برگزیده های پرشین تولز

همهء سوالات من (سوالات فني)

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
من می خواستم یه دوربین عکاسی بگیرم . اطلاعاتی در مورد دوربین sony T9 از قبیل مشخصات و قیمت خود دوربین و لوازم جانبی می خواستم و دیگر این که این دوربین رو پیشنهاد می کنید یا نه؟
gaah.gif
اینجا بخش سوالات فنیه نه مشاوره خرید..

mahdi_amiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
ببخشید من سوالی درباره دوربین فیلمبرداری دیجیتال دارم ولی هیچ تاپیکی پیدا نکردم که جدیدا در این مورد بحث شده باشه . :blush:
من دنبال یک دوربین هارد دار می گردم با حدود قیمت 600 هزار تومان که به من این ها پیشنهاد شده:
1- سری SR40 , SR60 , SR100 سونی
2- سری JVC GZ-mg22
حالا می خواستم ببینم اولا کدوم یکی بهتره با این رنج قیمت و ثانیا دوربین های هارددار کلا چه مزایاو معایبی دارند .
ثالثا با این قیمت بهترین دوربین برای استفاده خانگی کدام است .
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

mahdi_amiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
ببخشید من سوالی درباره دوربین فیلمبرداری دیجیتال دارم ولی هیچ تاپیکی پیدا نکردم که جدیدا در این مورد بحث شده باشه . :blush:

من دنبال یک دوربین هارد دار می گردم با حدود قیمت 600 هزار تومان که به من این ها پیشنهاد شده:
2- سری JVC GZ-mg22

حالا می خواستم ببینم اولا کدوم یکی بهتره با این رنج قیمت و ثانیا دوربین های هارددار کلا چه مزایاو معایبی دارند .

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام به همگی

2- سری JVC GZ-mg22

اینجا که جاش نیست..
اینجا بپرس:http://forum.persiantools.com/t17372-page7.html

mahdi_amiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری
سلام به همگی
2- سری JVC GZ-mg22

اگر امکانش هست به این آدرس میل کنید :
[email protected]

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0

mossallaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک دوربین کانن 710Is خریدم. حالا میخواستم بدونم دفترچه راهنمای فارسی برای این دوربین است یا نه ؟
اگر هست من را راهنمایی کنید از کجا گیر بیارم
با کمال تشکر

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک دوربین کانن 710Is خریدم. حالا میخواستم بدونم دفترچه راهنمای فارسی برای این دوربین است یا نه ؟
اگر هست من را راهنمایی کنید از کجا گیر بیارم
با کمال تشکر

خب مبارکه

کار با دوربینهای کانن سری A معمولا شبیه به هم هستند

من قبلا دیدم که شرکت افومار دفترچه درست کرده و سی دی هم زده پس اگر یک نمونه از سری آ

گیر بیاری کارت راه میوفته

البته چیز خاصی نداره . سوال داشتی بپرس برو بچ کارت رو راه میندازن

فعلا با همون مد اتومات عکس بگیر تا بعد

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
فرشاد جان، تو اینترنت و صفحه های html یه سری از عکسا هستند که هیچ جوری نمیشه سیوشون کرد. حتی تو فرومها و عکسایی که از طریف سایتهای آپلود سنتر گذاشته میشه می تونیم نمونه ش رو ببینیم.
در این جور مواقع می شه ار گزینه save target as استفاده کرد ولی کیفیتشون میفته، چون در این صورت فقط با فرمت bitamp سیو میشن. تو راه بهتری سراغ داری که بشه اینجور عکسا رو ذخیره کرد؟

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
فرشاد جان، تو اینترنت و صفحه های html یه سری از عکسا هستند که هیچ جوری نمیشه سیوشون کرد. حتی تو فرومها و عکسایی که از طریف سایتهای آپلود سنتر گذاشته میشه می تونیم نمونه ش رو ببینیم.
در این جور مواقع می شه ار گزینه save target as استفاده کرد ولی کیفیتشون میفته، چون در این صورت فقط با فرمت bitamp سیو میشن. تو راه بهتری سراغ داری که بشه اینجور عکسا رو ذخیره کرد؟
توی بعضی از صفحات راست کلیک رو غیر فعال میکنن.. که تا اونجایی که من میدونم نمیشه اونا رو سیو کرد..بعضی عکسها رو هم بصورت فلش میگذارن که میشه اونا رو با نرم افزارایی مثل get flash گرفت.. یه راه هم هست که اگه اصلا نشد سیو کنی ؛از اسکرین کپچر (عکس از صفحه) استفاده کنی.. اگه موردی غیر اینا بود لینک بده ببینم چطوریه..

