برگزیده های پرشین تولز

نیروی درون

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موطن آدمی را در هیچ نقشه ای نشانی نیست.....موطن آد
البته در مورد نیروی درون نمیتوان نقش استعداد ذاتی رو انکار کرد ولی باید از چیزهایی که اراده را ضعیف میکنند و رایج هم هستند بشدت پرهیز کرد .هر گونه وابستگی مضر است منجمله الکل - هر گونه استعمال دخانیاتو مواد مخدر و از همه خطرناک تر خود ارضایی .....

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
و نیروی درون در ذن
حتمآ شما رزمی کاران و اساتید جامعه رزمی کار با نظریه اتحاد در هنرهای رزمی آشنا هستید . در کل میتوان گفت اساس تمام روشهای بیداری نیروی درون چون یوگا و ذن و تای چی و ریکی و.... بر دو چیز استوارند اول تمرکز ودوم تنفس ایندو اساس تمام روشها هستند .
غایت نهایی در ذن رسیدن به اتحاد بزرگ است . در این مرحله انسان قادر است اراده خود را بر جهان ماده جاری سازد و ماده را به فرمان خویش در آورد....

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دارم دوباره
امیدوار که از پر چانگی ما خسته نشده باشین
قدم گذاشتن در راه نیروی درون بدون استاد کار عبثی است . کیمیاگر اثر کو ییلیو و جادوی فکر بزرگ برای پیش مطالع مناسب هستند....

symorgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ba sa lam khedmate asatid nirooie darooni ,zemne tashakor az matalebe arzeshmandetan dar soorate emkan dar morede tamrinhaie momken baraie dastiabi va taghviate nirooie daroon bishtar etelaat bedahid .

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از symorgh :
ba sa lam khedmate asatid nirooie darooni ,zemne tashakor az matalebe arzeshmandetan dar soorate emkan dar morede tamrinhaie momken baraie dastiabi va taghviate nirooie daroon bishtar etelaat bedahid .
دوست عزیز لطفا فارسی بنویسید.

مرسی از توجه شما.

