برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت تحصیلی

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
اینجا با توجه به دوشواری های فراوانی (
gld.jpg
) که خفتگیر ما هست باید در صورت لزوم به هر حرکت انتحاری (حرکت انتحاری چیه اصلا اون چیه اونو به من نیشان بده الان
29944194341573181578.png
) یی دست زد!
بگذریم،
کدوم کانون زبان دقیقا؟ (اسم کامل کاملش لطفا چون این اسم زیاد به گوشم خورده!)
مرسی ;)
انتحاری شومایی؟
gld.jpg

کانون زبان ایران http://www.ili.ir

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
انتحاری شومایی؟
gld.jpg

کانون زبان ایران http://www.ili.ir
موشکل من؟ نه موشکل ندارم من.
ایول. اینجارو خییییییلیییی تعریفش رو شنیدم. ظاهرا خیلی طالب داره. ولی هرکس پرسیدیم گفت کانون زبان، خب کدوم کانون زمان هی میگین کانون زبان! به من نیشان بده اول.
gld.jpg

مرسی، من یه جا می رفتم عین این طرح های غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان بود. یارو هنوز نمی دونست s سوم شخص چیه. نَرکده هم بود. اینجا مختلطه؟؟
acigar.gif

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
126fs3187425.gif

بازم دوشواری در زمینه اختلاط در موسسات آموزشی.
gld.jpg
خدایا این دوشواری ها را از ما نگیر.
البته الان سایتش رو چک کردم ظاهرا در شهر ما خواهر و برادر قاطی داره ولی کودکان هستن فقط. کودک هم نشدیم...
اینجا که شما می خوای بری خیلی شلوغ نیست؟
بعد چه قدر شهریه اش بالاست!؟ این کانون غنی سازی اوقات فراغت کودکان که می رفتم 65 تومن بود.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
126fs3187425.gif

بازم دوشواری در زمینه اختلاط در موسسات آموزشی.
gld.jpg
خدایا این دوشواری ها را از ما نگیر.
البته الان سایتش رو چک کردم ظاهرا در شهر ما خواهر و برادر قاطی داره ولی کودکان هستن فقط. کودک هم نشدیم...
اینجا که شما می خوای بری خیلی شلوغ نیست؟
بعد چه قدر شهریه اش بالاست!؟ این کانون غنی سازی اوقات فراغت کودکان که می رفتم 65 تومن بود.
شلوغیشو نمیدونم
شهریه ؟ نمیدونم. فک کنم یه جایی توی آموزشگاه نوشته بود 90 تومن

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
شلوغیشو نمیدونم
basic قبول نشی آبرو ریزی بشه ! :دی
کلا بهترین موسسه برای یادگیری زبان همینه . من تموم ترم ها رو تموم کردم . فقط برای تقویت زبان علاوه بر کانون زبان ، خوندن کتاب و دیدن فیلم و مستند و ... به زبان اصلی (جدی بگیر) هم خیلی مهمه

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
شلوغیشو نمیدونم

:cool:

هزینه هر ترم آموزشی مبلغ 635000 ریال می باشد که جهت پرداخت آن می بایست از طریق اینترنتی یا فیش بانکی به شماره حساب سیبا 2173229018007 به نام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نزد بانک ملی شعبه جم اقدام نمود.

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
WTF؟
راهنمای واریز شهریه :
پرداخت شهریه ترم را میتوان از 2 طریق اینترنتی و حضوری(پرداخت ازطریق فیش بانکی)انجام داد.

