• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
تسک های مویالی 10 سنتی همونا که آخرش نوشته us only بوکمارک ها درست کار می کنن ولی تیک آخر وریفای نمیشه،ایراد از تسک هاس ؟
وقتی تیک رو می‌زنید دقیقا چه پیغام خطایی دریافت می‌کنید؟

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان این افزونه ی Visited واسه کروم نیس؟؟؟ دهنمون سرویس شد! هی تسک میاد نمیفهمم کدوما قدیمی بوده کدوما جدید!

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان User agent switcher روی موزیلا خیلی ناقصه و جز Iphone 3 هیچی نداره و یه افزونه دیگه بود به نام User Agent RG که بنظر میومد سالمه ولی توی بخش Tools اضافه نشد حالا سوالم اینه که شما دوستان با چه افزونه ای توی موزیلا تسک های موبایل رو میزنید؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دوستان User agent switcher روی موزیلا خیلی ناقصه و جز Iphone 3 هیچی نداره و یه افزونه دیگه بود به نام User Agent RG که بنظر میومد سالمه ولی توی بخش Tools اضافه نشد حالا سوالم اینه که شما دوستان با چه افزونه ای توی موزیلا تسک های موبایل رو میزنید؟
با همون iphone 3 میشه ۹۰ درصد موبایلی ها رو انجام داد.
فقط در مورد تسک‌های موبایلی یاهو مشکل خواهد داشت که اون ها رو باید با این user agent انجام بدید:
کد:
Mozilla/5.0 (iPad; CPU OS 8_0_2 like Mac OS X) AppleWebKit/600.1.4 (KHTML like Gecko) Mobile/12A405 Version/7.0 Safari/9537.53
این user agent مربوط به iPad هست و باید اون رو به افزونه user agent switcher اضافه کنید: از قسمت new user agent --> تمام فیلد ها رو پاک کنید و کد بالا رو در فیلد user agent کپی کنید. description هم یک نام دلخواه بنویسید . . . فقط موبایلی های یاهو رو با این انجام بدید باقی رو با همون iphone 3

Last edited:

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
لول دارا این تسک رو اگه تا حالا نزدید از این به بعد هم نزنید :D
Voiced search results
با اکانت اولم این رو زدم اما یه دفعه flag خوردم و هر 3تا لولم رو گرفتن !
7-8تا تیکت دادم و گفتم بررسیش کنید. در نهایت کراود پیام داد گفت اشتباه شده ببخشید :general705: و بعدش لولها رو پس داد :p
کلا سمتش نرید بهتره !

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
یه اتفاق خیلی خیلی عجیب افتاده!!! یه تعداد از امار کوئیز هام پاک شده! بعد من یه اشتباه کرده بودم و ای پیم لو رفته بود! تیکت هم زدم و بهم گفتن که از پر%وک#سی استفاده کردی!!! امروز صبح اومدم دیدم اون گزینه آخری ه رفته!!! مشکلیم نیست :دی خیلی خوبه :))

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386

arasdeco`

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوستان چرا کرادو بند کرده اینو میگه
You don't have permission to work on this job
Try going back to the Job Listing Page to find a new job to work on.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
منم تکو توکی تسک دارم.داداش شما ای پی امریکا ت از کدوم شهرشه؟

کالیفرنیا

نه برادر عدد :دی 10 15 تا تسک...

تسک های لول داراست شما نمیتونی بزنی مگر اینکه لولش رو داشته باشی

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
عزیزم! شما با اکانت اصلی لاگین نشدی. یعنی مثلا" اکانت اصلی شما نئوباکسه ولی با click-fx لاگین شدی و یا برعکس...

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
:cool:برایه تسک اومدن گویا هم اکانت موثره هم ای پی.من هفت تا اکانت نئو باکس دارم. یکیشو کراودشو با ای پی ایران ساختم. و عجیب اینجاست الان بیشترین تسک ماله همین اکانتمه.بقیه اکانتام مثل همن یعنی تعداد تسک صفر یا یک بیشتر نیست.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان من از زمان ساخت اکانت کرودفلاورم 6 روزی هست میگذره ولی هنوز به قول دوستان تسکها سرازیر نشدن و فقط همین تسک های فیشر میاد شب ها و یه 3-4 روزی هم میشه که دیگه اصلا سوال نمیاد که این لول لعنتی رو بگیرم :D ، الان 92 تا سوال جواب دادم مونده 8 تا که نمیاد لول رو بگیرم.
کسی نظری داره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا