برگزیده های پرشین تولز

نیروی درون

rockston

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درباره نیروی قران دفعه قبل مطلبی نوشتم
وحالا به یکی از سوره های که یا بهتر بگویم آیه های که موجب بدست آوردن نیروی درونی در کوتاه ترین زمان وبدون هیچ خطری می خواهم مطلبی بنویسم امیدواریم استادان مرا راهنمایی کرده و تنهایم نگزارند.
6 آیه آخر سوره حشر واقعا عالی هستند شما هیچ کاه نخواهید توانست مانند این سورهها را بیابید ویا بیاورید وقتی که تنها هستی وقتی که مشکلات رو به تو آوردند و ترس وجودت را فرا گرفته کافیست فقط این آیه ها را زمزمه کنی در نینجوتسو این آیه را من وقتی که می خواستم در امتحانی شرکت کنم و یا حرکت اکروبات جدیدی را یاد بگیرم زمزمه می کردم و شروع به کار می کردم در آخر کار واقعا نتیجه لذت بخش و باور نکردنی بود.
تا ادامه

HCSPN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

آقای rockston دمت گرم.به چیز مورد علاقه من اشاره کردی.مثلا میگن حضرت پیامبر (ص) افرادی را که دوست میداشته مثل حضرت علی(ع) را از طریقی غیبی به خدا میرساندند که به خد بس زیاد دارد که یکی از آنها زیاد شدن نیروی درونی است.
ضمنا برای کارهایی مثل تله پاتی و روشن بینی باید چکرای ششم شما یا همان چشم سوم شما فعال باشد و اگر شما بتوانید یکی از چاکراهای بدن خود را فعال کنید بقیه به صورت اتوماتیک کار میافتند و فعال میشند.
قرآن پر از معجزه های گوناگون است که انسان فقط باید به آنها پی ببرد.ولی درباره 6 آیه آخر سوره حشر به نظر من شما با اون ۀیه اعتماد به نفس خودتون را بالا میبرید.ولی در آن 6 آیه ممکن است معجزه های گوناگونی باشد.

با تشکر فراوان

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام خدمت شما دوستان

درباره نیروی قران دفعه قبل مطلبی نوشتم
وحالا به یکی از سوره های که یا بهتر بگویم آیه های که موجب بدست آوردن نیروی درونی...

به شما استاد محترم خوش آمد مي گويم و خوشحالم كه همرزم هم هستيم
در مورد مطلب ارزندتان كمال تشكر و قدر داني را دارم. بله همان طور كه فرموديد نيروي قرآن چيزي ماورائ تصور بشر است در مورد آيه ي مذكور هم ممنون حتما دنبالش مي روم بد جوري نيازمندم از شما استاد محترم التماس دعا دارم
آيه الكرسي هم اعجاز عجيبي دارد كه هر آيه ي آن براي ... بكار مي رود
همچنين بعضي از ذكر هاي قرآني هم هستند كه تاثيرات بسياري حداقل بر روي من گذاشته اند مثل سه آيه آخر سوره قلم
باز هم از شما استاد بزرگوار كمال تشكر را دارم و منتظر مطالب خوب شما هستم

ضمنا برای کارهایی مثل تله پاتی و روشن بینی باید چکرای ششم شما یا همان چشم سوم شما فعال باشد و اگر شما بتوانید یکی از چاکراهای بدن خود را فعال کنید بقیه به صورت اتوماتیک کار میافتند و فعال میشند

اگر استاد لين خو اجازه دهند من مابقي مطالب چاكراه را ادامه دهم ...