الف:واریز شهریه از طریق اینترنت:

(مبلغ شهریه ترم بهار93 1050000ریال میباشد)

1-همراه داشتن شماره زبان آموزی و رمز عبور( درصورت نداشتن تا تاریخ 15/12/92 میتوانید با مراجعه به آموزشگاه دریافت نمائید).لازم به ذکر است شماره زبان آموزی تغییر نخواهد کرد وهمان شماره های قبلی می باشدو رمز عبور کد ملی زبان آموز می باشد و در صورت ندادن این کد به آموزشگاه خواهشمندیم تا تاریخ مذکور نسبت به اعلام آن اقدام فرمائید.
پس چرا اینجا گفته 105 تومن؟
----
با اجازه استارتر،
دوستان اگه یکی بخواد تو این دوره های اختصاصی IELTS فقط بره بخونه، قبلش باید چند ترم زبان رو پاس کرده باشه یا مستقیم میشه بری ایلتس ثبت نام کنی؟
چون بخوای بری چند ترم بخونی به نظرم وقت تلف کنی هست، از اول نمیشه مستقیم اقدام کرد؟
ممنون.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
WTF؟

----
با اجازه استارتر،
دوستان اگه یکی بخواد تو این دوره های اختصاصی IELTS فقط بره بخونه، قبلش باید چند ترم زبان رو پاس کرده باشه یا مستقیم میشه بری ایلتس ثبت نام کنی؟
چون بخوای بری چند ترم بخونی به نظرم وقت تلف کنی هست، از اول نمیشه مستقیم اقدام کرد؟
ممنون.
عایلتس دیگر چیست
شما هدفتان اشتباه است
هدف باید یاد گرفتن زبان باشد
زبان که بلد بشوید، در امتحان عایلتس هم نومره ی خوبی میگیرید
اینجوری که فقط به کلاس های اختصاصی عایلتس بروید، مانند این است که هدف، یاد گرفتن زبان نیست.
مثل این است که هدف، نمره است
هم یادگیری برایتان سخت و توئم با فشار خواهد بود، و هم چیزهایی که یاد میگیرید در ذهنتان ماندگار نخواهد بود
زبان را باید نرم نرمک یاد گرفت
با دل و جان
متاسفانه ما ایرانی ها در این موارد خیلی عجله داریم
برای یاد گرفتن. برای نمره گرفتن. برای رفتن
چون در گذشته از وقتمان به درستی استفاده نکرده ایم، همواره وقتی که میخواهیم برویم به دنبال سریع ترین راه می گردیم
هذه لا صحیح
الطریق الصحیح ایز که برای تصمیمی اینچنین بزرگ و چالش بر انگیز، می باید برنامه ای اصولی و آهسته و پیوسته طرح ریزی کرد
مهاجرت نفسگیر تر از آن است که عادم یکهویی تصمیم بگیرد برود ، یکهویی زبان یاد بگیرد ، و یکهویی برود
قصدم کند کردن ریتم امورات شما نیست
ترسم از این است که با این شتاب حرکت کرده اید ، در میانه ی راه انرژی کم بیاورید
مایوس بشوید و معتاد بشوید
مبادا مایوس بشوید
مبادا معتاد بشوید
اعتیاد بلاییست بس خانمان سوز و دودمان بر انداز
لااقل اگر خواستید معتاد شوید، تریاکی نشوید. الکلی بشوید
آخر معتاد های آن ور ، بیشترشان اعتیادشان به الکل است.
بعد ماریجوانا. تریاک سهمش خیلی ناچیز است
این که در کشور ما اینقذه گسترده است بخاطر همجواری با کشور دوست و همساده و برادر ، آفگانیستان است
بگذریم
میخواستم بگویم زیاد شتاب نگیرید
گاماس گاماس زبان بیاموزید
ینی آروم آروم
دیگه عرضی ندارم
crazy.gif

خدافظ

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
این http://www.ilireg.ir
با این http://www.ili.ir
چه فرقی فوکوله؟
در واقع سایت مرکزی ili.ir هست و ilireg.ir شاخه ای از سایت اصلیه که برای ثبت نام و اعلام نتایج و ... بکار میره

WTF؟

----
با اجازه استارتر،
ممنون.

