برگزیده های پرشین تولز

همراه اول (اخبار،بحث درباره خدمات،حل مشکلات و ...)

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
با سلام
مشترک گرامی

احتمالاً منظور وزیر محترم ، پهنای باند ورودی بین المللی ما بعلاوه خطوط فیبر نوری پشتیبان ( 2 خط فیبر نوری پشتیبان ) و ورودی از طریق ماهواره های بومهن بوده است .
هر چند پاسخ به این سوال شما به عهده ی ما نمی باشد ، بلکه باید مستقیماً با وزارت خانه مطرح شود و آنها پاسخگو باشند .

- ولی همینک ما آماده هستیم تا این سوال شما را پیگیری نماییم و ان شاءا... بعد از تعطیلات حتماً پاسخ شما را خواهیم داد .
یک سوال دیگه:
شما قصد برقراری رومینگ با ایرانسل ندارید؟
تا جاهایی که ایرانسل آنتن نداره بشه از شبکه شما استفاده کرد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با سلام
مشترک گرامی

1 ) از لحاظ نفوذ تلفن همراه در کشور 26 درصد می باشد که این مقدار میانگین می باشد . در این مورد نظر شما درست است و باید با سرعت بیشتری حرکت نماییم و باید به اطلاعتان برسانم در همین راستا ، در 5 ماهه ی اول سال 86 ، 000/100/3 شماره واگذار کرده ایم . * هم اکنون ضریب نفوذ در استان تهران 40درصد می باشد *

2 ) از لحاظ پهنای باند کشور ، هم اکنون 8386 مگابیت بر ثانیه ، پهنای باند بین الملل ورودی کشور می باشد . و برنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 86 ، رساندن پهنای باند ورودی به رقم 14386 مگابیت بر ثانیه می باشد .

* توضیح : هم اکنون 289 دانشگاه کشور به فیبر نوری متصل هستند * و 36153 کیلومتر فیبر نوری داریم .

وست عزیز
یه مقدار درباره این اینترنت ملی که اشاره شده توضیح میدید ؟
درسته که میگن وقتی که این اینترنت بیاد دیگه این اینترنتی که الان ما داریم ازش استفاده می کنیم از بین میره ؟!؟!؟!

من شنیدم که حتی اونهایی هم که سرورهای اختصاصی در خارج از کشور دارند هم با اومدن اینترنت ملی با مشکل مواجه میشن و دیگه امکان ارتباطشون از بین میره ...........

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من من در تاریخ 13 مرداد یم سیم کارت اعتباری اینترنتی ثبت نام کردم !! چطور میفهمم کی تحویلم داده میشه از شهرستان کازرون !!

خواهشنا حتما جواب بدید ممنونم

چقدر تول میکشه تحویل بدن

با سلام و تبریک به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص)
مشترک گرامی

تمامی کسانی که تا ابتدای مرداد ماه 1386 از طریق اینترنت ثبت نام کرده اند ، سیم کارتهای آنان آماده تحویل شده است و از 16 مرداد ماه در مرحله ی توزیع قرار گرفته است .
طبق زمانبندی که الآن در پیش روی ماست تمام کسانی که تا 15 مرداد ماه ثبت نام نمایند از 30 مرداد ماه یا هفته اول شهریور ماه سیم کارت آنان واگذار خواهد شد .
- توجه بفرمایید که واگذاری سیم کارت به شهر شما و ظرفیت آن شهر بستگی دارد که ما خوشبختانه در کازرون مشکل خاصی در واگذاری نداریم لذا احتمال دارد که زودتر هم این سیم کارت ها واگذار شود .
شما می توانید از طریق تلفن 09990 از طریق تلفه همراه یا ثابت با ستاد پاسخگویی مشترکین همراه اول از ساعت 8 صبح تا 16 تماس بگیرید و مراتب را از آن جهت پیگری نمایید .