موفق و پيروز باشيد...

rockston

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از استادان بزرگواری که نوشته های من را خوندن و نظر هم دادن
من در ادامه باید بگویم یکی دیگر از اعجاز قران مقدار تکرار عبارات است مثلا در قران 2560 مرتبه نام الله آمده است
یک روز یکی از دوستان من که واقعا آقای به تمام معنا بود (از نظر رفتار و گفتار)به موضوعی پی برد و آن این بود که ایشان یک روز با وضو رو به قبله با تمرکز حواس و دلی خالی از تمام کینه ها و بدیها همین مقدا به گفتن یا الله مشغول شد وقتی کار ایشان تمام شده بود با کمال تعجب دیدم که ایشان دارای قدرت درونی شده بود که میتوانست قبل از این که شخصی حرف بزند بفهمد که او برای چه کاری پی وی آمده است ..ما در اینجا می بینیم که ایمان و اعتقاد به خدا و پاک بودن میانبری برای فعال کردن انرژی های درونمان هستند من از دوستان تقاضا دارم حرفهای من را به حساب حزب الله بازی نگزارند اینها تمام واقعیات هستند و من دوست ندارم کسی با این تفکر که بابا اینو ولش کن افراطی با این مطالب برخورد کند من شاید انسان بدی باشم ولی اعجاز قران را نمی توان دروغ فرض کرد پس من از استادان گرانقدر که هر کرام گنجینه ای از علم هستند تقاضا دارم اگر اشکالی در گفته های من وجود دارد به من تذکر بدهند تا من خود را اصلاح کنم...

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
اگر شما بتوانید یکی از چاکراهای بدن خود را فعال کنید بقیه به صورت اتوماتیک کار میافتند و فعال میشند.
مي شه بگين چه جوري مي شه اين چاكرا ها رو فعال كرد؟
يه كم هم لطفا در مورد چاكرا توضيح بدين.
ممنون مي شم.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
كسي نبود؟..........

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام خدمت شما اساتيد محترم
قبل از هر چيز از مطالب خوب استاد linkhoo و استاد rockston كمال تشكر را دارم

مي شه بگين چه جوري مي شه اين چاكرا ها رو فعال كرد؟
يه كم هم لطفا در مورد چاكرا توضيح بدين.
ممنون مي شم.

روش باز كردن چاكراه بسيار ساده است تنها موضوعي كه مهمه اينه كه زمان بسياري بايد صرف كرد تا فقط چاكراه اول باز شود مابقي سريع تر باز مي شود به زودي كاملا توضيح خواهم داد ...
پيروز باشيد..

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
appearingskull.gif

در ابتداي مطلب گفته شد كه انسان به طور بالقوه توانايي كامل شدن را به طور دروني دارد اما بدن فيزيكي و ذهن به اطلاعاتي كه صرفا از راه حواس دريافت مي كنند،‌ اعتماد دارند و اين نيروي بالقوة‌ دروني الهي به فراموشي سپرده مي شود. پيامد اين موضوع تجربة‌ بسياري از ترسهاست. احساس تكامل دروني و امنيت را در زندگي از دست داديم و شروع كرديم به جستجوي آن در دنياي اطراف، اما بارها از تلاش خود براي پيدا كردن تكامل نااميد شديم. در اين روند فراموش كرديم كه ما هيچ وقت نابود نمي شويم و مرگ صرفا يك تغيير شكل بيروني است. فرار از ترس و باز يافتن حس گمشدة‌ يگانگي هدف تمام راه هاي روحاني در شرق و غرب است. چاكراهاي بدن انسان نسبت به ترس بسيار آسيب پذ يرند و ترس باعث مي شود انرژي نتواند آزادانه در آنها جريان پيدا كند و همين مانع تأمين نيازهاي مختلف بدن مي شود.
تجربة جدايي،‌ تنهايي، ترس و مرگ باعث مي شود كه در دنياي بيرون از خود به جستجوي آن چيزي باشيم كه مي توانيم فقط در هستة‌ مركز ي وجودمان پيدا كنيم اما به جاي آن خود را به عشق و شناخت ديگران، حواس فيزيكي و موفقيت و تملك هاي مادي وابسته مني كنيم. به جاي پربار كردن زندگي خود اين چيزها ضرورت مي شود تا با آنها خلاء وجود خود را پر كنيم. اگر آنها را ا ز دست بدهيم ناگهان با پوچي مواجه مي شويم. وقتي انسان فراموش مي كند كه در هستي الهي همگي بخش هايي از ديگري هستيم، به جاي عشق به انسان هاي اطرافمان شروع مي كنيم به اين كه آنها را رقيب يا حتي دشمن خود مي بينيم. نهايتا به اين احساس مي رسيم كه بايد از خود محافظت كنيم و از اشخاص يا شرايط خاصي دوري كنيم و از دادن اطلاعاتي كه صميميت ايجاد مي كند خودداري مي كنيم. براي اين كه از درگير شدن دوري كنيم آنتن هاي خود را جمع مي كنيم و به دنبال آن انقباض و گرفتگي در چاكراها به وجود مي آيد.
به همين دليل انرژي ها نمي توانند به شكل اصلي خود ساطع شوند تغيير شكل داده و از مانع به نحوي به بيرون پراكنده و تخليه مي شوند و به صورت هاي قوي و غالبا به شكل احساسات منفي و يا به طور اغراق آميز نياز به فعاليت جلوه مي كنند.
با تشكر از دكتر نيك صالحي​

