• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

ALI_UT

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان یکی از آمریکا میاد میخوام بگم واسم مکمل بیاره.شدیدا کمبود وزن دارم (180 قد 56 وزن) چی پیشنهاد میکنید؟
این گینر خوبه؟چقدر حدودا وزن اضافه میکنه؟
http://www.bodybuilding.com/store/opt/sm.html
از سایت آمازون بگیرم بهتره با BODYBUILDING؟

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
خب دیگه سایتو میخوای چیکار بگو حضوری بخره بیاره

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سلام دوستان
وقت بخیر
دوستان بنده احساس میکنم کمی لاغر هستم
قد 183 وزن 74
میخوام مقدار کمی چاق بشم در حدی که بازو ها آستین رو کامل بپوشونه. نه اینکه بزنه بیرون ، همینکه پر آستین باشه کافیه، دوستان متخصص میدونن چی میگم، همچنین مقداری هم صورتم چاغ بشه
دوستان یه مکملی رو بهم معرفی کنید که به چیزایی که میخوام برسم،میخوام ورزش کردنم شروع کنم، البته ورزش هم میکنم منظورم اینه باشگاه بدنسازی رو هم به برنامه ورزشیم اضافه کنم که زودتر به وزن و اندام مورد نظر برسم
از دوستان خواهش میکنم مکمل حتی الامکان خارجی باشه ، کاملا گیاهی و بدون هیچگونه عوارضی باشه و تاثیرشم عالی باشه در کنار قیمت مناسب
بقول ما مبتدیا نمیخوام پف کنم و یه مدت بعد باز بخوابه، ولی نمیخوامم خیلی چاق بشم
به همون حدی که گفتم کافیه
چیزی باشه که با ورزش دائمی و مصرف به اندازه اثرش تقریبا دائمی باشه
با سپاس از دوستان

loading p n ...

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
سلام دوستان
وقت بخیر
قد 183 وزن 74
میخوام مقدار کمی چاق بشم در حدی که بازو ها آستین رو کامل بپوشونه. نه اینکه بزنه بیرون ، همینکه پر آستین باشه کافیه، دوستان متخصص میدونن چی میگم، همچنین مقداری هم صورتم چاغ بشه
دوستان یه مکملی رو بهم معرفی کنید که به چیزایی که میخوام برسم،میخوام ورزش کردنم شروع کنم، البته ورزش هم میکنم منظورم اینه باشگاه بدنسازی رو هم به برنامه ورزشیم اضافه کنم که زودتر به وزن و اندام مورد نظر برسم
از دوستان خواهش میکنم مکمل حتی الامکان خارجی باشه ، کاملا گیاهی و بدون هیچگونه عوارضی باشه و تاثیرشم عالی باشه در کنار قیمت مناسب
بقول ما مبتدیا نمیخوام پف کنم و یه مدت بعد باز بخوابه، ولی نمیخوامم خیلی چاق بشم
با سپاس از دوستان

loading p n ...
داداش ما هفته ای حداقل 6 جلسه و هر جلسه حداقل یک ساعت تو باشگاه شلاق میزنیم به بازومون در نمیاد:(
اون وقت ما میخوای با مصرف مکمل بازوت در بیاد اونم تازه نه در حدی که بزنه بیرون!!!!!!!!!!!:eek:
تازه گیاهی هم باشه

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
داداش ما هفته ای حداقل 6 جلسه و هر جلسه حداقل یک ساعت تو باشگاه شلاق میزنیم به بازومون در نمیاد:(
اون وقت ما میخوای با مصرف مکمل بازوت در بیاد اونم تازه نه در حدی که بزنه بیرون!!!!!!!!!!!:eek:
تازه گیاهی هم باشه

داداش فک کنم منظورمو نگرفتی که در چه حد میخوام باشه
سه چهار سال پیش وقتی باشگاه میرفتم بدون هیچ مکملی با حدود سه ماه تمرین به اون چیزی که مد نظرم بود رسیدم کاملا
بعداز ترک باشگاه و حدود یک سال که گذشت بدلیل اینکه یهویی خیلی لاغر شدم و درکل هرچی که انباشته بودم هیچ همونیم که خودم بودم از دست دادم :D
الان میخوام اون چیزی که با تمرین سه چهار ماهه بدست اومد سریع تر بدست بیاد یعنی مثلا با کمک مکمل یه ماهه
چیزی که من میخوام خیلی کمتر از اونیه که شما فکر میکنی

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان یکی از آمریکا میاد میخوام بگم واسم مکمل بیاره.شدیدا کمبود وزن دارم (180 قد 56 وزن) چی پیشنهاد میکنید؟
این گینر خوبه؟چقدر حدودا وزن اضافه میکنه؟
http://www.bodybuilding.com/store/opt/sm.html
از سایت آمازون بگیرم بهتره با BODYBUILDING؟