با سپاس

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
GPRS که راه می افته ؟
قرار بود تابستان راه اندازی بشه !
در ضمن اسم تجاری جدید اصلا خوب نیست ، اپراتور اول

مشترک گرامی

- بله ، طبق اعلام قبلی قرار بود که شهریور ماه سرویس GPRS به مشترکان ارائه شود ولی در برگزاری مناقصه ، به علت تکمیل نمودن اطلاعات شرکت ها این امر به تأخیر افتاد .
و همینک شرکت ارتباطات سیار در حال تعویض و ارتقای سیستم های خود برای ارائه ی این سرویس است و به امیدخدا ، این سرویس آبان ماه در استان تهران راه اندازی خواهد شد .
و تا پایان سال در تمامی کشور قابل استفاده خواهد بود .
- این تأخیر ناشی از مشکلات پیمانکاران است نه شبکه ارتباطات سیار .

* برند تجاری شرکت ارتباطات سیار ، " همراه اول " می باشد و شعار آن هم " هیچکس تنها نیست .... " می باشد . لازم به ذکر است این اسم از میان پیام های کوتاه ارسالی شما در دی ماه و بهمن ماه سال 1385 انتخاب گریده است که به برندگان جوایز خاصی اهدا گردید .

با سپاس

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سوال دیگه:
شما قصد برقراری رومینگ با ایرانسل ندارید؟
تا جاهایی که ایرانسل آنتن نداره بشه از شبکه شما استفاده کرد

مشترک گرامی

رومینگ با ایرانسل در دستور کار ما قرار دارد و طبق توافقات قبلی ایرانسل باید به 000/000/3 مشترک برسد تا رومینگ برقرار شود .
ولی با توسعه ی شبکه ایرانسل باید دید که چه زمانی لینک ها را می توانیم برقرار کنیم .
نتیجه ی این مذاکرات تا پایان مرداد ماه اعلام خواهد شد .

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وست عزیز
یه مقدار درباره این اینترنت ملی که اشاره شده توضیح میدید ؟
درسته که میگن وقتی که این اینترنت بیاد دیگه این اینترنتی که الان ما داریم ازش استفاده می کنیم از بین میره ؟!؟!؟!

من شنیدم که حتی اونهایی هم که سرورهای اختصاصی در خارج از کشور دارند هم با اومدن اینترنت ملی با مشکل مواجه میشن و دیگه امکان ارتباطشون از بین میره ...........

مشترک گرامی

طرح راه اندازی اینترنت ملی کشور ، به اجرا در آمده و تا سال 1388 به طول خواهد انجامید .
با راه اندازی اینترنت ملی کشور ، هم سرعت اینترنت افزایش پیدا خواهد کرد و هم اینکه پهنای باند ورودی کشور افزایش خواهد گرفت . با اجرای این طرح دیگر نیازی به استفاده از سرویس های Dial Up نیست .
همینک تا آذر ماه 1386 ، پهنای باند ورودی استان تهران به 10 گیگابایت افزایش خواهد یافت .
و این نخستین مرحله از افزایش پهنای باند کشور خواهد بود .

توضیحات بیشتر را روز دوشنبه برایتان خواهیم گذاشت - در همین تاپیک -

منتظر شما هستیم
ارتباطات سیار

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
مشترک گرامی

رومینگ با ایرانسل در دستور کار ما قرار دارد و طبق توافقات قبلی ایرانسل باید به 000/000/3 مشترک برسد تا رومینگ برقرار شود .
ولی با توسعه ی شبکه ایرانسل باید دید که چه زمانی لینک ها را می توانیم برقرار کنیم .
نتیجه ی این مذاکرات تا پایان مرداد ماه اعلام خواهد شد .
عالییه ولی هرچقدر دیر تر برقرار بشه فایدش کمتر میشه!
چون خود به خود آنتن های ایرانسل در حال گسترش هستند.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مشترک گرامی

طرح راه اندازی اینترنت ملی کشور ، به اجرا در آمده و تا سال 1388 به طول خواهد انجامید .
با راه اندازی اینترنت ملی کشور ، هم سرعت اینترنت افزایش پیدا خواهد کرد و هم اینکه پهنای باند ورودی کشور افزایش خواهد گرفت . با اجرای این طرح دیگر نیازی به استفاده از سرویس های Dial Up نیست .
همینک تا آذر ماه 1386 ، پهنای باند ورودی استان تهران به 10 گیگابایت افزایش خواهد یافت .
و این نخستین مرحله از افزایش پهنای باند کشور خواهد بود .

