برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اها مرسی.من فکر میکردم بین نهار و تمرین باید یه وعده باشه چون هرجا میدیدم یه اسکوپ وی و یه مقدار کربو بین نهار و تمرین نوشته شده بود تو برنامه ها...الان وعده های من اینجوریه:صبحانه-10 میان وعده-نهار 1تا2 -4 گینر-5تمرین-بعد تمرین گینر- 1:30 ساعت بعد تمرین وعده غذایی بعد تمرین-9تا 10 هم شام- قبل خواب هم 1 لیوان شیر و کمی اجیل
پس گینر قبل تمرین و حذف کنم دیگه درسته؟
و اینکه اگه مس تک نشد جاش چی خوبه؟

در دوران حجم و همینطور در دورانی که ورزشکاران قدرتی تمرین می کنند یک وعده بین ناهار و تمرین بی هوازی قرار میدن
شما هم همین کار رو انجام بدید بنده گفتم اگر زمان تمرین رو 15 قراره انجام بدید دیگه نمی تونید این وعده رو مصرف کنید
ولی اون 1 ساعت قبل از تمرین رو به 1.5 ساعت قبل از تمرین تغییر بده.
اینجوری گیج میشی.
برای ورزشکارانی که در دوره کات هستند یک میان وعده میوه قبل از تمرین دارند که اون هم 1 الی 1.5 قبل از آغاز تمرین هست.
گینر دیگه قبل از تمرین نمی خواد مصرف کنی. به جاش یه وعده 1.5 ساعت قبل از تمرین اضافه کن ( این وعده حداقل 1 ساعت و نیم هم بعد از ناهار باید مصرف بشه )
مس تک نشد سریوس مس کمپانی اپتیموم نتریشن بگیر !

atabak.dillon

Registered User
لایک‌ها
72
در دوران حجم و همینطور در دورانی که ورزشکاران قدرتی تمرین می کنند یک وعده بین ناهار و تمرین بی هوازی قرار میدن
شما هم همین کار رو انجام بدید بنده گفتم اگر زمان تمرین رو 15 قراره انجام بدید دیگه نمی تونید این وعده رو مصرف کنید
ولی اون 1 ساعت قبل از تمرین رو به 1.5 ساعت قبل از تمرین تغییر بده.
اینجوری گیج میشی.
برای ورزشکارانی که در دوره کات هستند یک میان وعده میوه قبل از تمرین دارند که اون هم 1 الی 1.5 قبل از آغاز تمرین هست.
گینر دیگه قبل از تمرین نمی خواد مصرف کنی. به جاش یه وعده 1.5 ساعت قبل از تمرین اضافه کن ( این وعده حداقل 1 ساعت و نیم هم بعد از ناهار باید مصرف بشه )
مس تک نشد سریوس مس کمپانی اپتیموم نتریشن بگیر !
ممنون. اون وعده قبل تمرین رو تو دوران حجم چی بخورم؟ نیم ساعت بعدش هم ارژنین و ویتامین سی بخورم؟ از هر کدوم چقد؟
و اینکه گینر باید تو 1 ماه تموم شه؟

• Like
Reactions: OVH

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
می تونید 2 عدد سیب زمینی سرخ شده یا آبپز بخورید یا تقریبا 1 بشقاب سوپ جو بخورید
3 الی 5 گرم ال-آرژنین + 500 الی 1000 میلی گرم ویتامین C ( بستگی به نوع تمرینات و ... داره که مربی براتون مشخص می کنه )
لزوما نباید در 1 ماه تموم شه مقدار مصرفی گینر با توجه به نوع **** و برنامه ریزی تمرینی مشخص میشه

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام
من حدود 1 سال میشه که دارم بدنسازی کار میکنم قدم 178 وزنم 78 ، تا الانم از هیچ مکملی استفاده نکردم ، ولی به خاطر ضعفی که سر شونه و سینه هام دارن به توصیه مربی میخوام پروتیین وی 100% گلد و گلوتامین بگیرم
حالا میخواستم نظرتونو بدونم که استفاده بکنم یا نه ؟
از کجا تهیه کنم ، خود مربی به خاطر رفاقتی که باهام دار میگه با هم بریم از کوچه مروی بگیریم ، اصلا مری جای قابل اعتمادی هست؟
چندتا وب سایت هستن که مدعی هستن که نمایندگی فروش Optimum توی ایران هستن ، اصلا واقعیت داره این حرفشون یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام
من حدود 1 سال میشه که دارم بدنسازی کار میکنم قدم 178 وزنم 78 ، تا الانم از هیچ مکملی استفاده نکردم ، ولی به خاطر ضعفی که سر شونه و سینه هام دارن به توصیه مربی میخوام پروتیین وی 100% گلد و گلوتامین بگیرم
حالا میخواستم نظرتونو بدونم که استفاده بکنم یا نه ؟
از کجا تهیه کنم ، خود مربی به خاطر رفاقتی که باهام دار میگه با هم بریم از کوچه مروی بگیریم ، اصلا مری جای قابل اعتمادی هست؟
چندتا وب سایت هستن که مدعی هستن که نمایندگی فروش Optimum توی ایران هستن ، اصلا واقعیت داره این حرفشون یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