درسته شهریه شده 105 . من خودم از حدود 35 تومان شروع کردم . سال گذشته و امسال قیمت خیلی بالا رفته

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
عایلتس دیگر چیست
شما هدفتان اشتباه است
هدف باید یاد گرفتن زبان باشد
زبان که بلد بشوید، در امتحان عایلتس هم نومره ی خوبی میگیرید
اینجوری که فقط به کلاس های اختصاصی عایلتس بروید، مانند این است که هدف، یاد گرفتن زبان نیست.
مثل این است که هدف، نمره است
هم یادگیری برایتان سخت و توئم با فشار خواهد بود، و هم چیزهایی که یاد میگیرید در ذهنتان ماندگار نخواهد بود
زبان را باید نرم نرمک یاد گرفت
با دل و جان
متاسفانه ما ایرانی ها در این موارد خیلی عجله داریم
برای یاد گرفتن. برای نمره گرفتن. برای رفتن
چون در گذشته از وقتمان به درستی استفاده نکرده ایم، همواره وقتی که میخواهیم برویم به دنبال سریع ترین راه می گردیم
هذه لا صحیح
الطریق الصحیح ایز که برای تصمیمی اینچنین بزرگ و چالش بر انگیز، می باید برنامه ای اصولی و آهسته و پیوسته طرح ریزی کرد
مهاجرت نفسگیر تر از آن است که عادم یکهویی تصمیم بگیرد برود ، یکهویی زبان یاد بگیرد ، و یکهویی برود
قصدم کند کردن ریتم امورات شما نیست
ترسم از این است که با این شتاب حرکت کرده اید ، در میانه ی راه انرژی کم بیاورید
مایوس بشوید و معتاد بشوید
مبادا مایوس بشوید
مبادا معتاد بشوید
اعتیاد بلاییست بس خانمان سوز و دودمان بر انداز
لااقل اگر خواستید معتاد شوید، تریاکی نشوید. الکلی بشوید
آخر معتاد های آن ور ، بیشترشان اعتیادشان به الکل است.
بعد ماریجوانا. تریاک سهمش خیلی ناچیز است
این که در کشور ما اینقذه گسترده است بخاطر همجواری با کشور دوست و همساده و برادر ، آفگانیستان است
بگذریم
میخواستم بگویم زیاد شتاب نگیرید
گاماس گاماس زبان بیاموزید
ینی آروم آروم
دیگه عرضی ندارم
crazy.gif

خدافظ
ممنون از راهنمایی های ارزشمند شما. ولی خب من آخه اینطوری هم نیستم که یکی ازم بپرسه What's your name من جواب بدم I'm blackboard :D زبانم بد نیست. یعنی اینطوری نیست که بخوام از پایه شروع کنم بیام بالا. ولی فکر می کنم کلاس عادی رفتن وقت تلف کنی هست و اگه آدم بخواد مدرک زبان داشته باشه چه بهتر که از اول برنامه اش رو بریزه.
----------
@D.X
What's your idea about this sh!t, our master؟

Last edited:

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
ممنون از راهنمایی های ارزشمند شما. ولی خب من آخه اینطوری هم نیستم که یکی ازم بپرسه What's your name من جواب بدم I'm blackboard :D زبانم بد نیست. یعنی اینطوری نیست که بخوام از پایه شروع کنم بیام بالا. ولی فکر می کنم کلاس عادی رفتن وقت تلف کنی هست و اگه آدم بخواد مدرک زبان داشته باشه چه بهتر که از اول برنامه اش رو بریزه.
----------
@D.X
What's your idea about this sh!t, our master؟
درسته . 4 سال حداقل طول میکشه برای کسی که بخواد از پایه بره کلاس زبان .
اما شما میتونید تعیین سطح بدید و ترم های کمتری رو بگذرونید .
اگه قواعد کلی زبان رو بلد باشید نیازی به کلاس نیست . منظورم از قواعد اینه که اولا لهجه و مهارت شنیداری شما در حد قابل قبولی باشه و دوما در ساختن جمله و سر هم کردن کلمات مشکلی نداشته باشید.
حالا شما فقط باید زبانتون رو تقویت کنید که بخش عمده ای صرف افزایش دایره لغات و بخش دیگه ای صرف روان تر صحبت کردن و تقویت مهارت شنیداری کنید.
در ضمن من به هیچ عنوان به سی دی های آموزش زبان اعتقادی ندارم .