توضیحات بیشتر را روز دوشنبه برایتان خواهیم گذاشت - در همین تاپیک -

منتظر شما هستیم
ارتباطات سیار

ممنون

اما شما د رمورد اون محدودیت هایی که عرض کردم صحبتی نکردید....

درسته میگن با راه اندازی اینترنت ملی دسترسی به سرورهایی که در خارج از ایران هستند (برای کسانی که سایت دارند) به مقدار زیادی محدود میشه ؟!؟!؟!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
ممنون

درسته میگن با راه اندازی اینترنت ملی دسترسی به سرورهایی که در خارج از ایران هستند (برای کسانی که سایت دارند) به مقدار زیادی محدود میشه ؟!؟!؟!
http://www.itiran.com/?type=article&id=8251
این مقاله رو بخونید گوشی دستتون بیاد!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینو خوندم

خواستم نظر این دوستمون رو بپرسم...

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با انتخاب نام تجاری جدید ، IR-MCI نیز از روی صفحه گوشیهای تلفن همراه مشترکین خواهد رفت یا باقی می ماند ؟

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با انتخاب نام تجاری جدید ، IR-MCI نیز از روی صفحه گوشیهای تلفن همراه مشترکین خواهد رفت یا باقی می ماند ؟

با سلام
مشترک گرامی

همانطور که مطلع هستید ، در کشورهای خارجی شرکت ارتباطات سیار با IR- TCI شناخته شده است ولی هم اکنون به IR - MCI تغییر یافته است و مشترکان کد 4 و 7 و 8 دارای نام اپراتوری IR-MCI هستند .
ولی با تعیین برند شرکت ارتباطات سیار ، همچنان IR-MCI بر روی گوشی های شما باقی خواهد ماند .

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات ، ارتباطات و تكنولوژی اطلاع رسانی موسوم به ایران تله كام 2007 ، 6 لغایت 9 آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش ایستنا از ستاد خبری ایران تله كام 2007 : نمایشگاه امسال یكی از بزرگ ترین و مهم ترین رویدادهای تخصصی در زمینه صنعت مخابرات و ارتباطات كشور بشمار می آید كه اهدافی چون عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی های متخصصین و شركت های داخلی ، ارائه و اطلاع رسانی در خصوص آخرین دستاوردهای كشورهای خارجی در زمینه صنایع مخابرات ، ارتباطات و اطلاع رسانی ، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال فناوری های روز به كشور، ایجاد فرصت مناسب برای ارتباط میان خریداران و فروشندگان كالا و خدمات و همچنین تشویق و ترغیب تولید كنندگان برای رقابت پویا و تامین نیازمندی های این صنعت در كشور را در برنامه خود دارد.

آخرین مهلت ثبت نام در نمایشگاه امسال چهارم مهر ماه تعیین شده است.

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون

با سلام
مشترک گرامی

بله ، با اجرای طرح اینترنت ملی کشور و بهره برداری از آن ، محدودیتهایی برای کسانی که از سرورهای خارجی استفاده می کنند اعمال خواهد شد . ولی هنور به صورت قانون تدوین نشده است و بستگی به روند اجرای طرح دارد . ولی مسلماً وقتی پهنای باند کشور افزایش یابد و دیتا سنتر ها به ایران منتقل شوند دیگر لزومی به استفاده از سرویسهای خارج از کشور نمی باشد .
- در ضمن به دلیل تأخیر در پاسخ سوال شما ، پوزش می طلبیم . -

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدير عامل شركت مخابرات ايران گفت: با تصويب نهايي، هزينه 10 هزار ريالي نمايشگر (آيدي كالر)در قبوض جديد تلفن همراه كشور حذف شد.
صابر فيضي در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهار داشت: در قبوض جديد تلفن همراه مشتركان دولتي، هزينه يك هزار توماني بابت نمايشگر حذف شده است.