درود
به خاطر ضعف در سرشانه و سینه بهتون گفتن مکمل مصرف کن ! اینکه کلا بی معنیه ! چه ربطی داشت !
بدنسازی بدون مصرف مکمل های غذایی هم باعث آسیب و هم عدم پیشرفت در این رشته میشه . این موضوع کلی است و ما نمی تونیم هر ضعفی رو بر پایه نبود مکمل و ... بذاریم ضعف شما در این نواحی به نوع تمرینات شما ربط مستقیم داره.
هر جا که ضعف داره رو با روش های تمرینی برطرف می کنند نمیگن برو مکمل بخور تا این قسمت رشد کنه !
در مورد خرید مکمل هم داروخانه ها برخی محصولات اپتیموم رو میفروشند که می تونید خریداری بفرمائید
اون سایت هایی هم که ادعا بر نمایندگی دارند رو می تونید از سایت خود Optimum پیگیری کنید تا به صحت ادعاها پی ببرید

porya7847

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان
توی بازار ما معمولا یه مکمل برای یه مدتی هست و بعدشم بسته به بازخوردی که داشته یا کیفیتش تغییر میکنه یا نایاب میشه یا تقلبیش زیاد میشه.
در حال خاضر پمپ خوب که انرژی و فوکوس خوب بده چی هست.؟ فقط اگر خودتون تست کردین پیشنهاد بدین.

من شخصا سوپر پمپ 2 و 3 گاسپاری BSN و Mp و On و چندتا چیز دیگه تست کردم. فقط به نظرم یه پک سوپر پمپ 2 بود اونم توی یه سری از محصولش که 6-7 سال پیش تست کردم واقعا عالی و بدون نقص بود بقیشون متوسط (یکم بالا یکم پایین) مثل هم بودن.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوستان
توی بازار ما معمولا یه مکمل برای یه مدتی هست و بعدشم بسته به بازخوردی که داشته یا کیفیتش تغییر میکنه یا نایاب میشه یا تقلبیش زیاد میشه.
در حال خاضر پمپ خوب که انرژی و فوکوس خوب بده چی هست.؟ فقط اگر خودتون تست کردین پیشنهاد بدین.

من شخصا سوپر پمپ 2 و 3 گاسپاری BSN و Mp و On و چندتا چیز دیگه تست کردم. فقط به نظرم یه پک سوپر پمپ 2 بود اونم توی یه سری از محصولش که 6-7 سال پیش تست کردم واقعا عالی و بدون نقص بود بقیشون متوسط (یکم بالا یکم پایین) مثل هم بودن.

من از N.O.-Xplode کمپانی BSN همیشه استفاده می کنم خیلی خوبه همیشه جواب دهیش عالی بوده به شاگردان هم همیشه همین رو توصیه می کنم
Assault MP خودم استفاده نکردم ولی بچه ها که استفاده کرده بودن میگن بیشتر تبلیغه و از N.O.-Xplode راضی ترند

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
سلام دوستان

دو مورد رو بهت توصیه میکنم که اصلا قابل مقایسه با اینایی که گفتی نیس فقط اگه بتونی گیربیاری و تقلبیشون هم نیس فعلا
1- pre-kaged شرکت kaged muscle
2-pregym شرکت جیم
مورد اول از دومی هم قوی تره
یه توصیه هم بکنم تو خرید مکمل اگه فروشنده معتبر که میشه بگم نایابه سراغ نداری حتما برو سراغ برندهایی که جدید هستن و تقلبیشون کمتره

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام بهترین چاق کننده صورت چیه؟
اینکه فقط صورت چاق بشه و جای دیگه بدن چاق نشه و وزن اضافه نکنه یه جورایی سخته !
باید دید علت لاغری صورت شما یا هر شخص دیگه چیه ؟ که این تو جوابی که می شنوید موثره
پس بیشتر توضیح بفرمایید !

