برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد تبلت Axtrom Axpad V1(بازی و برنامه هایی که تست شده)

ایا این تبلت نسبت به قیمتش کارایی خوبی دارد؟

• Total voters
    73
  • Poll closed .

824637391

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تبلت رو خاموش کن بعدش دکمه ی پاور و بلند کردن صدا رو نگه دار بعد یه صفحه میاد حدود دو ثانیه دکمه ی پاور رو دوباره نگه دار باید ریست بشه :guitar:

atseh2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من این تبلت رو جدیدا گرفتم
واسه اینکه بتونی از فضای بیشتر از 1 گیگ که خوده تبلت واسه نصب نرم افزار بهت میده استفاده کنی باید چکار کنی؟؟ ( بدون رم)

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان
من این تبلت رو جدیدا گرفتم
واسه اینکه بتونی از فضای بیشتر از 1 گیگ که خوده تبلت واسه نصب نرم افزار بهت میده استفاده کنی باید چکار کنی؟؟ ( بدون رم)
سلام دوست عزیز ٬٬ اگر رام جیلی بیلیv2 را نصب کنی می تونی هفت گیگ جا برای نصب داشته باشی
موفق باشی

powerful

Registered User
لایک‌ها
0
اضافه کردن قابلیت status bar hiddenآقا یکی کمک کنه من هرکاری میکنم نمیتونم لینکشو گیربیارم اینم خراب تواول تاپیک گذاشتن

payamtahsili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوستان سلام
من یک مشکل اساسی برام پیش اومده راجع به wifi هر وقت صفحه خاموش میشود و یا سیستم به حالت sleep می رود به طور اتوماتیک wifi خاموش میشه.
توی فرومهای مختلف که گشتم ظاهرا باید در قسمت wifi advance تنظیمی وجودد داشته باشد برای این مورد که در این تبلت نیست .
تمامی برنامه های مربوط به روشن نگه داشتن wifi رو هم دانلود کردم ولی هیچکدوم جواب نداد.
کسی این مشکل رو داشته یا میدونه باید چی کار کرد. بیشترین استفادش هم برای وقتی که می خواهم از دانلود شبانه استفاده کنم و یا بروز رسانی e mail یا شبکه های اجتماعی

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان سلام
من یک مشکل اساسی برام پیش اومده راجع به wifi هر وقت صفحه خاموش میشود و یا سیستم به حالت sleep می رود به طور اتوماتیک wifi خاموش میشه.
توی فرومهای مختلف که گشتم ظاهرا باید در قسمت wifi advance تنظیمی وجودد داشته باشد برای این مورد که در این تبلت نیست .
تمامی برنامه های مربوط به روشن نگه داشتن wifi رو هم دانلود کردم ولی هیچکدوم جواب نداد.
کسی این مشکل رو داشته یا میدونه باید چی کار کرد. بیشترین استفادش هم برای وقتی که می خواهم از دانلود شبانه استفاده کنم و یا بروز رسانی e mail یا شبکه های اجتماعی
سلام دوست عزیز ٬ دربعضی از رامها این مشکل وجود داره. راحت بذار رو حالت never sleep و دانلود کن
موفق باشی

payamtahsili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مرسي دوست عزيز ولي همچين حالتي توي تنظيمات وجوظ نداره

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk now Free

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
مرسي دوست عزيز ولي همچين حالتي توي تنظيمات وجوظ نداره

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk now Free
سلام ٬ از داخل تنضیمات خود تبلت قسمتdisplay را بزن بعد قسمتsleep را باز کن و بعدnever sleep را انتخاب کن .موفق باشی

omidjoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من ورژن 2 نصبیدم تاچم از کار افتاد بعد فایل های کانفیگ که تو سایت قرار داده بودید رو اضافه کردم سپس رفتم بنصبم اررور داد که فایل زیاده حالا از دوستان خواهشمندم که پوشه کانفیگ رو برام به همراه فایل ایدیت شده تاچ رو برام اپلود کنید ممنون میشم در ضمن تبلتم اکستروم وی 1 هستش سریال اون همFirmware V1(For S.No:xxx3xxxxxxxxx

kakasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
یه سوال داشتم؟
میشه (تم ویندوز 8) رو که در پست اول گذاشتید رو یه تبلت دیگه (Huawei) نصب کرد؟
با تشکر

bahman6229

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که ىه ساله باهاش کار مىکنم راضىم تا حالا تموم فرمتهاى وىدىوىى. خوب خوب ساپورت مى کنه. در ضمن تاج وال سى دى شو مىتونىن خودتون. عوض کنىن اگه شکست. تاج _60000 ال سى دى _100000

smithhamid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من وقتي رام جدید جیلی بیلی WM8850 Universal Uberoid v3.1 را نصب كردم برنامه هايي كه نصب ميكنم اجرا نميشن حتي بعضي از برنامه هاي پيش فرض مثل مرورگر اينترنت باز نميشه
مشكل از چيه؟؟

sabegian

Registered User
لایک‌ها
306
آقا من یکی دارم تازگیا یه مشکل پیدا کرده:
وقتی روشنش میکنی رو صفحه ی رامش وای میسته و دیگه تکون نمیخوره و روشن نمیشه.........
دکمه ولوم و پاورش رو هم زدم ریست شد ولی بازم همونجوریه اگه کسی میدونیه ممنون میشم راهنماییم کنه;)

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
آقا من یکی دارم تازگیا یه مشکل پیدا کرده:
وقتی روشنش میکنی رو صفحه ی رامش وای میسته و دیگه تکون نمیخوره و روشن نمیشه.........
دکمه ولوم و پاورش رو هم زدم ریست شد ولی بازم همونجوریه اگه کسی میدونیه ممنون میشم راهنماییم کنه;)
سلام دوست عزیز ٬ یه رام جدید نصب کن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه . موفق باشی

navidshad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان , من خیلی وقته که یکی خریدم از دستش هم راضی بودم ولی پریشب داشتم کتاب میخوندم باهاش وقتی خواموش کردم صبح روشن کردم تو لودینگ اندروید قفل می کنه و بالا نمیاد ، باید چی کارش کنم ؟ اون اطلاعاتی که توش هست رو میخوام راهی هست که بشه درستش کرد ؟

بالا