برگزیده های پرشین تولز

نوکیا 5500

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
با رازی :eek:
مهاله:blink:
اگه چسب قطره ای بزنی کی پد چمع میشه چون چسب قطره ای با لاستیک واکنش میده بعدم...:wacko:
اونوبایدبا ژله چسب بچسبونی که از اولشم بهتر میشه اما نمیدونم چه جور میشه اینجور میشه که با رازی شده:(
[/QUOTE]فقط همینو بگم همچین چسبیده که صاحب فعلیش میگه این کیپد چجوری کنده میشه!
2gubcdk.gif

nhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط همینو بگم همچین چسبیده که صاحب فعلیش میگه این کیپد چجوری کنده میشه!
2gubcdk.gif
[/QUOTE]

آقا دمت گرم:).چقدربهش چسب زدی؟کجاهاش؟:blush:
نگفتی چی شدوراومد؟به آب افتاد؟:happy:

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
کنده شدن کی پد که مشکلی نیست ادم بعدا می چسبونه دیگه منم خریدم گوشی خوبیه ارزش کنده شدن کیپد رو داره

کسی می دونه چجوری میشه کاری کرد که صدای ضبط شده بجای ادم صحبت بکنه؟

nhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کنده شدن کی پد که مشکلی نیست ادم بعدا می چسبونه دیگه منم خریدم گوشی خوبیه ارزش کنده شدن کیپد رو داره

کسی می دونه چجوری میشه کاری کرد که صدای ضبط شده بجای ادم صحبت بکنه؟

بیشترتوضیح بده.منظورت چیه؟

nhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه کسی قیمت جدید این گوشی رو داره بگه.اینطورکه معلومه 310 به بالا شده :lol:.درضمن قیمت هردونوع شو بگین.:)

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
وقتی تو 5500 برنامه پخش موزیک تو بک گراند روشن باشه و موسیقی پخش بکنه چجوری باید اهنگ رو عوض یا قطع کرد؟راهی هست ؟یا باید از بک گراند انتخاب کردو با منو هاش این کار رو کرد؟(مثلا تو دبیلیو 810 با نگه داشتن+یا-ترانه عوض می شد)

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
بیشترتوضیح بده.منظورت چیه؟

منظورم اون صداهایی که بجای ادم صحبت می کنه مثلا زنگ می زنه به یکی بعد وقتی طرف گوشی رو برداشت با یه برنامه کاره می کنند که یه فایل صوتی پخش می شه منظورم از فایل صوتی اینه که مثلا صدای یه ادم سلام میده بعد صحبت می کنه

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
وقتی تو 5500 برنامه پخش موزیک تو بک گراند روشن باشه و موسیقی پخش بکنه چجوری باید اهنگ رو عوض یا قطع کرد؟راهی هست ؟یا باید از بک گراند انتخاب کردو با منو هاش این کار رو کرد؟(مثلا تو دبیلیو 810 با نگه داشتن+یا-ترانه عوض می شد)
شما حالت taping رو در کنترل پنل فعال کن.بعد با ضربات انگشت میتونی آهنگتو عوض کنی!
توضیحش هم تو صفحه دو هست

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
شما حالت taping رو در کنترل پنل فعال کن.بعد با ضربات انگشت میتونی آهنگتو عوض کنی!
توضیحش هم تو صفحه دو هست

اقا خیلی ممنون این taping عجب چیز خفنیه عالی خیلی راحت با ضربه اهنگ ها عوض می شه ایده ی خوبی بوده از سازنده

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر شما وقتی حالت تا پینگ فعال باشه مصرف باطری افزایش پیدا می کنه؟حتی 1% ؟حسگرش چجوریه؟کسی از نحوی کار این حسگر ها چیزی بلده؟

nhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما وقتی حالت تا پینگ فعال باشه مصرف باطری افزایش پیدا می کنه؟حتی 1% ؟حسگرش چجوریه؟کسی از نحوی کار این حسگر ها چیزی بلده؟
نه این قدر ناچیزه که اصلابهتره بگم مصرف نمیشه در حد صدم میکروآمپر:lol:
تخصصیش رو بخوای بگو تا دیتاشیتشو بدم(اگه الکترونیک میدونی) اما حسگرهای ضریه توی الکترونیک معروفن:hmm:

nhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورم اون صداهایی که بجای ادم صحبت می کنه مثلا زنگ می زنه به یکی بعد وقتی طرف گوشی رو برداشت با یه برنامه کاره می کنند که یه فایل صوتی پخش می شه منظورم از فایل صوتی اینه که مثلا صدای یه ادم سلام میده بعد صحبت می کنه

