برگزیده های پرشین تولز

نظر سنجی های برنامه نود و آرای کاربران بخش فوتبال

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
برد پرسپولیس !

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
نظر من اینه که بازی مساوی میشه

شاد باشید

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام دوستان

نظر سنجی این هفته: دوشنبه 10 بهمن 91 (قبلش میلاد پیامبر بزرگوار اسلام را هم خدمت رفقا تبریک عرض می کنم) :

به نظر شما چه عاملی موجب افت فنی دربی اخیر بوده است؟

1- افت کیفی فنی لیگ و بازیکنان

2- ترس مربیان از شکست

3- توقع بالای هواداران و رسانه ها

با توجه به بازی ای که جمعه گذشته دیدیم من به "گزینه دو" رای می دهم. به هر حال بازی دربی همیشه حساس بوده و اگر چه پرسپولیس بیش از استقلال نیاز به برد داشت ولی یحیی هم تازه به تیم آمده و هنوز نیامده عده ای دوستان خودی با دوستی خاله خرسه شان، چشم به اشتباهات او دوخته اند تا بگویند فقط آنها دلسوز پرسپولیس اند! ادر نتیجه علیرغم نیاز بسیار بیشتر پرسپولیس به برد، به همین دلیل که مربی برده گارانتی پیدا می کند (خیلی هم بی مزه است!) و بازنده هم برعکس تقریبا کارش تمام است، در نتیجه یحیی مجبور شد دست به حرکت های انتحاری نزند. از آن طرف دیگر استقلال با احتیاط خیلی بیشتری بازی را پیش برد و آن را اداره کرد، چون قلعه نویی عقیده داشت که گرفتن یک امتیاز آنها را همچنان صدرنشین نگه می دارد و بعدها به کمک شان می آید و با همین هدف بازی را کنترل و مدیریت کرد.

درباره دربی صحبت های زیادی مطرح شده؛ تماشاگران فوتبال حق دارند که بازی خوب و با کیفیتی را از تیم های مورد علاقه شان ببینند در حالی که اغلب ناامید به خانه می روند و هر بار هم با امید تماشای یک بازی متفاوت باز به استادیوم ها می روند. اما واقعیت این است که فوتبالیست های ما هم باید یک بازنگری جدی در نوع بازی کردنشان بکنند، و بپذیرند که فرق است بین بازی فیزیکی با خشونت بی مورد و تکل از پشت! و پرسینگ های خطرناک ساق پا خورد کن!! حجم اشتباهات هر دو تیم آنقدر زیاد بود که عملا چهار پنجم بازی را به خود اختصاص داد! طفلک باره سی که آمده بود به اصطلاح یک دربی هیجان انگیز و تماشایی را ببیند و حتما در دل خود گفته دربی باشگاه های پرطرفدار ایران که می گویند این بود؟؟! کی‌روش هم که گفته شما وسط بازی های لیگ می توانید با خیال راحت بروید کافه چای بخورید یا حتی بدتر از آن بروید سینما بدون آن که چیزی را از دست بدهید و الحق که زده وسط خال! این هر چه هست اسمش فوتبال نیست ...

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
به نظر من هر 3 گزینه تقریبا به یهاندازه دخیلن ولی با اختلاف کم به گزینه 2 رای میدم
مربی آبی یا قرمز میدونه باخت دربی تا مدتها تیمشو به حاشیه میبره

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
بنده هم به سه گزینه + بی کفایتی فدراسیون رای میدم

ولی در سه گزینه مطروحه به گزینه 1 رای میدم ...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
منم به گزینه 2 رای میدم
البته یه جورایی گزینه 3 هم درسته

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خوب دوستان امشبم برنامه نود شروع شد
به نظر من اشکان دژاگه تو بازی لبنان از همه موثر تر بوده واقعا دمش گرم

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام مجدد

رفقا این تاپیک را دریابید! :)

نظر سنجی امشب:

دوشنبه 21 اسفند 1391

به نظر شما بهترین بازیکن سال 1391 کدام یک از گزینه های زیر بود:

1- اشکان دژاگه

2- سید مهدی رحمتی

3- محرم نوید کیا

با احترام به هر دو بازیکن دیگر که واقعا خوب بوده اند در این فصل، من به گزینه یک یعنی اشکان دژاگه رای می دهم.

بالا