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت اساتید
در راستای نیروی درون بنده خود بشخصه در هیپنوتیزم براحتی دمای بدن مدیوم را حداقل 15 درجه کاهش داده ام . بدیهی است کاهش دمای بیش از 3 درجه در حالت عادی سبب مرگ انسان میشود
با تشکر از اساتید
با سلام خدمت تمامي دوستان و اساتيد محترم .
دوست عزيزم هيپنوتيزم نوعي تلقين و در اختيار گرفتن ذهن و افكار فرد ديگر است اين روش جزئي از نوع و روش علمي شناخته شده مي باشد كه در كشورهاي توسعه يافته حتي در دانشگاهها نيز تدريس مي شود .
اما ايجاد نيروي درون در راستاي بوجود آوردن انتقال نيرو مانند جابجايي و به حركت در آوردن اشياء بدون واسطه دست و اعمال فيزيكي ،شكستن و خورد كردن اشياء ، و...... كه نياز به تمرين و ممارست فراوان و همانطور كه شما فرموديد تمركز و تنفس درست دارد ، مطمئناً هيپنوتيزم خود نوعي روش فرا طبيعي دارد اما هيچ گاه نمي توان آن را با نيروي درون ( چيزي كه بحث ما در رابطه با اوست ) مقايسه كرد نيروي درون يعني راه رفتن بر روي سنگ و زغال داغ با پاي برهنه مانند اعمال شگفت انگيز حركات و جابجايي و بسياري ديگر از اعمال فرا طبيعي و فرا علمي شما در هيپنوتيزم شخص را به خواب مصنوعي برده و در او تلقيناتي بوجود مي آوريد و از او پرسشهايي را مي نماييد اما در نيروي درون ايجاد اتحاد دروني به نوع درست و درك قابل فهم كاملي بايد ايجاد شود مسائل روحي و رواني بي پاياني بايد دست به دست يكديگر بدهند تا اين اعمال قدرت بتواند در شرايط عادي تكرار مي كنم در شرايط عادي و طبيعي نه در خواب مصنوعي و .... بايد ظهور كند و مطمعناً اين نوع اعمال قدرت در افراد و در اشياء هيچ گاه با هيپنوتيزم نبايد اشتباه گرفته شود در ضمن سه راه از ديدگاه علم مي شود به اين نيرو دست يافت 1 - از راه تمرين و ممارست بي پايان البته به اضافه استاد توانا و استعداد زاتي 2 - از راه معنوي و عبادت بسيار زياد 3 - از راه رياضت و سختي بسيار فراوان و طاقت فرسا كه اين آخري به هيچ عنوان توصيه نمي شود .
نیروی درون در ذن
حتمآ شما رزمی کاران و اساتید جامعه رزمی کار با نظریه اتحاد در هنرهای رزمی آشنا هستید . در کل میتوان گفت اساس تمام روشهای بیداری نیروی درون چون یوگا و ذن و تای چی و ریکی و.... بر دو چیز استوارند اول تمرکز ودوم تنفس ایندو اساس تمام روشها هستند .
غایت نهایی در ذن رسیدن به اتحاد بزرگ است . در این مرحله انسان قادر است اراده خود را بر جهان ماده جاری سازد و ماده را به فرمان خویش در آورد....
كاملاً درست است اتحاد روحي و رواني با كمك آمادگي جسمي تنها راه رسيدن به اثر گزاري بر جهان مادي است .
اما توجه شما را به اين نكته جلب مي كنم كه به تازگي در محافل علمي ورزشي دريافته اند كه يوگا به علت سكون محض ( انجام حركات و تمرينات در سكون ) آن طور كه در گذشته گفته مي شد كار ساز نمي باشد . ام حركات چي كونگ وتاي چي چوان بسيار مناسب مي باشد .
قدم گذاشتن در راه نیروی درون بدون استاد کار عبثی است . کیمیاگر اثر کو ییلیو و جادوی فکر بزرگ برای پیش مطالع مناسب هستند....
در بسياري از موارد درست است اما حركات توضيحي ساده اما در عين حال بسيار كارآمد وجود دارد كه مي تون بدون استاد و بوسيله آموزش از راه دور تمرين كرد و به نتيجه نيز رسيد . كه اين حقير نيز فقط به آموزش اين دسته از تمرينات پرداخته ام . بطور مثال يك تمرين به شما پيشنهاد مي كنم بعد از انجام آن نتيجه را توضيح دهيد به پشت بخوابيد و 40 تا 50 مرتبه نفس عميق بكشيد ( دم و بازدم عميق ) دوست عزيزم شما چون هيپنوتيزم كار كرده ايد احتمالاً بايد با اين روش آشنا باشيد .
در آخر اينكه بسيار متشكرم از اينكه مبحث مرا با نكات حياتي جا مانده در گفتار قبلي من تكميل كرديد .
در آينده به تمرينات ساده و كارآمدي مي پردازيم . البته بشرط آنكه همينطور كه تا كنون با اصلاحات و گفتار خودتان مرا ياري داده ايد باز هم ادامه يابد .
يك تمرين جهت دست خالي نرفتن از اين بحث قابل توجه دوستان رزمي كاري كه مايلند سرعت و قدرت دروني راه دور خود را به واسطه ضربه زدن زياد كنند با قرار دادن شمع روشن از ابتدا به مسافت 50 سانتي متري با پرتاب ضربه مشت به جهت خاموش كردن شمع است كه مي توانند تمرين كنند ركورد اين تمرين تا جايي كه من اطلاع دارم خاموش كردن شمع از فاصله سه متري مي باشد .

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از hamedsullivan :
دوست عزیز لطفا فارسی بنویسید.

مرسی از توجه شما.

