برگزیده های پرشین تولز

نیروی درون

The_Last_Dragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

چاکرای اول یا چاکرای تاج بهترین چاکرا و پرعمل ترین چاکرا است اگه باز بشه همه چاکرا ها را فعال میکنه.
بزودی انواع سنگها رو بهتون معرفی میکنم.

با تشکر

hamid911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Annapaquin :
هنوز كسي جواب نداده.
یک روش ساده برای باز کردن چاکراها استفاده از سنگهای مخصوصه
این گردن بندی که می بینید از سنگهای مخصوص برای هر چاکرا که بر روی کوارتز شفاف که خودش از قوی ترین سنگها در این زمینه است سوار شده و اصولا سنگ clear quartz خودش با امواج و ارتعاشاتی که تولید می کنه روی تمام چاکراها اثر می زاره و انرژی رو بالانس و قوی می کنه
CKpend-frt.jpg

روش دیگه اینه خود شناسی (شناخت روح ) و تمرینات روحیه که اون رو هم می تونی بری به سایت خودم
http://www.arvah.org

The_Last_Dragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

این هم سنگهایی که گفته بودم البته زیاد اند و به یک مرجع کامل باید دسرسی پیدا کنید.(استاد عزیز عکس اون گردنبند که گذاشته بودی نمیاد)

الماس

الماس يا « سلطان سنگها » باعث تقويت انرژيهاي دروني فرد مي شود و ترديد و دو دلي و بي ثباتي او را از بين مي برد. هرچه
كيفيت اين الماس بهتر باشد اثر آن بيشتر است. الماس باعث تحرك و شادابي شخص
مي شود و عزت نفس او را افزايش ميدهد

حجر سيلان

حجر سيلان يا « سنگ نيروي جنسي » تقويت كننده نيروي جنسي و قواي جسماني است. هنگامي كه در جريان زندگي روزمره دچار خستگي و محروميت و بي مهري قرار مي گيريدحجر سيلان مي تواند قواي تحليل رفته را به شما بازگرداندو به شما روحيه و نشاط ببخشد.
حجر سيلان همچنين تقويت كننده قواي جنسي است

لعل بنفش

لعل بنفش يا « سنگ شفابخش اساسي » يكي از مهمترين سنگهاي شفابخشي است كه قدرت پاك كنندگي و تصفيه نفس را
دارد و همه انرژي هاي منفي را از وجود مرد بيرون مي راند. براي دور كردن نيروهاي منفي از وجود خويش ، مي توانيد چند تكه سنگ لعل بنفش را در خانه يا دفتر كار خود
نگهداري كنيد. اگر از نگراني و اضطراب رنج مي بريد يا مشكل تنفسي داريد چند تكه
كوچك از اين سنگ را در جيب پيراهن خود بگذاريد تا نزديك سينه تان باشد. لعل بنفش
همچنين براي درمان ميگرن و دردهاي مفاصل مفيد است

اشك سرخپوست

اشك سرخپوست يا « سنگ غم » كمك مي كند كه اشكهاي شخص از چشمان او جاري شود و همه موانعي را كه فرد را از
تجربه غم و اندوه سنگين باز مي دارد ازميان بر مي دارد. اين سنگ همه عقده هاي فرو خفته را بيدار مي كند و باعث سبك شدن روح شخص مي شود. اين سنگ سپس غم و اندوه شخص را از او مي گيرد و تغيير رنگ مي دهد و تيره مي شود

لعل بنفش

لعل بنفش يا «‌ سنگ شفا دهنده »‌ بدبيني و منفي گرايي را از وجود فرد دور مي كند و به او صفا و پاكي مي بخشد. اين سنگ
احساس حقارت و خودكم بيني را در فرد از بين مي برد و به او يك چشم انداز معنوي مي بخشد. آرامش و صبر را در شخص
افزايش مي دهد و قلب را سبك مي كند

كهربا

كهربا يا « سنگ آرامش دهنده » نوعي كريستال است كه به اعصاب شخص آرامش مي بخشد. انرژي هاي منفي را از فرد دور
مي كند و او را تشويق مي كند كه زندگي را زياد سخت نگيرد.اين سنگ همچنين در
طي مراقبتهاي بعد از عمل جراحي ميتواند آرامش دهنده هيجانات و عواطف باشد

