برگزیده های پرشین تولز

نظرتون درباره سایت یکتا نت

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
250 تومن میانگینشه
بالا پایین هم داره
از حدود 2 ماه قبل یکتانت فقط روی چند هزار تا پوش می فرسته از توکن سایت من، در صورتی که 110 هزار ساب دارم. واسه شما هم همین طوری هست؟

اکثر روزا هم اصلا هیچی پوشی نمی فرستن.

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
از حدود 2 ماه قبل یکتانت فقط روی چند هزار تا پوش می فرسته از توکن سایت من، در صورتی که 110 هزار ساب دارم. واسه شما هم همین طوری هست؟

اکثر روزا هم اصلا هیچی پوشی نمی فرستن.
آره مال منم همینجوریه .

upir

Registered User
لایک‌ها
183
دوستان روزی 500 هزار تا نمایش یکتانت
چقدر کلیک و درامد میده روزانه ؟

golten

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
88
کسی می دونه حداقل مبلغ تبلیغ که بازدهی داشته باشه تو یکتا نت چقدره؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
سلام رفقا با 10 کا آی پی روزانه تقریبا چقدر میشه از یکتانت درآورد؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خیلی به محتوی سایت محل قرار گیری و تعداد تبلیغ بستگی داره ولی حدودا و 10 تومن روزی ، برای سایت های با کیفیت تر 30 تومن

Last edited:

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
ی زمان زرپاپ با دلار 5-6 تومن , هر هزار بازدید اینقدر میداد

تسویه ش هم روزانه بود

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
از مدیا اد روزی بین 10 تا 20 تومن درامد دارم
بازدید روزی 2500 ورودی گوگل . همون ورودی گوگل بازدیدم هست بازدیدکننده ثابت ندارم
با یکتانت یه هفته همکاری داشتم .تعداد کلیک ها از مدیا اد بیشتر هست . قیمت 60 تومن بود بعد یه هفته شد صد تومن بعد به من گفتن دو هفته باش تا قیمت اصلی کلیک ها مشخص بشه. کلیک منجر به اقدام هم داشتن مثلا تو یه هفته چهار پنج تا کلیک اقدام شده داشتم یعنی بازدید کننده از طریق تبلیغ خرید میکرد کلیکی 2800 تومن بهم دادن
بین مدیا اد و یکتانت نظرم روی مدیا اد هست
سایت محتوایی میزنی بازدید میگیری باید با خیلی از مشکلات مبارزه کنی
تبلیغات رو میزاری مثلا از شرکت مدیا اد
بعد از یه ماه پرداختی داره مدیا اد
فاکتور رو واسشون میفرستی اول ادمین تایید میکنه بعد میره برای پرداخت
خب اگه تایید نشه پول به حسابت واریز نمیشه
یه نکته هست که میگن در تبلیغات موضوع سایت مهم هست البته که مهمه هست ولی یه نکته مهم وزودی از گوگل هست که چون بادید کننده گوگل جدید هست به همین خاطر بازدهی تبلیغ بالا میره
پ ن : سرمایه گذاری و گذاشتن وقت برای سایتی که درامدش به این شرکتها وابسته هست اشتباه محض
خودم سه سال پیش که دلار 4 تومن بود سایت با سی کا بازدید داشتم ماهی 6 تومن درامد
این سایت نابودم کرد الان هم که چن سال گذشته هنوز اثراتش هست ...:sneaky:

Last edited:

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
100 هزار بازدید روزی 150 هزار تا 180 هزار دارم . خیلی خیلی کمه نسبت به سالهای گذشته . هر روز داره کاهش پیدا میکنه نرخ تبلیغات !

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
100 هزار بازدید روزی 150 هزار تا 180 هزار دارم . خیلی خیلی کمه نسبت به سالهای گذشته . هر روز داره کاهش پیدا میکنه نرخ تبلیغات !
واقعا ۱۰۰ هزار بازدید خیلیه!اول افرین به شما دوم امیدوارم وضع بهتر بشه/ ولی روی جایگاهاتون کار کنی مثلا بین مطالب خیلی نرخ خوبی داره بنری نرخ بیشتری داره استیکی هم همینطور یا یک شرکت دیگه رو امتحان کنید مدتی مثل صباویژن سنجاق یکی جدید هم اومده به اسم طاووس

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
کیفیت سایت خیلی مهمه
چون تبلیغ دهنده میاد سایت شما را انتخاب میکنه یا این که سایتتونو میذاره توی لیست سیاه عدم نمایش تبلیغ

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
دوستانی که تجربه دارن با ۶۰ کلیک در روز یکتانت استفاده کنم میانگین به ازای هر کلیک میرسه بهم ۱۸۰ تا ۲۰۰ بده؟ بنظرتون تا چقدر میتونه بده بهم

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستانی که تجربه دارن با ۶۰ کلیک در روز یکتانت استفاده کنم میانگین به ازای هر کلیک میرسه بهم ۱۸۰ تا ۲۰۰ بده؟ بنظرتون تا چقدر میتونه بده بهم
هر کلیک متغیره و بیشتر روزها کمه . 90 تا 140 تومنه کلیکی

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
من که خیلی وقته سایتی ندارم و همه رو تعطیل کردم! ولی دوستان میتونند بگن، الآن وضعیت همکاری در فروش ها چطوره؟ چون سایت های همکاری در فروش به شدت زیاد شده و هر نوع کالایی برای همکاری در فروش وجود داره و مثل قبل نیست که تنوع کالاها محدود بود. به نظرتون همکاری در فروشِ کالاهای مرتبط با موضوع فعالیت یک سایت، بازدهی بیشتری از نمایش تبلیغات کلیکی نداره؟

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
من که خیلی وقته سایتی ندارم و همه رو تعطیل کردم! ولی دوستان میتونند بگن، الآن وضعیت همکاری در فروش ها چطوره؟ چون سایت های همکاری در فروش به شدت زیاد شده و هر نوع کالایی برای همکاری در فروش وجود داره و مثل قبل نیست که تنوع کالاها محدود بود. به نظرتون همکاری در فروشِ کالاهای مرتبط با موضوع فعالیت یک سایت، بازدهی بیشتری از نمایش تبلیغات کلیکی نداره؟
چرا به شرطی که سیستمی پیدا کنید محصول مرتبط با شما رو داشته باشه و پرداختی خوب باشه مثلا دیجی کالا بعد ۴۰ روز کاری واریز میکنه و ۲۰ درصد هنگام پرداخت کم میکنه دیما و چاوش دو سرویس هستن که تازه اومدن و چاوش زیر مجموعه یکتانت هست ولی خوب پشتیبانی و پرداختی شون خوبه به خصوص چاوش

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
خیلی خیلی کمه، من با نصف ای پی یکتا شما دو برابر شما دارم !
جایگاه هارو درست چیدی ؟ موضوع سایتت چیه ؟

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
خیلی خیلی کمه، من با نصف ای پی یکتا شما دو برابر شما دارم !
جایگاه هارو درست چیدی ؟ موضوع سایتت چیه ؟
سلام . موزیک . سایتتون رو برام خصوصی بفرستید . من ببینیم چطور چیدید ممنون

بالا