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
امر جان خيلي ممنون به خاطر مقالتون.
چند تا سوال داشتم:
بايد چي كار كنيم كه يك چاكرا فعال بشه؟
وقتي چاكرا ها فعال بشن چه كار هايي مي تونيم بكنيم؟
كسي رو مي شناسين كه چاكرا هاي بدنش فعال شده باشه؟خودتون چه طور؟

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موطن آدمی را در هیچ نقشه ای نشانی نیست.....موطن آد
واما هنر و دانشی به نام ذن

ذن در حقيقت بيشتر يک فلسفه است تا يک روش. ذن در حقيقت يک راه و روش کلی است .ذن يا به عبارت دقيقتر چان(chan){که اصطلاح چينی آن است}روشی است که راهب های بودايی و دائوئی آنرا ابداع کرده اند .ذن در کنار هنر های رزمی راهی را برای رسيدن به تعالی روح و جسم به انسان می بخشد.

در ذن انسان {استاد} در نهايت به مرحله ای ميرسد که در آن خويشتن را با طبيعت مادی درآميخته می بيند . و همانطور که می تواند بر جسم خود احاطه داشته باشد بر طبيعت مادی اطراف نيز احاطه خواهد داشت.در مکتب ذن تفکر تنها به معنی انديشيدن به خويشتن و نيکی است و جايی برای انذيشه های مادی و جسمانی وجود ندارد.

می توان گفت ذن نوعی راه و روش عملی عرفان است.هايکو می دانيد چيست؟

هايکو نوعی شعر ژاپنی است که در آن شاعر در يک لحظه هر آنچه را که در ذهنش جاری است بدون هيچ تامل و انديشيدن روی کاغذ می آورد.می توان گفت هايکو و ذن در واقع به هم آميخته هستند.ذن هم عينا مثل هايکو است .

انسان در ذن به مرحله خود آگاهی با تلاش خوئ نمی رسد بلکه اين خود ذن است که انسان را به اين مرحله {که در آن به روشن بينی ميرسد}؛ می رساند.

ذن يک روش کاملا عملی و برجسته برای رسيدن به تعالی روحی است . ذن يک جهان بينی است.يک جهان بينی عملی و ۱۰۰ در صد موفق.

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
منيت چون زدوده شود :حب از دل کنده شود و به مقام انقطاع رسد.حب به هر موجودی در جهان؛ حتی حب شمن ها(راهبان بودائی) به بودا مانع از سير روحانی است.که بايد خاطر از آن پيراسته گردد.

اينان در برابر مجسمه بودا زنجيرهای ده گانه تعلقات به خود را می درند :

علاقه به نفس؛شک؛آرزو؛شهوت؛غضب؛کبر؛خودبينيو خودپسندی و عجب و جهل و نادانی را ...

گرچه از عمر دل سيری نيست

مرگ می آيد و تدبيری نيست!