این محصول قدیمی شده ولی در زمان خودش جواب دهی بالایی داشت و بهترین گینر سال 2012 شد
بهترین پودر حجم دهنده (گینر) در سال 2012 : Optimum Nutrition Serious Mass

ولی با توجه 870 کالری موجود در هر سروینگ Mass Tech ( مس تک ) کمپانی Muscle Tech ( ماسـل تـک ) و با توجه به اینکه محصولات اپتیموم در ایران اکثرا تقلبی هستند.
در نتیجه محصولی بهتر از Mass Tech پیدا نمی کنید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوستان
وقت بخیر
قد 183 وزن 74
با سپاس از دوستان

loading p n ...

یک بنده خدایی یه روز اومد باشگاه شانسش همون موقع صاحب باشگاه یک مکمل آشغالیه Sun گذاشته بود رو میزش دراومد گفت می خوام یکم چاق بشم بعدش گفت اینو بخورم حله ! بعدش دستشو کشید
سمت عکس دوریان یتس گفت این شکلی نمی خوام بشما اگه اینجوریم می کنه نمی خوام :general208: :D ( مزاح بود بگذریم )

عزیز هیچ چیز در این دنیا ماندگار نیست مگر اینکه برای ماندگاریش تلاش کنی و تکنیک های مختلف به کار بگیری.
**** پر کالری و پر کربو احتیاج داری ( میزان مصرف کالری و کربوهیدارت رو بیشتر از میزان نابودیش در هنگام فعالیتی که می کنی حساب کن و مصرف کن )
مکمل هم اگر وضع مالیت خوبه مس تک کمپانی ماسل تک اگر نه می تونی از Mass Fusion 16 Lbs ( 7200 Gr ) کمپانی Nutrabolics استفاده کنی که جواب دهیش هم متوسط به بالا ( راضی کننده ) است

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
یک بنده خدایی یه روز اومد باشگاه شانسش همون موقع صاحب باشگاه یک مکمل آشغالیه Sun گذاشته بود رو میزش دراومد گفت می خوام یکم چاق بشم بعدش گفت اینو بخورم حله ! بعدش دستشو کشید
سمت عکس دوریان یتس گفت این شکلی نمی خوام بشما اگه اینجوریم می کنه نمی خوام :general208: :D ( مزاح بود بگذریم )

عزیز هیچ چیز در این دنیا ماندگار نیست مگر اینکه برای ماندگاریش تلاش کنی و تکنیک های مختلف به کار بگیری.
**** پر کالری و پر کربو احتیاج داری ( میزان مصرف کالری و کربوهیدارت رو بیشتر از میزان نابودیش در هنگام فعالیتی که می کنی حساب کن و مصرف کن )
مکمل هم اگر وضع مالیت خوبه مس تک کمپانی ماسل تک اگر نه می تونی از Mass Fusion 16 Lbs ( 7200 Gr ) کمپانی Nutrabolics استفاده کنی که جواب دهیش هم متوسط به بالا ( راضی کننده ) است

مخلص برادر
اقا ما یه دوستی داشتیم یه قرصی میخورد اسمشو دقیق یادم نیست چی بود یه اکسی داشت.
نمیدونم اکسی متالون بود چی بود
خلاصه اینکه هر روز گنده تر از دیروز
یهو بعد از دوماه این دوستمون شبیه غول ببره شد:D
هیچی اقا یه یه سالی از این قرص مصرف میکرد تا اینکه نمیدونم چیشد یهو بشدت مریض شد و دو سه ماهه هر چی انباشته بود دود شد:D
بعد بدنشو نگاه میکردی مثلا پشت ساق پاش رو ساعد دست و ایناش و حتی داخل سفیدی چشمش خیلی وحشت ناک شده بود بعد لاغریش
یعنی پوست مشخص نبود که همش مویرگ و رگ بصورت فوق العاده ید شکلی زده بود بیرون
خلاصه اینکه من یه چیزی میگم تو یه چیزی میشنوی
بنی ادم جرأت نگاه کردن به این موجود رو نداشت
منم از همین اتفاق میترسم. میگم نکنه اینجوری بشم واسه همین تاکید کردم باتوجه به تقلبی بودن 99 درصد داروا این مشکل دامن گیر من بشه
مورد دیگه اینکه بنده نمیخوام چیزی باشه که خودش منو چاق کنه. میخوام منو تحریک کنه به خوردن خودشم حاوی ویتامین و پروتئین باشه
اصلا این پودر ها از چی درست شدن ؟ امکان ساخت توسط خودمون وجود نداره؟؟ مثلا سویا و پودر کاکائو و این چیرای تقویتی رو بهم اضافه کنیم که ادم خیالش راحته؟؟