وسط بحث به این مهمی این چی بود الان !
285.gif

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دارم
با تشکر از استاد شائولین تمام مطالب فرمده شما صحیح است . البته منظور این بود که نیروی چی یا کندالینی یا نیروی درون و یا مانیتیزم و تله پاتی همگی یک ریشه دارند و ناشئت گرقته از روح انسان هستند .
در ثانی بنده چون معتقدم برای مبتدی ها طرح همه چیز در اول راه صحیح نیست لذا آموزش بیداری نیروی درون را به استاد شائولین واگذار کرده و تنها سعی در بحث فلسفی دارم . در ثانی کتاب ابر نیروی چی از استاد ولی زاده ( که مثل اینکه زیاد طرفدار ندارن ) منبع مناسب و موثقی است برای مطالعه....

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
به نام خدا
با عرض سلام حضور تمامي اساتيد منجمله دوست عزيز م استاد لينخو .
اميد است با توجه به اطلاعات منحصر بفرد و سرشار از نكات آموزنده شما اساتيد عزيز بتوانم به نحو احسن بهره برداري و استفاده نمايم .
جناب استاد لينخو اگر بتوانم ذره اي مفيد واقع شوم بي نهايت مسرور خواهم شد چرا كه پيش نياز پيشرفت هر انسان به معرض گذاشتن اطلاعات خود اوست تا اين امر باعث شود ما هميشه در حال پيشرفت و آموختن باشيم. از لحاظ سر رشته و سر منشاء بودن نيروهاي فرا طبيعي كه همگي حاكي از روح بي پايان انساني دارد هيچ شكي در آن نيست البته نوع بروز و انتقال نيروها ي گوناگون بستگي به تواناييهاي بلقوه انسانها دارد كه هر كدام در نوع خاصي به تبحر و كمال مي رسند در اينجا اول بايد تشكر خالصانه و درود خود را كه به نوعي به شما بدهكار مي باشم را عرضه دارم به جهت ايجاد اين تاپيك زيبا كه خود اين امر و فكر ستودني است .
در ضمن اينكه اينجانب با استاد ولي زاده آشنايي كامل دارم اما كتاب ايشان را هنوز مطالعه نكرده ام چه خوب است اگر شما به اين كتاب دسترسي داريد نكات جالب و مفيد آن را برايمان زحمت كشيده تايپ كنيد تا در مورد آن نيز به بحث و تبادل نظر بپردازيم و استفاده ببريم البته استاد ولي زاده متاسفانه در بين مربيان ووشو ( متذكر مي شوم نه همه ) جايگاه خوبي ندارند . پيشاپيش بگويم اينجانب هميشه سعي كرده ام بيشتر به كار و تمرين بپردازم تا مسائل حاشيه اي و با ايشان خوشبختانه مشكلي هم ندارم پس بي صبرانه منتظر نكات مفيد اين كتاب هستم .
در آخر يك تمرين فكري جهت اساتيد بزرگاين سايت .
هر فردي كه در هر رشته رزمي در حال آموزش ديدن مي باشد يكي از نكات ضروري آن ايجاد تعادل بين فكر و جسم مي باشد كه در كاتاها يا به عبارتي فرمها ي ورزشهاي رزمي نمايان است جهت تقويت اعصاب و بهتر اجرا كردن اين فرمها هر بيشتر از فكر باز و آرام برخوردار باشيم ارائه اين ضربات و فرمها را بهتر درك كرده و اجرا مي كنيم با چشماني بسته بصورت دو زانو بر زمين بنشينيد و در ذهن خودتان فر مها و كاتاهايي را كه فرا گرفته ايد را در ذهن شروع به مرور و اجراء كنيد بايد در آينده به جايي برسيد كه مثل وقتي كه به صورت واقعي و فيزيكي اجرا مي كنيد شروع به عرق كردن كنيد و نفس شما نيز تندتر شود مثل اينكه واقعاً در حال اجراي فيزيكي اين فرم هستيد .
با تشكر تا مراحل بعدي .