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
درسته . 4 سال حداقل طول میکشه برای کسی که بخواد از پایه بره کلاس زبان .
اما شما میتونید تعیین سطح بدید و ترم های کمتری رو بگذرونید .
اگه قواعد کلی زبان رو بلد باشید نیازی به کلاس نیست . منظورم از قواعد اینه که اولا لهجه و مهارت شنیداری شما در حد قابل قبولی باشه و دوما در ساختن جمله و سر هم کردن کلمات مشکلی نداشته باشید.
حالا شما فقط باید زبانتون رو تقویت کنید که بخش عمده ای صرف افزایش دایره لغات و بخش دیگه ای صرف روان تر صحبت کردن و تقویت مهارت شنیداری کنید.
در ضمن من به هیچ عنوان به سی دی های آموزش زبان اعتقادی ندارم .
سپاسگزار :)
من الان بالای 7-8 ساله هی با زبان و گفتار و شنیدارهای انگلیسی در ارتباط بوده و هستم و کلا طوری هست که گوشم آشناست به انگلیسی و سریع یاد می گیرم. کلاس زبان هم اصلا نرفته بودم و تابستون همین امسال یه 2 ترمی رفتم فقط :D و واقعا همونم برام کلی پیشرفت بود. ولی یه عده تو کلاس بودن که واقعا...
بعد ببخشید کسی که از اول با انگلیسی امریکن کار کرده و آشنایی داشته، بخواد یه دفعه بره سمت ایلتس سخت نیست براش؟ با توجه به اینکه اکسنت و ... بریتیش نسبت به امریکن سخت تر و بعضا خیلی غیرقابل فهم تره؟
کلا یکی که پایه زبانی خوبی داشته باشه ایلتس رو طی چندوقت می تونه بگیره؟

• Like
Reactions: D.X

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
سپاسگزار :)
من الان بالای 7-8 ساله هی با زبان و گفتار و شنیدارهای انگلیسی در ارتباط بوده و هستم و کلا طوری هست که گوشم آشناست به انگلیسی و سریع یاد می گیرم. کلاس زبان هم اصلا نرفته بودم و تابستون همین امسال یه 2 ترمی رفتم فقط :D و واقعا همونم برام کلی پیشرفت بود. ولی یه عده تو کلاس بودن که واقعا...
بعد ببخشید کسی که از اول با انگلیسی امریکن کار کرده و آشنایی داشته، بخواد یه دفعه بره سمت ایلتس سخت نیست براش؟ با توجه به اینکه اکسنت و ... بریتیش نسبت به امریکن سخت تر و بعضا خیلی غیرقابل فهم تره؟
کلا یکی که پایه زبانی خوبی داشته باشه ایلتس رو طی چندوقت می تونه بگیره؟
کاملا بستگی به خودتون داره . اگه علاقه داشته باشید (که دارید) ، میتونیدبا تکرار و تمرین لهجه بریتیش رو هم فرا بگیرید. ;)

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
با عرض معذرت بعضی ها ظاهرا بالا خونه رو دادن اجاره
چرا نمی تونید یکم جدی باشید؟

استارتر عزیز من قبلا در این موارد تحقیق کردم
برای سوئد و کانادا شما ابتدا باید پذیرش از دانشگاه مورد نظر بگیرید که معمولا هزینه ای نداره
بعد باید بهشون ثابت کنید که زبانتون ضعیف هست بعد شما رو ارزیابی می کنند و بهتون مثلا یک ویزای 1ماهه تا یکساله میدن که برین اون کشور و زبان رو در کالج اونجا بخونید
بعد از اینکه کالج زبان تمام شد می تونید برگردید ایران یا دانشگاه رو ادامه بدید / در ضمن باید حتما آیلتس 5 داشته باشید
:
خوب با این اوصاف من حساب کردم با هزینه کالج و یک زندگی خیلی ساده بین 5 تا 8 میلیون در ماه باید هزینه کنید
-------------------------
پیشنهاد می کنم به کشورهای آسیایی فکر کنید مثل مالزی، تایلند، سنگاپور ... با 1000 دلار در ماه می تونید یک زندگی نسبتاً راحت داشته باشید و هرروز کنار دریا آب شنگولی بخورید :cool:
تو این کشورها از بهترین مدرسین اروپایی و استرالیایی استفاده می شه.
(اگر می تونید ماهی حداقل 2000 تا خرج کنید خوب قاعدتا کانادا یه چیز دیگست..)
سلام ارجمند
کلا شرایط بورس شدن تو دانشگاه های خارج چه طوریه؟ به معدل مدرکت نگاه می کنن یا چی؟ من برای ارشد منظورم هست البته..
مثلا فکر کنید معدل کارشناسی 15.50 باشه و نهایتا 16. چه قدر شانس داره برای بورس شدن مقطع ارشد؟
----
@Exporter
لوس بی معنی با این تاپیکت.
631.gif

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
سلام ارجمند
کلا شرایط بورس شدن تو دانشگاه های خارج چه طوریه؟ به معدل مدرکت نگاه می کنن یا چی؟ من برای ارشد منظورم هست البته..
مثلا فکر کنید معدل کارشناسی 15.50 باشه و نهایتا 16. چه قدر شانس داره برای بورس شدن مقطع ارشد؟
----
@Exporter
لوس بی معنی با این تاپیکت.
631.gif
خارج اول باید مشخص کنی کجاها.کدوم کشورا مثلا؟
برای ارشد بورسیه گرفتن خیلی سخته برای دکترا راحت تر و بیشتر فول فاند وجود داره.البته رشتتون هم مهمه چی باشه.آبیاری گیاهان دریایی داشته باشی فاند نمیدن!:p:D
معدل-مقاله-نمره زبان-SOP-اگه آمریکای شمالی بخوای بری مخصوصا خود ایالات متحده GRE لازمه.
معدلت خوب نیست اما بدم نیست.بهتره ارشد ایران با مدل بالا بخونی بعدش احتمال پزیرش گرفتنت زیاد میشه.
سوال داشتی بپرس.

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
خارج اول باید مشخص کنی کجاها.کدوم کشورا مثلا؟
برای ارشد بورسیه گرفتن خیلی سخته برای دکترا راحت تر و بیشتر فول فاند وجود داره.البته رشتتون هم مهمه چی باشه.آبیاری گیاهان دریایی داشته باشی فاند نمیدن!:p:D
معدل-مقاله-نمره زبان-SOP-اگه آمریکای شمالی بخوای بری مخصوصا خود ایالات متحده GRE لازمه.
معدلت خوب نیست اما بدم نیست.بهتره ارشد ایران با مدل بالا بخونی بعدش احتمال پزیرش گرفتنت زیاد میشه.
سوال داشتی بپرس.
این کشورها برای مثال و به ترتیب اولویت:
کانادا سوئد فنلاند
ها ایییی فاند که الان وگفتی ایییی یعنی چه؟ :general707:
نمره زبان مشکلی نداره می تونم بگیرم. اون SOP چیه؟ :D
دادا پس با این حساب ما زاییدیم که :(:general503:
نه دیگه حتا 1 ثانیه وقتم رو تلف درس خوندن تو این ... نمی خوام بکنم.
سوال که زیاده برادر از کجاش بپرسم؟ :D

