای لاگین باید با ایپی واقعیمون اقدام کنیم ؟ ( Crowdflower )
دوست عزیز اینجا اکثرا چند اکانته کار میکنن دوستان
اگه برای لول کار نمیکنید نیازی نیست با رچی لاگین میکنید بکنید فقط موقع تسک از ای پی امریکا و انگلیس استفاده کنید کافیه

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوست عزیز اینجا اکثرا چند اکانته کار میکنن دوستان
اگه برای لول کار نمیکنید نیازی نیست با رچی لاگین میکنید بکنید فقط موقع تسک از ای پی امریکا و انگلیس استفاده کنید کافیه
بنظرتون برای لول کار کنم خوبه یا چند اکانته باشم ؟ بعد اونوقت چنداکانته رو بن نمیکنن ؟

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
اقا این پیغام یعنی لیمیت شدم؟؟
You've completed all your work!
Thank you so much for your hard work! You've reached the work limit for this particular task. That's great! We hope you find some other tasks to work on!

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
بنظرتون برای لول کار کنم خوبه یا چند اکانته باشم ؟ بعد اونوقت چنداکانته رو بن نمیکنن ؟
بسته به شرایط خودتونه دوست من.
نه فعلا که بن نمیکنن
البته چند اکانته ها با ویندوزهای مختلف میسازن نه تو یک ویندوز

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
شما که آی پی اختصاصی دارین
تونستید لول بگیری؟
من آی پی رو برا لول استفاده نمیکنم دوست من
و انگلیسی من هم در اون حدی نیست که بتونم جواب بدم به سوالاش پس همین چند اکانته رو کار میکنم

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
اقا این پیغام یعنی لیمیت شدم؟؟
You've completed all your work!
Thank you so much for your hard work! You've reached the work limit for this particular task. That's great! We hope you find some other tasks to work on!
یعنی با اون اکانت یا با اون آی پی، قبلا اون تسک انجام شده.

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
من آی پی رو برا لول استفاده نمیکنم دوست من
و انگلیسی من هم در اون حدی نیست که بتونم جواب بدم به سوالاش پس همین چند اکانته رو کار میکنم
آی پی اختصاصی که شما ارائه میدین میشه برای گرفتن لول استفاده کرد؟

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
آی پی اختصاصی که شما ارائه میدین میشه برای گرفتن لول استفاده کرد؟
اول اینکه لول گرفتن فقط ای پی نیست یه سری چیزا تو ورود خروج به اکانتتون رعایت کنید
و دوم اینکه بنده آی پی رو به شرط اختصاصی بودنش میدم نه به شرط لول گرفتن.تست نکردم تا حالا.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا