• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چیز در مورد مرورگر فایرفاکس

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
توی Add Remove Program یا جدیدا Programs and Features بگرد پیداش کن بعد Uninstall اش کن. حتما با نرم افزاری چیزی نصب شده.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من یه مشکل جدید پیدا کردم
بعضی مواقع صفحه باز می کنم سمت راست یا پایین صفحه تبلیغ ظاهر میشه که مال سایت هم نیست

منم همین مشکلو دارم ......... احتمالا الوده به جاسوس افزار شدیم............

Hotaxis

Registered User
لایک‌ها
45
از نسخه 15 به بعد بابیلون اصلا کار نمیکه با فایرفاکس
نسخه های پایین تر کلمه رو سلکت میکردیم و اف 10 میزدیم کار میکرد

کسی راه حلی داره؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این کمکتون میکنه، نسخه خانگیش مجانیه. Spybot - Search & Destroy from Safer Networking

ممنون ... برنامه رو گرفتم ... ببینم چی کار میکنه ... فکر کنم یه جاسوس اومده تو کامپیوتر تنظیمات فایر فاکس رو که در config:about قابل مشاهده هست دست کاری کرده ... شاید رفعش فقط دستی امکان پذیر باشه!!!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
سلام خسته نباشید

دوستان تولبار Alexa به طور خودجوش جذف شده از فایرفاکسم و نشون نمیده :دی ، البته توی قسمت Option تیک Alexa toolbar زده شده ، اما نمیدونم چرا نشون نمیده:-؟

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
سلام خسته نباشید

دوستان تولبار Alexa به طور خودجوش جذف شده از فایرفاکسم و نشون نمیده :دی ، البته توی قسمت Option تیک Alexa toolbar زده شده ، اما نمیدونم چرا نشون نمیده:-؟

امکانش نیست حذفش کنی دوباره نصبش کنی؟؟
312jtp0.gif

روی Toolbar کلیک راست کن Customize رو بزن ببین نرفته قاتی باقالیا
rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
امکانش نیست حذفش کنی دوباره نصبش کنی؟؟
312jtp0.gif

روی Toolbar کلیک راست کن Customize رو بزن ببین نرفته قاتی باقالیا
rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif

Toolbar رو آپدیت کردم یه چیزایی اومد :دی ، اما مثل قبلی ِ نیست :دی

bahmanali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
IDMرا چطور روی Tor Browser راه بندازم ودانلود کنم

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام bahmanali عزيز
1.gif

. در ابتدا ورود شما را به فروم PT و جمع دوستان تبریک عرض می‌کنم...
53.gif
54.gif
برای شروع و اطلاع از تاپیک‌ها یا پست‌های مفید و کاربردی کامپیوتر، می‌توانید به فهرست طبقه بندی شده که در امضای من تحت عنوان لینکی به نام "فهرست" است مراجعه نمایید. شاید خیلی از مشکلات یا سوالات درون ذهن شما قبلن در درون فروم پاسخ داده شده باشد. همچنین می‌توانید از توانایی Search فروم برای یافتن تاپیک یا پست‌های بیشتر و مرتبط با مسایل خود بهره ببرید.

IDMرا چطور روی Tor Browser راه بندازم ودانلود کنم
. پلاگین Flashgot را از سایت firefox و جمع Extensionهاش یافته و در درون فایرفاکس برنامه تور نصب کنید. این پلاگین ارتباط بین همه برنامه‌های مدیریت دنلود نصب شده درون ویندوز شما را با فایرفاکس برقرار کرده و چندین گزینه اضافه در زمان دنلود یک فایل را هم به شما ارائه می‌دهد. (خیلی بهتر از اینکه فقط و مستقیم پلاگین خود IDM را به فایرفاکس دهید!)

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
91/10/28
26.gif
103.gif

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
تازه‌ترین نسخه از مرورگر فایرفاکس توسط شرکت موزیلا عرضه شد که این مرورگر مجهز به کمپایلر جدیدی برای جاوااسکریپت است.

استفاده از این کمپایلر هم سرعت دسترسی به محتوای سایت های اینترنتی را افزایش داده و هم باعث شده برنامه های جانبی و بازی های رایانه ای تحت مرورگر سریع تر اجرا شوند. شرکت سازنده این افزایش سرعت را معادل ۲۵ درصد می داند.