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
این کشورها برای مثال و به ترتیب اولویت:
کانادا سوئد فنلاند
ها ایییی فاند که الان وگفتی ایییی یعنی چه؟ :general707:
نمره زبان مشکلی نداره می تونم بگیرم. اون SOP چیه؟ :D
دادا پس با این حساب ما زاییدیم که :(:general503:
نه دیگه حتا 1 ثانیه وقتم رو تلف درس خوندن تو این ... نمی خوام بکنم.
سوال که زیاده برادر از کجاش بپرسم؟ :D
داداش من خودم اطلاعاتم زیاد نیست فعلا رو درس و معدلم تمرکز کردم و دیگه اپلای ابرود نمیرم.
فاند همون پولیه که ماهیانه به کسایی که بورسیه شده میدن!:Dمثلا به طرف 20هزار دلار بهش پول میدن سالانه واسه اجاره خونه و غذا و کلا زندگی و غیره!:Dیعنی زندگی بخور نمیر!:D
نمره زبان مثلا تافل بالای 100 بگیری نسبتا خوبه.هرچی بیشتر بگیری خب تو رقابت میمونی!Statement of purpose!یه متنی باید بنویسی بگی چی بودین ! چی هستین و چی می خواین بشین!هدف هاتون که با phd خوندن و ادمه تحصیل بهش می رسید و اینکه چرا باید خوندن phd مهمه براتون و لازمه.
نه بابا اگه تصمیم بگیری و تلاش کنی واقعا شدنیه.ولی خب خیلی سخته!:D
خب با این معدلت فکر نکنم بتونی ارشد بورسیه بگیری حتی اگه زبانت نمره عالی بگیری.من بخاطره همین میگم ارشد ایران بخونی بهتره.تو شریف که 15 نشدی!:confused:
اطلاعاتت پ.خ کن.مثل رشته و دانشگات تا ببینم اطلاعی دارم در موردش.:D

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
داداش من خودم اطلاعاتم زیاد نیست فعلا رو درس و معدلم تمرکز کردم و دیگه اپلای ابرود نمیرم.
فاند همون پولیه که ماهیانه به کسایی که بورسیه شده میدن!:Dمثلا به طرف 20هزار دلار بهش پول میدن سالانه واسه اجاره خونه و غذا و کلا زندگی و غیره!:Dیعنی زندگی بخور نمیر!:D
نمره زبان مثلا تافل بالای 100 بگیری نسبتا خوبه.هرچی بیشتر بگیری خب تو رقابت میمونی!Statement of purpose!یه متنی باید بنویسی بگی چی بودین ! چی هستین و چی می خواین بشین!هدف هاتون که با phd خوندن و ادمه تحصیل بهش می رسید و اینکه چرا باید خوندن phd مهمه براتون و لازمه.
نه بابا اگه تصمیم بگیری و تلاش کنی واقعا شدنیه.ولی خب خیلی سخته!:D
خب با این معدلت فکر نکنم بتونی ارشد بورسیه بگیری حتی اگه زبانت نمره عالی بگیری.من بخاطره همین میگم ارشد ایران بخونی بهتره.تو شریف که 15 نشدی!:confused:
اطلاعاتت پ.خ کن.مثل رشته و دانشگات تا ببینم اطلاعی دارم در موردش.:D
شما استاد مایی :D
ایول بالاخره نمردیم و فهمیدیم فاند یعنی چی :D جدی برای اونا 20 هزار دلار تو سال بخور و نمیره؟! :eek::confused: پس بیان اینجا چی میگن؟ البته می دونم هزینه ها هم به نسبت بالاست ولی در این حد که 20 هزار دلار واقعا بخور نمیر باشه!!؟
مرسی دادا. منو ول کنن هزار تا SOP می نویسم اون مشکل نداره :D
ممنون از راهنمایی، ببینیم چی میشه...........

بالا