چشم ببر

سنگ « چشم ببر » با لايه هاي نازك قرمز رنگي كه در آن وجود دارد هنگامي كه به سمت جلو و عقب تكان داده مي شود نور را در مسير معيني منعكس مي كند و به نظر مي رسد چشم يك ببر به شما خيره شده است! اجازه دهيد كودكتان نيروي اين سنگ را كشف كند . اين سنگ براي بچه هايي كه از نظر روحي سركوب شده اند بسيار خوب است و قواي روحي – رواني آنها را تقويت

مي كند.

سنگ لاجورد

سنگ لاجورد يا « سنگ موازنه روحي » يك متعادل كننده باور نكردني براي كودكاني است كه قابليتهاي رواني فوق العاده اي را از همان دوران اوليه زندگي خود نشان مي دهند. رنگ آبي تيره اين سنگ باعث تحريك هوشياري و خودآگاهي و پالايش بصيرت معنوي در كودك مي شود. سنگ لاجورد زمينه را براي قبول خود و پذيرش نعمت هايي كه به او ارزاني شده است آماده مي كند و به كودك كمك مي كند كه به آگاهي معنوي برسد. اين سنگ داراي قدرت هاي محافظ است و همه حسهاي روحي - رواني را تحريك مي كند و از همين رو بسيار ارزشمند است.

با تشکر

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موطن آدمی را در هیچ نقشه ای نشانی نیست.....موطن آد
سلام دارم خدمت اساتید گرامی خصوصآ امیر عزیز
نیروی چی که ذر کونگ فوی سنتی چین از آن استفاده میشود .همان چیزی است که به یک کالبد حیات می بخشد.نفس کشیدن و راه رفتن و در کل هر عمل شما از اثار این نیرو است. محل آن چهار انگشت پایین تر از ناف است .اصولآ راه مناسب برای بیدار سازی آن تنفس است . اساس طب سنتی چین (طب سوزنی ) هم بر این عقیده استوار است. طبق این عقیده نیروی چی ذر کانالهایی در بدن شما در حال چرخش مداوم است.انرژی چی از خون بدست می آید. در نظر طب چینی بیماری چیزی نیست جز گرفتگی ها و گره هایی که در مسیر انرژی چی خاصل میشود ......
ادامه اش بماند برای بعد:p

deadly_spark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت اساتید گرام
من واقعا از بحث هلی مطرح شده در این تاپیک بهره بردم
امید وارم دوستان به این تاپیک هم اهمیت بدن همونطور که به دو تاپیک اصلی خودمون اهمییت میدن

rockston

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت تمام دوستان واستادان گرامی
برای فعال کردن نیروهای درونی راههای بسیاری وجود دارد و برای این راهها نیز مکمل های وجود دارند یکی از این مکمل ها گیاهان هستند  گیاهان ویا فراوردههای آنها مانند عرقهای گیاهان مکمل و متحرک نیروهای درونی هستند مثلا عرق (کاسنی) گیاهی که به فرموده امام علی (ع) این گیاه از بهشت برای اهل زمین آفریده شده است .و به فرموده امام رضا (ع) کمتر بیماری است که با کاسنی بیماریش علاج نیابد.
و به فرموده امام صادق (ع) کاسنی قوت دهند نیروها ست و به فرموده پیامبر بزرگ ما حضرت محمد (ص) دیدن کاسنی به قدر دیدن بهشت نشاط آور است. اما از نظر پزشکی ابوعلی سینا دانشمند بزرگ ایرانی کاسنی درمان عظیمی دارد .ما همین طور که میدانیم اکثر بیماریها از درست کار نکردن منبعهای انرژی درونی انسان می باشد
و با نگاه به گذشته می بینیم که پزشگان قدیم و بعضی پزشگان کنونی برای علاج بیماریها از کاسنی و دیگر گیاهان به عنوان دارو یا همان منظم کننده منابع انرژی استفاده می کردند پس میبینیم که گیاهان یک مکمل و میانبرکامل برای فعال کردن انرژیهای درونیمان می باشد.در ضمن کاسنی متحرک چاکرای اول و چاکرای دوم وچاکرای سوم و چاکرای چهارم می باشد کاسنی را می توان هم به صورت عرق و هم به صورت چوشانده استفاده کرد و هم برای شادی و نشاط فقط به آن نگاه کرد.از دوستان واستادان بزگوار مخصوصا استاد امیر واستاد لینخوخواستار راهنمایی می باشم با تشکر.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

