برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد تبلت Axtrom Axpad V1(بازی و برنامه هایی که تست شده)

ایا این تبلت نسبت به قیمتش کارایی خوبی دارد؟

• Total voters
    73
  • Poll closed .

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوست عزیز ٬٬ اگر منظورت نصب بازی و برنامه است مطمئنا نمیشود ولی اگر هیچ فایلی مثل فیلم و اهنگ و دیتا را نمی تونی اونجا بریزی پس حافظه ایراد دارد و زودتر ببر گارانتی . موفق باشی

824637391

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اصلا گارانتی لازم نیست مثلا در file browser خود تبلت باید هر چیزی که میخواین انتقال بدین از local disk یا همون local باشه و نباید چیزی رو به internal انتقال بدید و باید از local به local انتقال بدید:upsided:

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
اصلا گارانتی لازم نیست مثلا در file browser خود تبلت باید هر چیزی که میخواین انتقال بدین از local disk یا همون local باشه و نباید چیزی رو به internal انتقال بدید و باید از local به local انتقال بدید:upsided:
سلام٬٬ شما ظاهرا سوال این دوستمون را متوجه نشدی ایشون میگه هیچ فایلی را نمیتونه به تبلت منتقل کنه یا پاک کنه ویا تغییر نام بده چه ربطی به local وinternal داره ؟ مگه برای پاک کردن یه فایل مکانش هم مهمه که کجا باشه ؟

Shahram-K

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام مجدد و سپاس از پاسخ شما
البته همانطور که فرمودید استنباط آن دوستمان از مشکل بنده صحیح نبود اما استنباط جنابعالی هم نیاز به یک تصحیح جزئی دارد:
بنده فایل ها را از طریق کامپیوتر ( پس از اتصال تبلت به کامپیوتر با کابل یو اس بی ) میتوانم به تبلت منتقل یا آنها را تغییر نام داده یا حذف کنم ، اما با خود تبلت به تنهائی به هیچ عنوان نمیتوانم حتی یک عکس ساده را تغییر نام داده یا از فولدری به فولدر دیگر منتقل نموده یا اصلا حذف کنم و مجبورم با وصل کردن آن به کامپیوتر ، تغییر مورد نظرم را از طریق کامپیوتر اعمال کنم. اشکالی که بسیار عجیب است و با چندین بار فورمت کردن حافظه تبلت ، Factory Reset یا حتی آپگرید کردن فرمور آن به نسخه بالاتر ( آخرین نسخه رسمی اکستروم ) باز هم حل نشد !!

mmrfire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
تبلت های آکستروم آشغالترین تبلت های موجود هست، هر کسی که تصمصیم به خرید تبلت داره از مارک آکستروم نگیره من خودم تا حالا 3 بار تبلتم سوخته و دادمش گارانتی
از دستش دیگه خسته شدم
مدل های: 7101 و 7103 هم داشتم
مشکلاتشون:
سیم کارت ندارن، صداشون بسیار کم هست، سیستم عاملش سریعا دچار مشکل می شه، باتریش سریع تموم می شه، سیم شارژرش سریعا می کنه (سر شارژرش قطع می شه)، سرعت کم نسبت به بقیه تبلت های هم رنج خودش، مرقوبیت کم و پایئن بودن صفحه نمایش، لمس بسیار پائین، دیر بالا اومدن سیستم عامل
من تمام این مشکلات رو تو 3 سری که گرفتم داشتم.

payamtahsili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان یک مشکل سردرد آور داریم با این تبلت هر وقت که هنگ میکنه و یا باتری تموم میشه و تبلت خاموش میشه موقع بوت دوباره بیش از 50بار ریست میشه و این پروسه در بعضی از مواقع تا دو سه ساعت ادامه داره می خواستم بدونم مشکل نرم افزاری یا باید برم گارانتی رام دستگاه هم فابریکه و رم 16 هم روشه .
اگه جوابتون هارد ریست است بعد از هارد ریست تمامی برنامه های نصب شده پاک مبشه و یا اگر پاک نمیشه اطلاعاتشن پاک میشه؟ چیکار کنم اعصاب خورد میکنه ها

mmrfire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
صفحه نمایشت خط خطی میشه؟
صفحه سفید میشه؟