porya7847

Registered User
لایک‌ها
21
من از N.O.-Xplode کمپانی BSN همیشه استفاده می کنم خیلی خوبه همیشه جواب دهیش عالی بوده به شاگردان هم همیشه همین رو توصیه می کنم
Assault MP خودم استفاده نکردم ولی بچه ها که استفاده کرده بودن میگن بیشتر تبلیغه و از N.O.-Xplode راضی ترند

N.O.-Xplode استفاده کردم قابل قبوله. Assault MP اثرش خیلی سریع از بین میره برای من من 20-30 دقیقه اثر معکوس میگذاشت. ممنون از راهنمایی

• Like

Mohammadsh333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید. چندتا سوال داشتم از حضورتون.
من قدم 168 و وزنم 67 هست میخواستم ابتدا بپرسم چ مکمل هایی برای من مفید تره
سوال دومم مکملی وجود داره همزمان ب افزایش قد هم کمک کنه ؟
و در اخر کسی رو میشناسید مکمل از امریکا بیاره ؟

lfc

Registered User
لایک‌ها
95

سلام
یه سری توضیحات و سوالاتی ازتون در پیام خصوصی فرستادم ، مطالعه کنید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

درود
سلامت باشید
مگه مکمل رو از روی قد و وزن تعیین می کنند که شما می گی با این وزن و قد چه مکملی برای من مفیده !؟
شما ابتدا سن و بعد هدفتون از شروع بدنسازی رو بفرمائید ؟
بله وجود داره ولی ابتدا بفرمائید سنتون چقدره !
در قسمت بالای صفحه برگزیده بازارچه می تونید تاپیک های واردکننده های محصولات بدون واسطه از آمریکا رو مشاهده کنید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
چربی سوز Hydroxycut SX-7 Black Onyx مکمل خوبیه؟ عوارض غیر معمول نداره؟

http://international.muscletech.com/products/sx-7/hydroxycut-sx-7-black-onyx/

به دلیل وجود یوهیمبین و کافئین :
اضطراب، تندی ضربان قلب، افزایش فشار خون، بی‌خوابی می‌باشند. در موارد نادر حملات وحشت، توهم، سردرد، سرگیجه، گُرگرفتگی پوست و عوارض جدی نارسایی کلیوی و تشنج می‌باشند.
کمی هم دیر انزالی که نمیشه گفت عارضه بلکه نقطه مثبتش هست اون هم به دلیل وجود یوهیمبین
معمولا در مکمل های چربی سوز از مقدار ناچیزی از مواد مخدر هم استفاده میشه که البته بیشتر مکمل های زیرزمینی رو شامل میشه ولی با این حال باید در خرید مکمل اصل دقت کرد

MakingMoney

Registered User
لایک‌ها
85
دوستان یک کراتین میخوام که با جی سینگ بسازه و قیمتش مابین 80 تا 110 باشه...
البته وزن فعلی من 55 کیلوئه و قصد اصلیم اضافه کردن وزنم و ساخت عضلات است...
در کل چیزی باشه بدنم رو فرم بیاد...
لطفا سایتی معتبر برای خرید جی سینگ و کراتین معرفی کنید
.مرسی...

Last edited:
  • Like

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
.مرسی...

سلام ، توضیحات لازم و سوالات رو براتون در پیام خصوصی فرستادم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
.مرسی...

درود عزیزم
در مورد عوارض کراتین به وفور بحث شده با این حال اگر باز هم قصد مصرف دارید
می تونید از Platinum Creatine 100% کمپانی MuscleTech استفاده کنید
برای معرفی فروشنده هم مگه اینکه کاربران در پیام خصوصی بهتون معرفی کنند چون در انجمن بر خلاف مرامنامه پرشین تولز

MakingMoney

Registered User
لایک‌ها
85
درود عزیزم
در مورد عوارض کراتین به وفور بحث شده با این حال اگر باز هم قصد مصرف دارید
می تونید از Platinum Creatine 100% کمپانی MuscleTech استفاده کنید
برای معرفی فروشنده هم مگه اینکه کاربران در پیام خصوصی بهتون معرفی کنند چون در انجمن بر خلاف مرامنامه پرشین تولز
مصرف کرا*تین رو از روز چندم بدن*سازی توصیه میکنید؟
مرسی...

بالا