خدای نکرده به کسی برنخورد , من به کل وجود این نیرو را با کیفیت های ذکر شده قبول ندارم

امیدوارم برادر ها ناراحت نشوند

با اجازه

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
عزیز من چه قبول داشته باشی چه نه ! من به چشم دیدم که با این نیرو چه کارا که کردن !!!!

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از S.T.S :
عزیز من چه قبول داشته باشی چه نه ! من به چشم دیدم که با این نیرو چه کارا که کردن !!!!

سلام

برادر خوشحال میشوم اگر توضیح دهید چه دیده اید , در ضمن از فیلم و کلیپ دانلودی هم استقبال میکنیم.

با اجازه

rockston

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Dong Fang BuBai :
سلام

خدای نکرده به کسی برنخورد , من به کل وجود این نیرو را با کیفیت های ذکر شده قبول ندارم

امیدوارم برادر ها ناراحت نشوند

با اجازه

با تشکر از شما دوست عزیز که نظر خود را قطعی بیان کردید
شما اگر می خواهید که دلیلی برای اینکه این نیروها هستند آورده شود به قران مراجعه کرده و آیه سوم سوره بقره را بخوانید که چنین می فرماید مومنان رستگار شدند انان کسانین که به جهان غیب ایمان دارند و نماز بپادارند و اتفاق کنند.....والسلام باز هم از شماو دیگر استادان متشکرم

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
یه واقعیت که میتونید در موردش تحقیقر هم بکنید : چندین سال قبل در کشور انگلیس کم ابی شده بود و مطلقا بارون نمیبارید.

رفتن به دنبال یه مرتاز هندی , به محض اینکه در فرودگاه لندن پیاده شد , جلوی پله های هواپیما نشست و شروع به تمرکز کرد.

بعد از ساعتی , ابرهایی که هر روز میومدن , دوباره ظاهر شدن و مرتاز گفت من رو به هند برگردونیدو اون شب تا چند

روز انقدر بارون اومد که مقامات دستور دادن اون مرتاز رو بیارید که بارون رو بند بیاره.

به نظر من این چیزی نیست جز یه نیروی درونی که اون شخص در خودش تقویت کرده بود.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از rockston :
با تشکر از شما دوست عزیز که نظر خود را قطعی بیان کردید
شما اگر می خواهید که دلیلی برای اینکه این نیروها هستند آورده شود به قران مراجعه کرده و آیه سوم سوره بقره را بخوانید که چنین می فرماید مومنان رستگار شدند انان کسانین که به جهان غیب ایمان دارند و نماز بپادارند و اتفاق کنند.....والسلام باز هم از شماو دیگر استادان متشکرم

سلام

برادر ها عرض می شود که بنده به نیروهای روحی و ذهنی اعتقاد کامل دارم .اما با آنچه عزیزان تحت عنوان نیروی

درون و با کیفیت ذکر شده می پردازند ( مثل چاکراها , خوردن بعضی چیزها برای تقویت , و مانند آن) اعلام عدم

همبستگی می نمایم.

با اجازه

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام و احترام خدمت بزرگان و اساتید معرفت
امیدوارم همواره سربلند باشید.
خواهر عزیز که منکر نیروی درون میشوید لازم به ذکر است که وجود این نیرو را علم روانشناسی مدرن و علم مذهب و علوم تصوف و قریب به اتفاق علوم عقلی و نقلی تایید میکنند .مگر عده ای ماتریالیست که فقط آنچه را که میبینند باور دارند .
قدرت های روحی انسان نامحدود و بسیار وسیع است . همان چیزی که امیر مومنان علی(ع) فرمودند:
ای انسان در تو چندین عالم به هم پیچیده شده است.
تاکید قرآن بر وجود علوم سحر و جادوگری و علوم شیطانی نیز گواه بر این مدعا است.اگر حرف مارا قبول ندارید :حتمآ که قرآن را می پذیرید.
اگر خواستید میتوانم اطلاعات تخصصی تر و جالب تری در این مورد به شما دوستان و سروران گرامی ارائه دهم
با احترام .....
اگر چه عرض هنر پیش یار بی ادبیست
زبان خموش ولی دهان پر از عربیست......:p