Z@man

Registered User
لایک‌ها
36
برای ذخیره کردن اینطور عکسها دو تا روش دیگه هم هست
1- از منوی فایل گزینه Save As رو بزن تا کل صفحه ذخیره بشه.احتمالا داخل فولدری که همراه فایل Html است عکس مورد نظر وجود داشته باشه
2- بعد از دیدن عکس مورد نظر به قسمت Temporary Internet برو .به احتمال خیلی زیاد عکس اونجا باشه (من این روش رو تست کردم و جواب داده)

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5
من کلید پرینت اسکرین رو میزنم بعد در یرنامه paint کنترل + وی میزنم و بعد هم کراپ و از این حرفها

اقا فرشاد منظوری نداشتم یه چیزی پروندم

arkdvi

کاربر فعال
لایک‌ها
0
البته ميشه از Frontpage هم استفاده كرد به اين صورت كه از منوي OPEN نام سايت(به اين شكل http://www.example.com) را وارد كنيد و بعد در جاي ديگر Save As كنيد.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
توی بعضی از صفحات راست کلیک رو غیر فعال میکنن.. که تا اونجایی که من میدونم نمیشه اونا رو سیو کرد..بعضی عکسها رو هم بصورت فلش میگذارن که میشه اونا رو با نرم افزارایی مثل get flash گرفت.. یه راه هم هست که اگه اصلا نشد سیو کنی ؛از اسکرین کپچر (عکس از صفحه) استفاده کنی.. اگه موردی غیر اینا بود لینک بده ببینم چطوریه..
برای ذخیره کردن اینطور عکسها دو تا روش دیگه هم هست
1- از منوی فایل گزینه Save As رو بزن تا کل صفحه ذخیره بشه.احتمالا داخل فولدری که همراه فایل Html است عکس مورد نظر وجود داشته باشه
2- بعد از دیدن عکس مورد نظر به قسمت Temporary Internet برو .به احتمال خیلی زیاد عکس اونجا باشه (من این روش رو تست کردم و جواب داده)
من کلید پرینت اسکرین رو میزنم بعد در یرنامه paint کنترل + وی میزنم و بعد هم کراپ و از این حرفها

اقا فرشاد منظوری نداشتم یه چیزی پروندم
البته ميشه از Frontpage هم استفاده كرد به اين صورت كه از منوي OPEN نام سايت(به اين شكل http://www.example.com) را وارد كنيد و بعد در جاي ديگر Save As كنيد.
مرسی از راهنمایی های همه تون.
من اینجور موقع ها کل صفحه رو سیو می کردم. اینطوری از طریق فولدر html صفحه سیو شده میشد به عکساش هم دسترسی پیدا کرد. ولی ایرادش این بود که با این سرعتای پایین دایل آپ، معمولاً این کار خیلی وقت می بره.
تشکر.

mossallaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از راهنمایی های همه تون.
من اینجور موقع ها کل صفحه رو سیو می کردم. اینطوری از طریق فولدر html صفحه سیو شده میشد به عکساش هم دسترسی پیدا کرد. ولی ایرادش این بود که با این سرعتای پایین دایل آپ، معمولاً این کار خیلی وقت می بره.
تشکر.
با سلام خدمت دوستان عزیز
من دوربین کانن 710IS دارم. میخواستم بدونم چراغ قرمز جلوی دوربین در هنگام عکس گرفتن که نور خیلی زیادی در چشم میندازه را چگونه غیر فعال کنم؟ سوال دوم من هم این است که بهترین حالت عکاسی با این دوربین در حالت اتوماتیک (منظورم ابعاد عکس و کیفیت آن fine,....) چه حالتی است؟
با تشکر از همه دوستان

mossallaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
من دوربین کانن 710IS دارم. میخواستم بدونم چراغ قرمز جلوی دوربین در هنگام عکس گرفتن که نور خیلی زیادی در چشم میندازه را چگونه غیر فعال کنم؟ سوال دوم من هم این است که بهترین حالت عکاسی با این دوربین در حالت اتوماتیک (منظورم ابعاد عکس و کیفیت آن fine,....) چه حالتی است؟
با تشکر از همه دوستان

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
خب اون چراغ 2 تا کاربرد داره یکی برای جلوگیری از قرمزی چشم هنگام استفاده از فلاش و یکی دیگه برای کمک به نورسنجی و فوکوس در نور کم...
برای غیر فعال کردنش در حالت عکسبرداری در rec.menu
red-eye رو off کنید . و همینطور در همون منو af assist beam رو off کنید.

/

بهترین کیفیت هم روی super fine هست.

اینجانب

Registered User
لایک‌ها
0
تا جاییکه کن میدانم لامپ قرمز نقشی در کاهش قرمزی چشم ندارد بلکه برای دستیابی به فوکوس بهتر بخصوص در محیطهای کم نورتر و همیچنین برای آگاهی دادن به سوژه در مورد زمان عکاسی هست.

بالا