The_Last_Dragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SHAOLIN :
در ضمن سه راه از ديدگاه علم مي شود به اين نيرو دست يافت 1 - از راه تمرين و ممارست بي پايان البته به اضافه استاد توانا و استعداد زاتي 2 - از راه معنوي و عبادت بسيار زياد 3 - از راه رياضت و سختي بسيار فراوان و طاقت فرسا كه اين آخري به هيچ عنوان توصيه نمي شود .
یک سوال از استاد عزیز:

چرا را ریاضت معرفی نمیشه؟

با تشکر از مطالب ارزنده شما

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دارم خدمت تمام اساتید و بخصوص استاد بسیار ارجمند و پیشکسوت استاد شائولین
از تمام دوستان متشکرم که با علاقه بسیار سعی در دنبال کردن این مطالب دارند .در مورد آموزش گفتم که اینکار را به عهده استاد شائولین می گذارم البته بنده قبلآ کتاب استاد ولی زاده رو خوندم و الان دستم نیست اما از آنجا که بنده عادت به خلاصه نویسی و چکیده برداری دارم لذا بر طبق سفارش استاد عزیز شائولین سعی میکنم آنقسمت هایی را که مفید باشد برای شما بنویسم اینکار شامل دو قسمت است قسمت اول تمرینات پا-توان-تسین یا تمرینات هشتگانه رزمی که برای بیداری نیروی چی ضروری است و قسمت دوم آموزش ذاذن یا تنفس ذن که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت در ادامه اگر اساتید محترم اجازه فرمایند پاره ای از تجربیات شخصی را نیز بیان خواهم کرد .
مهم ترین نکته :آموزش تنفس صحیح است :
در تای چی طریقه تنفس صحیح این است که در دم همراه با انبساط سینه عضلات شکم جمع میشود و در بازدم بر عکس یعنی با انقباظ سینه عضلات شکم منبسط میشوند .طبق این فلسفه با تنفس باید به جذب انرژی موجود در هوا پرداخت و با فعال سازی نقطه تان تین که 4 انگشت زیر ناف است در بیداری نیروی چی کوشید .استاد تایزن دشی مورو میگوید مهم ترین قسمت تنفس بازدم است و در تنفس باید بیشتر به روی بازدم متمرکز بود .
اساتید تای چی بهترین ساعات را برای تمرین تنفس تای چی ساعات 1 تا 3 بامداد می دانند و......

kami_24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamid911 :
یک روش ساده برای باز کردن چاکراها استفاده از سنگهای مخصوصه
این گردن بندی که می بینید از سنگهای مخصوص برای هر چاکرا که بر روی کوارتز شفاف که خودش از قوی ترین سنگها در این زمینه است سوار شده و اصولا سنگ clear quartz خودش با امواج و ارتعاشاتی که تولید می کنه روی تمام چاکراها اثر می زاره و انرژی رو بالانس و قوی می کنه
CKpend-frt.jpg

روش دیگه اینه خود شناسی (شناخت روح ) و تمرینات روحیه که اون رو هم می تونی بری به سایت خودم
http://www.arvah.org

سلام حميد جان متشكرم از مطلب قشنگت يه سوال دارم من ميخواستم بدونم اين گردنبندو از كجا ميتونم بدست بيارم. ممنونم از شما

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
همگي برويد ببينيد
www.innerpowercourse.com

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيزم The_Last_Dragon رياضت در اسلام و كلاً در بسياري از اديان و بهتر بگويم در فرمودهاي خداوند نهي شده است چرا كه فشار و ظلم به بدن به هيچ عنون عقلاني نيست كاري را كه مي توان بوسيله درست و با لذت فرآگيري مخلوط نمود چرا بايد با سختي و فشار بي رحمانه به بدن و صدمه زدن به آن انجام داد خداوند انسان را بوجود آورده تا با زندگي و لذت از دنيا به بهره برداري از نكات مهم و مفيد دنيوي و روحي و رواني به نتيجه برسد اين هنر است، نه اينكه با رياضت تمام مثل مرتاضان به بدترين وجه خود را به و بدن خود را به ظلم واداشت اين بدن نزد ما به امانت است از جانب خدا پس با لذت تمام از فراگيري با يد عمل كرد البته اشتباه نشود لذت مورد نظر من لذت از پيشرفت و رسيدن به نيروي بسيار عظيم نهفته دروني انسان است . چون وقت زيادي نيست در روزهاي بعدي منتظر بحث جديد در پيرامون نيروي دروني باشيد .