وي در مورد تعرفه سيم كارتهاي اعتباري مخابرات ايران نيز اظهار داشت: در حال حاضر تعرفه اين سيم كارتها 50 درصد بيشتر از تعرفه اپراتور اول و مانند تاليا است.
وي گفت: تا پايان شهريور ماه سال جاري بسته قيمتي تعرفه سيم كارت اعتباري دولتي تعيين مي‌شود.

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
شرکت همراه اول عزیز در قبض من نوشته به قسمتی از مبلغ سیم کارت من به عنوان سهام شده
سود این سهام چگونه به من پرداخت میشود؟
آیا سندی بابت سهام به من داده می شود؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با سلام
مشترک گرامی

بله ، با اجرای طرح اینترنت ملی کشور و بهره برداری از آن ، محدودیتهایی برای کسانی که از سرورهای خارجی استفاده می کنند اعمال خواهد شد . ولی هنور به صورت قانون تدوین نشده است و بستگی به روند اجرای طرح دارد . ولی مسلماً وقتی پهنای باند کشور افزایش یابد و دیتا سنتر ها به ایران منتقل شوند دیگر لزومی به استفاده از سرویسهای خارج از کشور نمی باشد .
- در ضمن به دلیل تأخیر در پاسخ سوال شما ، پوزش می طلبیم . -

دوست عزیز
این که نمیشه. من یه فامیلی اونور دارم که یه سرور اختصاصی مجانی به من داده.

پول هم براش نمیدم. اگه قرار باشه نتونم به سرورم وصل شم که مسخرست.............

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرکت همراه اول عزیز در قبض من نوشته به قسمتی از مبلغ سیم کارت من به عنوان سهام شده
سود این سهام چگونه به من پرداخت میشود؟
آیا سندی بابت سهام به من داده می شود؟

با سلام
مشترک گرامی

همانطور که مطلع هستید از اردیبهشت ماه سال جاری ، طی گفتگوهای انجام شده ، ودایع مشترکان نزد شرکت مخابرات ایران در حال تبدیل به سهام هستند ولی بحثی که در این میان وجود دارد ، این است که آیا مشترکانی که در قبل از سال 1382 ثبت نام کرده اند و مشترکان ثبت نامی بعد از سال 1382 و به خصوص 1384 چگونه از سهام برخوردار شوند ؟
زیرا مشترکان قبل از سال 1382 متعارفاً مبلغی از 000/440 تومان تا 000/200/1 تومان هم پرداخت نموده اند که برابر یکدیگر نیست . لذا فرض اولیه بر تبدیل ودایع مشترکان به سهام می باشد ولی ریز برنامه در حال بررسی است و در صورت مشخص شدن از طریق رسانه ها به اطلاعتان خواهد رسید .

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
این که نمیشه. من یه فامیلی اونور دارم که یه سرور اختصاصی مجانی به من داده.

پول هم براش نمیدم. اگه قرار باشه نتونم به سرورم وصل شم که مسخرست.............

با سلام
مشترک گرامی

خدمتتان عرض شد که این در حد برنامه است و هنوز به صورت قانون تصویب نشده است و حتماً برای کسانی که از سرورهای خارجی استفاده می کنند شرایط ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد . شما نگران نباشید .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
جناب نظری ،

یک ایمیل به آدرس ایمیلی که در فروم ثبت کرده‌اید ارسال شده. لطفا مطالعه بفرمائید.

با تشکر.

بالا