سلام دوستان یک مشکل سردرد آور داریم با این تبلت هر وقت که هنگ میکنه و یا باتری تموم میشه و تبلت خاموش میشه موقع بوت دوباره بیش از 50بار ریست میشه و این پروسه در بعضی از مواقع تا دو سه ساعت ادامه داره می خواستم بدونم مشکل نرم افزاری یا باید برم گارانتی رام دستگاه هم فابریکه و رم 16 هم روشه .
اگه جوابتون هارد ریست است بعد از هارد ریست تمامی برنامه های نصب شده پاک مبشه و یا اگر پاک نمیشه اطلاعاتشن پاک میشه؟ چیکار کنم اعصاب خورد میکنه ها

payamtahsili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نه اصلا فقط سیستم بالا می اید و بعد از مدتی که اون هم متغیر است ریست می شود

mmrfire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
وقتی داری باهاش کار می کنی ریسیت می کنه و وقتی رو حالت استن بای (یکبار زدن دکمه پاور) ریسیت نمی کنه؟

نه اصلا فقط سیستم بالا می اید و بعد از مدتی که اون هم متغیر است ریست می شود

payamtahsili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ببینید سیستم روشن میشه بعد از انیمیشن ساندویچ بستنی و آمدن پترن قفل بعد از مدتی ریست میشه یا وقتی که پترن قفل رو میزنم و صفحات همو اسکرین رو جابجا می کنم ریست میشه یا وقتی که یم برنامه را اجرا میکنم مثلا براوزر ریست میشه یا اگر هیچکدام از این کار هارو هم نکنم خود بخود ریست میشه!!!!!!!

mmrfire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من 3 بار تبلتم رو دادم گارانتی برام تعویضش کرد و بار سوم فروختمش
من 2 بار همین مشکل تو رو داشتم که سی پی یو نمی تونه خوب کار کنه یا باتری نمی تونه توان مورد نیاز تبلت رو برسونه
می تونی رامت رو عوض کنی ولی به احتمال 99% درست نمی شه، ولی باز 1% می مونه، پس اگر دوست داری تست کن و بعد اگر نشود بده گارانتی یک نو بهت می دن
(توصیه من: بعد از تحویل تبلت نو، همونطوری بفروشش، توضیح بیشتر 5 یا 6 پست قبل)
با تشکر

ببینید سیستم روشن میشه بعد از انیمیشن ساندویچ بستنی و آمدن پترن قفل بعد از مدتی ریست میشه یا وقتی که پترن قفل رو میزنم و صفحات همو اسکرین رو جابجا می کنم ریست میشه یا وقتی که یم برنامه را اجرا میکنم مثلا براوزر ریست میشه یا اگر هیچکدام از این کار هارو هم نکنم خود بخود ریست میشه!!!!!!!

payamtahsili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من 3 بار تبلتم رو دادم گارانتی برام تعویضش کرد و بار سوم فروختمش
من 2 بار همین مشکل تو رو داشتم که سی پی یو نمی تونه خوب کار کنه یا باتری نمی تونه توان مورد نیاز تبلت رو برسونه
می تونی رامت رو عوض کنی ولی به احتمال 99% درست نمی شه، ولی باز 1% می مونه، پس اگر دوست داری تست کن و بعد اگر نشود بده گارانتی یک نو بهت می دن
(توصیه من: بعد از تحویل تبلت نو، همونطوری بفروشش، توضیح بیشتر 5 یا 6 پست قبل)
با تشکر

مرسی که راهنمایی کردی من تبلت و بهمن پارسال گرفتم گارانتی بهونه نمی یاره مثل اینکه مشکل نرم افزاری یا از زمان خرید 8 ماه گذشته و از این قبیل توی تعویض همین مدل رو می دهند بعضی از دوستان گفته بودن با مدل دیگه عوض می کنن.

mmrfire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که عوض کردم تبلت من رو نداشتن یک مدل دیگه دادن
مرسی که راهنمایی کردی من تبلت و بهمن پارسال گرفتم گارانتی بهونه نمی یاره مثل اینکه مشکل نرم افزاری یا از زمان خرید 8 ماه گذشته و از این قبیل توی تعویض همین مدل رو می دهند بعضی از دوستان گفته بودن با مدل دیگه عوض می کنن.

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
اگه جوابتون هارد ریست است بعد از هارد ریست تمامی برنامه های نصب شده پاک مبشه و یا اگر پاک نمیشه اطلاعاتشن ثپاک میشه؟ چیکار کنم اعصاب خورد میکنه ها
سلام٬٬ به احتمال زیاد مشکل شما نرم افزاری است .و با تعویض رام درست میشه البته قبلش میتونی یه هارد ریست کنی شاید درست شد .ضمنا تمام برنامه ها و اطلاعاتی کهروی تبلت داری پاک میشه و باید دوباره بریزی.البته اگر مشکل رام باشه نمایندگی تبلت را تعویض نمیکنه و برات درستش میکنه.فقط مشکلات سخت افزاری است که تبلت را تعویض میکنند.

payamtahsili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام٬٬ به احتمال زیاد مشکل شما نرم افزاری است .و با تعویض رام درست میشه البته قبلش میتونی یه هارد ریست کنی شاید درست شد .ضمنا تمام برنامه ها و اطلاعاتی کهروی تبلت داری پاک میشه و باید دوباره بریزی.البته اگر مشکل رام باشه نمایندگی تبلت را تعویض نمیکنه و برات درستش میکنه.فقط مشکلات سخت افزاری است که تبلت را تعویض میکنند.