کوبانی تنها نیست

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اکسی متولون جز داروهای استروئیدی ( آنابولیزان ) به حساب میاد و در بخش مکمل های غذایی جایی نداره . یک داروهای ضد آنمی ( ضد کم خونی ) که دقیقا کارش با ناندرولون یکیه و باعث تحریک آنابولیسم پروتئین ها و اشتها میشه که باعث افزایش میزان گلبول های قرمـز خــون میشه.
معمولا در عطاری ها هم مکمل هایی ارائه میدند که درونش از داروهای کورتیکواستروئیدی استفاده میشه و باعث میشه حسابی ورم کنی عوارض فوق العاده وخیمی داره مثل نارسایی کلیه و ...

اینم یکم اطلاعات در مورد اکسی که با یک سرچ هم راحت پیداشون می کنی

فرمول شیمیایی :
C21H32O۳

مکانیسم اثر :
اثر اریتروپوئیتیک از طریق تحریک تولید اریتروپوئیتین در کلیه

دفع :
95% از طریق ادرار

عوارض جانبی اکسی متولون :
سردرد، آکنه، هیرسوتیسم، تهوع، اسهال، استفراغ، مسمومیت کبدی، هیپرکلسمی، آتروفی بیضه، پریاپیسم، بی نظمی قاعدگی
-----------------------------------------------------------------------------------------
اگر تقلبی باشه معمولا درونش از نشاسته و پنیر و پودر شکلات استفاده میشه ( باز هم مشخص نیست دقیقا از چه چیزی استفاده می کنند مگر اینکه آزمایشگاه تشخیص بده )

با این حال قسمت های جنوبی پر از محصولات اصل و تهرانی ها و ... هم که همیشه در حال بار زدن هستن
معمولا هم تفاوت قیمت فاحشی با تهران داره و قیمت ها پایین تر هست
سعی کنید از جایی خرید کنید که اعتماد کامل به فروشـنده دارید
-----------------------------------------------------------------------------------------
خیر نمی تونیم درست کنیم به جز بعضی موارد مثلا چربی سوز که میشه بهترین چربی سوز رو خودت درست کنی
مثال : افدرین + کافئین + آسپرین ( مقاله ) که همین هم نیاز به شرایط شما داره ( فقط جهت بررسی توصیه برای مصرف نمیشه )
می بینید دیگه از مثلا یوهمبین دیگه خبری نیست

موفق باشید

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
این محصول قدیمی شده ولی در زمان خودش جواب دهی بالایی داشت و بهترین گینر سال 2012 شد
بهترین پودر حجم دهنده (گینر) در سال 2012 : Optimum Nutrition Serious Mass

ولی با توجه 870 کالری موجود در هر سروینگ Mass Tech ( مس تک ) کمپانی Muscle Tech ( ماسـل تـک ) و با توجه به اینکه محصولات اپتیموم در ایران اکثرا تقلبی هستند.
در نتیجه محصولی بهتر از Mass Tech پیدا نمی کنید

دوست عزیز یعنی چی قدیمی شده؟
مگه مکمل یا کمپانی قدیمی کارایی ندارن و جدیدا موفق هستن؟
اتفاقا سریوس مس یکی از بهترین گینرهای افزایش وزن و محصول موفق برترین کمپانی تولید مکمل دنیاست

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوست عزیز یعنی چی قدیمی شده؟
مگه مکمل یا کمپانی قدیمی کارایی ندارن و جدیدا موفق هستن؟
اتفاقا سریوس مس یکی از بهترین گینرهای افزایش وزن و محصول موفق برترین کمپانی تولید مکمل دنیاست

دوست من همه چیز قدیمی میشه وقتی انسان ها قدیمی و پیر میشن انتظار داری یک مکمل با تکنولوژی 2 سال بعدش بتونه رقابت کنه !
من خودم عاشق پروتئین های کمپانی ON هستم ولی چه میشه کرد نمی تونه با مس تک ماسل تک رقابت کنه !
هر کس به اندازه پولش آش می خوره می تونید ساپلمنت ها رو با هم مقایسه کنید متوجه منظور من میشی !
در ضمن ON برترین مکمل سازی دنیا نیست یکم برروز باشید