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
افسانه شجاعان نای هزار آهنگی است در نيستان اين طبيعت هزار رنگ.

شگفتا :چکاچاک شمشير رزم آوران همانند پولادی است که می کوبند آهنگران.

نبرد حکايت ديرينه ايست ميان فرشته خويان و ديو صفتان .

هستی بخش جهان عشق آفريد و از عشق روشنايی آمد پديد .آنگاه از شب تيره صبحدمی شگرف زاده شد.

با آوايی بر خاستم ماه را نگريستم و تيری کز چشم ستاره گذشت .ديدم که ظلمت و نور تيغ بر کشيدند تا برای پيروزی روشنايی؛پليدی و ظلمت را ار آسمان جهان بزدايند.

جوانمردان پاک با نيروی جسم و روح خود اهريمن را شکست خواهند داد.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
چند تا سوال داشتم:
هنوز كسي جواب نداده.

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام خدمت شما اساتيد
قبل از هر چيز از مطالب استاد linkhoo تشكر مي كنم كه بسيار عالي بودند

به نقل از Annapaquin :
چند تا سوال داشتم:

خوشحالم كه برايتان جالب بودند و ببخشيد كه كمي با تاخير پاسختان را مي دهم
در مورد سوال اولتان به زودي به طور كامل توضيح مي دهم
وقتي چاكراه ها باز شوند ( مثلا چاكراه اول ) شما قدرت بي وزني و اعمالي كه باورش برايتان سخت است را مي توانيد انجام دهيد
شايد برايتان مسخره يا خنده دار باشد ولي من ديدم كسي را كه تا چاكراه چهارم را باز كرده بود و واقعا به نوعي پرواز كرد و به راحتي ذهن من را خواند و... و حتي بر روي من تاثيراتي با انرژي درونش گذاشت كه ...
براي من كه كاملا وجود اين مسائل اثبات شده است چون به چشم ديدم
پيروز باشيد..

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام خدمت شما دوستان
اما دو راه اساسي مؤثر براي آزاد كردن چاكراها وجود دارد، راه اول اين است كه چاكراها را در معرض انرژي هايي قرار دهيم كه با هر يك از آنها ساختاري هماهنگ دارد. چاكرا با امواج طبيعي از قفل ها آزاد مي شود، اين چنين انرژي مي تواند در رنگ هاي شاد و ساده، در جواهرات،‌ صداهاي خاصي پيدا شود. وقتي انرژي هاي سد شده در چاكراها به اين طريق آزاد مي شوند، در درون احساس عميق سرور، آرامش و روشني مي كنيم.
روش دوم به اين شكل است كه با تنفس شكمي به جذب انرژي از هوا پرداخته و آن را به سمت چاكراه اول هدايت كنيد و احساس پر رنگ شدن رنگ قرمز آن نقطه مي كنيد

پاکسازي چاکراي اول
مشاهدة‌ رنگ قرمز آتشين خورشيد به هنگام طلوع و غروب و يا تابش طلوع وغروب باعث مي شود كه چاكراي اول احيا و هماهنگ شده و فضاي بسته و محدود درون آن را باز مي كند. نشستن بر روي خاك و بوي خاك را نفس كشيدن تأثير بسيار خوبي بر چاكراي اول خواهد داشت. رنگ قرمز رنگي است كه به شما شور و شهامت و سرزندگي مي بخشد. اگر اين رنگ قرمز با سايه اي از رنگ آبي آميخته شود، به شما كمك خواهد كرد تا عشق هب دنيا با انرژي روحاني در وجودتان تلفيق شود.
تست چاکراي اول
اگر در شرايط غيرعادي استرس و يا شوك چاكراي اول به اندازة‌ كافي كار نكند،‌ احساس عدم تعادل خواهيد كرد يا انگار فرش از زير پايتان كشيده شود،‌ در حالي كه محكم ايستاده ايد . از طرف ديگر اگر چاكراي اول بيش از حد كار كند، ممكن است در شرايط غيرعادي از كوره در برويد و عصباني و پرخاشگر شويد.
هنگامي كه چاكراه اول شروع به فعاليت مي كند شما احساس گرماي خاصي در آن نقطه مي كنيد .

risingenergy.jpg

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
بسيار ممنون امير جان.