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حالا می خواهم چندتا شعر از کتاب سير باختر نوشته وو جنگ نن براتون بنويسم .اميدوارم لذت ببرين و درباره آنها فکر کنين.

دگرگونيهای طبيعت بيشمارند.

چرخش اصل های نرينه و مادينه سبب تحولات بی شمار ميشود.

نظريهفو(بودا) از جان خبر باز می آورد .

نظريهاديباناز جسم خبر باز می آورد

کونگ د زی(کونفسيوس) از ويژگيهای پديدار گفتار به ميان می آورد.

شه کيا(دائو) به ويژگيهای ناپديدار می پردازد.

حالا يه شعر جالب ديگه:

سخت است که انسان جان خود را حفظ کند.

حرکات جادوئی نمی توانند کوههارا به کاری مجبور کنند

اين مردان به برخی از رموز آگاهی داشتند

اما هنوز نمی توانستند شنگرف جادوئی بسازند.

آن کسانی که می دانند شرمساری در هر آن افتخار را نابود می کند

آنان زندگی آرام و گوشه گيری در جنگل و کوهستانها را برتری می نهند.

در حقيقت

تبديل کردن سنگ به طلا اهميتی ندارد

بر خيزاندن باد و باران از آن کمتر است.
آينه گرانبها درخشش پاکيزگی آن خويش را در آسمتن افشانده است

آبهای کوهستان نور آيينه را در خود منعکس می کنند

کاخ قورباغه؛اصل سپيده دم؛روح اديبان را مشوش ميکند

دايره يشم همانند قلب بانوئی زيباست

تمامی قلمرو ها از نيکخواهی نور شبانه می درخشند.

جذبهء نيمه پائيز؛در هماهنگی خود با ديگر فصلها به اتحاد می رسد

امشب در اين معبد کوهستانی؛ چشم انداز دارچينهای سرخ

و عطر بخور؛تمامی آرزوهای شادکامی را لبريز می کند.

واقعا که جالب بود نه؟
نفوذ در آن؛ دشوار و آسان؛اين است قواعد دائو

جان وتنت را بيدار نگه دار که در تعاليم من هيچ رازی وجود ندارد

دزينگ؛ چی و شن سه نيروی گرانبهای روان هستند

بدان که نبايد پرده از رازها برداشت.

تو نيز آنها را بر ملا مکن و در ژرفای وجودت محفوظشان دار

بدين شرط حکمت دقيق را به تو می آموزم

بدان که راز داری بزرگترين سودها را دارد.

نفس اماره را از خود دور کن

برای شناختن بايد خالص بود

ببايد اوج گرفتن و سير کردن در مدار ماه

ماه پناه دهنده خرگوش يشم؛ خورشيد پناه دهنده خروس طلا

همچنين مار است به تنگی بر گرد لاک پشت پيچيده

چنبرهء کامل مار تصوير سرنوشت است

طريقت بودا راهبر به جاودانگی است و در اين شکی نيست

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حالا می خواهم چندتا شعر از کتاب سير باختر نوشته وو جنگ نن براتون بنويسم .اميدوارم لذت ببرين و درباره آنها فکر کنين.

دگرگونيهای طبيعت بيشمارند.

چرخش اصل های نرينه و مادينه سبب تحولات بی شمار ميشود.

نظريه فو(بودا) از جان خبر باز می آورد .

نظريه اديبان از جسم خبر باز می آورد

کونگ د زی(کونفسيوس) از ويژگيهای پديدار گفتار به ميان می آورد.

شه کيا(دائو) به ويژگيهای ناپديدار می پردازد.

