برگزیده های پرشین تولز

نظرات انتقادات و پيشنهادات بخش عکاسی

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
دو نفر از بچه های خوب بخش عکس و عکاسی به عنوان کاربران فعال جدید بخش معرفی شدند:

- آقا علی عزیز (tm-fard).
27168143287778342895_s187[1].gif

- آقا مجید دوست داشتنی و محبوب (skyeagle که دومین کاربری فعال شون است).
42015503312811309373.gif

به این عزیزان تبریک میگم و از فعالیت مفیدشون توی بخش و کمک شون به بچه های دیگه تشکر می کنم.
ضمن تشکر از اقا محمود عزیز مدیر خوب بخش عکاسی-امیدوارم بتونم تو این بخش مفید باشم
42015503312811309373.gif

و تبریک به اقا مجید گل دوست خوبم:general504:

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
دو نفر از بچه های خوب بخش عکس و عکاسی به عنوان کاربران فعال جدید بخش معرفی شدند:

- آقا علی عزیز (tm-fard).
27168143287778342895_s187[1].gif

- آقا مجید دوست داشتنی و محبوب (skyeagle که دومین کاربری فعال شون است).
42015503312811309373.gif

به این عزیزان تبریک میگم و از فعالیت مفیدشون توی بخش و کمک شون به بچه های دیگه تشکر می کنم.
با سلام
آقا محمود عزیز شرمنده میکنی
از لطف تو و بقیه دوستان سپاسگذارم
اینجا رو محلی میدونم که از اطلاعات و تجربیات دوستان استفاده میکنم و درس میگیرم
علی اقای عزیز ( که الان اسمشون رو متوجه شدم ) با اومدنش بخش عکس جون تازه ای گرفته و من شخصا خیلی از اطلاعاتش استفاده کردم
باز هم از همگی تشکر میکنم امیدوارم پی تی به روزهای اوجش برگرده

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275

aryan sTs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
492
چه لوس پس نتایج چی شد،اقا ماهی،،،؟همه رفتن دنبال فوتبال؟
o_O

aryan sTs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
492
جدول این هفته:

همونطور که می بینید برنده مسابقه این هفته @Bvafa هستند. به اشیون تبریک میگم و خواهش می کنم تا آخر امروز موضوع مسابقه جدید رو در تاپیک قرار بدن (یه مقدار مهلت بیشتر از آخر شنبه هم شد اشکالی نداره).

مدال نقره به bitcomet می رسه و مدال برنز هم مشترکا به aryan sTs و Hassan3313 می رسه.

همگی خسته نباشید. :)

----------------------------------------------

من بعضی هفته ها که گرفتار باشم یا عکس جالبی نتونم پیدا کنم ممکنه شرکت نکنم.

هر موقع دیدی من جدول رو دیر تر گذاشتم علتش قطعا گرفتاری هستش که باعث شده نتونم به انجمن سر بزنم.

از طرفی هیچ لزومی به این که فقط من جدول بگذارم نیست. شما هر وقت دیدی من جدول نگذاشتم سریع دست به کار شو و خودت جدول رو تنظیم کن و بگذار که همه بفهمند خودت هم درگیر فوتبال نیستی.

بلاخره شما رئیس هستی،نمیشه که ،مگه قانون ندارید،خب ،پس یه همکار انجمن هم به من بدید من.همه کاری انجام میدم...والا به خاطر همین بی توجهی ها صدسال یه بار پیدام میشه:(:(:(:(

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بلاخره شما رئیس هستی،نمیشه که ،مگه قانون ندارید،خب ،پس یه همکار انجمن هم به من بدید من.همه کاری انجام میدم...والا به خاطر همین بی توجهی ها صدسال یه بار پیدام میشه:(:(:(:(
من رییس نیستم و نمی خوام باشم، مدیر انجمن هستم. اداره این تاپیک هم کمترین ربطی به مدیر یا همکار بودن کسی نداره و من سال ها این تاپیک رو اداره می کردم بدون این که همکار یا مدیر باشم یا اصلا انتظاری در این زمینه داشته باشم.

هیچ "بی توجهی" هم من احساس نمی کنم به شما شده باشه. شما از دیر شدن یه کاری اعتراض می کنی، در حالی که اون کار رو خودت هم می تونی انجام بدی! مثل این می مونه که چند نفر یه جا گرفته باشند خوابیده باشند و یکی شون هی داد بزنه که پس چرا کسی این برق رو خاموش نمی کنه که من بخوابم! همه تون فقط بلدید فوتبال ببینید؟ o_O

پ.ن: این پست ها بعدا همه منتقل میشن به تاپیک پیشنهادات و انتقادات.

aryan sTs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
492
من رییس نیستم و نمی خوام باشم، مدیر انجمن هستم. اداره این تاپیک هم کمترین ربطی به مدیر یا همکار بودن کسی نداره و من سال ها این تاپیک رو اداره می کردم بدون این که همکار یا مدیر باشم یا اصلا انتظاری در این زمینه داشته باشم.