موزیلا قصد دارد نسخه ای از این مرورگر را برای سیستم عامل همراه اندروید نیز عرضه کند. از جمله ویژگی های این مرورگر جدید سرعت بیشتر و امکانات امنیتی گسترده تر است. فایرفاکس ۱۸ با سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس سازگار است.

فایرفاکس ۱۸ که با تازه ترین نسخه های استانداردهای HTML5،WebGL و JavaScript سازگاری دارد، تصاویر ویدیویی باکیفیت را با همان دقت اصلی نمایش می دهد و به علت پشتیبانی از فناوری متن باز WebRTC می تواند دسترسی به خدمات تماس ویدیویی و صوتی تحت وب را با استفاده از برنامه های جاوا و بدون نیاز به نصب پلاگین های اضافی ممکن کند.

نسخه اندروید جدید فایرفاکس در کنار تکمیل خودکار کلید واژه های جستجو از امکاناتی مانند جستجوی ایمن، امکاناتی برای محافظت در برابر بدافزارها و حملات پیشینگ برخوردار است. این نسخه بر روی آندروید ۲٫۲ به بالا قابل نصب است و برای نصب آن باید ۱۶ مگابایت حافظه داخلی و ۵۱۲ مگابایت RAM وجود داشته باشد.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
سلام دوستان
یه فایل rar برای دانلود داشتم ، هر کاری میکنم با IDM دانلود نمیشه ! (rar برای IDM تعریف شده!) فقط با فایرفاکس میشه دانلودش کرد، فایرفاکسم که خودتون میدونید با تک کانکشن دانلود میکنه و سرعت نت مخابرات با تک کانکشن به جایی نمیرسه!
بچه ها راهی هست که بشه مثل IDM سرعت دانلود رو با بالا بردن تعداد کانکشن تو فایرفاکس افزایش داد؟ منظورم اینه که تنظیمات خاصی توش برای اینکار پیدا میشه؟
ممنون میشم کمکم کنید

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
توی یه انجمن دیگه منو راهنمایی کردن ،جوابشو اینجا میذارم شاید به درد بعضیا بخوره
برای این کار میشه از افزونه DownTheMall استفاده کرد
موفق و پیروز باشید

greywarden

Registered User
لایک‌ها
2,080
سلام .
جدیدا یه مشکلی با فایرفاکس پیدا کردم، تقریبا هر یک ساعت یه بار یه سایت تبلیغاتی خود به خود باز میشه !
با نصب مجدد هم حل نشد در ضمن Bookmark هام خیلی مهمه نمیخام پاکشون کنم. کروم و اکسپلورر این مشکل رو ندارن .
لطفا راهنماییم کنید ممنون .

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام greywarden عزيز
1.gif

. برای بکاپگیری از همه افزونه‌ها(Extensions=Plugin=Add-ons) و Bookmark هاتون و ... به راحتی می‌توانید به کمک افزونه FEBE این کار را انجام دهید.

. در مورد تبلیغات باید 3 کار بکنید:

۱) اول باید به سراغ قسمت Programs and Features درون Control Panels ویندوز بروید. در آن هر چه Toolbar و برنامه نا آشنا دیدید پاک کنید. (بهتره از برنامه Your Uninstaller استفاده نمایید که برنامه‌های نصب شده مخفی را هم نمایش می‌دهد)

۲) درون فایرکاکس به منوی آن و سپس گزینه Add-ons رفته و در قسمت Extensions و پلاگین هر چیز ناآشنایی دید را پاک یا Disable کنید.

۳) برنامه Autoruns از کمپانی SysInternals را دنلود نمایید و درون همه تب‌های آن (به خصوص Login و Explorer) به دنبال نام Toolbar یا برنامه‌های غریبه بگردید و تیک آنها را بردارید. خیلی مواظب باشید الکی چیزی را حذف یا تیکش را نباید بردارید! وگرنه ممکنه ویندوز شما دچار مشکل شود!

. باز هم مشکلی بود با توضیح کامل به همراه توضیح اینکه چه کارهایی را انجام دادید بفرمایید که راهنمایی کنیم...

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
91/11/17
26.gif
103.gif

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931