هنگامي كه چاكراه اول شروع به فعاليت مي كند شما احساس گرماي خاصي در آن نقطه مي كنيد .
منظورتون كدوم نقطه از بدن هست؟

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام خدمت شما دوستان

منظورتون كدوم نقطه از بدن هست؟

استاد Annapaquin به پست 28 در هنر هاي رزمي مراجعه كنيد كه در اين باره توضيح داده ام

rockston

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
raliبا تشکر از استادان linkhoo و amirhvr از مطالب شیرین و ارزنده تان
درباره فعال کردن نیروهای درونی یا همان چاکرا نقل قولهای بسیاری شده است ولی مطلبی که زیاد به آن توجه نشده استمطلب ساعات است . به نظر من باید ساعاتی باشند که در آن ساعات انرژی که می توان از محیط خارج بدست آورد بیشتر از مواقع دیگر باشد.به نظر من بیشترین انرژی در ساعات تقریبا یک ربع قبل از اذان صبح و تا موقع طلوع کامل آفتاب می باشد و همین طور یک ربع قبل از غروب آفتاب تا طلوع کامل آفتاب .
البته یکی از دوستان نظریه من را رد کرده و کتابی آوردند که حاوی این مطالب بود..
تزو 11 صبح تا 1 بعد از ظهر
چو 1 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر
یین 3 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر
مائو 5 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر
چن 7 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر
سزو 9 بعد از ظهر تا 11 بعد از ظهر
وو .
وی .
سن .
یو .
هسو .
های
در ساعت یین (yin) جریان چی و خون در اطراف سینه ها متمرکز است.
در ساعت مائو (mao) در اطراف روده بزرگ
در ساعت چن (chen) در اطراف معده
در ساعت سزو (szu) در اطراف طحال
در ساعت وو (wu) در اطراف قلب
در ساعت وی (wei) روده کوچک
در ساعت شین (shen) مثانه
در ساعت یو (yu) کلیه ها
در ساعت هسو (hsu) سیستم گردش خون
در ساعت های (hai) سان چیائو
در ساعت تزو (txu) کیسه صفرا
در ساعت چو (chou) کبد
و گفت در این ساعات به این نقاط انرژی بیشتری میرسد

امیدوارم
دوستان و اساتید محترم ما را از تجربیات خود بی بهره نگذارند.
در رابطه با سوال دوست و استاد عزیزمان استاد annapaquin باید بگویم بله اشخاصی هستند که موفق به فعال کردن نیروهای
خود شده اند مانند استاد رضا شاهمیری و استاد مجید آخوندلو دوست صمیمی بنده واستاد فخرالدین میر هاشمی و استاد تمام اساتید بنده استاد محمد رضا که موفق به فعال کردن تمام نیروهای خود شده اند....
باز هم از استادان بزرگوار در این محفل کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
استاد Annapaquin به پست 28 در هنر هاي رزمي مراجعه كنيد كه در اين باره توضيح داده ام
ببخشيد استاد.
من پست هاي قبلي رو خونده بودم ولي حواسم نبود.
ممنون.
منتظر مطالب بعدي شما هستم.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
در رابطه با سوال دوست و استاد عزیزمان استاد annapaquin باید بگویم بله اشخاصی هستند که موفق به فعال کردن نیروهای
خود شده اند مانند استاد رضا شاهمیری و استاد مجید آخوندلو دوست صمیمی بنده واستاد فخرالدین میر هاشمی و استاد تمام اساتید بنده استاد محمد رضا که موفق به فعال کردن تمام نیروهای خود شده اند....
باز هم از استادان بزرگوار در این محفل کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

از آقاي rockston هم به خاطر جوابشون بسيار سپاسگزارم.
با تشكر.

بالا