مرسي كه جواب دايد همين كارو كردم فعلا درست كار ميكنه البته اين رو هم بگم كه فكر ميكنم به خاطر تعداد بابلاي برنامه هاي نصب شده هم بود حدود ١٥٠ برنامه

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
مرسي كه جواب دايد همين كارو كردم فعلا درست كار ميكنه البته اين رو هم بگم كه فكر ميكنم به خاطر تعداد بابلاي برنامه هاي نصب شده هم بود حدود ١٥٠ برنامه
سلام دوست عزیز٬٬شما اگر برنامه ها را در مموری کارت نصب کنی هر تعداد که باشه مشکلی نداره ولی اگه روی حافظه داخلی تبلت زیاد نصب کنی رم تبلت هم پر میشه و مدام هنگ میکنه.
موفق باشی

payamtahsili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
درسته ولی من هم تمام برنامه ها رو رو sd نصب کرده بودم و تقریبا 16 گیگ پر بود

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 4 Beta

KingOtaku

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
با سلام
تبلت های آکستروم آشغالترین تبلت های موجود هست، هر کسی که تصمصیم به خرید تبلت داره از مارک آکستروم نگیره من خودم تا حالا 3 بار تبلتم سوخته و دادمش گارانتی
از دستش دیگه خسته شدم
مدل های: 7101 و 7103 هم داشتم
مشکلاتشون:
سیم کارت ندارن، صداشون بسیار کم هست، سیستم عاملش سریعا دچار مشکل می شه، باتریش سریع تموم می شه، سیم شارژرش سریعا می کنه (سر شارژرش قطع می شه)، سرعت کم نسبت به بقیه تبلت های هم رنج خودش، مرقوبیت کم و پایئن بودن صفحه نمایش، لمس بسیار پائین، دیر بالا اومدن سیستم عامل
من تمام این مشکلات رو تو 3 سری که گرفتم داشتم.

سلام و درود،به نظر من کیفیتش نسبت به قیمتی و بودجه ای که داری واسش صرف میکنی قابل قبول و معقوله،خودم به شخصه 8 ماهه V1 دارم و کاملا ازش راضی هستم مشکل سخت افزاری تاحالا نداشتم مشکلات نرم افزاریشم با آپدیت هایی که واسش اومده تا حد زیادی حل شده...
خب به نسبت قیمت پایینی که نسبت به رقباش داره باید یکسری از امکانات رو نداشته باشه مثل همین صدای عالی و سیمکارت خور بودن اما بازم یکچیزایی داره که ضعفاش رو جبران میکنه مهمترینش داشتن پورت Usb هستش که با داشتن یک هاب میشه بهش همزمان بدون مشکل هارد یا فلش+کیبرد+ماوس+مودم 3G + اسپیکر لپ تابی وصل کرد و از امکانات فوق العادشون استفاده کرد(حتما در این صورت تبلت رو به شارژر وصل کنید چون برق زیادی از تبلت میکشن و ممکنه خازن هاش دچار مشکل بشن)
این جور که شما رو سر جنس کوبیدین کار اشتباهیه...چون هرکس نسبت به بودجه و انتظاراتی که داره یک جنس رو تهیه میکنه و نباید انتظاراتی فراتر داشته باشه.

mani4779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان یکی از آشناهای ما همین مدل تبلت رو داره رمز ورودیش رو با انگلیسی گذاشته.
چند روز پیش زبان تبلت رو از انگلیسی به عربی تغییر داده، تبلت رو خاموش کرده، الان که تبلت میخواد بالا بیاد، رمز میخواد و کیبورد هم روی عربی هست. میخواستم بدونم راهی برای ورود هست.
هرچند روی تنظیمات کیبورد هم میزنیم زبانی جز انتخاب زبان عربی نداره.

ممنون میشیم راهنمایی بفرمائید.
با تشکر

mehreganhsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تبلت من هنگ کرده یعنی بالا نمی یاد و تو همون علامت اندروید میمونه و به pc هم وصل نمیشه هیچ جوری ریست نمیشه

بالا