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دارم دوباره خدمت اساتيد ارجمند:
تايزن دشي مورو استاد بزرگ ذن ميگويد:
ذن و يوگا دو راه و شيوه متفاوت هستند براي رسيدن به طبيعت عميق انساني كه همان سكوت ميباشد . از راههاي اصلي و ضروري بيداري انر‍‍‍‍‍‍‍ژي دروني در انسان پرهيز از خوردن گوشت و حيواني است و بجاي آن گياه خواري ....:cool:

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در اصل يوگا در تخصص من نيست ولی اطلاعات کمی درباره آن دارم.يوگا اصلاابداعی هنديان است .و روشی برای پرورش جسم و در کنار آن مديريت بر جسم است .

در يوگا بيشتر به جسم پرداخته می شود تا روح.اما در حالت های پيشرفته تر مديتيشن هم برای خلسه به کار می رود . البته آن هم برای کارايی بيشتر جسم .

هنرمندان يوگا کار و صاحبان اصلی دانش يوگا در جهان هم هنديان هستند.در کل يوگا هنر و دانش پرورش جسم است که از جنبه های روحی هم برای اينکار بهره می گيرد.

دفعه بعد درباره ذن توضيح می دهم.

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
واما هنر و دانشی به نام ذن

ذن در حقيقت بيشتر يک فلسفه است تا يک روش. ذن در حقيقت يک راه و روش کلی است .ذن يا به عبارت دقيقتر چان(chan){که اصطلاح چينی آن است}روشی است که راهب های بودايی و دائوئی آنرا ابداع کرده اند .ذن در کنار هنر های رزمی راهی را برای رسيدن به تعالی روح و جسم به انسان می بخشد.

در ذن انسان {استاد} در نهايت به مرحله ای ميرسد که در آن خويشتن را با طبيعت مادی درآميخته می بيند . و همانطور که می تواند بر جسم خود احاطه داشته باشد بر طبيعت مادی اطراف نيز احاطه خواهد داشت.در مکتب ذن تفکر تنها به معنی انديشيدن به خويشتن و نيکی است و جايی برای انذيشه های مادی و جسمانی وجود ندارد.

می توان گفت ذن نوعی راه و روش عملی عرفان است.هايکو می دانيد چيست؟

هايکو نوعی شعر ژاپنی است که در آن شاعر در يک لحظه هر آنچه را که در ذهنش جاری است بدون هيچ تامل و انديشيدن روی کاغذ می آورد.می توان گفت هايکو و ذن در واقع به هم آميخته هستند.ذن هم عينا مثل هايکو است .

انسان در ذن به مرحله خود آگاهی با تلاش خوئ نمی رسد بلکه اين خود ذن است که انسان را به اين مرحله {که در آن به روشن بينی ميرسد}؛ می رساند.

ذن يک روش کاملا عملی و برجسته برای رسيدن به تعالی روحی است . ذن يک جهان بينی است.يک جهان بينی عملی و ۱۰۰ در صد موفق.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از linkhoo :
با سلام و احترام خدمت بزرگان و اساتید معرفت
امیدوارم همواره سربلند باشید.
خواهر عزیز که منکر نیروی درون میشوید لازم به ذکر است که وجود این نیرو را علم روانشناسی مدرن و علم مذهب واگر چه عرض هنر پیش یار بی ادبیست
زبان خموش ولی دهان پر از عربیست......:p

برادر linkhoo

:eek: آخه من کجام خواهره ؟؟؟؟؟ :wacko:

خاکی میزنی :D

شعرت هم خیلی قشنگ بود

گیاهان ویا فراوردههای آنها مانند عرقهای گیاهان مکمل و متحرک نیروهای درونی هستند

اینجا رو من قبول ندارم , گیاه و ...

با اجازه

بالا