هیچ "بی توجهی" هم من احساس نمی کنم به شما شده باشه. شما از دیر شدن یه کاری اعتراض می کنی، در حالی که اون کار رو خودت هم می تونی انجام بدی! مثل این می مونه که چند نفر یه جا گرفته باشند خوابیده باشند و یکی شون هی داد بزنه که پس چرا کسی این برق رو خاموش نمی کنه که من بخوابم! همه تون فقط بلدید فوتبال ببینید؟ o_O

پ.ن: این پست ها بعدا همه منتقل میشن به تاپیک پیشنهادات و انتقادات.

آقا ماهی ،ما گردنمون.از مو باریک تره،،،ماشالله مدیر چیزی کم از رییس نداره،،،سلامت باشید ما تو کار بزرگتر از خودمون دخالت نمیکنیم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,023
میشه عکس هایی که حجمشون بالا هست بجای کم کردن کیفیت و حجم عکس ، لینک آن را گذاشت و طرف مقابل عکس را از روی کلیک روی لینک ببینه تا نمایش مستقیم در اینجا؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
میشه عکس هایی که حجمشون بالا هست بجای کم کردن کیفیت و حجم عکس ، لینک آن را گذاشت و طرف مقابل عکس را از روی کلیک روی لینک ببینه تا نمایش مستقیم در اینجا؟
بله، حتما.

پیشنهاد اولیه ما این بود که بچه ها به صورت بندانگشتی (Thumbnail) تصویر رو قرار بدند، ولی به طور کلی هر گزینه ای که صفحه رو برای افرادی که اینترنت سریع ندارند زیادی سنگین نکنه قابل قبوله.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
با سلام و خسته نباشید به دوستان گرامی، دو کاربر فعال جدید در بخش مون داریم که بهشون تبریک میگم و امیدوارم همیشه در جمع خودمون شاهد پست های خوب شون باشیم:

@psp.2004

@zgg123

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
با سلام و خسته نباشید به دوستان گرامی، دو کاربر فعال جدید در بخش مون داریم که بهشون تبریک میگم و امیدوارم همیشه در جمع خودمون شاهد پست های خوب شون باشیم:

@psp.2004

@zgg123
تبریک میگم به هر دو عزیز

.....
مهرداد بلاخره زحماتت ثمر داد -کابر فعال:D

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288

@psp.2004

@zgg123

سلام و سپاس

ممنون بابت لطف دوستان بخش عکس و عکاسی

امیدوارم از این به بعد فعالیتم پررنگتر بشه ⁦☺️

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
عکس من:

شکوفه های گیلاس در ژاپن. جزو معروف ترین زیبایی های فصل بهار در دنیا.

========================

سلام. دو تا نکته بچه ها:

- لطفا طبق قوانین بخش، عکس های بالای 600 کیلوبایت رو به صورت کوچک قرار بدید (این سه عکس رو خودم درست کردم).

- اینجا ملاک انتخاب عکسه (از هر منبعی) و اجباری به گذاشتن عکسی که خودتون گرفتید نیست، ولی اگر عکسی که خودتون گرفتید رو انتخاب کردید بنویسید که این طوره. بچه ها معمولا امتیاز بالاتری به این نوع عکس ها میدن (عکس Fifa2018).
من که با این پیشفرض عکس سنگینتر آپلود میکردم چونکه فکر میکردم اسکریپت انجمن اتومات حجمشو نرمال خواهد کرد.
ضمنا با ادیت شما دیگه عکس ما دیده نمیشه تا روش کلیک نشه!
و بهتره که کپشن رو حذف بفرمایید کلا، از قدیم گفتند چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
من که با این پیشفرض عکس سنگینتر آپلود میکردم چونکه فکر میکردم اسکریپت انجمن اتومات حجمشو نرمال خواهد کرد.
ضمنا با ادیت شما دیگه عکس ما دیده نمیشه تا روش کلیک نشه!
و بهتره که کپشن رو حذف بفرمایید کلا، از قدیم گفتند چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...
- پیش فرض کردید؟ لطفا از این به بعد پیش فرض نکنید! به جاش بعد از آپلود کردن سایز عکس رو چک کنید و ببینید انجمن سایزش رو تغییر داده یا نه.