حالا يه شعر جالب ديگه:

سخت است که انسان جان خود را حفظ کند.

حرکات جادوئی نمی توانند کوههارا به کاری مجبور کنند

اين مردان به برخی از رموز آگاهی داشتند

اما هنوز نمی توانستند شنگرف جادوئی بسازند.

آن کسانی که می دانند شرمساری در هر آن افتخار را نابود می کند

آنان زندگی آرام و گوشه گيری در جنگل و کوهستانها را برتری می نهند.

در حقيقت

تبديل کردن سنگ به طلا اهميتی ندارد

بر خيزاندن باد و باران از آن کمتر است.
آينه گرانبها درخشش پاکيزگی آن خويش را در آسمتن افشانده است

آبهای کوهستان نور آيينه را در خود منعکس می کنند

کاخ قورباغه؛اصل سپيده دم؛روح اديبان را مشوش ميکند

دايره يشم همانند قلب بانوئی زيباست

تمامی قلمرو ها از نيکخواهی نور شبانه می درخشند.

جذبهء نيمه پائيز؛در هماهنگی خود با ديگر فصلها به اتحاد می رسد

امشب در اين معبد کوهستانی؛ چشم انداز دارچينهای سرخ

و عطر بخور؛تمامی آرزوهای شادکامی را لبريز می کند.

واقعا که جالب بود نه؟
نفوذ در آن؛ دشوار و آسان؛اين است قواعد دائو

جان وتنت را بيدار نگه دار که در تعاليم من هيچ رازی وجود ندارد

دزينگ؛ چی و شن سه نيروی گرانبهای روان هستند

بدان که نبايد پرده از رازها برداشت.

تو نيز آنها را بر ملا مکن و در ژرفای وجودت محفوظشان دار

بدين شرط حکمت دقيق را به تو می آموزم

بدان که راز داری بزرگترين سودها را دارد.

نفس اماره را از خود دور کن

برای شناختن بايد خالص بود

ببايد اوج گرفتن و سير کردن در مدار ماه

ماه پناه دهنده خرگوش يشم؛ خورشيد پناه دهنده خروس طلا

همچنين مار است به تنگی بر گرد لاک پشت پيچيده

چنبرهء کامل مار تصوير سرنوشت است

طريقت بودا راهبر به جاودانگی است و در اين شکی نيست

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوباره دارم خدمت اساتید گرامی
روشهای دستیابی به نیروی درون تنها محدود به روش های چینی و یا خازجی نمی شوند مثلآ در یوگا با بیداری چاکرای چهارم انسان قادر به پرواز و غلبه بر نیروی جاذبه خواهد شد در فر هنگ ملی ما نیز بسیاری از چنین موارد دیده میشود .سری به تذکره الولیای عطار بزنید تا از حکایات طی الرض و یا مثلآ نماز خواندن روی هوا وآب توسط عفا باخبر شوید داستان رابعه و حسن بصری بسیار زیبا و جالب است . در هر حالت هدف رسیدن به یک بیداری و روشن بینی است حال روشش زیاد فرقی ندارد .
تایزن دشی مورو میگوید ذن و یوگا هر دو راههایی هستند برای رسیدن به طبیعت والای انسانی که همان اصل اوست: سکوت!!!

totti_mmp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من تمامی صفحات این تاپتیک را خواندم واطلاعات زیادی بدست آوردم حالا اگه اجازه بدید میخواهم من هم مقداری از چیز هایی که میدونم را یه شما بگم

میدونستید که با تمرکز به چه چیز هایی میشه رسید با همین تمرکز ساده که خیلی ها میگن چیکار میشه کرد
من تمامی مراحلی را که با تمرکز بهش میشه رسید را میگم

تمرکز در اصل باعث فعال شدن نیروهای درونی می شود اما این نیروی درونی که من یا شما در این تاپتیک گفتیم چی نیروی درونی همون ضمیر نا خود آگاه است که با فعال کردن آن انسان به درجه اشرف مخلوقاتی خود میرسد
برای فعال کردن این ضمیر شما باید تمرکز کنید