:eek: اگه درست فهمیده باشم منشی تلفنی میخوای؟درسته؟:happy:
نرم افزار auto pilot خوبه خودم باهاش کارمیکنم.اگه لینک دانلودشو پیدانکردی بگو بذارم.;)

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
:eek: اگه درست فهمیده باشم منشی تلفنی میخوای؟درسته؟:happy:
نرم افزار auto pilot خوبه خودم باهاش کارمیکنم.اگه لینک دانلودشو پیدانکردی بگو بذارم.;)

اون نرم افزار auto pilot رو دانلود کردم جالبه .تو اون برنامه تا جایی که من می دونم مثلا یه صدای ضبط شده می ذاری که وقتی این زنگ زد این فایل صوتی رو پخش بکنه منظور من نرم افزاری بود که من زنگ بزنم و اون فایل صوتی صحبت بکنه البته چیز مهم نیست واسه شوخی و... می خواستم که با شماره ادم یه صدای دیگه باشه اخه قبلا تو6600 یکی همچین نرم افزار دیده بودم .خیلی ممنون

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
نه این قدر ناچیزه که اصلابهتره بگم مصرف نمیشه در حد صدم میکروآمپر:lol:
تخصصیش رو بخوای بگو تا دیتاشیتشو بدم(اگه الکترونیک میدونی) اما حسگرهای ضریه توی الکترونیک معروفن:hmm:

نه متاسفانه از الکترونیک سر در نمی ارم.پس حسگر های ضربه وجود داشته از قبل اما چیز جالبیه

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
من یه تعداد برنامه خام تو حافظه گوشیم دارم که خام(نصب نشده ی )اونا رو نمی تونم با بلوتوس بفرستم یعنی گوشی می گه فایل در برابر فرستاده شدن محافظت شدست در حالی که با دبیلیو 810 دقیقا همن فایل رو می فرستادم جریان چیه؟

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
من یه تعداد برنامه خام تو حافظه گوشیم دارم که خام(نصب نشده ی )اونا رو نمی تونم با بلوتوس بفرستم یعنی گوشی می گه فایل در برابر فرستاده شدن محافظت شدست در حالی که با دبیلیو 810 دقیقا همن فایل رو می فرستادم جریان چیه؟
بله متاسفانه این مشکل در تمام نوکیاهایی که من دیدم وجود داشته.... ومن راه حلی از خود گوشی برای برداشتن این محدودیت پیدا نکردم.
ولی ناراحت نباش میتونی بهش کلک بزنی !!
میدونی که گوشی فایلای ام پی تری رو به راحتی ترانسفر میکنه!ok
حالا کاری که باید بکنی اینه که پسوند فایلی که میخوای بفرستی رو به mp3 تغییر بدی....فقط یه مساله ای هست که اونی که برنامه رو دریافت میکنه باید یه فایل منیجر توپ داشته باشه تا بتونه توی اینباکس فایل رو رینیم کنه(یعنی پسوند ام پی تری رو ازش برداره) و بعد فایل رو نصب کنه!

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
بله متاسفانه این مشکل در تمام نوکیاهایی که من دیدم وجود داشته.... ومن راه حلی از خود گوشی برای برداشتن این محدودیت پیدا نکردم.
ولی ناراحت نباش میتونی بهش کلک بزنی !!
میدونی که گوشی فایلای ام پی تری رو به راحتی ترانسفر میکنه!ok
حالا کاری که باید بکنی اینه که پسوند فایلی که میخوای بفرستی رو به mp3 تغییر بدی....فقط یه مساله ای هست که اونی که برنامه رو دریافت میکنه باید یه فایل منیجر توپ داشته باشه تا بتونه توی اینباکس فایل رو رینیم کنه(یعنی پسوند ام پی تری رو ازش برداره) و بعد فایل رو نصب کنه!

روشی که گفتین خوبه:happy::D
اما به گوشی های سونی اریکسون اگه بفرستم اونا که نمی تونن پسوند رو عوض کنند.:blush:

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
روشی که گفتین خوبه:happy::D
اما به گوشی های سونی اریکسون اگه بفرستم اونا که نمی تونن پسوند رو عوض کنند.:blush:
اگه منظورتون گوشی های جاوا باشه. خوب, بله روی اونها فایل منیجر نصب نمیشه ولی رو گوشیای سری پی که اونها هم سیمبیسان هستند امکان این کار وجود داره...
ببینم روی گوشی های جاوا اصلا نمیشه فایل دریافتی رو rename کرد...؟ اگه اینطوری باشه که خیلی بد میشه!!!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
بعضي نرم افزار ها این کار رو میکنن
اسمشون یادم نیست اما گمونم این بود
profimail explorer
بدون تغییر پسوند همه فایل هارو میفرستاد

بالا