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
دوست من همه چیز قدیمی میشه وقتی انسان ها قدیمی و پیر میشن انتظار داری یک مکمل با تکنولوژی 2 سال بعدش بتونه رقابت کنه !
من خودم عاشق پروتئین های کمپانی ON هستم ولی چه میشه کرد نمی تونه با مس تک ماسل تک رقابت کنه !
هر کس به اندازه پولش آش می خوره می تونید ساپلمنت ها رو با هم مقایسه کنید متوجه منظور من میشی !
در ضمن ON برترین مکمل سازی دنیا نیست یکم برروز باشید
شما ماسل تک رو با اپتیموم مقایسه میکنی؟
قیاس اینا قیاس ایران خودرو با تویوتاست!
شما هم جز ان افرادی هستی که فریب تبلیغات دروغین ماسل تک رو خوردی!
کمی اطلاعاتت رو ببری بالا بهتره

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
عزیز شما اینگار چماقت دستته هر کسی نظری داره شما حق نداری راجب خلق و خوی دیگران نظر بدی شما مثل این آدما هستید که اینگار سامسونگ یا اپل مالکیتش ماله باباشونه براش غیرت دارند.
کی چی رو با چی مقایسه میکنه گفتم ساپلمنت ها رو با هم مقایسه کنید چرا به کمپانی و ... توهین میکنید ایران خودرو باشه یا نباشه محصولاتش اکثرا در دنیا تکه وقتی پول داره تبلیغات می کنه توضیح دادم در رابطه با ON شما از اول دارید نقل قول میکنید
من این عزیز رو راهنمایی کردم امثال شما رو نگفتم شما از همون مازراتیتون استفاده کنید بقیه هم چون از شما پایین ترند میرن پیکان استفاده میکنند خدایی چی رو با چی مقایسه میکنه
برای پست های من نقل قول نزن نظرت رو بده از طرز تفکرت راجب مکمل ها مشخص خیلی باهوش هستی نیازی نیست اطلاعاتتون رو بالا ببرید فقط راجب چیزی که نمی دونید نظر ندید.
بنده دیگه پاسخی به پست هاتون نمیدم چون من و یاد یک ضرب المثل جالب می اندازه و موجبات شادی بسیاری رو فراهم می کنه.

موفق و تندرست باشید انشاالله

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
مکمل های مثل Syntha6 هم خیلی عالیه که یکی از دوستان اشاره کردند

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
برادر من اینجا تاپیک مشاوره بدنسازیه و وقتی بنده می بینم یکی میاد بدون اطلاعات شخصی رو گمراه میکنه وظیفمه بیام اطلاعات درست بدم!
شما سریوس مس رو یکی از بهترین گینرهای دنیاست رد میکنی بی هیچ دلیلی به نظرم سکوت کنی بهتره
دوتا انجمن بدنسازی برو فقط بنویس ماسل تک از اپتیموم برتره ببین چه جنجالی درست میشه
بنده عاشق نقل قول کردن مطالب اشتباه جناب عالی نیستم وقت هم ندارم اینجا بحث کنم
تاجایی که توانم میرسه به کاربرا کمک میکنم بتونن در این رشته موفق بشن
تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد
موفق باشید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان نظرشون روی پروتین WHEY hd شرکت bpi چیه؟

جز Top 50 مکمل های دنیا محسوب میشه
با این حال با توجه به ساپلمنتش محشره اونم با 38 گرم در هر پیمانه با این مشخصات به نظر من مکمل خیلی خوبیه
100% چیز تاپیه دادا

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
در رابطه با مکمل های کمپانی ON همیشه خوب و راضی کننده هستند و من هم بسیار ازشون استفاده کردم
سـریـوس مـس هم در سال 2012 بهترین گینر دنیا شناخته شده که در پست اول اعلام کردم فقط اینکه تکنولوژی روز مکمل های بهتری نسبت به این مکمل زدند که از روی ساپلمنت هم میشه متوجه شد
به هر حال بحثی نیست در خوب بودنش ولی در تک بودن BSN MuscleTech Optimum Nutrition Muscle Pharm کلا شکی نیست فعلا که فروشنده های بندر دیلم به اندازه کافی اسکای تک و الیمپ میدن به سرار ایران که دیگه نیازی به این محصولات نباشه
پیش فروشنده میری میگه اینا آشغالن فقط الیمپ دیگه نمی دونم چی باید بگم ولی هنوز تا هنوز مکمل پروتئینی مثل نیتروتک ندیدم در 36 یا 38 گرم پیمانه 30 گرم پروتئین به شما میده اینو دیگه واقعا می گم حرف نداره یه دونه باشه
تا دلتون بخواد از Whey Gold استفاده کردم و همیشه هم جواب گرفتم ولی الله وکیلی مکمل مثل نیتروتک ندیدم
http://international.muscletech.com/products/performance_series/nitrotech/

Last edited:
بالا