هر انسان در انجام تمرینات تمرکز فکر از این صافیحا یا مراحل عبور میکند لطفا با دقت بخونید خیلی مهمه این حاصل کلاسهای تمرکز فکری که من گذراندم
1-توجه به شی مورد تمرکز
2-میفهمید چقدر فکرتان شلوغ است
3-به جایی مرسید که هر چه تمرکز میکنید فکر میکنید بی فایده است اما نا امید نشید این نشانه خوبی است یعنی دلرید وارد مرحله بعد میشید
4-به جایی میرسید که احساس میکنید تمرکزتان بیشتر شده
5-مرحله جذب: در این مرحله شما با جسمی که روش تمرکز کردید یکی میشید مثلا اگه بر روی درخت تمرکز کرده باشید حرکت آب در آن را میبینید به نظر من یکی از زیباترین چیزهایی که فرد میبیند همین یکی شدن با اجسام است
6-عدم آشفتگی:در این مرحله شما با اراده خودتون میتونید مدتها روی یک جسم تمرکز کنید مثلا من میخواهم 5 ساعت کتاب بخوانم بدون اینکه حواسم پرت شه این کار را میکنم

بعضی از دوستان از اینجا کار به بعد به تمرکز خود اهمیت بیشتری میدهند مثل خود من
7-تمرکز بی پوشش گذرا :در این مرحله بدون صرف انرژی میتونید تمرکز کنید(بدون خستگی بدون اراده)
8-میتوانید 7 تا 8 ساعت تمرکز کنید بدون صرف انرژی در این مرحله فرد دنباله یک جا میگرده تا تمر کز کنه (من الان دارم به این مرحله میرسم)
9-در این مرحله فرد ادراکات درونی خود را میفهمد
10-در این مرحله زیبا فرد رابطه اش با محرکات بیرون قطع میشود یعنی اگه شما را با چاقو هم بزنند شما هیچ چیز نمیفهمید(حضرت علی (ع) تیری به پاشون خورده بود و دکتر ها نمیدانستند چجوری تیر را در بیارند چون خیلی درد داشته تصمیم میگیرند زمانی که حضرت نماز می خوانند تیر را در بیارند چون حضرت در نماز هیچ چیز را جز نماز نمیفهمیدند)
11-به جایی میرسید که دیگه نه جسمی را میبینید نه فضایی دیگر هیچ چیز نیست
12-در این مرحله که شاید برای همگیتون غیر باور باشه شما تمامی علوم را بدون اینکه یکبار هم خوانده باشید میدانید درک آگاهی نا محدود در کلاس ما یکی از شاگردها قدیمی به آن مرحله رسیده بود و هر سوالی از ادبیات فلسفه و... میپرسیدی میدانست واقعا عجیب بود تو دو یا سه سال به این مرحله رسیده بود
13-این مرحله را هم باور نمیکنید در این مرحله تامل خود به خودی برروی عدم وجود یعنی یک آشنا خودتان از اروپا میاد میگه تو هم اونجا بودی شما میگید نه من نبودم ولی جسم شما در دو جا است یعنی شما نمیدانید کجا بودید ولی جسم شمادر دو جا است شبیه طی الارض ولی طی الارض نیست چون شما نمیدانید کجا هستید ولی به مرور با اراده خود هر جا بخواهید میروید
اما مرحله آخر
14 مرحلهای که همه دوست دارند به آنجا برسند و کاری بسیار آسان است فقط باید تلاش کرد
شاید باور نکنید ولی واقعیت داره در این مرحله فرد به حالت تعلیق در می یاد یعنی زمان برای شما مثبت میشه و شما می توانید آینده را ببینید اسنم دیگر این مرحله بازگشت به آینده است .
دیگه دستام جون نداره میخوام برم تمرکز کنم امیدوارم خوشتون اومده باشه شما هم اطلاعات خود را در اینجا بزارید تا ببینیم یک روزی میشه در بین ما کسی به مرحله آخر برسه اگه کسی رسید بقیه را در جریان بزاره
موفق باشید:)