- دوستان موقع امتیازدهی بزرگش می کنند، ولی خوب اگر روی دیده شدن عکس تون حساس هستید از این به بعد قبل از آپلود به سایزش دقت کنید به جای پیش فرض کردن.

- توضیح برای سه نفر داده شده. برای شما عیانه خوب باشه، برای شما یک نفر که نیست!

جدا هم خواهش می کنم این لحن طلبکار رو تغییر بدید! این طریقه درست برخورد وقتی اشتباه از خودتونه نیست!

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
- پیش فرض کردید؟ لطفا از این به بعد پیش فرض نکنید! به جاش بعد از آپلود کردن سایز عکس رو چک کنید و ببینید انجمن سایزش رو تغییر داده یا نه.

- دوستان موقع امتیازدهی بزرگش می کنند، ولی خوب اگر روی دیده شدن عکس تون حساس هستید از این به بعد قبل از آپلود به سایزش دقت کنید به جای پیش فرض کردن.

- توضیح برای سه نفر داده شده. برای شما عیانه خوب باشه، برای شما یک نفر که نیست!

جدا هم خواهش می کنم این لحن طلبکار رو تغییر بدید! این طریقه درست برخورد وقتی اشتباه از خودتونه نیست!
بحث طلبکاری نیست بهتره عینک خوشبینی بزنید اگر به دنبال پیشرفت هستید نه درجا زدن؛
طبیعتا این لحن شما خیلیها رو از انتقاد سالم میترسونه بهرحال در جایگاه مدیریت انجمن عکاسی از شما انتظار ظرفیت پذیرش بالاتری داریم.
مثلا میتونستید به فال نیک بگیرید و بگید پیشنهادشو به فروم منیجر و همکارنم خواهم داد و کپشن را به طریقی کوتاهتر خواهیم کرد نه که هزار و یک برداشت سوء بنمایید.
ضمنا مشک آن نیست که عطار بگوید.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بحث طلبکاری نیست بهتره عینک خوشبینی بزنید اگر به دنبال پیشرفت هستید نه درجا زدن؛
طبیعتا این لحن شما خیلیها رو از انتقاد سالم میترسونه بهرحال در جایگاه مدیریت انجمن عکاسی از شما انتظار ظرفیت پذیرش بالاتری داریم.
مثلا میتونستید به فال نیک بگیرید و بگید پیشنهادشو به فروم منیجر و همکارنم خواهم داد و کپشن را به طریقی کوتاهتر خواهیم کرد نه که هزار و یک برداشت سوء بنمایید.
ضمنا مشک آن نیست که عطار بگوید.
بحث طلبکاری هست، به خاطر این که لحن کلام شما طلبکارانه است و این طور نمیشه ادامه داد. چندمین پست تون با این لحن هم هست و نیاز به برخورد و اصلاح وجود داره.

انتقاد سالم مال موقعی که کاربر واضح ترین اشتباه خودش رو قبول نمی کنه نیست. پیشرفت هم مطمئنا با هر چی به دست بیاد با سهل گیری بیش از حد با کاربری که با همه تندی بیجا می کنه به دست نمیاد.

حتی اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید و انتظار دارید به فال نیک گرفته بشه باز لحن بیان بسیار مهمه، و این لحن بیان که شما دارید رو کسی به فال نیک نمی گیره.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
چرا فکر می کنید انتقادات من بیجاست؟
در خوشبینانه ترین حالت میشه گفت اتفاق نظر نداریم.

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,405
به نظرم نمیشه جایزه گذاشت چون این تایپیک به شدت مافیایی و هر دوره ی سری افراد به صورت دوره ای برنده میشن،از سال پیش که دنبال میکنم برنده بین ۳ نفر کلا،شما سلاطین امتیاز هستید باید زودتر اعدام بشید

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
به نظرم نمیشه جایزه گذاشت چون این تایپیک به شدت مافیایی و هر دوره ی سری افراد به صورت دوره ای برنده میشن،از سال پیش که دنبال میکنم برنده بین ۳ نفر کلا،شما سلاطین امتیاز هستید باید زودتر اعدام بشید
نمی دونم شوخیه یا جدیه صحبتت، ولی همیشه جواب ما به این جور اتهامات اینه که مستندات ارائه کنید (اگر دوست داشتید پیغام خصوصی کنید).

کلی گویی مثل این که بگید مافیایی است بی فایده است، وقت بگذارید تحقیق کنید بگید فلان الگویی که توی فلان تعداد مسابقه دیده شده غیرطبیعیه.

بالا