برگزیده های پرشین تولز

نظرتون درباره سایت یکتا نت

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
دو سال پیش با یکتانت کار میکردم
همسان از 30 بود تا 120
بنری از 150 تا 500

مدیا اد اخرین تجربه مربوطه به دو ماه پیش
بنری نمیدونم چون استفاده نکردم
همسان از 80 تا 200

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
چن سال پیش بازدیدم بالا بود درامد خوب بود ماهی 5 تومن به بالا . اما این درامد چند ماه بیشتر نبود.با خیلی از سیستم ها کار کردم . مشکلی هم نداشتیم.
الان هم 5 تومن خوبه ولی درامد باید مستمر باشه و براساس تورم هر ساله بالا بره.درامد مجازی بعد از کلی زحمت ممکنه با یه اشتباه سقوط کنه.
به نظرم باید در کنار این کارها مجازی یه کار در جامعه داشته باشیم که استرس هم نداشته باشیم.فکرهای زیادی دارم ولی همت نداریم.

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام

به منم گفته که تبلیغ دهنده پول کمتری پرداخت کرده خب باید یک حدی بزارن که برای ما هم بصرفه اینجوری تبلیغ کننده کمترین قیمت رو انتخاب میکنه که طبیعیه .

باید کمترین قیمت رو کمی ببرن بالا مثلا کیلکی 100 تومن حداقل باشه . تا تبایغ دهنده نتونه مثلا کلیکی 50 تومن رو انتخاب کنه و چیزی به ما هم نرسه.

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
سلام

به منم گفته که تبلیغ دهنده پول کمتری پرداخت کرده خب باید یک حدی بزارن که برای ما هم بصرفه اینجوری تبلیغ کننده کمترین قیمت رو انتخاب میکنه که طبیعیه .

باید کمترین قیمت رو کمی ببرن بالا مثلا کیلکی 100 تومن حداقل باشه . تا تبایغ دهنده نتونه مثلا کلیکی 50 تومن رو انتخاب کنه و چیزی به ما هم نرسه.
متاسفانه با افزایش قیمت دلار الان باید قیمت هر کلیک کمتر از 120 تومن نباشه.خب شاید برای تبلیغ دهنده همچین قیمتی به صرفه نباشه .
به نظر من یکتانت از همشون بهتره .پشتیبانی خوبی داره.
باهاشون ادامه بده اگر دوست داری بقیه شرکتا رو هم امتحان کن اخر سر میایی همین یکتانت

inspiron1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یکتانت جز سایت هایی هست که از ناشران سو استفاده می کند، مدیا اد هم تیم قوی و شفافی ندارد، بنظرم جای خالی یک سیستم جدید رقابتی شدیدا احساس میشه و سایت ها هم باید با سیستم سومی همکاری کنند تا تبلیغات از انحصار در بیاد

inspiron1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دو سال پیش با یکتانت کار میکردم
همسان از 30 بود تا 120
بنری از 150 تا 500

مدیا اد اخرین تجربه مربوطه به دو ماه پیش
بنری نمیدونم چون استفاده نکردم
همسان از 80 تا 200

اینم سایت redmag.ir ماهی 5 میلیون درامد میده خیلی زیاده - ماشالله

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
یکتانت جز سایت هایی هست که از ناشران سو استفاده می کند، مدیا اد هم تیم قوی و شفافی ندارد، بنظرم جای خالی یک سیستم جدید رقابتی شدیدا احساس میشه و سایت ها هم باید با سیستم سومی همکاری کنند تا تبلیغات از انحصار در بیاد
من قبلا با کانگورو کار میکردم بعد از اینکه کانگورو رفت انتخاب اصلی شذ یکتانت. فکر میکنی اینا برن سیستم بهتری میاد ؟

مثل ریاست جمهوری اگر احمدی نزاد بره روحانی بیاد خیلی بهتره . ولی دیدید که اصلا هم درست نبود

Last edited:

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
اینم سایت redmag.ir ماهی 5 میلیون درامد میده خیلی زیاده - ماشالله
این سایت مال شماس.؟
خب این سایت که اینقدر درامد نداره . تازه افت هم کرده . منظورت چیه؟
این سایت لینک سازی داخلیش خیلی ضعیفه
عناوین مطالبش خیلی حرفه ای نیست! عناوین باید جوری باشه که دلخواه بازدید کنندگان باشه نه اینکه هرچی خودت دوس داشتی بنویسی
سایتی که نمیتونه به خاطر هزینه زیاد روی لینک سازی خارجی مانور بده باید لینک سازی داخلیش خیلی خرفه ای باشه تا بازدید کننده رو نگه داره
اسپند واسش دود کن و صدقه بده

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
یکتانت کلاهبرداری بیش نیست ، الان برای من خودشون 10 ام فاکتور زدن که پرداخت کنن بعد از یک ماه همکاری بعد میگم چرا پرداخت نمیکنید امروز 16 ام هست میگه کلیک های شما باید بررسی بشه گفتم اوکی بررسی کنید بررسی کردن دیگه جواب نمیدن دوستان کار نکنید با این کلاهبردارهاا !

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
مدیا اد هم خوبه نرخش بالاتره شمارششم خوبه ولی روش پرداخت پولش خیلی بده

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان یکتانت کلیکی چقدر برای شما پرداخت میکنه ؟

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
واسه من کلیکی 40 تومن خخخ
واسه من کلیکی 25 تومن بود. بهشون پیام دادم گفتن یه مدت غیر فعال بودی این طوری شده. اگه تازه هم عضو شده باشی همین طوری هست. باید دو هفته بذاری مطالبشون روی سایت باشن، بعد بهشون پیام بدی، بازدیدت رو ارزیابی می کنن، درستش می کنن نرخ رو.

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
واسه من کلیکی 25 تومن بود. بهشون پیام دادم گفتن یه مدت غیر فعال بودی این طوری شده. اگه تازه هم عضو شده باشی همین طوری هست. باید دو هفته بذاری مطالبشون روی سایت باشن، بعد بهشون پیام بدی، بازدیدت رو ارزیابی می کنن، درستش می کنن نرخ رو.
بعد از اینکه ارزیابی کردن تقریبا به ازای هر کلیک همسان و بنری چقدر پرداخت میکنه؟

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
بعد از اینکه ارزیابی کردن تقریبا به ازای هر کلیک همسان و بنری چقدر پرداخت میکنه؟

برای من این طوری بود که هر کلیک همسان از 25 تومن رسید به میانگین 150 تومن، هر کلیک بنری هم می شه هر کلیک حول حوش 250 تومن

قبل ارزیابی البته تبلیغات بنری قفل بود، برای همین نمی دونم قبلش تبلیغات بنری چقدر می تونسته باشه.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
برای من این طوری بود که هر کلیک همسان از 25 تومن رسید به میانگین 150 تومن، هر کلیک بنری هم می شه هر کلیک حول حوش 250 تومن

قبل ارزیابی البته تبلیغات بنری قفل بود، برای همین نمی دونم قبلش تبلیغات بنری چقدر می تونسته باشه.
با 10000 ای پی روزانه چقدر میشه درامد داشت؟

بالا