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
به نام خدا .
دوست عزيز و جديدمانtotti_mmp در مورد مراحل پيشرفت تك به تك و قدم به قدم بخوبي توضيح دادند كاملاً درست است انسان مي تواند با تمرين و ممارست به كليه 14 مرحله بالا كه دوست خوبمان گفت دست يابد . در اصل انسان با اينگونه از تمرينات درصد فعاليت و كاري مغز خود را افزايش مي دهد آيا مي دانيد انسانهاي معمولي كوچه و بازار و حتي خود ما چند درصد از مغز خود استفاده مي كند شايد جاي تعجب داشته باشد اما كمتر از 5 درصد از مغزمان فعال است وما از 95 درصد آن عيناً استفاده نمي كنيم اگر به كليه مراحل چهارده گانه بالا دست پيدا كنيم تازه در حدود 40 تا نزديك پنجاه درصد از مغزمان استفاده كرده ايم طي الريق ، بر روي آب راه رفتن ، بر روي آتش داغ قدم زدن ، با نگاه اشياء را منهدم كردن و جا بجا كردن ، بدون دخالت دست و نجام كار فيزيكي از زمين پرواز كردن اينها همگي مشاهده شده و كاملاً به حقيقت پيوسته و تمامي دانشمندان از اين نيروي بيكران انساني پرده برداشته اند انسان اگر بتواند از 50 درصد قكرش استفاده كند قادر است كوها را به حركت و جابجايي دآورد اين براي افراد تازه شنونده بسيار غير معمول به نظر مي رسد اما با تمام شگفتي بايد عرض كنم كاملاً حقيقت دارد توجه داشته باشيد خداوند از روح خود در ما دميده است وفرموده انسان مي تواند با تلاش و رسيدن به نيروي درون هر انچه را من خلق كرده ام بيافريند ( البته با اتكا به خدا وند و با مدد جويي از ذات لا يزال خداوندي وتمسك به قدرت بي انتهاي او ) بفرموده خداوند انسان وكيل او در روي زمين است پس خود را دست كم نگيريد .
از دوست تازه واردمان خواهشمنذم براي اينكه به ما كمك كرده باشند در اين راستا فعاليت بيشتري داشته باشند و تا جايي كه مي توانند آموزشهاي عملي كه در كلاس ديده اند را بازگو كنند چون يك يا دو نفر اين مسئوليت سنگين را در اين تاپيك نمي توانند به دوش بكشند و البته كه با نظرات متفاوت هم ما و هم همه دوستداران و خوانندگان اي تاپيك بي نظير بتوانند استفاده لازم را ببرند پس ما منتظر نكات مفيد همه شما هستيم اما خواهش مي كنم بسيار حساب شده و قدم به قدم و با حوصله نكات آموزشي را بيان كنيد چون در غير اينصورت ممكن است بخاطر ظرافت بيش از حد اين موضوع دوستان به جاي رسيدن به نقطه مثبت به انجام فعاليت منفي تبديل شوند .
در آخر چند نكته در مورد تاي چي : به ياد داشته باشيد براي تمرين تاي چي و هر نوع تمرين نيروي دروني در ساعات اوليه صبح يعني قبل از روشن شدن هوا شروع به تمرين كنيد زيار تنها در اين موقع است كه نيروي چي در تمام اجسام آزاد مي باشد و جهت جذب اين نيرو بهترين روش تمرين در ساعات اوليه بامداد است . نكته دوم يك كاسه آب را شب در جايي قرار دهيد كه از هر گونه نفوذ گرد وخاك و حشرات و حيوانات محفوظ باشد و آن را در اولين ساعات بامداد مصرف نماييد !! سئوال آيا كسي مي داند چرا اين كار باعث بهبود نيروي چي مي شود؟ نظر خود را بيان كنيد.

بالا